چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0
همیشه از توانایی بی بدیل من در کنترل عصبانیتم سو استفاده می شه.
من از شما شاکی ام که وارد حرفه پرستاری شدید ولی دغدغه مردم رو ندارید!!! کسی که دغدغه مردم رو داره ازینکه گره مردم رو باز کنه احساس خوشبختی می کنه برای همین من به پرستاری مدیونم! شما دغدغه تون رو چیز هایی قرار دادید که بنا نیست شما رو به خوشبختی برسونه... البته امیدوارم اینطور نباشه.

آخرین ویرایش:
آقای nasiri35 دو روزه رفته طرح ببین چه قوقولی قوقویی می کنه واسه ما!!! خروس بی محل...
خانم دنیا شمام بهتره اسمتو بذاری دوزخ، برزخ یا جهنم نه دنیا هر چند اینها همون دنیای شما هستند!!
هر کس بی ادبی دیده لابد بی ادبی کرده توی یکساله گذشته این قسم حرف زدن ها در انجمن پرستاری سابقه نداشته این شما هستید که با تشریف فرمایی تون به انجمن حرمت شکستید!!!

آخرین ویرایش:

rainsavor

New member
هرگز با احمق ها بحث نکنید.
آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند
بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند

maryam58

New member
ببخشید وارد بحثتون شدم
با این حرفها که درمورد پرستاری خود پرستارها می زنند فقط به قول خودتان وجهه پرستاری را در ایران و حتی بین جمع دانشجویان از تمامی رشته ها خراب تر می کنید. هرکس به یک دلیلی می تونه نه پرستاری بلکه هر رشته ای را انتخاب کند
اما بعد گذشت 4 سال می تواند دلیل ماندنش در ان رشته را کامل بفهمد و بداند و ایکاش برای یک عمر با یک قشر و بایک سمت در جامعه زندگی کردن دلیل قانع کننده ای داشتیم و به زیبایی از ان دفاع می کردیم اجحاف در جامعه ما زیاد است و فقط هم پرستاری نیست که درحقش اجحاف شده اما هیچ اجحافی بیشتر از این نیست که من به رشته ای که دران 4 سال درس خواندم و بعد هم به ان را به عنوان شغلم انتخاب کردم توهین کنم و بالاتر از به هم رشته ای خودم من بعد طرح به هردلیلی کار نکردم اما همیشه برای پرستاری و پرستاران احترام قائل بودم و هستم و ارامشم در یک یا دوشب درماه کشیک دادن در بالای سر بیماران است .همه تان موفق باشید

ببخشید وارد بحثتون شدم
با این حرفها که درمورد پرستاری خود پرستارها می زنند فقط به قول خودتان وجهه پرستاری را در ایران و حتی بین جمع دانشجویان از تمامی رشته ها خراب تر می کنید. هرکس به یک دلیلی می تونه نه پرستاری بلکه هر رشته ای را انتخاب کند
اما بعد گذشت 4 سال می تواند دلیل ماندنش در ان رشته را کامل بفهمد و بداند و ایکاش برای یک عمر با یک قشر و بایک سمت در جامعه زندگی کردن دلیل قانع کننده ای داشتیم و به زیبایی از ان دفاع می کردیم اجحاف در جامعه ما زیاد است و فقط هم پرستاری نیست که درحقش اجحاف شده اما هیچ اجحافی بیشتر از این نیست که من به رشته ای که دران 4 سال درس خواندم و بعد هم به ان را به عنوان شغلم انتخاب کردم توهین کنم و بالاتر از به هم رشته ای خودم من بعد طرح به هردلیلی کار نکردم اما همیشه برای پرستاری و پرستاران احترام قائل بودم و هستم و ارامشم در یک یا دوشب درماه کشیک دادن در بالای سر بیماران است .همه تان موفق باشید

بسیار زیبا مریم جان :bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:

داداش من فیش حقوقی هاشون رو دیدی میگی گدا خونه است ؟؟؟؟؟ یه نگاه بنداز بعد ببیبن تفاوتش رو با مایی که شب و روز . تعطیل و غیر تعطیل کار میکنیم
واسه چند روز مرخصی از اول ماه همچی باید فشرده شیفت بدی تا بتونی جبران مافات کنی . جالب اینجاهست از همین الان برای آف نیمه اول و دوم عید و سیزده بدر جنگ و دعواست مقایسه کنید

من عاشق پرستارها هستم :thanks:

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

New member
داداش من فیش حقوقی هاشون رو دیدی میگی گدا خونه است ؟؟؟؟؟ یه نگاه بنداز بعد ببیبن تفاوتش رو با مایی که شب و روز . تعطیل و غیر تعطیل کار میکنیم
واسه چند روز مرخصی از اول ماه همچی باید فشرده شیفت بدی تا بتونی جبران مافات کنی . جالب اینجاهست از همین الان برای آف نیمه اول و دوم عید و سیزده بدر جنگ و دعواست مقایسه کنید

من مادرم معلمه + تعداد زیادی از دوستانم. فکر کنم کمی در مورد فیش حقوقشون اطلاع داشته باشم!!!!!!!!!!

negar91

New member
دوستان لطفا به هم توهین نکنید شما همه هم رشته ای هستین و تا زمانی که با هم متحد نباشین نمیتونید حقوق پایمال شدتنو توی جامعه پزشک محور ما پس بگیرین با توهین به هم به هیچی نمیرسین و بقیه میتونن از فاصله ایجاد شده بین شما سواستفاده کنن
در صورت عدم رعایت قوانین سایت تاپیک بسته خواهد شد

rainsavor

New member
دوستان لطفا به هم توهین نکنید شما همه هم رشته ای هستین و تا زمانی که با هم متحد نباشین نمیتونید حقوق پایمال شدتنو توی جامعه پزشک محور ما پس بگیرین با توهین به هم به هیچی نمیرسین و بقیه میتونن از فاصله ایجاد شده بین شما سواستفاده کنن
در صورت عدم رعایت قوانین سایت تاپیک بسته خواهد شد

مثل اینکه صاحابش اومد کاسه و کوزه رو بچه ها جمع کنیم الانه که تاپیک بسته بشه :14:

rainsavor

New member
سلام
بچه هالطفا به هم توهین نکنیدپرستارابایدکنارهم باشندنه روبه روی هم

بابا هیچ توهینی نشده . چرا فضا رو متشنج میکنین . اینجا همه با هم همکاریم یه بحث معمولیه مگه نه داداش نصیری :motat:

mehran35

New member
بابا هیچ توهینی نشده . چرا فضا رو متشنج میکنین . اینجا همه با هم همکاریم یه بحث معمولیه مگه نه داداش نصیری :motat:
چی داداش توهین؟؟؟مگه کسی جرات توهینم داره؟؟؟؟؟نه داداش فقط اینجا خیلی ها نمیخوان واقعیتها رو قبول کنن عیب نداره بذار خوش باشن به وقتش میفهمن!!!!!!!!!:riz277:

gentelman70

New member
وقتی به خاطر پول رشته ای رو انتخاب می کنید دارید بد معامله می کنید و بد هم می بینید منظورم شما نیستید کلی می گم بنابراین باید فقط از دست خودت عصبانی باشی نه حرفه پرستاری اصلا برای همین اسمم رو گذاشتم پرستار مهربون ولی شما که الحمدالله مشکل آنچنانی با پرستاری ندارین.
همینطور کسی که برای پول ازدواج می کنه قطعا باید قید خیلی چیزا رو بزنه اگرچه به خیلی چیزای دیگه می رسه اصلا این قانون خداست که در کتاب خدا هم اومده شما به چیزی نمی رسید مگر اینکه چیزی رو از دست بدید و ما همیشه باید حواسمون باشه آیا چیزی رو که داریم از دست می دیم ارزش چیزی رو که داریم به دست میاریم داره یا نه.
من از بعضی تعجب می کنم حرف هایی رو که صادقانه ابراز می کنم دور از حقیقت تصور می کنند در حالی که فاصله ما با اونها فقط با یک کلمه علاقه پر می شه که ما داریم و اونها نه اگر می خواید برید خارج از کشور برید اگر می خواید دکتری پرستاری بگیرید خب بگیرید ولی حق ندارید پرستاری رو زیر سوال ببرید.
من خودم به حرفه پرستاری مدیونم برای همین اجازه نمی دم هر کس هر چی می خواد در مورد این رشته بگه حتی اگه اون فرد خودش متاسفانه پرستار باشه

'گشنگي نكشيدي تا عاشقي يادت بياد
من به خاطر كار اومدم اين رشته فقـــــــــــــــط واسه خاطر اينكه كه بيكار نباشم و چون كمك به مردم رو هم خيــــــــــــــــــلي خوشــــــــم مياد اومدم تو اين رشته، رشته ام رو هم دوست دارم ولي هدف اولم كاره بعد كمك به مردم بعد علاقه به درساي پرستاري

من تو پيش دانشگاهي هدف اولم شيمي بود(تدريس) بعد زبان بعد پرستاري
و از بين اينا فقط واسه خاطر اوضاع زيغ مالي خانواده ام رفتم پرستاري اگه اين جا اروپا بود هر رشته اي بازار كار داشت ميرفتم پي اولين علاقه ام يعني شيمي
ولي خدا رو شكر الان در كنار درس پرستاري زبانم رو هم دارم تقويت ميكنم
خيال دارم وقتي رفتم سر كار شيمي كاربردي پيام نور بخونم با انتخاب واحد لاك پشتي تا وقتي كه بازنشست شم

ولي الان من پرستاري رو دوست دارم فقط واس خاطر رضايت يه بيمار

بالا