همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

iran khanom

Member
ولی من این جمله رو از خیلی ها شنیدم...
به نظر من غیر از این بود تعجب داشت چون شما با کسی ازدواج خواهید کرد که قرابتش رو با روحتون احساس کنید و خوب سالهاست که با روح خودتون هستین پس فکر می کنید که سال هاست میشناسینش.

ممنونم عزيزم چيزي كه تو قلبم بود رو دقيقا بيان كرديد

DNA

New member
من كه خدا رو شكر آسان ازدواج كردم بدون هيچ ترسي.همه اين چيزا مهمه وليييييييييييي00000.وقتي اوني كه قسمتت باشه همون نگاه اول فهمي.من كه خودم اينجوري بودم.شوهرم كه اومد تا نگاه اول ديدمش انگار هزار ساله مي شناختمش.ويه چيز به خدا اصلا تحقيق نكرديم.البته شايان ذكر است دوست خودم تاييدش كرده بود.فقط يه چيزي ازدواج با موقعه از همه مهمتره.من الان كه مي بينم واقعا مي فهمم كه من سه سال پيش به هيچ وجهه نمي تونستم زندگي كنم و ديدگام با الانم زمين تا اسمون فرق ميكرده.متاسفانه بعضي وقتا انقد اي تلويزيون روانشناسي ازدواج ميكنه كه جوونا رو ميترسونه.اينجوري نباشه اونجوري نباش.هيچ ادمي 100 درصد خوبو كامل نيست.چند ماه كه بگذره با هم مچ ميشيد .خوشبخت باشيد.ولي تو ازدوج ايمان و اخلاقو در نظر بگيريد.چون كسي كه ايمان داشته باشه از خيلي كارا چشم پوشي ميكنه
در پناه خدا

اما شاید بخاطر این باشه که شما با کسی ازدواج کردین که با فرهنگ و منش خانواده تون شباهت داشت.ویه چیز مهمتر اینکه نخواستین همدیگرو تغییر بدین .حتما همدیگرو با همه تفاوت سلیقه احترام میذاشتین

am-ml

New member
اما شاید بخاطر این باشه که شما با کسی ازدواج کردین که با فرهنگ و منش خانواده تون شباهت داشت.ویه چیز مهمتر اینکه نخواستین همدیگرو تغییر بدین .حتما همدیگرو با همه تفاوت سلیقه احترام میذاشتین
کمک خانواده تو انتخاب همسر خیلی مهمه ... اونا به آدم کمک میکنن احساساتش رو کنترل بکنه و به دور از شتاب زدگی تصمیم بگیره و همینطورم گاهی که زیادی به چیزای بی ارزش گیر دادین اونا کمک میکنن که واقع بین باشین.
خانواده اصل و ریشه آدمه .
من در مورد دو نفر از نزدیکانم این مسئله رو دیدم هر دوشون همیشه میگن که این انتخاب خوب رو مدیون کمک داداششون هستن.

DNA

New member
کمک خانواده تو انتخاب همسر خیلی مهمه ... اونا به آدم کمک میکنن احساساتش رو کنترل بکنه و به دور از شتاب زدگی تصمیم بگیره و همینطورم گاهی که زیادی به چیزای بی ارزش گیر دادین اونا کمک میکنن که واقع بین باشین.
خانواده اصل و ریشه آدمه .
من در مورد دو نفر از نزدیکانم این مسئله رو دیدم هر دوشون همیشه میگن که این انتخاب خوب رو مدیون کمک داداششون هستن.

همه اینا درست.اما زمانی اتفاق می افته که پدر و مادر ما هم با دقت نظر بدهن نه زمانی که تحت تاثیر حرفهای خویشاوندان انسان را بزور مجبور کاری کنن

am-ml

New member
همه اینا درست.اما زمانی اتفاق می افته که پدر و مادر ما هم با دقت نظر بدهن نه زمانی که تحت تاثیر حرفهای خویشاوندان انسان را بزور مجبور کاری کنن
حق با شماست ولی مطمئنم اگه با زبون خودشون براشون دلایل مخالفتتون رو نسبت به قضیه ای بگین اونا می پذیرن ،خصوصا مسئله به این مهمی ...

saba saba

New member
سلام

همیشه دلم میخواست همسرآیندم مهربون وبامحبت باشه خیلی دوستم داشته باشه وخیلیم دوستش داشته باشم الان همسرم همه این ویژگی ها داره وخدابراش شکرگذارم پول توزندگی میادامابدون عشق زندگی محال

gentelman70

New member
ولی من این جمله رو از خیلی ها شنیدم...
به نظر من غیر از این بود تعجب داشت چون شما با کسی ازدواج خواهید کرد که قرابتش رو با روحتون احساس کنید و خوب سالهاست که با روح خودتون هستین پس فکر می کنید که سال هاست میشناسینش.

منم اينو شنيدم آبجي خوب

gentelman70

New member
وقتي عاشق شدي خواستگاري نرو( لئوناردو جنتلمن)

عاقلانه انتخاب كن عاشقانه زندگي كن( حضرت علي (ع)

من اين با ي نگاه عاشق شدم و واي من ميمرم براش و ووويييي اين چيزا رو نمي قبولم ديديد چي به سر ارغوان اومد اونا مثلا عاشق شده بودن

عاقلانه انتخاب كن عاشقانه زندگي كن( حضرت علي (ع))

gentelman70

New member
من دوس دارم خیلی بگردم تا نیممو پیدا کنم البته در حال جواب گرفتنم
ووويييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

نيمه چيه داداشي نيمه ماله بالا شهرياس
به قول دوست خوبم حضرت علي عاقلانه انتخاب كن عاشقانه زندگي ببين حرفي از نيمه هست يا نه؟؟؟
نيمه ي دختر مومن و محجه و سنگين نيمه است حالا برو دنبال اين نيمه كه زندگيت رو ميدرسته

آخرین ویرایش:

gentelman70

New member
سلام داداشيم

سلام :

ســن ازدواج :

مــا که 23 دارلیــم بیــــن 23 الی 28 باشــ ه ... ( 23 : دوست داریم )

ولـــی اونایی رو دیدیــم که مثلا 2 ســن 15 سالگی ازدواج کردنــــــ و به نفعشـــون بوده تــا ضلل ــشون ... (2 : تو ) (ضلل : ضرر)

ازدواج زود زیادم بدکـــ نی هــا ... فقط باید خوب مواظب باشیم (تو زندگی) ... (بد نیست ها)

زیــاید دیر بشه هم اشکل ندوره فقط زیاد دیر نشه کــ بهتــون گیر میدنـــــ .. (که اونم به فرهنگ و ... بشتگی داله ... فرهنگــا موتفافتــن ا ) *اشکال نداره* داره*

یکی 23 داله پسلشــو زود 2مــآد کنه ... اون یکی هی در میره از د3 خونواده (م3 مــا) ... اون یکی .... (پسر ... دوماد ... دسه خونواده -- مثل ما)

چیا گفتیم (قاط ژدیــم)
(جنتــل ویــو تحویلوگیــر ) (داداش جنتلمن بیاو تحویل بگیر)

:smilies-azardl (113
:smiliess (8):

كاملا موافقم عزيزم
از قديم گفتن البته از جديد گقتن...... مهم سن نيست مهم..... مهم سن نيست مهم عقل است(جنتلمن آدولف هيلتر نازي) آقا جان شما وقتي به بلوغ رسيدي ي كممي ديدي پسرت هوا مواي ازدواج زدش سرش خوب بذار بي اذواجه بعضيا هم خسته شدن از رفتن دنبال ميمون و ... خواستن كمتر بدوين دنبال ميمون لب ماتيكي اين ميشه كه زود مي ازدواجن بعضي هام كه به قول مامانميانش بيان وسط سريع ،جو گير و تائيد كن فيلم هاي عاشقانه ي اوع اوع هندي ميشن و ميگن من دنبال زن روهايامم(واي مامانمينا)

باز ميگم هميشه هم ميگم
عاقلانه انتخاب كن عاشقانه زندگي كن(حضرت علي (ع)):rose::rose:

gentelman70

New member
هر چی سعی کردم هیچی نگم ... نشد ...
آدم چی بگه به بعضی تاپیکا و بدتر ازون بعضی پستا ...
بابا خو یهو بگیم یه بخش همسر یابی هم به سایت اضافه کنن ...:smiliess (13)::13:

كاملا موافقم
ولي از تاپيكاي آواتارت چ حسي ميده و نظرت راجع ب نفر قبلي چيه و .... بهتر ني؟؟؟
ولي موافقم

zErOOn3

Well-known member
باشه به روی چشم داداش خوبم ،دیگه عصبانی نشیا ،قول میدم دیگه کم بیام ،:dadad4:

نه اصلا دیگه پامو تو همچین تاپیکایی نمیذارم .خوبه؟

سلام ...
آروم آجــی ...

ایــن حرفــا رو بیخــی ....

خدایــا چلا همیشــه ما بایــد بروبــچ و به شــادی دعوت کنیـــم ؟ کــی نوبتــه اونــا میر3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بخندیـــــم ...

.........................................

همســـر مــا : (چی گفتیم !!!!)

بیــــاد 2 مغــژــــه مــا (wOW)

بیــاد 2 دل مــا ...

بیــاد و بیــاد وبیــاد مــا رو بهتــر کنــه ...

و ....

:bunnyearsmiley:

zErOOn3

Well-known member

سلام دادا6 جنتــــل ... (اینــو کــ لو لفتیــن)

میگمــا از مــا سبقت نگیریـــن یه وختـــ ... (زبون فینگولیشـــی) میگم آجی TaRa حسابتــــو ورشــه هــا ....

..........................................

خـــــبـــــ ....

باژم همســر :

بخشنده باشــه >>>> (ایـــن یکی100 درصــد یکی از گزینه های مــاش)

دیگــه .... :shocked:

شیتــونه میگه بگیـــم : آشپزی رو فــول باشــه ... (ببخشیــن ... گشنمــون بودیدی دیگــ ّّّّّّّّّّّّّّــــــــه)

بروبــچ الون ذهنمـــون غایبــه بی مرام ... (سوپ جــو لاژم دالــه)

بخندیــم ؟ میخندیــم
.... :4d564ad6: :25r30wi:

raha 24

New member
ظاهرش زیاد مهم نیست( البته زیاد مهم نیست نه اینکه نباشه ) . اینکه دوستم داشته باشه در حدی که در نبودم سر سوزنی بهم خیانت نکنه. نه فقط اینکه بخاطر ترس خیانت نکنه.

Artmis.a

New member
از تمام کاربرانی که در این تاپیک با نظراتم باعث رنجش و آزارشان عذر میخوام.:rose:

zErOOn3

Well-known member
از تمام کاربرانی که در این تاپیک با نظراتم باعث رنجش و آزارشان عذر میخوام.:rose:

سلام...

نـــــو غلتــه ...

ک30 ناراحتــ نمیشه ... نظرتــونــو گفتیــن دیگه ... چــه موافق باشیــم چــه نباشیــم .... باید بیشتــر فکر کنیــم نه اینکه ناراحـت بشیــم ...

وقتــی بــا خنده میشــه سرحــال بود چـــلا خودمــونو اذیت کنیــم ...

خبــ باژم ازدواج :

* : فردی شـــاد باشــه , عالی میشــه ... نباشــه هم تغییرشــون میدیــم .... (ایــن تغییــر خوبه دیگه ؟)

*: زودرنــج نبــاشـــه ...

*: نمــازخـــون باشــن ... عالی میشــه (مآآ رو تغییر میدن ... ایشاا... فقط به مــا گیر ندینــا)

* : دلــرحم باشــه ....

*: بجــه هــا رو 23 داشتــه باشــه (هم ظاهر هم باطــن) باتن که 100 درصد 23 دارن ...

*: () .... (خدایــا ایــن ـــو داشته باشــن عالی میشه ... )

*: آینــده نگــر باشـــه ... (دقیقــا برعکـــ3 مــا)

*: و ... (بعدن وگیــم ....)

:rose:

ketabsabz

Well-known member

زیرو وان راست میگه اینجا هرکی نظرشو میگه ،همه ی آدما که نظرشون مثل هم نباید باشه ،اصلا اینطوری که خوب نیست.مگه نه؟

gentelman70

New member
زیرو وان راست میگه اینجا هرکی نظرشو میگه ،همه ی آدما که نظرشون مثل هم نباید باشه ،اصلا اینطوری که خوب نیست.مگه نه؟

حرفاتو تاييد ميكنم كتاب ساز با اشاره به اين موضوع كه دلم باز قيلي ويلي شد!!

بالا