چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0

rainsavor

New member
هرگز با احمق ها بحث نکنید.
آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند
بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند

ariya.21

New member
واقعا مایه تاسفه همین اغرای که اینجا میزنن تو سر پرستاری به روز از خداشون بوده بیان دانشگاه حالا که با رتبه 587586857 پرستاری قبول شدن و به ارزوشون که دانشگاه بوده رسیدن حق دارن بزنن تو سر پرستاری اگه ازشون بپرسی چرا اومدین پرستاری میگه اشتباه کردم خوب مرد مومن با رتبه 587586857 میخواستی دکتر بشی باهوششش؟؟؟بعد باز میان ارشد پرستاری !!!!!!!!!!!1اخرشم میشه همین که میبینین !فقط میگن بده ولب کسی کاری نمیکنه که بهتر بشه اخرشم که معلومه ....

mehran35

New member
واقعا مایه تاسفه همین اغرای که اینجا میزنن تو سر پرستاری به روز از خداشون بوده بیان دانشگاه حالا که با رتبه 587586857 پرستاری قبول شدن و به ارزوشون که دانشگاه بوده رسیدن حق دارن بزنن تو سر پرستاری اگه ازشون بپرسی چرا اومدین پرستاری میگه اشتباه کردم خوب مرد مومن با رتبه 587586857 میخواستی دکتر بشی باهوششش؟؟؟بعد باز میان ارشد پرستاری !!!!!!!!!!!1اخرشم میشه همین که میبینین !فقط میگن بده ولب کسی کاری نمیکنه که بهتر بشه اخرشم که معلومه ....

619120_sarcastic.gif
396620_JC-hysterical.gif

z*a*h*r*a

New member
به نظر من همه ی ما قبل از این که کاره ای باشیم(چه پرستار چه ماما چه معلم چه بیکارـآدمیم و باید به هم احترام بذاریم هر رشته ای هم جای خودشو داره پرستارا واقعا زحمت کش هستن:heart:

لی لی

New member

[ببخشید اریا منظورت از این رتبه چندین هزار رقمی چیه رتبه من منطقه یک 3706 بوده و واقعا برای دانشگاه زحمت کشیدم واقعا شما پرستاری هستید؟ البته سال 90 و 91 ظرفیتا خیلی زیاد شده ولی نه به این حد که شما بگید البته شاید سهمیه ها بتونن با این رتبه قبول شن

eco.bio

New member
بچه ها من یه چیزی میگم خواهشا عصبانی نشین. تو این سایت یا کلا هرکی که پرستار بوده اکثریت گفتن که علاقه نداشتیم و بخاطر پول و استخدامی رفتیم پرستاری. حالا میبینی تو بیمارستان اکثر پرستارا یه کم بد اخلاق هستن. یعنی چطو بگم بد اخلاق نیستنا خیلی بد جواب ادمو میدن. خب یکی که عزیزش تو بیمارستانه همه سعیش اینه که اون راحت باشه ولی خداییش یه سوال ساده رو هم جواب نمیدن! بنظر من البته میگما بنظر من شاید چون علاقه ندارن و توی کارشون احساس یه نوع جبر میکنن اینطوری شده!!!!!!!!!!! هرچند بودن پرستارایی که واقعا انقد با ادم خوب حرف میزنه که کلا مریض یادش میره که مریضه! البته این متاسفانه خیلی کم هست:wacsmiley:

asal 92

New member
بچه ها من یه چیزی میگم خواهشا عصبانی نشین. تو این سایت یا کلا هرکی که پرستار بوده اکثریت گفتن که علاقه نداشتیم و بخاطر پول و استخدامی رفتیم پرستاری. حالا میبینی تو بیمارستان اکثر پرستارا یه کم بد اخلاق هستن. یعنی چطو بگم بد اخلاق نیستنا خیلی بد جواب ادمو میدن. خب یکی که عزیزش تو بیمارستانه همه سعیش اینه که اون راحت باشه ولی خداییش یه سوال ساده رو هم جواب نمیدن! بنظر من البته میگما بنظر من شاید چون علاقه ندارن و توی کارشون احساس یه نوع جبر میکنن اینطوری شده!!!!!!!!!!! هرچند بودن پرستارایی که واقعا انقد با ادم خوب حرف میزنه که کلا مریض یادش میره که مریضه! البته این متاسفانه خیلی کم هست:wacsmiley:

:rose:اکوی عزیز بی انصافی نکن ....

لی لی

New member

[SIZE=5]عذر میخوام اکو جان این حرفا تکراری شده کلی تا حالا بحث شده....فقط اینو بگم که به پرستارا هم حق بدید نیرو کم میارن هی اضافه کاری بهشون میدن نمیخوان خودشون ولی نیرو کم دارن...شاید اگه مثل خیلی از این کارمندان پشت میز نشین مزایا و حقوق و کار راحتی داشتن و میتونستن وسط کارشون استراحتی کنن و (و شاید مثل بعضی از این کارمندا هم گشتی و خریدی حین ساعات کار!!) و مثل فوتبالیا گهگاهی هدایای آنچنانی میگرفتن واقعا میشدن همون فرشته...اما..اینجا ایران جهان سوم منه..[/SIZE]

eco.bio

New member
باشه دوستان بقول شما شاید کارشون خیلی سخته. من فقط خواستم نتیجه گیری کنم گفتم شاید دلیلش همین بی علاقگی باشه همین. درهرحال همه پرستارا چه با علاقه ها چه بی علاقه ها همه شون زحمت میکشنو خداییش نصف شب بیدار موندن خیلی کار سختیه. دوست من کارشناس ازمایشگاهه تو بیمارستان. یه شب رفتم پیشش. من خوابیدم هربار که بیدار میشدم اون همچنان کار میکرد. :65d6a5d6s: جالبش اینجاس صبحش من مریض شدم چون شبش خوابم بهم خورده بود ولی اون عین خیالش نبود اونجا بود که تازه فهمیدم واقعا شب بیدار بمونی و کار کنی خیلی خیلی خیلی سخته:smiliess (9):

لی لی

New member
آره میدونم بهرحال پرستار هم وظیفش اینه که از بیماراش حمایت کنه و بهشون ارامش بده و خیلی از پرستارا سعی میکنن اینطور باشن بدون هیچ تعصبی میگم
میدونی وقتی حسابی از شیفتای مکرر خسته میشی وقتی ساعت 10و نیم صبحه وهنوز وقت نکردی صبحانه بخوری و از اتاق بیمار میدویی بیرون که فلان دارو فراموش کردی وهمین لحضه مترن میاد و چپ چپ نگات میکنه و میاذ سمتت که فقط بگه مقنعه ات رفته عقب اون لحظه میمونی که علاقه داری یا نه

fahime_mirzaei

New member
كاش منم رشته پرستاري رو انتخاب مي كردم .بزرگترين اشتباهم اين بود كه نرفتم پرستاري.

drdevil

New member
[size=5]عذر میخوام اکو جان این حرفا تکراری شده کلی تا حالا بحث شده....فقط اینو بگم که به پرستارا هم حق بدید نیرو کم میارن هی اضافه کاری بهشون میدن نمیخوان خودشون ولی نیرو کم دارن...شاید اگه مثل خیلی از این کارمندان پشت میز نشین مزایا و حقوق و کار راحتی داشتن و میتونستن وسط کارشون استراحتی کنن و (و شاید مثل بعضی از این کارمندا هم گشتی و خریدی حین ساعات کار!!) و مثل فوتبالیا گهگاهی هدایای آنچنانی میگرفتن واقعا میشدن همون فرشته...اما..اینجا ایران جهان سوم منه..[/size][/quote]

عزیزم هر آدمی با آگاهی کامل میره طرف یه کاری..من خودم عضو کادر درمانم و یه سال هم پرستاری خوندم.از سختی هاش کاملا طلاع دارم.و حق اینو که خستگیمونو سر همراه مریض خالی کنیم به هیچ کدوم از اعضا کادر پزشکی نمیدم..مریضا که مسئول مشکلات من نیستن.من هم با نظر ایشون موافقم.این بی علاقه بودنه که باعث این برخوردا میشه.چون خیلی ها این رشته رو دوست ندارن با عشق کار نمیکنن..تموم رشته ها مشکلات خودشو داره.دوست من فوق لیسانسشو از شریف گرفته..نابغه بود.از ساعت شیش صبح بلند میشه میره سر کار ده شب میرسه خونه.الان شیش ماهه حقوق نگرفته..اونم چه حقوقی.فقط میرسه شکمشو سیر کنه.فقط خواستم بگم!شرایط بد دلیل ارفتارهای زننده ی از پرستار ها نمیشه..پرستاری چه ربطی به فوتبال داره که خودتونو با اونا مقایسه میکنید!

بالا