همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

gentelman70

New member
یه بار نشد ،نه یه بار نشد جنتلمن اسم منو درست بگی ،حسرتش موند به دلم !!!!!!!!!!!

آها منظورم همون بوديهه كتاب شبژ

با اشاره ب اي ن موضوع ك.........

خوب نظرا زيرو وان اضاف شه

زن بابد كدبانو باشهههههههههههههههههههههههههههههههههههه

gentelman70

New member
سلام...

نـــــو غلتــه ...

ک30 ناراحتــ نمیشه ... نظرتــونــو گفتیــن دیگه ... چــه موافق باشیــم چــه نباشیــم .... باید بیشتــر فکر کنیــم نه اینکه ناراحـت بشیــم ...

وقتــی بــا خنده میشــه سرحــال بود چـــلا خودمــونو اذیت کنیــم ...

خبــ باژم ازدواج :

* : فردی شـــاد باشــه , عالی میشــه ... نباشــه هم تغییرشــون میدیــم .... (ایــن تغییــر خوبه دیگه ؟)

*: زودرنــج نبــاشـــه ...

*: نمــازخـــون باشــن ... عالی میشــه (مآآ رو تغییر میدن ... ایشاا... فقط به مــا گیر ندینــا)

* : دلــرحم باشــه ....

*: بجــه هــا رو 23 داشتــه باشــه (هم ظاهر هم باطــن) باتن که 100 درصد 23 دارن ...

*: () .... (خدایــا ایــن ـــو داشته باشــن عالی میشه ... )

*: آینــده نگــر باشـــه ... (دقیقــا برعکـــ3 مــا)

*: و ... (بعدن وگیــم ....)

:rose:

آفرين الحق و العدل كه همفكرمي

raha 24

New member
یک سوال کلیدی و خیلی مهم:

شاید به بحث خیلی کمک کنه:

دختر خانم های مجرد، بفرمایید که دوس دارین، پسرها روز خواستگاری چی ازتون بپرسن که بتونید خود تون رو نشون بدید، و یا مهمه واستون که ازتون بپرسن؟

آقا پسرها هم همینطور!

من دوست دارم سوالاتی بپرسه که از اون یه چیزی دستگیرش بشه. یا خودمم همین نه اینکه مثلا بپرسه شما از چه رنگی خوشتون میاد...

یادمه یه خواستگار برام اومده بود هنوز خودشو درست بهم معرفی نکرده بود ازم پرسید دوست داری شب عروسی ساز و ارکس هم داشته باشیم؟!( یعنی دلم میخواست خفش کنم.) از همون اولم راضی نبودم بیاد تا این جمله رو گفت دیگه به بقیه حرفاش گوش ندادم و بحثو جمعش کردم.
مگه همه چی پول و مدرکه... آدم باید یکم درک داشته باشه که تو خواستگاری جای این بحثاس؟ تازه همون اولش ....؟!!!!!!!!!!!!!

gentelman70

New member
من دوست دارم سوالاتی بپرسه که از اون یه چیزی دستگیرش بشه. یا خودمم همین نه اینکه مثلا بپرسه شما از چه رنگی خوشتون میاد...

یادمه یه خواستگار برام اومده بود هنوز خودشو درست بهم معرفی نکرده بود ازم پرسید دوست داری شب عروسی ساز و ارکس هم داشته باشیم؟!( یعنی دلم میخواست خفش کنم.) از همون اولم راضی نبودم بیاد تا این جمله رو گفت دیگه به بقیه حرفاش گوش ندادم و بحثو جمعش کردم.
مگه همه چی پول و مدرکه... آدم باید یکم درک داشته باشه که تو خواستگاری جای این بحثاس؟ تازه همون اولش ....؟!!!!!!!!!!!!!

آفرين اركس خوبه حالا يا اكو؟؟؟

zErOOn3

Well-known member
سلام علیکم ...

همســر :

نزرات موتفافتـــ : :whistle:

1001 : خونه دار باشــه بهتره یــا شاغــل : هنــوژ به نتیجــه نرسیدیــم ...

1002: هم سطح خودمون باشــه یا نـــه ؟ اینم به نتیجه نرسیدیــم ...

1003: ایرونی باشــه یــا نــه ؟ :whistle: (اگه خارجی قسمت بخاد بشه) ... اینم ... :auizz3ffy9vla57584x

1004: فامیل مامیــل باشــه چــی ؟ اینم .... (ترسم اینه کـــ روزی ...)

می تونیـــن به مــا بکمکیــــن ؟

:smilies-azardl (113

ketabsabz

Well-known member
سلام علیکم ...

همســر :

1003: ایرونی باشــه یــا نــه ؟ :whistle: (اگه خارجی قسمت بخاد بشه) ... اینم ... :auizz3ffy9vla57584x

اینکه زن شاغل خوبه یا خانه دار بدون که قطعا شاغل تو این اوضاع گرونی میتونه کمک باشه برای همسرش...حالا بماند سایر مزایاش
اینکه هم سطح باشه یا نه ،قطعا باید همسطح باشه ،کبوتر با کبوتر ...............
اینکه ایرونی باشه یا خارجی قطعا ایرونیش بهتره این قضیه برمیگرده به کبوتر با کبوتر......البته این نظر منه..........
اینکه فامیل باشه یا نه بهتره که نباشه البته بستگی به خونواده ی هر کسی داره ،ولی فامیل نباشه بهتره اما یادتون نره که در این صورت باید بیشتر تحقیق بشه..............
اینا فقط توصیه هایی خواهرانه بود از جانب من صرفا نظر من بود

sara77

New member
سلام علیکم ...

همســر :

بیچاره اون همسر اینده تو یعنی دهنش سرویس میشه با این حرف زدنت پ تو هنوز همونجوری میحرفی؟؟؟؟؟؟حالا کمک چی میخاااااااای؟

zErOOn3

Well-known member
بیچاره اون همسر اینده تو یعنی دهنش سرویس میشه با این حرف زدنت پ تو هنوز همونجوری میحرفی؟؟؟؟؟؟حالا کمک چی میخاااااااای؟

سلام ...

خدا نکنــه ...

آلــه دیگه ... مــا هنوژم همونتوریم ولــی یکمکــی را اومدیم با بــچ ...

مشــاوره , تصمیم گیری در مورد همون چــن تا مورد بالا ... :(40):

:rose:

monika.6

New member
سلام علیکم ...

همســر :

در مورد این که شاغل باشه یا خونه دار که بستگی به نوع شغل طرف داره اگه کاری باشه که خانم رو خیلی درگیر کنه اصلا خوب نیست چون نمیتونه وظایف مهم زندگی و به خوبی انجام بده ولی اکه کاری باشه که یه نیمروز فرد و درگیر کنه به نظر من البته مناسب تره
در مورد بقیه ی موارد نظر ketabsabz منطقی.

gentelman70

New member
زن بايد زن باشه
نه مرد!
زن بايد زن باشه نه مرد

ولي گاهي وقتا يه زن هم ميتونه مرد باشه البته از اون لحاظ(وفا و مهربوني و كلا مرام)

بالا