چه غذایی دوست نداری و چرا؟؟؟

eco.bio

New member
من فکر میکردم فقط من غیرعادی هستم اخه انقد تو خونه این حرفو بهم گفتنا دیگه واقعا باورم شده بود ولی انگار همه گیره!
غذاهایی هستن که دوس ندارم ولی میتونم بخورم. مثلا تخم مرغ اینا رو مثلا امروز خوردم تا دو روز نمیتونم بخورم دست خودمم نیس.... ولی واااااااااااای گوشت و مرغ پخته شده تو خورشت یا کلا اب پز شده عمرا بخورم!! حتی از گرسنگی هم بمیرم نمیتونم بخورم. این خیلی سخته واسم. فکر کن میرم مهمونی گوشت داخل خورشت رو نمیخورم حالا بیا به میزبان توضیح بده بابا ولله نمیتونممممممممممممممم بخورم. ولی گوشت و مرغ بصورت کبابی میتونم بخورم!!! خداییش دلیل اینا چی میتونه باشه؟! و یکیم جگر هستش که اگه یه تیکه زیاد نه فقط یه تیکه بخورما دیگه حالم بد میشه و............ این 3 مورد واسم غیرقابل تحملن. جوری که از گرسنگی هم بمیرم ..........:65d6a5d6s:

k-b

New member
بچه اگه گشنش باشه سنگم میخوره!!!
از من یاد بگیرینا کلا همه چی میخورم! فقط جیگر نمیخورم ،اونم اگه بهم نگن که این جیگره و مثلا بذارنش بین دل و قلوه، تشخیص نمیدم میخورم !!!:25r30wi: :25r30wi: یادم باشه به مامانم بگم به من افتخار کنه!!!

aseman63

New member
خدا را شکر من همه غذاها را دوست دارم؛البته اگه ب نحو بدی پخته شده باشه ک مزه اصلیشا نده بدم میاد؛ولی کلا زیاد بد غذا نیستم مگه اینکه خیلی افتضاح باشه

MAHSABANOO

New member
آهان یادم اومد گوجه فرنگیم اصلا نمیخورم فقط تو سالاد فصل یکم میخورم اونم اگه پوستشو بکنن وگرنه اصلا نمیخورم از گوجه بدم میاد مخصوصا پختشو اه اه

am-ml

New member
کله پاچه .نمی دونم چرا بوشم حالم رو بد میکنه.
از گوشت ها فقط مرغ و ماهی می خورم و بقیه اش رو دوست ندارم. در نتیجه کلی غذا هایی که همه واسش ضعف میکنن ؛من اصلا نمی خورم مثل خورش قیمه.

جگر مرغ رو دوست دارم ولی هر چی مربوط به گاو و گوسفند باشه (گوشت . جگر قلوه و... نمی خورم )

البته از برکات بچه خوابگاهی بودن ؛کوبیده و شامی کباب رو می خورم و دوست دارم ولی هیچ نوعه دیگه از کباب گوشت قرمز رو نمی تونم بخورم.

آخرین ویرایش:

leyla-h

New member
ببخشید من خیلی بدغذام فکر کنم دوست داشته هامو بگم راحت ترم ولی کله پاچه ، دلمه رو اصلا نمیتونم تصور کنم که بتونم بخورم و سالم بمونم..... :1dco2x0p1lilzhfpg1t

- - - Updated - - -

کله پاچه .نمی دونم چرا بوشم حالم رو بد میکنه.
از گوشت ها فقط مرغ و ماهی می خورم و بقیه اش رو دوست ندارم. در نتیجه کلی غذا هایی که همه واسش ضعف میکنن ؛من اصلا نمی خورم مثل خورش قیمه.

جگر مرغ رو دوست دارم ولی هر چی مربوط به گاو و گوسفند باشه (گوشت . جگر قلوه و... نمی خورم )

البته از برکات بچه خوابگاهی بودن ؛کوبیده و شامی کباب رو می خورم و دوست دارم ولی هیچ نوعه دیگه از کباب گوشت قرمز رو نمی تونم بخورم.

خورشت قیمه :p7977cujr38iyymsu8:

am-ml

New member
ببخشید من خیلی بدغذام فکر کنم دوست داشته هامو بگم راحت ترم ولی کله پاچه ، دلمه رو اصلا نمیتونم تصور کنم که بتونم بخورم و سالم بمونم..... :1dco2x0p1lilzhfpg1t

- - - Updated - - -

خورشت قیمه :p7977cujr38iyymsu8:

گوشتاش رو نمی خورم ،لپه و آب خورشت رو می خورم :rolleyessmileyanim:(در مورد بقیه خورشت ها هم همینطور)

nuter.93

New member
از غذاهای شیرین شده و طعم ملس داشته باشه خوشم نمیاد. مثل فسنجون شیرین !!!! یا غذایی که با رب انار باشه !! بقیه غذا ها رو دوست دارم... مخصوصا غذاهای سنتی خودمون رو مثل بنه ! قرمه ! کلجوش!! و ...

MAHSABANOO

New member
از من یاد بگیرینا کلا همه چی میخورم! فقط جیگر نمیخورم ،اونم اگه بهم نگن که این جیگره و مثلا بذارنش بین دل و قلوه، تشخیص نمیدم میخورم !!!:25r30wi: :25r30wi: یادم باشه به مامانم بگم به من افتخار کنه!!!
همیشه مامانم اینو میگه وقتی من یه غذارو نمیخورم خخخخخخخخخخخخخخخ

hana khanoom

New member
بچه ها باورتون میشه من هر غذای که مامانم بپزه دوس دارم.از هیچی بدم نمیاد.ولی هرغذای که کسی غیر مامانم بپزه اصلا دوس ندارم.حس میکنم خوشمزه نیست.مهمونی که میرم اکه همه بگن اشپزی میزبان عالیه ولی تو دهن من مزه نداره وبه زور میخورم.

sa@@ra

New member
کزال فقط خودمو خودتتتتتتتتتتت:25r30wi::25r30wi:

sa@@ra

New member
آهان یادم اومد گوجه فرنگیم اصلا نمیخورم فقط تو سالاد فصل یکم میخورم اونم اگه پوستشو بکنن وگرنه اصلا نمیخورم از گوجه بدم میاد مخصوصا پختشو اه اه

مههسا عزیزم چیارو شما میخوری اینارو بگی بهتره هههههههههههههههه

sa@@ra

New member
بچه ها باورتون میشه من هر غذای که مامانم بپزه دوس دارم.از هیچی بدم نمیاد.ولی هرغذای که کسی غیر مامانم بپزه اصلا دوس ندارم.حس میکنم خوشمزه نیست.مهمونی که میرم اکه همه بگن اشپزی میزبان عالیه ولی تو دهن من مزه نداره وبه زور میخورم.
اره باور میکنیم
من بابام تو خانواده از همه بد غدا تره کلا هیچی نمیخوره اونم فقط دست پخت مامانم تو مهمونیا باید مامانم واسه بابام با نظارت غذا بپزه
چه سوسوله بابام:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

bioelectric

New member

من همه غذاها رو دوست دارم :whistle:

:(40): آفرین...
به اینا میگن دخترهای خدمت رفته!!!!

darya63

New member
خدای مهربونو شکر به خاطر همه نعمت هاش....
اما من شیر برنج اصلا نمیخورم به خاط اینکه هیچ مزه ای نداره..آخه آدم پلو نهارو با شیر صبحونه قاطی میکنه؟؟؟؟؟؟؟ یه جا مربا هم بریزید توش دیگه!!!
دوم سیرابی : بی ادبیه بگم چرا....نه نمیگم... باشه میگم....چون یادم میوفته قبلا محل عبور و مرور پیش ساخت پشکل بوده:smiliess (5): خدایا ببخشید دیگه اما بوش منو به توالت عمومی های بین راه میبره...وای حالم بد شد...خدایا توبه....:14:

وای مردم از خنده :25r30wi:
این خدایا توبه های وسط حرفات تو حلقم:tonguesmiley:

bioelectric

New member
همه چیو دوست دارم به جز خورشت کرفس ولی اگه مامانم بپزه میخورم

البته این سارا هم رفت تو پادگان، خدمتم کرد ، ولی نیست اونجا هیچ وقت خورشت کرفس نمیدادند، آخرش نتونست بفهمه که تو پادگان ، مامان آشپز نیست:sad:

darya63

New member
عاغاااااااااااااااا شما ها چقد سوسولید؟
اقا امین سرباز میهن خوبی بودما اخه همه چی میخورمم حتی اگرم خوشم نیاد میخورم ولی کم...:tonguesmiley:

ولی کلا ااااااااااااااااااااااایییییییییییییییی بدم میاد از اینایی که هی میگن نمیخورم دوست ندارم و اینا
اینا خیلی رو اعصابن ...گفته باشم بعد نگید چرا تا حالا ازدواج نکردیم ؟!

بالا