وقتي زنان گريه مي كنند مردان چه حسي دارند؟

bioshimi@

Well-known member
جدي اشك خانوما خاتمه دهنده دعوا...و ناراحتيه هم باعث ميشه كه خود خانوما آروم بشن ..هم اينكه اگه آقا يه ذره دل رحم باشه باعث نرم شدنش و آروم شدنش ميشه...باور كنين

شفيع

New member
جدي اشك خانوما خاتمه دهنده دعوا...و ناراحتيه هم باعث ميشه كه خود خانوما آروم بشن ..هم اينكه اگه آقا يه ذره دل رحم باشه باعث نرم شدنش و آروم شدنش ميشه...باور كنين

در بعضي موارد نتيجه عكس هم ميده

sa@@ra

New member
در بعضي موارد نتيجه عكس هم ميده

اینو موافقم خیلی جاها خاتمه دهنده دعوا نیس بلکه بلوا به پا میشه حتی اگه تموم شه دعوا بعدش میگن با تو که نمیشه حرف زد همیشه گریه میکنی

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
اینو موافقم خیلی جاها خاتمه دهنده دعوا نیس بلکه بلوا به پا میشه حتی اگه تموم شه دعوا بعدش میگن با تو که نمیشه حرف زد همیشه گریه میکنی

آره والا من زياد تو اتا مشاوره ديدم كه گلايه بزرگ مردا همين بوده كه ميگن بابا بذار تو كلوم حرف بزنيم هنوز چيزي نگفته اشكهاي نازنين از گونه زنه پايين مياد

شفيع

New member
اشتباه فک میکنی این عاطفه ی زنه که گریه ارومشون میکنه
زن با مرد تفاوتش همینه که موقع یه چیز ناراحت کننده به گریه پناه بیاره چون ارومش میکنه

سارا من ديدم خيلي جاها حق با زن بوده اما نميتونسته دردشو بگه گريه ميكرد و مرده ميگفت فقط ساكت باش ببينم چي ميگي ؟و يه جوري رفتار ميكرد كه همش به نفع مرد تموم ميشد.

sa@@ra

New member
گریه خوبه اما تا یه حدی وسط بحث اونم با جنس مخالف نه تنها کمکی میکنه بلکه بدتر میشه مشکل شای د به خاطر گریه ما بکشن کنار اما این خوب نیس یهو میبینی هیج جرفی نمیزنن باهات و تو میمونی و یه مشکل حل نشده و تازه شاکی هم میشی که جرا به خرفات گوش نمیدن یا مشکل حل نمیشه

شفيع

New member
گریه خوبه اما تا یه حدی وسط بحث اونم با جنس مخالف نه تنها کمکی میکنه بلکه بدتر میشه مشکل شای د به خاطر گریه ما بکشن کنار اما این خوب نیس یهو میبینی هیج جرفی نمیزنن باهات و تو میمونی و یه مشکل حل نشده و تازه شاکی هم میشی که جرا به خرفات گوش نمیدن یا مشکل حل نمیشه

نه گويا داره ازت يه زن درست حسابي در مياد ادامه بده ديدگاهتو بگو ببينم چي ميشه:auizz3ffy9vla57584x

sara77

New member
سارا من ديدم خيلي جاها حق با زن بوده اما نميتونسته دردشو بگه گريه ميكرد و مرده ميگفت فقط ساكت باش ببينم چي ميگي ؟و يه جوري رفتار ميكرد كه همش به نفع مرد تموم ميشد.

من که شخصا اینجوری نیستم ی ریز حرف میزنم سعی میکنم کسی اشکمو نبینه حتی شوشوی اینده

شفيع

New member
خخخخخ نه میدونم اشکشو در میارم همه اینو میگن جالفه
خوبه تو اشكشو در مياري بعدا اگه سوپر ايگوي قوي داشتي به حالش گريه ميكني اگرم نداشتي كه ولش ميكني به امان خدا.
سوپر ايگو نميدوني چيه نه؟برو از يكي كه روانشناسي ميخونه بپرس عزيزم:tonguesmiley:

sara77

New member
خوبه تو اشكشو در مياري بعدا اگه سوپر ايگوي قوي داشتي به حالش گريه ميكني اگرم نداشتي كه ولش ميكني به امان خدا.
سوپر ايگو نميدوني چيه نه؟برو از يكي كه روانشناسي ميخونه بپرس عزيزم:tonguesmiley:[/QUOTEنه ندارم احتمالا ولش کنم به حال خودش یکم گریه کنه خوبه براش :25r30wi:

بالا