وقتي زنان گريه مي كنند مردان چه حسي دارند؟

شفيع

New member
من که پرچم سفید دستمه !
بچه ها با هم دوست باشید و اگر حرفی به نظرتون بد اومد از فرد مورد نظر بخواهید که بیشتر منظورش رو روشن کنه تا سوءتفاهم پیش نیاد و فرد مورد نظر هم موظف هستش که پاسخگو باشه !
حالا کیا با من موافقن !!؟؟؟
من كاملا موافقم و اجرا ميكنم اين پيشنهادو

shahrzad67

New member
من که پرچم سفید دستمه !
بچه ها با هم دوست باشید و اگر حرفی به نظرتون بد اومد از فرد مورد نظر بخواهید که بیشتر منظورش رو روشن کنه تا سوءتفاهم پیش نیاد و فرد مورد نظر هم موظف هستش که پاسخگو باشه !
حالا کیا با من موافقن !!؟؟؟

منم باهات موافقم

varia

Well-known member
خوب شد حداقل شما ياداوري كردين از دوستان خواهش ميكنم موضوع تاپيك چي هست در اون مورد اظهار نظر فرماييند ممنون
اون مردایی که واردن میدونن زنها واسه چه چیزایی گریه می کنن واسه همین بی خیالش میشن ولی تو ظاهر میگن گریه نکن!!

Artmis.a

New member
چند تا مرد جلوی چشم من گریه کردن
از ته دل زار میزدن،توی اون لحظه حاضر بودم تمام دنیا رو بهشون بدم ولی یک قطره ی اشکشونو نبینم،انقدر تو وجودشون دردو حس کردم که هنوزم که هنوزه،حتی همین الآن که این چیزا رو مینویسم با یادآوری اون لحظات کلی اشک میریزم
تو جامعه ی ما که همیشه همه سعی دارن از مردا یه موجودات خشک و بی روح بسازن و حتی حق گریه کردنو ازشون صلب میکنن امیدوارم هیچوقت هیچ مردی گریه نکنه چون وقتی یه مرد در حضور دیگران گریه میکنه یعنی دستش از همه جا کوتاه شده و از تمام دنیا ناامید شده،البته این چیزایی که گفتم در مورد همه ی آقایون صادق نیست )قبول کنین که اشک همه ی آقایونم از سر صداقت نیست و گاهی اوقات اشک تمساحه(

منم از این اشک تمساح دیدم...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

parnian24

New member
فکر نمیکنم همیشه یه حس یکسان داشته باشن.اصن چه اهمیتی داره که چه حسی دارن؟!

Persian-Masoud

New member
بستگی داره اون طرف کی باشه و دلیلش برای گریه چی باشه.
توی بیمارستان که هستم از گریه هایی که بخاطر عزیزشون میکنن دلم میگیره. :dadad4:
اما بعضی دخترها که بخاطر خیانت پشیمونن و دارن گریه میکنن رو... :mad_majidonline:
درکل من ناراحت میشم.

Ebro

New member
شفیع خان ولی اواتارت خیلی با نمکه:thanks::smiliess (10):

nafiss

New member
من همیشه پدرم می گه هیچ وقت گریه نکن ما آقایون تحمل اشک نداریم............... خیلی جالبه همسرم هم همیشه می گه جلو من گریه نکن تحمل ندارم .

و مامانم علتشو می گه آقایون بر خلاف چهرشون تحمل گریه لطیف خانم رو ندارن (همسر و فرزند) . برام عجیبه همیشه فک می کردم برا آقایون گریه خانوما تفاوتی نداشته باشه اما حالا می بینم نه اونقدا خشک نیستن ، عاطفین اما بروزش نمی دن یعنی دوس ندارن به طور واضح احساساتشونو بروز بدن.:whistle:

شفيع

New member
وقتي زنا گريه كنن مردا یعنی واقعا حال ميكنين!!!

آخرین ویرایش:
بالا