چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0

asal 92

New member
بیشتر افرادی که طرحند یاجدید وارد بیمارستان میشند از پرستاری ناله میکنند البته حق هم دارند بدترین بخشها وبیشترین شیفت وکمترین حقوقو دارند ویک غرور........ولی بعد عادی میشه البته برای من که همزمان تو طرح استخدام شدم واز همون اولش کادربخش ویزه بودم ناگفته نماند سفارش شده بودم بدنبود واون سختی ها روندیدم ولی در کل عاشق پرستاریم وبه دعای خیر مردم ایمان دارم ورودی بخش ما پره از تقدیر های مردم صرفا جهت پرستارای بخش واطرافیانم با اینکه اکثرا رشته فنی هستند احترام خاصی برای پرستاری قایلند من جمله همسرم وبرعکس بچه ها به خاطر پولش نیومدم چون وضع مالیمم خوبه فقط کاربالینو دوست دارم

nurse 1379

New member
;کاملا صحیح میفرمایید بنده یک پرستار دلسوزبیمار شاغل هستم پدر ومادرم معلمند کاملا باصحبت شما موافقم .
پرستاری:مراقبت دلسوزانه! لبخندبیمار !نیرو ی کم !شیفت زیاد !بیمارستان شلوغ!!مهربانی بیماروتوپ وتشرهای همراهی بیمار!هواگرمه یاسرده یا....!حقوق کم!بچه ات مریضه توشیفتی !بارون میاد شیفتی سیل بیاد شیفتی !زلزله بیاد شیفتی !باورکنید نمیتونم سرکارنرم همش میگم درس خوندم حیفه !وقتی کنکور شرکت کردم نمیدونستم چی انتخاب میکنم وچه اینده سختی درانتظارمه !توکل برخداشایدبادعای مریضها ارشد ودکترا قبول شیم از کاربالین فاصله گرفتیم البته بعضی بیمارستانها شاید کمتر سختی کارداشته باشه اما تو شهر ماهمین یک بیمارستان دولتیه که چندشهراطراف روپوشش میده
خدایا چنان کن سرانجام کار توخشنودباشی ومارستگار

Persian-Masoud

New member
من ترجیح میدم با حقوق نصف پرستاری برم آموزش و پروزش! خوبیش اینه میتونم زندگی کنم! :dadad4:

mw.ashel

New member
من ترجیح میدم با حقوق نصف پرستاری برم آموزش و پروزش! خوبیش اینه میتونم زندگی کنم! :dadad4:

آقا مسعود اینم در نظر بگیر که تو یکی از بهترین رشته ها تحصیل کردی و اگه دوست نداشته باشی با رشتت کار کنی ، ولی میتونی و سوادشو داری تا خیلی از موارد و مطالب تخصصی پزشکی که اطرافیانت بلد نیستن رو بفهمی و یه روزی این دانسته هات به درد خودت میخوره.

Persian-Masoud

New member

آقا مسعود اینم در نظر بگیر که تو یکی از بهترین رشته ها تحصیل کردی و اگه دوست نداشته باشی با رشتت کار کنی ، ولی میتونی و سوادشو داری تا خیلی از موارد و مطالب تخصصی پزشکی که اطرافیانت بلد نیستن رو بفهمی و یه روزی این دانسته هات به درد خودت میخوره.

درسته. هیچوقت از درسی که خوندم پشیمون نیستم.
خدارو هزار مرتبه شکر که کار هست! خیلی چیزهارو یاد میگیری! و...

raha 24

New member
وقتی منظورکسیو نمیفهمی نظر نده به خدا یه دنیا خوشحال میشن جون تو!!!!!!!!!!!!!!
شرمنده ام که با این لحن صحبت میکنم ولی مجبورم کردی آخه یکی نیست به امثال توبگه جوجه پاییزه بذار سراز تخم در بیاری بعد واسه ما نظر بده فعلا درک تو از پرستاری اون چیزاییه که اساتیدت واست ترسیم کردن نه واقعیت وشرایط موجود سعی کن اینو بفهمی!!!!!!!!!!!!!!بیخود خودمو خسته میکنم امیدوارم تو واسه پرستاری بمونی واونم واسه تو به پای هم پیر شین من که بعد از طرح به این رشته واسه همیشه بدرود میگم!!!!!!!!!!!!!!

با این جملت (فعلا درک تو از پرستاری اون چیزاییه که اساتیدت واست ترسیم کردن نه واقعیت وشرایط موجود) موافقم .

nurse 1379

New member
داداش من فیش حقوقی هاشون رو دیدی میگی گدا خونه است ؟؟؟؟؟ یه نگاه بنداز بعد ببیبن تفاوتش رو با مایی که شب و روز . تعطیل و غیر تعطیل کار میکنیم
واسه چند روز مرخصی از اول ماه همچی باید فشرده شیفت بدی تا بتونی جبران مافات کنی . جالب اینجاهست از همین الان برای آف نیمه اول و دوم عید و سیزده بدر جنگ و دعواست مقایسه کنید

متاسفانه دقیقا عین واقعیته

vida68

New member
سلام به دوستان خوبم. من تازه به جمعتون وارد شدم وبابت این قضیه خوشحالم. به نظر من پرستاری عشق هست....

nimajoon

New member
سلام دوستاي عزيزم
من هنوز وارد بازار كار اين رشته نشدم ، و با خيلي از كمي ها و كاستي ها و نقاط مثبت و منفي اون به عينه اشنا نشدم
و اكثر دوستان هم ك اينجا نظر دادن مثل من هستن ، من به ديگران كار ندارم ولي خودم به عينه بدون تجربه و اطلاعات و اگاهي قضاوت نميكنم
و معيار خودمو روي حرفها و نقل قول هايي ك ميشه نميگذارم كه ميگن پرستاري فلانه يا بهمانه و ...
از اول ك وارد رشته شدم ميدونستم كه كارم راحت نيست ، و كلا كار كردن و گذروندن امورات تو اين زندگي راحت نيست ، متاسفانه دوستان مي خواهند همون روز اول بيان بهشون بگن بفرماييد شما مترون بيمارستان ما هم تحت امر شما....
خوب بچه ها هر كاري سختي خودشو داره ، هر فردي خصوصيات خاص خودشو داره و اونهايي هم كه يكسره نق ميزنن از جنس ما پرستار ها نيستن و ورودشون به اين رشته از اول اشتباه بود،اونها كلا خصوصيات فرديشون با اين رشته سازگار نيست (منظورم اوي ن افراد شاغله)

من خودم تو اين شرايط پرستاري رو سردمدار تموم رشته ها در ايران ميدونم كه نه حتي از لحاظ بازار كار حرف اول رو ميزنه ، بلكه جا براي پيشرفت اون فوق العاده زياده...
به اميد روزهاي زيباتر:auizz3ffy9vla57584x

nurse 1379

New member
سلام دوستاي عزيزم
من هنوز وارد بازار كار اين رشته نشدم ، و با خيلي از كمي ها و كاستي ها و نقاط مثبت و منفي اون به عينه اشنا نشدم
و اكثر دوستان هم ك اينجا نظر دادن مثل من هستن ، من به ديگران كار ندارم ولي خودم به عينه بدون تجربه و اطلاعات و اگاهي قضاوت نميكنم
و معيار خودمو روي حرفها و نقل قول هايي ك ميشه نميگذارم كه ميگن پرستاري فلانه يا بهمانه و ...
از اول ك وارد رشته شدم ميدونستم كه كارم راحت نيست ، و كلا كار كردن و گذروندن امورات تو اين زندگي راحت نيست ، متاسفانه دوستان مي خواهند همون روز اول بيان بهشون بگن بفرماييد شما مترون بيمارستان ما هم تحت امر شما....
خوب بچه ها هر كاري سختي خودشو داره ، هر فردي خصوصيات خاص خودشو داره و اونهايي هم كه يكسره نق ميزنن از جنس ما پرستار ها نيستن و ورودشون به اين رشته از اول اشتباه بود،اونها كلا خصوصيات فرديشون با اين رشته سازگار نيست (منظورم اوي ن افراد شاغله)

من خودم تو اين شرايط پرستاري رو سردمدار تموم رشته ها در ايران ميدونم كه نه حتي از لحاظ بازار كار حرف اول رو ميزنه ، بلكه جا براي پيشرفت اون فوق العاده زياده...
به اميد روزهاي زيباتر:auizz3ffy9vla57584x

مسلم است هربیمارستانی شرایطش فرق میکنه هرفردی اعتقادخاص خودش داره هرشغلی سختی کارخودشوداره توجه کنیدهرچی هم رتبه ات بالاتر مسوولیتت سنگین تر میشه هم درپیشگاه خداوند وهم درقبال جامعه .پرستاری رشته فوق العاده خوبیه و من نیزامیدوارم در اینده وضعیتش بهتر میشه (ولایقنط من رحمه الله)درضمن همه پرستارها خوب ومهربان ودلسوزهستندواینا صحبتهای داخل صنفیه وهمه برای اینده ای بهتر تلاش میکنیم به امیدروزهای زیباتر

nurse 1379

New member
اسم این تایپیک بهتربوداین باشه :پرستاران محترم لطفانظرشخصی خودتون رودرموردپرستاری بنویسید
مابایدیادبگیریم به هم احترام بگذاریم وپذیرای انتقادات همدیگه باشیم وبانیش زبان وکنایه باهم صحبت نکنیم
مسلمانان مسلمانی به یادارید ازان پیغمبررحمت که فرمودست باهم مهربان باشیدانسانها

zErOOn3

Well-known member
Slm ...

وا3 اذیـت کـــردم مــا کـــ نمـــی در30ــــن ( ســــــــــــــــــــــوزـــــــــــن )

تلافـــــی می کنیـــن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zErOOn3

Well-known member
:5:بابا نگو اینجوری اگر پرستاری با اون نظام قوی هیچه
بقیه رشته ها از هیچ هم پایینتره دیگه

سلام ...

جــــــــــــــون مـــــــــــــا .........

بیــاییـــــن کـامپیـــوتـــــــــــــــر ... باحـــالـــــــــــــه هـــــــــــــــــا ....

ســـــوزن مــوزنـم نــداریـــــــــــــم ....

zErOOn3

Well-known member
مقدس پیش کش! آدم اول به فکر شیکمشه! :ph34r-smiley:
بعد که رضایت شغلی با درآمد خوب ایجاد شد به مقدس بودن یا نبودنش فکر میکنم! :a2d3:

سلام ...

ایـــــــــن *فقـط* نظــــر شمــــــا بــــــــــود دیگــــــــــه ؟؟؟؟؟؟؟

zErOOn3

Well-known member
وقتی منظورکسیو نمیفهمی نظر نده به خدا یه دنیا خوشحال میشن جون تو!!!!!!!!!!!!!!
شرمنده ام که با این لحن صحبت میکنم ولی مجبورم کردی آخه یکی نیست به امثال توبگه جوجه پاییزه بذار سراز تخم در بیاری بعد واسه ما نظر بده فعلا درک تو از پرستاری اون چیزاییه که اساتیدت واست ترسیم کردن نه واقعیت وشرایط موجود سعی کن اینو بفهمی!!!!!!!!!!!!!!بیخود خودمو خسته میکنم امیدوارم تو واسه پرستاری بمونی واونم واسه تو به پای هم پیر شین من که بعد از طرح به این رشته واسه همیشه بدرود میگم!!!!!!!!!!!!!!

سلام ....

آلــــــــــــــــوم ... Ok ok

zErOOn3

Well-known member
پرستار مهربون عزیز دل برادر
کمک به مردم فرق میکنه با علاقه: مثلا بعضیا درسا و کارای پرستاری رو دوست دارند مثه من که فیزیولوژی دوست دارم که فیزیولوژیست هم میتونه به مردم کمک کنه حتی یه مهندس معماری هم....
بازار کار و پول هم که زمین تا آسمون فرق میکنه
من پرستاری میخونم چون بیکار نباشم...... یا پرستاری میخونم چون پولش زیاده

دلــــــــــــوغ میگــه بی مــــــــــرام ...

دنــدون پــــزششکــــــــــی رو 23 داشتــــــــــــت ...

اولیـــن راپــــــــــــورت جنتــــــــــــــــل ...

zErOOn3

Well-known member
آقا اجازه ویییییییییی اشتپیدم بیشتر اساتید ما خانومن
خانم اجازه میشه بگم دلیل من از خوندن رشته پرستاری چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم عاشق این بودم که بهترین دبیر شیمی ایران بشم پتانسیلش رو هم حس میکردم
ولی اوضاع اقتصادی خانواده زززیییییغ بود بابام گفت برو رشته ای که کار توش باشه مهم بیکار نبودنه
ما هم که تک پسر خونوده و با یه پدر و مادر پیر باید میرفتم رشته ای که سریع برم سر کار
اما واقعا کمک به مردم رو هم دوست دارم وقتی یه زن پیر بهت میگه خیر ببینی جوون، خدا یه زن خوب نصیبت کنه، از خدا هر چی بخوای بده بهت اون موقع میگم خدا رو شکر که پرستاری میخونم، به خدا همه چی پول نیست،
هدفمون از زندگی توی این زندگی مردنه رفتن به سرای باقی نباید هدف اصلی رو فراموش کنیم انقد دغدغه ی پول و ماشین و.... رو نخوریم به خدا عمر داره همین جوری داره میگذره
همین چند روز پیش یه دختر ترم یکی تصادف کرد مرد با کلی آرزو.... یه کمی خودمون رو از بند پول بکشیم بیرون

امشبـــ میــــریم لــــــــــوت میـــــــــــــدیــــــــــم تا دیگــه 2 بةــار پشت ســر هم دلـــــــــوغ نگیـــــــــــــــن ...

بالا