همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

antenyus

Active member

من موندم توی بعضی از مباحث:

چند تا سوال دارم (نه از شخص شما الزاما)

1- ازدواج خوبه یا بد(اصل ازدواج کردن!)
2- طبیعی است یا نه؟ (اصل پیدا کردن یک شریک، یعنی مشابه در طبیعت دارد یا نه)

پاسخ به سوالهای بالا افراد رو دسته بندی میکنه،

حالا مخالفان اصل ازدواج:
1- من مشکل طبیعی و فیزیولوژیک ویا ذهنی با اصل ازدواج دارم،
2- من دلیل منحصر به فرد برای ازدواج نکردن دارم،
3- من قصد مخالفت با یک جریان مثبت و طبیعی رو دارم،

و موافقان سوالات اول و دوم (موافقان اصل ازدواج)
1- در مورد سن، ، و شرایط ازدواج بحث دارم
2-در مورد شرایط ازدواج بحث دارم
3- در مورد زمان ازدواج بحث دارم

ازدواج هم خوبه.... و هم طبیعیه.......ولی از نظر من سن ازدواج خیلی مهمه.... آدم وقتی بزرگ تر میشه...دیدش نسبت ب زندگی فرق میکنه... و از خودش مطمئن میشه ک از زندگیش و از همسر آیندش چی میخواد.......
ولی شرایط زیاد مهم نی.... هرچی ساده تر بهتر......

zErOOn3

Well-known member
هر چی سعی کردم هیچی نگم ... نشد ...
آدم چی بگه به بعضی تاپیکا و بدتر ازون بعضی پستا ...
بابا خو یهو بگیم یه بخش همسر یابی هم به سایت اضافه کنن ...:smiliess (13)::13:

سلام ...

اشتبـــا نگرفتیــن ؟!!!! ... البتــه با ارزــه پوزــش ..

مـا داریم بهــره رو می بریم ...

همسریــابی :14:

:riz304:

شفيع

New member
باشه شفيع :mad_majidonline:ديگه حفظمون شد هردختريو كه با اين مشخصات ديديم(به اضافه مشخصات ديگه اي كه قبلا گفتي) بهت معرفي ميكنيم. البته اگه گفت ميخواد بدبخت بشه:25r30wi:

نمیدونم چی بگم والله

am-ml

New member
ما تو فامیل کسی رو داریم که زنه خیلی محجبه بود خیلی خیلی مومن بود. با یه اقایی ازدواج کرد که اقا بقول شما نماز خون نبودو میونه خوبی با مذهب نداشت. حدود 10 سال اول زندگیشون ظاهرا خوب بود. ولی بعدش اختلافا شرو شد. چن بار خواستن طلاق بگیرن. نزدیک یه سال از هم دور زندگی کردن اخه هربار بزرگان واسطه میشدن و........ حالا بعده کلی ماجرا الان رابطه شون عالی شده چون خانمه دیگه مثه سابق نیس. :1dco2x0p1lilzhfpg1t بطرز شگفت انگیزی یه خانم مومن و معتقد از یه خونواده کاملا معتقد الان دیگه ماهی یه بار سواحل انتالیا........:(50): همون خانمه دیگه نمازم نمیخونه!!!!!!!!! همه چیزو انکار میکنه انگار هزار درجه به ادم دیگه تبدیل شده......یعنی تا این حد! من خودم وقتی ایشون رو میبینم نزدیک یه ساعت فقط هنگ میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!
من نگفتم مطلقه ولی در مورد ایمان این خانم هم برام سواله ،چطور میشه کسی که ظاهرا اینقدر مومن بوده 10 سال با یکی زندگی بکنه و نتونه روش اثر بگذاره؟؟؟؟!!!!
اونوقت شما شاید تجربه کرده باشین آدم یه دوست مومن که پیدا میکنه کلی تحت تاثیر قرار می گیره و اگه دوستش داشته باشه ،سعی میکنه هر روز بهش نزدیکتر بشه و برای این کار خودش رو به اون شبیه میکنه...
متاسفانه گاهی از ایمان فقط نماز خودن (به شکل ظاهری) و یه سری ظواهر دیگه رو داریم...
من یه بار جایی مناجاتای ابن ملجم رو شنیدم تا قبل از اینکه طرف بگه اینا مناجاتای کیه کلی باهاش گریه کردم :a2d3:،اگه کسی اصول دینی رو رعایت بکنه شاید خودش تو سختی قرار بگیره ولی شوهر غیر مومنش از بودن با اون آرامش خواهد داشت...

am-ml

New member
هر چی سعی کردم هیچی نگم ... نشد ...
آدم چی بگه به بعضی تاپیکا و بدتر ازون بعضی پستا ...
بابا خو یهو بگیم یه بخش همسر یابی هم به سایت اضافه کنن ...:smiliess (13)::13:
واقعا اینطور به نظر می رسه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینجا یه محیطه مجازیه ،افراد افکارشون رو مطرح میکننو ما می تونیم از همدیگه یاد بگیریم ولی همونطور که همه کسایی که راجع به ازدواج صحبت کردن گفتن ازدواج یه فرایند ساده و دم دستی نیست و انتخاب هم فقط به وسیله خود شخص انجام نمیشه،عوامل متعددی رو باید در نظر گرفت ،خانواده- فرهنگ - شخصیت فرد ( عقاید یک فرد گاهی صد در صد نشان دهنده اعمال اون نیست و اعمال در راستای عقاید هستن ،نه عین عقاید)...
همدیگه رو متهم نکنیم ...

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
خیلی ویژگی ها باید داشته باشهههههههه!!!!!

مطمئنم پیدا نمیشه !!!!
مگه شما پیدا نشدی...
آدم ویژگی هایی رو میخواد که یا خودش داره و میخواد کامل بشه یا دنبال به دست آوردنشون به کمک کس دیگه ای هست...
اگه شما هستی با خیلییییییییییییی ویژگی ها مطمئن باش یکی هست که متناسب شماست...

eco.bio

New member
من نگفتم مطلقه ولی در مورد ایمان این خانم هم برام سواله ،چطور میشه کسی که ظاهرا اینقدر مومن بوده 10 سال با یکی زندگی بکنه و نتونه روش اثر بگذاره؟؟؟؟!!!!
اونوقت شما شاید تجربه کرده باشین آدم یه دوست مومن که پیدا میکنه کلی تحت تاثیر قرار می گیره و اگه دوستش داشته باشه ،سعی میکنه هر روز بهش نزدیکتر بشه و برای این کار خودش رو به اون شبیه میکنه...
متاسفانه گاهی از ایمان فقط نماز خودن (به شکل ظاهری) و یه سری ظواهر دیگه رو داریم...
من یه بار جایی مناجاتای ابن ملجم رو شنیدم تا قبل از اینکه طرف بگه اینا مناجاتای کیه کلی باهاش گریه کردم :a2d3:،اگه کسی اصول دینی رو رعایت بکنه شاید خودش تو سختی قرار بگیره ولی شوهر غیر مومنش از بودن با اون آرامش خواهد داشت...

خب تعجب منم از همینه دیگه! این خانم خیلی مومن بود میتونم بگم من بهش ایمان داشتم تا این حد اخه باید میدیدی تا باور میکردی:21: درهرحال خواستم بگم انسان موجود عجیبیه با این تاپیکها مشکلش حل نمیشه:thumbsupsmileyanim:

am-ml

New member
خب تعجب منم از همینه دیگه! این خانم خیلی مومن بود میتونم بگم من بهش ایمان داشتم تا این حد اخه باید میدیدی تا باور میکردی:21: درهرحال خواستم بگم انسان موجود عجیبیه با این تاپیکها مشکلش حل نمیشه:thumbsupsmileyanim:
انسان موجود پیچیده ای ،هیچکس بهتر از خدایی که اونو آفریده نمی شناسدش ...
ولی این موجود پیچیده اغلب به همه کس و همه چیز اطمینان داره به جز اون خدایی که اونو آفریده.
در مورد اون خانم شما برخورد خصوصی اش با همسرش رو که نمی دونی چطوری بوده ؟من متاسفانه بانوان مذهبی و معتقدی رو میشناسم که در روابط زناشوییشون دچار مشکل شدن چون بیش از حد و افراطی به مسائل مذهبی پرداختن و از دستورات دینی در مورد همسرداری کمتر اطلاع دارن ،اگه آدم دینداری هستیم ،باید همه دین رو بشناسیم ...
نه لازمه و نه تو یه محیط مختلط میشه این بحث رو باز کرد ولی اگه بررسی کنید نمونه هایی از دستورات دینی وجود داره که چقدر دقیق و زیبا به تمام جنبه ها و نیاز های زن و مرد و متناسب با روحیات خودشون پرداخته که اگه مراعات بشه میشه هم نماز خون و با ایمان بود و هم رابطه زناشویی خوبی داشت.
پ.ن: توجه داشته باشین ،من اونجا نگفتم یه دختر مذهبی بیاد با هر مردی ازدواج بکنه ،بلکه هدفم این بود که بگم به ظاهر توجه نکنیم ،گاهی کسی ظاهر مذهب رو رعایت نمی کنه ولی وجدان بیداری داره و منطق و انصاف رو رعایت میکنه ،این آدم قابل تغییره به شرطی که خانم هم از حقیقت دین چیزایی رو بهره مند شده باشه.

آخرین ویرایش:
1-2.JPG

ketabsabz

Well-known member
کتاب سبز بجای اینکه بری بشینی بدرسی اومدی همش تو سایت علوم پزشکی میچرخی؟:mad_majidonline: اونم تایپک ازدواج:14:کتاب سبزم کتاب سبزای قدیم:mad_majidonline:

باشه به روی چشم داداش خوبم ،دیگه عصبانی نشیا ،قول میدم دیگه کم بیام ،:dadad4:

نه اصلا دیگه پامو تو همچین تاپیکایی نمیذارم .خوبه؟

آخرین ویرایش:

iran khanom

Member
من كه خدا رو شكر آسان ازدواج كردم بدون هيچ ترسي.همه اين چيزا مهمه وليييييييييييي00000.وقتي اوني كه قسمتت باشه همون نگاه اول فهمي.من كه خودم اينجوري بودم.شوهرم كه اومد تا نگاه اول ديدمش انگار هزار ساله مي شناختمش.ويه چيز به خدا اصلا تحقيق نكرديم.البته شايان ذكر است دوست خودم تاييدش كرده بود.فقط يه چيزي ازدواج با موقعه از همه مهمتره.من الان كه مي بينم واقعا مي فهمم كه من سه سال پيش به هيچ وجهه نمي تونستم زندگي كنم و ديدگام با الانم زمين تا اسمون فرق ميكرده.متاسفانه بعضي وقتا انقد اي تلويزيون روانشناسي ازدواج ميكنه كه جوونا رو ميترسونه.اينجوري نباشه اونجوري نباش.هيچ ادمي 100 درصد خوبو كامل نيست.چند ماه كه بگذره با هم مچ ميشيد .خوشبخت باشيد.ولي تو ازدوج ايمان و اخلاقو در نظر بگيريد.چون كسي كه ايمان داشته باشه از خيلي كارا چشم پوشي ميكنه
در پناه خدا

ZOT

New member
من كه خدا رو شكر آسان ازدواج كردم بدون هيچ ترسي.همه اين چيزا مهمه وليييييييييييي00000.وقتي اوني كه قسمتت باشه همون نگاه اول فهمي.من كه خودم اينجوري بودم.شوهرم كه اومد تا نگاه اول ديدمش انگار هزار ساله مي شناختمش.ويه چيز به خدا اصلا تحقيق نكرديم.البته شايان ذكر است دوست خودم تاييدش كرده بود.فقط يه چيزي ازدواج با موقعه از همه مهمتره.من الان كه مي بينم واقعا مي فهمم كه من سه سال پيش به هيچ وجهه نمي تونستم زندگي كنم و ديدگام با الانم زمين تا اسمون فرق ميكرده.متاسفانه بعضي وقتا انقد اي تلويزيون روانشناسي ازدواج ميكنه كه جوونا رو ميترسونه.اينجوري نباشه اونجوري نباش.هيچ ادمي 100 درصد خوبو كامل نيست.چند ماه كه بگذره با هم مچ ميشيد .خوشبخت باشيد.ولي تو ازدوج ايمان و اخلاقو در نظر بگيريد.چون كسي كه ايمان داشته باشه از خيلي كارا چشم پوشي ميكنه
در پناه خدا
چه جالب انگار هزار سال میشناختیش ! جالبه تا حالا کسی درمورد ازدواج اینجوری نگفته بود !

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
باشه به روی چشم داداش خوبم ،دیگه عصبانی نشیا ،قول میدم دیگه کم بیام ،:dadad4:

نه اصلا دیگه پامو تو همچین تاپیکایی نمیذارم .خوبه؟
نه بابا نه تا این حد دیگه:1dco2x0p1lilzhfpg1t حالا اومدی هم اومدی، کلی گفتم. عصبی نشدم :4d564ad6:

am-ml

New member
چه جالب انگار هزار سال میشناختیش ! جالبه تا حالا کسی درمورد ازدواج اینجوری نگفته بود !
ولی من این جمله رو از خیلی ها شنیدم...
به نظر من غیر از این بود تعجب داشت چون شما با کسی ازدواج خواهید کرد که قرابتش رو با روحتون احساس کنید و خوب سالهاست که با روح خودتون هستین پس فکر می کنید که سال هاست میشناسینش.

بالا