چه غذایی دوست نداری و چرا؟؟؟

k-b

New member
من بلدم غذا بخورم ولی خوب بعضی چیزا رو دوس ندارم :dadad4::dadad4::dadad4::dadad4:

میدونم بلدی عزیزم ولی میخوام خوردن غذاهایی که دوس نداری هم یادت بدم! مثلا گوجه فرنگی به این خوشمزگی چرا دوس نداری؟!!!
روایت هست که من از اولین جمله هایی که در دوران طفولیت گفتم این بوده: دوجه بده بتولیم! ترجمه: گوجه بده بخوریم! هنوزم شانس ما همه یادشونه!!!! خخخخخخخخخخ

mohana

Well-known member
مهنا کلم پلوووووووووو با قلقلییییییییی...........دلت میاد بههههههههههه

مهتا کلام پلو مال شیرازه و متاسفانه تفریبا جاهای دیگه بلد نیستن درست کنن دیدم به عینه که خراب میکنن خوب درست نکنید یا برید یاد بگرید والا

خب طرز تهیه شو تو بخش آشپزی بذارین حداقل بدونم با چیا درست میشه...اسمش که یه جوریه...ینی من الان فک میکنم کلمو رنده میکنن میریزن تو پلو:rolleyessmileyanim:

بعضی غذاها بستگی به طرز پختش داره...مثلا من دلمه برگ مو که مامان و خاله م درست میکنن رو خیلی دوست دارم...ولی فامیلای بابا اصلا خوب نمیپزن:whistle:

sa@@ra

New member
خب طرز تهیه شو تو بخش آشپزی بذارین حداقل بدونم با چیا درست میشه...اسمش که یه جوریه...ینی من الان فک میکنم کلمو رنده میکنن میریزن تو پلو:rolleyessmileyanim:

بعضی غذاها بستگی به طرز پختش داره...مثلا من دلمه برگ مو که مامان و خاله م درست میکنن رو خیلی دوست دارم...ولی فامیلای بابا اصلا خوب نمیپزن:whistle:

اخه چه جوری ممکنه کلمو خام بریزن تو غذا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟::25r30wi:
چشم در اولین فرصت میزارم واستون:bunnyearsmiley:

bioelectric

New member
چشم در اولین فرصت میزارم واستون:bunnyearsmiley:

سارا کلمش را من میارم... وقتی پختی یه ظرف بده در خونه ما؛؛ ببینم این کلم پلو چیه که همه میگن دوست ندارم...
البته من ندیده ونشناخته دوست دارم؛ مطمئن باش

mohana

Well-known member
چشم در اولین فرصت میزارم واستون:

viannen_39.gif

ممنوووونم:riz304::riz304:

zErOOn3

Well-known member
سلام ملتـــ مشکل پسنــد ...

اون چیزایی که 23 نداریــن ــو برفسیــن

zErOOn3 و نــوتر میدونـن باهاش چیکار کنــن ...
:bunnyearsmiley:

:black_eyed:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

economic

New member
وای من از
دلمه کلمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کوفتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته
متنفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم..............

economic

New member
از چیگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم بد میاد

MAHSABANOO

New member
میدونم بلدی عزیزم ولی میخوام خوردن غذاهایی که دوس نداری هم یادت بدم! مثلا گوجه فرنگی به این خوشمزگی چرا دوس نداری؟!!!
روایت هست که من از اولین جمله هایی که در دوران طفولیت گفتم این بوده: دوجه بده بتولیم! ترجمه: گوجه بده بخوریم! هنوزم شانس ما همه یادشونه!!!! خخخخخخخخخخ
وای اصلا دوس ندارم بو میده با اون رنگش مخصوصا ابشم در بیاد اه اه

nafiseh93

New member
از همه ی غذتهای دانشگاه و خوابگاه بدم مییییییییییییییییییییییییییییاد

..RANA..

New member
مرغ دوس ندارم . بهلول می گفته مگه من شغالم که مرغ بخورم ؟؟؟؟:thanks:

FARNAZz

Member
منم از کرفس متنفففففففررررررمممممم...!
یکی از غذاهای اصلی سلف دانشگاهمون هم هست ... فکر کن کل دانشگاه بوی کرفسسسسس...یه لایه ضخیم هم روش روغنه...:smiliess (5):

setayesh71

New member
منم از کرفس متنفففففففررررررمممممم...!
یکی از غذاهای اصلی سلف دانشگاهمون هم هست ... فکر کن کل دانشگاه بوی کرفسسسسس...یه لایه ضخیم هم روش روغنه...:smiliess (5):

دانشگاه ما تو این مدتی که من بودم فقط 2 بار کرفس داده که یکیشو کلی وقت سر ظهر گرسنه تو صف ایستاده بودم نمیدونستم کرفسه وقتی رسیدم ! تازه فهمیدم کرفسه ! از صف زدم بیرون ! پیش به سوی فست فود !!
یه بار دیگشو اصلا غذا نزدم و اومدم خونه !

ketabsabz

Well-known member
آقا من هر چی فک میکنم دیگه یادم نمیاد به جز اونایی که گفتم از چی بدم میاد :(50):

یکی کمک کنه :4d564ad6:

parand

Well-known member
اکثرا بچه ها چقد سخت گیرن تو غذا خوردن:smiliess (11): البته به جز چند نفر.........
بابا انقد سخت نگیرید.......
هر غذایی ارزش یه بار امتحان کردنو داره:tonguesmiley:
همین امروز امتحاان کنید.........
راستی من از غذای خاصی بدم نمیاد مگه اینکه بدمزه درست شده باشه...............:smiliess (8):

تخم مرغ آاااااااااااااااااااااااااببببببببب پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپززززززززززززز

amin88

New member
اکثرا بچه ها چقد سخت گیرن تو غذا خوردن:smiliess (11): البته به جز چند نفر.........
بابا انقد سخت نگیرید.......
هر غذایی ارزش یه بار امتحان کردنو داره:tonguesmiley:
همین امروز امتحاان کنید.........
راستی من از غذای خاصی بدم نمیاد مگه اینکه بدمزه درست شده باشه...............:smiliess (8):

والو راس میگه حالو ما بدبختا که تو سربازی سنگ میدن میگن چشتونو ببندید فک کنین سیب زمینی.....یاساچمه میدن میگن عدسه.....ادم باید همه چی بخوره.....البته ایناره بابام میگه ها من گوش نمیدم:25r30wi:

بالا