چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0

nazanin s

New member
عزیزم هر آدمی با آگاهی کامل میره طرف یه کاری..من خودم عضو کادر درمانم و یه سال هم پرستاری خوندم.از سختی هاش کاملا طلاع دارم.و حق اینو که خستگیمونو سر همراه مریض خالی کنیم به هیچ کدوم از اعضا کادر پزشکی نمیدم..مریضا که مسئول مشکلات من نیستن.من هم با نظر ایشون موافقم.این بی علاقه بودنه که باعث این برخوردا میشه.چون خیلی ها این رشته رو دوست ندارن با عشق کار نمیکنن..تموم رشته ها مشکلات خودشو داره.دوست من فوق لیسانسشو از شریف گرفته..نابغه بود.از ساعت شیش صبح بلند میشه میره سر کار ده شب میرسه خونه.الان شیش ماهه حقوق نگرفته..اونم چه حقوقی.فقط میرسه شکمشو سیر کنه.فقط خواستم بگم!شرایط بد دلیل ارفتارهای زننده ی از پرستار ها نمیشه..پرستاری چه ربطی به فوتبال داره که خودتونو با اونا مقایسه میکنید![/QUOTE]

با نظر شما اصلا موافق نیستم من تا حالا ندیدم که پرسنل رفتار بدی داشته باشه فوقش جواب درست حسابی نده همین اونم وقتی که سرش شلوغه.ماشالله الان همه مردم راه شکایت کردن رو خوب بلدن تا بهشون بگی پشت چشمت ابرو میره شکایت میکنه کی جرات داره حرف بزنه؟بعد دیگه 6 ماه رو من عمرا باور کنم!غیر منطقیه..به هر حال هر کسی نظری داره :rose:

بالا