چرا پرستاري ميخوني؟

چرا پرستاري ميخوانيد؟

• مجموع رای دهندگان
    0
سلام
بچه هالطفاباهم بحث نکنیدهرکس نظری داره ازنظرمن ونصیری35 واقامسعودپرستاری آش دهن سوزی نیست چون سختی هاشوحس کردیم اماخیلی هااین رشته دوست دارند مثل پرستارمهربون بهتربه هم احترام بذاریم اماپرستارمهربون عزیزباید مسولیت بیمارتجربه کنی بعدمیدونی پرستاری چیه بایدشیفت شب داشته باشی وحقوق کم بگیری بعدبدونی پرستاری چیه امابهت تبریک میگم که روحیه خوبی داری لطفادیگه به هم توهین نکنیدپرستارابایدتکیه گاه هم باشندنه روبه روی هم

دم پرستاری گرم که حال شما رو می گیره :bunnyearsmiley:

gentelman70

New member
پرستار مهربون عزیز دل برادر
کمک به مردم فرق میکنه با علاقه: مثلا بعضیا درسا و کارای پرستاری رو دوست دارند مثه من که فیزیولوژی دوست دارم که فیزیولوژیست هم میتونه به مردم کمک کنه حتی یه مهندس معماری هم....
بازار کار و پول هم که زمین تا آسمون فرق میکنه
من پرستاری میخونم چون بیکار نباشم...... یا پرستاری میخونم چون پولش زیاده

gentelman70

New member
ای کاش نخونده بودم ای کاش زمان انتخاب رشته همین یه دونه پرستاری رو هم نزده بودم!من نه علاقه داشتم نه دنبال بازار کارش بودم نه کمک به مردم میتونم بگم پرستاری منو انتخاب کرد!
داداشی منو یاد صادق هدایت و بعضی متنای به نظرم تاریکش انداختوندی:1dco2x0p1lilzhfpg1t
داداشی اگه علاقه نداری بمنصرف تا حال مریضارو نگرفتی
آخه اگه تو پرستاری یه کمی علاقه ی کمک به مردم نباشه از دست میری
:riz304:

gentelman70

New member
آقا اجازه ویییییییییی اشتپیدم بیشتر اساتید ما خانومن
خانم اجازه میشه بگم دلیل من از خوندن رشته پرستاری چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم عاشق این بودم که بهترین دبیر شیمی ایران بشم پتانسیلش رو هم حس میکردم
ولی اوضاع اقتصادی خانواده زززیییییغ بود بابام گفت برو رشته ای که کار توش باشه مهم بیکار نبودنه
ما هم که تک پسر خونوده و با یه پدر و مادر پیر باید میرفتم رشته ای که سریع برم سر کار
اما واقعا کمک به مردم رو هم دوست دارم وقتی یه زن پیر بهت میگه خیر ببینی جوون، خدا یه زن خوب نصیبت کنه، از خدا هر چی بخوای بده بهت اون موقع میگم خدا رو شکر که پرستاری میخونم، به خدا همه چی پول نیست،
هدفمون از زندگی توی این زندگی مردنه رفتن به سرای باقی نباید هدف اصلی رو فراموش کنیم انقد دغدغه ی پول و ماشین و.... رو نخوریم به خدا عمر داره همین جوری داره میگذره
همین چند روز پیش یه دختر ترم یکی تصادف کرد مرد با کلی آرزو.... یه کمی خودمون رو از بند پول بکشیم بیرون

gentelman70

New member

آن روزی که کودکی برای شفای مادرش دعا میکرد

آنجا كه چشمان مشتاقي براي انسان اشك مي ريزد،پرستاری به بیخوابی کشیدنش مي ارزد.

دیدن خنده یک بیمار و گاهی پاک کردن اشک کودکی هزاران برابر ارزشش بیشتر باشد از چیزی به نام پول

gentelman70

New member
آقایون و خانم ها میشه یه مشوره ای بدید؟
من آیا میتونم لیسانس پرستاری بگیرم بعد ارشد رو هوشبری یا علوم آزمایشگاه یا فیزیولوژی بخونم؟؟؟
و آیا میشه بدونم اگه من ارشد رو قبول شدم حتما باید طرح رو بگذرونم؟
میشه بگید ارشد پرستاری کارش با لیسانسش چه فرقی میکنه؟
مزایای خاصی داره؟

teta

New member
وقتی ‍‍‍‍‍برستاری میخوندم دقیق نمیدونستم برای چی برستاری میخونم الان که سر کار رفتم فقط برای بولش ادامه میدم چون سرکار نرم باید بیکار بچرخم والا شغلم به سختی و زحمتش نمیارزه
همه سختی کار رو برستاربه دوش میکشه بولش رو بزشک میبره

دنیا

New member
ادب

پرستارمهربون چندباردارم مطالبتومیخونم به یه نکته رسیدم واونم اینه داشتن ادب برات لازم افرادی که تواین پست پیام گذاشتنددرمقابل بی ادبیت یابااحترام حرف زدنت یاجوابتوندادنت اینکه کارت شده متلک دادن به هم رشته ای هات کاملا فهمیدم ازاون دانشجوهای بی ادب هستی امثال توبایدعاشق پرستاری باشندچون بددهنی راحت میتونندبکنندفقط باعث خجالت پرستارایی کارت شده دعواباnasiri35وبدحرف زدن ومسخره کردن هم رشته ای هات ایکاش بلدبودی بامنطق ازرشتت دفاع کنی نه اینطوری

پرستارمهربون چندباردارم مطالبتومیخونم به یه نکته رسیدم واونم اینه داشتن ادب برات لازم افرادی که تواین پست پیام گذاشتنددرمقابل بی ادبیت یابااحترام حرف زدنت یاجوابتوندادنت اینکه کارت شده متلک دادن به هم رشته ای هات کاملا فهمیدم ازاون دانشجوهای بی ادب هستی امثال توبایدعاشق پرستاری باشندچون بددهنی راحت میتونندبکنندفقط باعث خجالت پرستارایی کارت شده دعواباnasiri35وبدحرف زدن ومسخره کردن هم رشته ای هات ایکاش بلدبودی بامنطق ازرشتت دفاع کنی نه اینطوری

اونچه رو که شایسته ی خودت بود به من نسبت دادی!!!

پرستار مهربون عزیز دل برادر
کمک به مردم فرق میکنه با علاقه: مثلا بعضیا درسا و کارای پرستاری رو دوست دارند مثه من که فیزیولوژی دوست دارم که فیزیولوژیست هم میتونه به مردم کمک کنه حتی یه مهندس معماری هم....
بازار کار و پول هم که زمین تا آسمون فرق میکنه
من پرستاری میخونم چون بیکار نباشم...... یا پرستاری میخونم چون پولش زیاده

منظورم این بود کسی که علاقه داره این علاقه شامل حال کمک به مردم هم می شه یعنی امکان نداره کسی که علاقه داره به پرستاری از کمک کردن خوشش نیاد
برای بیکار نبودن هم می شه کارای زیادی کرد حتما نباید پرستاری خوند و اصلا هدف از کار کردن امرار معاش و پول درآوردنه
مثله شما به قضیه نگاه نکرده بودم بله درسته از این زاویه فرق دارن

آقا اجازه ویییییییییی اشتپیدم بیشتر اساتید ما خانومن
خانم اجازه میشه بگم دلیل من از خوندن رشته پرستاری چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم عاشق این بودم که بهترین دبیر شیمی ایران بشم پتانسیلش رو هم حس میکردم
ولی اوضاع اقتصادی خانواده زززیییییغ بود بابام گفت برو رشته ای که کار توش باشه مهم بیکار نبودنه
ما هم که تک پسر خونوده و با یه پدر و مادر پیر باید میرفتم رشته ای که سریع برم سر کار
اما واقعا کمک به مردم رو هم دوست دارم وقتی یه زن پیر بهت میگه خیر ببینی جوون، خدا یه زن خوب نصیبت کنه، از خدا هر چی بخوای بده بهت اون موقع میگم خدا رو شکر که پرستاری میخونم، به خدا همه چی پول نیست،
هدفمون از زندگی توی این زندگی مردنه رفتن به سرای باقی نباید هدف اصلی رو فراموش کنیم انقد دغدغه ی پول و ماشین و.... رو نخوریم به خدا عمر داره همین جوری داره میگذره
همین چند روز پیش یه دختر ترم یکی تصادف کرد مرد با کلی آرزو.... یه کمی خودمون رو از بند پول بکشیم بیرون

وقتی به خاطر پول رشته ای رو انتخاب می کنید دارید بد معامله می کنید و بد هم می بینید منظورم شما نیستید کلی می گم بنابراین باید فقط از دست خودت عصبانی باشی نه حرفه پرستاری اصلا برای همین اسمم رو گذاشتم پرستار مهربون ولی شما که الحمدالله مشکل آنچنانی با پرستاری ندارین.
همینطور کسی که برای پول ازدواج می کنه قطعا باید قید خیلی چیزا رو بزنه اگرچه به خیلی چیزای دیگه می رسه اصلا این قانون خداست که در کتاب خدا هم اومده شما به چیزی نمی رسید مگر اینکه چیزی رو از دست بدید و ما همیشه باید حواسمون باشه آیا چیزی رو که داریم از دست می دیم ارزش چیزی رو که داریم به دست میاریم داره یا نه.
من از بعضی تعجب می کنم حرف هایی رو که صادقانه ابراز می کنم دور از حقیقت تصور می کنند در حالی که فاصله ما با اونها فقط با یک کلمه علاقه پر می شه که ما داریم و اونها نه اگر می خواید برید خارج از کشور برید اگر می خواید دکتری پرستاری بگیرید خب بگیرید ولی حق ندارید پرستاری رو زیر سوال ببرید.
من خودم به حرفه پرستاری مدیونم برای همین اجازه نمی دم هر کس هر چی می خواد در مورد این رشته بگه حتی اگه اون فرد خودش متاسفانه پرستار باشه

آخرین ویرایش:
من آیا میتونم لیسانس پرستاری بگیرم بعد ارشد رو هوشبری یا علوم آزمایشگاه یا فیزیولوژی بخونم؟؟؟
مزایای خاصی داره؟

استاد ما با ارشد داخلی جراحی دکتری فیزیولوژی قبول شد کافیه دفترچه ارشد رو دانلود کنی بعد بری قسمت هوشبری مثلا و ببینی چه لیسانس هایی می تونند در این رشته شرکت کنند و بقیه هم همینطور

نباید حتما طرح رو بگذرونی ولی همه توصیه اکید می کنند کاش طرحم تموم می شد بعد ارشد شرکت می کردم تا اینکه بخوام بعد از ارشد برم طرح برای همین در کنار یکی دو روز هفته که کلاس های ارشد می رن بقیه روز های هفته رو برای طرح برنامه ریزی کردن و حقوق هم می گیرن

در مورد ارشد پرستاری خبر های خوبی برای شما ندارم حقوقش با کارشناسی گویا فرق چندانی نداره چون بیشتر کارشناس پرستاری جذب می شه تا ارشد پرستاری جذب استاد محدود شده حالا نظر دیگر دوستان هم مهمه بشنوید

mehran35

New member
سلام دنیا خانم من واقعا خوشحالم که شما به خوبی به شخصیت ادمای اطرافتون پی میبرین ولی میخوام بگم عزیزم خودتو اصلا ناراحت نکن چون اونجوری که من اطلاع دارم اکثر بچه ها به این مسئله واقفند ونیاز نیس ما بخوایم چیزی رو ثابت کنیم!!!!!!!!!!!از اعتماد به نفس کاذبی که داره کاملا مشخصه چقدر معلوم الحاله!!!!!!!!!

parnia

New member
سلام دنیا خانم من واقعا خوشحالم که شما به خوبی به شخصیت ادمای اطرافتون پی میبرین ولی میخوام بگم عزیزم خودتو اصلا ناراحت نکن چون اونجوری که من اطلاع دارم اکثر بچه ها به این مسئله واقفند ونیاز نیس ما بخوایم چیزی رو ثابت کنیم!!!!!!!!!!!از اعتماد به نفس کاذبی که داره کاملا مشخصه چقدر معلوم الحاله!!!!!!!!!
:New (6)::New (6)::New (6):

rainsavor

New member
مزایای خاصی داره؟

عزیزم فعلا هوشبری که ارشد نداره . اونا واسه ارشد میتونن ویژه شرکت کنند. فیزیولوژی رو می تونی ولی علوم آزمایشگاهی رو نه .
ارشد هم قبول بشی اگه به فکر گرفتن مدرکت باشی باید طرح رو بگذرونی یا یه طوری معافیت بگیری که بهت مدرک شیرین پرستاریت رو بدن .ارشد پرستاری کارش تو بالین هیچ فرقی با کارشناسی نداره مگر اینکه بتونی یه جوریا خودت رو به این دانشگاه و اون دانشگاه بچسبونی که اون هم پارتی می خواد چون ارشد خیلی زیاد شده البته ناگفته نماند که حقوق ارشد ها یه 40-50 هزار تومنی تو حکم های استخدامی بیشتره :applause:

rainsavor

New member
واقعا هر کی به خاطر بازار کار میاد پرستاری یا رشته های علوم پزشکی فرقی نمی کنه اشتباه کرده . کافیه به حقوق ماهانه بچه های علوم پزشکی فرقی نمکنه کدوم گرایش با رشته های دیگه مقایسه کنید
این موضوع هم دست ما نیست خوب تو ایران به نظام آموزش و پرورش یا صنایع دفاع بیشتر بها میدن . غیر از اینه ؟؟؟؟؟؟

Persian-Masoud

New member
واقعا هر کی به خاطر بازار کار میاد پرستاری یا رشته های علوم پزشکی فرقی نمی کنه اشتباه کرده . کافیه به حقوق ماهانه بچه های علوم پزشکی فرقی نمکنه کدوم گرایش با رشته های دیگه مقایسه کنید
این موضوع هم دست ما نیست خوب تو ایران به نظام آموزش و پرورش یا صنایع دفاع بیشتر بها میدن . غیر از اینه ؟؟؟؟؟؟

وزارت دفاع و نفت بله! وزارت بهداشت هم خیلی عالی پول میده ولی فقط به پزشک ها.
اما آموزش و پروزش گدا خونست!

rainsavor

New member
وزارت دفاع و نفت بله! وزارت بهداشت هم خیلی عالی پول میده ولی فقط به پزشک ها.
اما آموزش و پروزش گدا خونست!

داداش من فیش حقوقی هاشون رو دیدی میگی گدا خونه است ؟؟؟؟؟ یه نگاه بنداز بعد ببیبن تفاوتش رو با مایی که شب و روز . تعطیل و غیر تعطیل کار میکنیم
واسه چند روز مرخصی از اول ماه همچی باید فشرده شیفت بدی تا بتونی جبران مافات کنی . جالب اینجاهست از همین الان برای آف نیمه اول و دوم عید و سیزده بدر جنگ و دعواست مقایسه کنید

بالا