چه غذایی دوست نداری و چرا؟؟؟

bioelectric

New member
عاغاااااااااااااااا شما ها چقد سوسولید؟
اقا امین سرباز میهن خوبی بودما اخه همه چی میخورمم حتی اگرم خوشم نیاد میخورم ولی کم...:tonguesmiley:

ولی کلا ااااااااااااااااااااااایییییییییییییییی بدم میاد از اینایی که هی میگن نمیخورم دوست ندارم و اینا
اینا خیلی رو اعصابن ...گفته باشم بعد نگید چرا تا حالا ازدواج نکردیم ؟!

پس از فواید خدمت رفتن باید بگیم:

1-دوست داشتن همه غذاها حتی سنگ
2-ازدواج کردن(مخصوصا برا دخترا)
3-یه کارت پایان خدمت داری که به هیچ دردی نمیخوره
:thanks: :thanks:

darya63

New member
از هر چیزی که بدتون میاد یه بار تو احساسات خوب امتحان کنید ببینید نظرتون عوض نمیشه؟
اخه منم خوب که دقت میکنم میبینم هرچیزی که میخوریم یه عیبی هم داره.کافیه بانگاه دیگه ای ببینیم
بگم؟
مثلا این مرغ و تخم مرغ اخرش هرکاریشم بکنی بو دارن...اه اه
ماهی ومیگو رو که دیگه نگو.حالم بهم خورد
خود گوشت هم دقت کنی بوی خون میده
اصلا تا حالا فک کردین چطورماادما سنگ دل میشیم و این حیوونای بیچاره و میکشیم و میخوریم...خیلی بیرحمانه اس

حالا نظرتون راجع به اینا عوض نشد؟
به نظر من این دیدگاه ادماس که تعیین میکنه از چه غذایی بدشون بیاد یا خوششون بیاد

darya63

New member
اهان یادم اومد
من خیلی خیلی از بوی میگو بدم میاد و خلاصه تا حالا نتونستم بخورم
اما ناگت میگو خوردم که خیلی هم دوست دارم
شاید اگه طبخ غذاها عوض شه نظرمون درمورد اون ذا هم عوض میشه

immuno92-93

New member
من همه ی غذا ها رو دوست دارم البته اگر اصولی پخته بشه .الان که دیدم بعضی از دوستان مثل خودمن خوشحال شدم آخه فکر می کردم من غیر طبیعیم که از هیچ غذایی بدم نمیاد:-dخصوصا عاشق امتحان کردنه طعم های جدیدم البته منظورم خوردن سوسک و حشره و اینا نیستا

immuno92-93

New member
اهان یادم اومد
من خیلی خیلی از بوی میگو بدم میاد و خلاصه تا حالا نتونستم بخورم
اما ناگت میگو خوردم که خیلی هم دوست دارم
شاید اگه طبخ غذاها عوض شه نظرمون درمورد اون ذا هم عوض میشه

like....:)

منتظر 67

New member
سلام
1/کلا از همه انواع سوپ و اش به جز اش رشته بدم میاد
2/از بیشتر قسمتهای کله پاچه بدم میاد
3/از گوشتای تکه ایی که تو خورشت هست خیلی خوشم نمیاد ترجیح میدم گوشت چرخ کرده بخورم فقط
4/اهل تست کردن غذاها نیستم ولی خودم دوس دارم مواد غذایی رو با هم قاطی کنم و غذای جدید بسازم
5/از جگر که اصلا خوشم نمیاد,دیدید بعضیا وقتی هنوز نیم پزه میخورن وای خدای من
6/این خورشتهای کنگر و بامیه ودلمه کلم سفیدو اصلا نمیدونم چین ولی کلا خوشم نیمد البته یه بار فک کنم بامیه خورده باشم برای تست کردن ولی همون یه بار بود
7/شله زرد دوس ندارم زود میلمو میزنه فقط یه ذره وقتی تازه درست کردن وداغه میخورم
8/بستنی طالبی که اصلا کلا با طالبی مشکل دارم
9/یه غذایی هست به نام هولاوه اگه درست نوشته باشم خیلی بدم میاد کلا متحول میشم میبینمش فکرم نمیکنم تا حالا خورده باشما
فعلا اینا تا بعد

آخرین ویرایش:

STRUCTURE 66

New member
از غذاهای که توش آلو داره ! یا چیزشیرین توشه !!
هویج پلو - خورشت آلو

rahil

New member
از ماهی و جیگر و گوشت گوسفند و هرچی که به این گوسفند لعنتی مربوط بشه بدم میادد
عاشق فسنجونم

setayesh71

New member
اره باور میکنیم
من بابام تو خانواده از همه بد غدا تره کلا هیچی نمیخوره اونم فقط دست پخت مامانم تو مهمونیا باید مامانم واسه بابام با نظارت غذا بپزه
چه سوسوله بابام:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

پس ایول بابا خودم که غیر از غذای شیرین که دوست ندارن هز غذایی رو می خورن . الهی بمیرم بابام اصلا ایرادی نیست

setayesh71

New member
از هر چیزی که بدتون میاد یه بار تو احساسات خوب امتحان کنید ببینید نظرتون عوض نمیشه؟
اخه منم خوب که دقت میکنم میبینم هرچیزی که میخوریم یه عیبی هم داره.کافیه بانگاه دیگه ای ببینیم
بگم؟
مثلا این مرغ و تخم مرغ اخرش هرکاریشم بکنی بو دارن...اه اه
ماهی ومیگو رو که دیگه نگو.حالم بهم خورد
خود گوشت هم دقت کنی بوی خون میده
اصلا تا حالا فک کردین چطورماادما سنگ دل میشیم و این حیوونای بیچاره و میکشیم و میخوریم...خیلی بیرحمانه اس

حالا نظرتون راجع به اینا عوض نشد؟
به نظر من این دیدگاه ادماس که تعیین میکنه از چه غذایی بدشون بیاد یا خوششون بیاد

شما کلا گیاه خواری نه ؟؟؟ اینایی که گفتی همشو دوست دارم !!!!!!!!!!!!:bunnyearsmiley:

نوتر

New member
پس ایول بابا خودم که غیر از غذای شیرین که دوست ندارن هز غذایی رو می خورن . الهی بمیرم بابام اصلا ایرادی نیست

خخخخ بعضی وقتا که عدس پلو میذاره مامی بابامم که عدس پلو دوس نداره، من به شوخی میگم ای بابا مامان باز که عدس پلو گذاشتی.؟:25r30wi:. خخ بعد بابام که میبینه منم دارم ایراد میگرم ، مامان هم میگه بفرما نوتر هم از شما یاد گرفت . بابام برمیگرده میگه ایول دستت درد نکنه خانم عجب غذای خوشمزه ایه:25r30wi::25r30wi:

amin88

New member
ماهی اه اه بووووووووووو گند میده بدم همش خارش میره تو گولو ادم.........:smiliess (5):

mohana

Well-known member
دقت کردین خیلیا این دو گزینه رو گفتن ؟ البته به همراه کلم پلو !! برام جالب بود!

آره... کلم پلو نمیدونم چیه ولی باید بدمزه باشه
Just_Cuz_19.gif

بالا