چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0

Persian-Masoud

New member
پرستاری در ایران هیچ ارزش نداره. هیچی!
باید به فکر مدارج بالاتر باشی یا بری خارج.
تمام شد رفت.

zibaz71

New member
دقيقا پرستاري اينجا بدرد نميخوره.تو شهر كوچيك ك شب پزشك خونه راحت خوابيده پرستار بايد خودش تشخيص بده ودرمان كنه.استرس مال ماست پولش برا پزشك....بازم خدا شكر بيكار نيستيم مثل خيلي از رشته هاي ديگه...:smiliess (14):

zohre67

New member
حالا سختی کارش به کنار , وقتی مشکلی پیش میاد و پزشکا همه چی رو میندازن گردن پرستار دیگه نمیشه تحملش کرد

چه فرقی هست بین بازار کار داره و واسه خاطر پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و چه فرقی هست بین علاقه دارم و به خاطر کمک به مردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:idea_majidonline::smilies::rolleyessmileyanim:

mehran35

New member
ای کاش نخونده بودم ای کاش زمان انتخاب رشته همین یه دونه پرستاری رو هم نزده بودم!من نه علاقه داشتم نه دنبال بازار کارش بودم نه کمک به مردم میتونم بگم پرستاری منو انتخاب کرد!

sara77

New member
شما چرا اینقد رفتین تو فاز منفی خب شرایط همه ی رشته ها تو ایران افتضاحه حتی پزشکیم دیگه اینقد زیاد شده کار برا اونا نیست چیکار میشه کرد

farshad25

New member
من نسبت به اونایی که میگن پرستاری بدرد نمیخوره فوق العاده عصبانیم.............این حرف شما خیلی بی اساسه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ای کاش نخونده بودم ای کاش زمان انتخاب رشته همین یه دونه پرستاری رو هم نزده بودم!من نه علاقه داشتم نه دنبال بازار کارش بودم نه کمک به مردم میتونم بگم پرستاری منو انتخاب کرد!

عزیزم شما اصن اشتباهی به دنیا اومدین:tsimuzpzwoap1t9y3o7

من نسبت به اونایی که میگن پرستاری بدرد نمیخوره فوق العاده عصبانیم.............این حرف شما خیلی بی اساسه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

واقعا! اصن تاسف هم دیگه برای این گروه کافی نیست من خودمو از دست اینا نیدل استیک Hep. Bمی کنم راحت شمممم:bunnyearsmiley:

mehran35

New member
عزیزم شما اصن اشتباهی به دنیا اومدین:tsimuzpzwoap1t9y3o7
وقتی منظورکسیو نمیفهمی نظر نده به خدا یه دنیا خوشحال میشن جون تو!!!!!!!!!!!!!!
شرمنده ام که با این لحن صحبت میکنم ولی مجبورم کردی آخه یکی نیست به امثال توبگه جوجه پاییزه بذار سراز تخم در بیاری بعد واسه ما نظر بده فعلا درک تو از پرستاری اون چیزاییه که اساتیدت واست ترسیم کردن نه واقعیت وشرایط موجود سعی کن اینو بفهمی!!!!!!!!!!!!!!بیخود خودمو خسته میکنم امیدوارم تو واسه پرستاری بمونی واونم واسه تو به پای هم پیر شین من که بعد از طرح به این رشته واسه همیشه بدرود میگم!!!!!!!!!!!!!!

وقتی منظورکسیو نمیفهمی نظر نده به خدا یه دنیا خوشحال میشن جون تو!!!!!!!!!!!!!!
شرمنده ام که با این لحن صحبت میکنم ولی مجبورم کردی آخه یکی نیست به امثال توبگه جوجه پاییزه بذار سراز تخم در بیاری بعد واسه ما نظر بده فعلا درک تو از پرستاری اون چیزاییه که اساتیدت واست ترسیم کردن نه واقعیت وشرایط موجود سعی کن اینو بفهمی!!!!!!!!!!!!!!بیخود خودمو خسته میکنم امیدوارم تو واسه پرستاری بمونی واونم واسه تو به پای هم پیر شین من که بعد از طرح به این رشته واسه همیشه بدرود میگم!!!!!!!!!!!!!!

خواهش می کنم راحت باش:(50)::(50)::(50)::(50):

آخرین ویرایش:
بالا