چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0

لی لی

New member
عزیزم هر آدمی با آگاهی کال میره طرف یه کاری..من خودم عضو کادر درمانم و یه سال هم پرستاری خوندم.از سختی هاش کاملا طلاع دارم.و حق اینو که خستگیمونو سر همراه مریض خالی کنیم به هیچ کدوم از اعضا کادر پزشکی نمیدم..مریضا که مسئول مشکلات من نیستن.من هم با نظر ایشون موافقم.این بی علاقه بودنه که باعث این برخوردا میشه.چون خیلی ها این رشته رو دوست ندارن با عشق کار نمیکنن..تموم رشته ها مشکلات خودشو داره.دوست من فوق لیسانسشو از شریف گرفته..نابغه بود.از ساعت شیش صبح بلند میشه میره سر کار ده شب میرسه خونه.الان شیش ماهه حقوق نگرفته..اونم چه حقوقی.فقط میرسه شکمشو سیر کنه.فقط خواستم بگم!شرایط بد دلیل ارفتارهای زننده ی از پرستار ها نمیشه..پرستاری چه ربطی به فوتبال داره که خودتونو با اونا مقایسه میکنید![/quote]

درسته شرایط بد دلیل رفتار زننده از سوی هیچ کارمندی نمیشه مخصوصا پرستارا ....ربطش با فوتبالیستا اینه که در ازای کار زیادی که دارن حقوقشون واقعا کمه اونوقت یه اقای فوتبالیست چه راحت پولی به جیب میزنه چقدر هم که هوادار داره و کسی نمیگه به ازای این همه پول چه کار میکنی برای مردم .واقعا چکار میکنه؟؟؟ اون دوست شما هم چه صبری داره با این همه سختی خوندن و دانشگاه شریف ! تموم رشته ها سختی خودشونو دارن ولی سختی کار متناسب با درآمد نیست تو کشور ما...

parastar tbz

New member
سلام دوستان من مامایی میخوندم جدیدا به پرستاری تغییر رشته دادم چون پرستاری به نظره من بعد پزشکی بهترین رشته هستش و بازار کا رداره و به آدم احساس خوب یرو میدهد ولی رشته قبلیم اینجوری نبود احساس نارضایتی داشتم ولی الان از پرستاری راضی راضی هستم

ساحل

New member
كاش منم رشته پرستاري رو انتخاب مي كردم .بزرگترين اشتباهم اين بود كه نرفتم پرستاري.

احساس میکنم راهی رو که رفتیم و انتخابایی که کردیم و شرایطی که توشیم خیلی شبیه هم هستش، شما رو که میبینم یاد خودم میفتم

چون پرستاری شبانه رو قبول شدم و نرفتم همیشه مباحث پرستاری رو دنبال میکنم ، گاهی مثل شما احساس میکنم که اشتباه کردم که نرفتم و گاهی هم میبینم که تحمل شیفت شب و کار تو محیط بیمارستان و محیط استرس زا رو ندارم کارم درست بوده

اگه به خاطر بازار کار پرستاری فکر میکنی اشتباه کردی بدون که اصلا اینطور نیست
بزرگترین اشتباه اینه که صرفا با انگیزه مادی( بازار کار و پول) وارد شغلی مثل پرستاری بشی( هرچند با اوضاع بد اقتصادی و و کاری که تو کشور هست گاهی آدم مجبور میشه که از بعضی چیزا بگذره)

nanooo

Member
كاش منم رشته پرستاري رو انتخاب مي كردم .بزرگترين اشتباهم اين بود كه نرفتم پرستاري.

عكست منو ياد يكي از مريضام ميندازه....
نا خوداگاه بغض كردم و دلم گرفت .. خيييييلي
خدا كنه هيچوقت هيچكس گريه نكنه يا اگه گريه ميكنه فقط ار سر شوق و اشك ذوق باشه
امييييييييين ...

آخرین ویرایش:

gentelman70

New member
من پرستاري ميخونم چون فكر ميكنم سريع برم سر كار يه ضرب المثل جنتلمني هست كه ميگه ز گهواره تا گور دانش براي كار بجوي

نارون

Member
دوستان به نظر من پرستاری شغلیه که از دور نمیشه دربارش قضاوت کرد راستش رو بخواید وقتی بحث سختی کار پیش میاد وقتی میفهمی بعد از اندک سال کار کردن بخاطر شرایط سخت سلامتی خودت از دست رفته وقتی مجبوری از وقتی که باید به متعلق به خانواده و عزیزانت باشه به خاطر کارت کم بذاری و..........خیلی چیزای دیگه اون وقت بازارکارو پول و هرچیزی که بعضیا اونارو مزایا میدونن ارزششو از دست میده کسی در مقدس بودن حرفه پرستاری به عنوان یک شغلی که باید(باید) تلفیقی از دانش و انسانیت باشه شک نداره
اما ای کاش کسی هم به فکر این همه اجحافی که به پرستارا روا داشته میشه باشه به خاطر یه جو انصافم که شده پرستاری رو با هیچ شغل دیگه ای مقایسه نکنید نه خودشو ونه فیش حقوقیشو

gentelman70

New member
دوستان به نظر من پرستاری شغلیه که از دور نمیشه دربارش قضاوت کرد راستش رو بخواید وقتی بحث سختی کار پیش میاد وقتی میفهمی بعد از اندک سال کار کردن بخاطر شرایط سخت سلامتی خودت از دست رفته وقتی مجبوری از وقتی که باید به متعلق به خانواده و عزیزانت باشه به خاطر کارت کم بذاری و..........خیلی چیزای دیگه اون وقت بازارکارو پول و هرچیزی که بعضیا اونارو مزایا میدونن ارزششو از دست میده کسی در مقدس بودن حرفه پرستاری به عنوان یک شغلی که باید(باید) تلفیقی از دانش و انسانیت باشه شک نداره
اما ای کاش کسی هم به فکر این همه اجحافی که به پرستارا روا داشته میشه باشه به خاطر یه جو انصافم که شده پرستاری رو با هیچ شغل دیگه ای مقایسه نکنید نه خودشو ونه فیش حقوقیشو
كاملا موافقم...............

gentelman70

New member
lمن تو کف این ضرب المثل جنتلمنیما

و اما من كلمه كف رو به آرزو تغيير داده و ميگم
من هم در آرزوي ديدن تووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخ خ خخ خخ خخ خ خخ خ وقتي فضا رمانتيك ميشه حالم بهم ميخوره

زگهواره تا گور كار و پارتي و پول و ... بجوي

parastar tbz

New member
به نظر من رشته ی بهتر از پرستاری وجود نداره ..................
پرستاری دوست دارمــــــــــــــــــــــــــــــ

donyabekam

New member

سایت علوم پزشکی : کمبود پرستار مرد در کشور

آخرین ویرایش:

nazanin s

New member
مقدس پیش کش! آدم اول به فکر شیکمشه! :ph34r-smiley:
بعد که رضایت شغلی با درآمد خوب ایجاد شد به مقدس بودن یا نبودنش فکر میکنم! :a2d3:
درآمدش که خوبه پرستارهای آقا حداقللللللللللل 2 میلیون میگیرن!بعد درسته که همه حق ما تمام و کمال داده نمیشه ولی اینو مطمئن باشید که اجر ما پیش خدا محفوظه انشالله ما رو به حقمون برسیم زودتر

nazanin s

New member
وقتی منظورکسیو نمیفهمی نظر نده به خدا یه دنیا خوشحال میشن جون تو!!!!!!!!!!!!!!
شرمنده ام که با این لحن صحبت میکنم ولی مجبورم کردی آخه یکی نیست به امثال توبگه جوجه پاییزه بذار سراز تخم در بیاری بعد واسه ما نظر بده فعلا درک تو از پرستاری اون چیزاییه که اساتیدت واست ترسیم کردن نه واقعیت وشرایط موجود سعی کن اینو بفهمی!!!!!!!!!!!!!!بیخود خودمو خسته میکنم امیدوارم تو واسه پرستاری بمونی واونم واسه تو به پای هم پیر شین من که بعد از طرح به این رشته واسه همیشه بدرود میگم!!!!!!!!!!!!!!

آروم باشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smiliess (15):شما دقیقا از چی پرستاری بدتون میاد آقا مهران؟

nazanin s

New member
آقایون و خانم ها میشه یه مشوره ای بدید؟
من آیا میتونم لیسانس پرستاری بگیرم بعد ارشد رو هوشبری یا علوم آزمایشگاه یا فیزیولوژی بخونم؟؟؟
و آیا میشه بدونم اگه من ارشد رو قبول شدم حتما باید طرح رو بگذرونم؟
میشه بگید ارشد پرستاری کارش با لیسانسش چه فرقی میکنه؟
مزایای خاصی داره؟
خدمت شما عرض کنم که بهتون پیشنهاد میکنم حتما ادامه تحصیلتون در رشته پرستاری باشه چون هوشبری فقط تا لیسانس داره پس نمیتونید ارشدش رو بخونید و کلا هوشبری در رشته خودش امکان پیشرفت تحصیلی نداره در ایران.فیزیولوژی اصلا براش کار نیست و دوباره مجبورید به کار پرستاری ادامه بدید بدون اینکه ارشدی که گرفتید توی حقوقتون یا روی زندگیتون اثری بذاره ولی اگه ارشد پرستاری بیگرید حقوقتون زیاد میشه علوم آزمایشگاهی هم به اون صورت کار نداره.اینم بگم اگه ادامه تحصیل توی یه رشته دیگه ای بدید نمیتونید هئیت علمی بشید البته الان فقط دکتری هئیت علمی میشن
شما در هر صورت باید طرحتون رو بگذرونید
مزایای ارشد پرستاری اینه که حقوقتون اضافه میشه و اینکه پست های بالاتر بهتون میدن مثل مسئول بخش سوپروایزر و..واگه تا دکتری ادامه بدید هئیت علمی میشید.اینا از اطلاعات من بود.در اخر بگم بیشتر تحقیق کنید و موفق باشید:riz304:

آخرین ویرایش:

nazanin s

New member
سلام دنیا خانم من واقعا خوشحالم که شما به خوبی به شخصیت ادمای اطرافتون پی میبرین ولی میخوام بگم عزیزم خودتو اصلا ناراحت نکن چون اونجوری که من اطلاع دارم اکثر بچه ها به این مسئله واقفند ونیاز نیس ما بخوایم چیزی رو ثابت کنیم!!!!!!!!!!!از اعتماد به نفس کاذبی که داره کاملا مشخصه چقدر معلوم الحاله!!!!!!!!!

اتفاقا پرستار مهربون خیلی هم دختر خوب و با ادبیه :thanks:

nazanin s

New member
داداش من فیش حقوقی هاشون رو دیدی میگی گدا خونه است ؟؟؟؟؟ یه نگاه بنداز بعد ببیبن تفاوتش رو با مایی که شب و روز . تعطیل و غیر تعطیل کار میکنیم
واسه چند روز مرخصی از اول ماه همچی باید فشرده شیفت بدی تا بتونی جبران مافات کنی . جالب اینجاهست از همین الان برای آف نیمه اول و دوم عید و سیزده بدر جنگ و دعواست مقایسه کنید
دقیقا موافقم آموزش پرورش خیلی وضعشون خوبه اتفاقا!!

nazanin s

New member
سلام ...

ایـــــــــن *فقـط* نظــــر شمــــــا بــــــــــود دیگــــــــــه ؟؟؟؟؟؟؟
شما نگران نباشید کسی که همچین بینشی داره زیاد سرکار دوام نخواهد اورد.یه پرستار اول با خدا و وجدان خودش معامله میکنه بعد به فکر پول و معامله های دنیوی میفته!وگرنه میشه یه ادم خلاف کار و قاتل که واسه پول جون مردم رو میگیره :riz304:

nazanin s

New member
بچه ها من یه چیزی میگم خواهشا عصبانی نشین. تو این سایت یا کلا هرکی که پرستار بوده اکثریت گفتن که علاقه نداشتیم و بخاطر پول و استخدامی رفتیم پرستاری. حالا میبینی تو بیمارستان اکثر پرستارا یه کم بد اخلاق هستن. یعنی چطو بگم بد اخلاق نیستنا خیلی بد جواب ادمو میدن. خب یکی که عزیزش تو بیمارستانه همه سعیش اینه که اون راحت باشه ولی خداییش یه سوال ساده رو هم جواب نمیدن! بنظر من البته میگما بنظر من شاید چون علاقه ندارن و توی کارشون احساس یه نوع جبر میکنن اینطوری شده!!!!!!!!!!! هرچند بودن پرستارایی که واقعا انقد با ادم خوب حرف میزنه که کلا مریض یادش میره که مریضه! البته این متاسفانه خیلی کم هست:wacsmiley:

عزیزم میدونی ما عاشق پرستاری هستیم ولی خب آدم یه تحملی داره درسته؟شما هر چقدر هم خوب و خونسرد باشی بازم واقعا کاهی همراهی بیمار اینقدر اعصاب خرد میکنه که حتی اجازه کار نمیده سختی کار پرستاری زیاده درسته با همه اینا که حقمون رو کامل نمیدن به خاطر کمبود نیرو شیفت های بسیار فشرده و طاقت فرسا میدن اون همه بیمارو و داد و فریاد....خب روی اعصاب آدم اثر میذاره دیگه.همراهی های بیمار هم فک میکنن فقط اونا مریض دارن و ما باید آماده به خدمت بالای سر بیمار اونا باشیم.شما یه شب تا صبح نخواب ببینم فرداش چقدر اعصاب داری؟البته بازم میگم با همه سختیاش پرستاری عشقه از همه نظر عالیه امیدوارم ما هم زودتر به استانداردهای جهانی برسیم :riz304:

بالا