همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

shiva3322

New member
مشوق منه وهمه تلاششو برا بیشرفت من میکنه اونم دوستم داره واین مهمترین ویزگی مرد اید ال منه اولین باری که دیدمش گفتم این مرد زندگی منه وپا رو همه ی منطق ومعیارم گذاشتم والان ذره ای پشیمان نیستم ومطمئنم که انشااله قسمت زندگی من ومرد اینده منه

خوش بحالت که اونم دوست داره..امیدوارم واقعا دوست داشته باشه اگه واقعی باشه کوهم جا به جا میکنه چه برسه به جلب رضایت مادر.........ایشالا که واقعی باشه

انلیک

New member
اره کوهو جابجا میکنه اما توروی خانوادش نمی ایسته اون خیلی مودبه واین رفتارش برام ارزش داره وقتی انقد احترام مادرشو داره حتما فردا روزی احترام مادر بچه هاشم خواهد داشت

leylii

New member
اره ادم تنها پسریه که دیدم از ته دلش برای دوستش که مشکل داشت گریه کردوتمام تلاششو برای رفع مشکل دوستش کرد

این فک کنم ی فرشته خدا بت داده هاااااااااا...اگه این طوری باشه که میگی پس ان شالا به پا هم پیر بشین.........

shiva3322

New member
عشق من کوچیکتر از من هست خانوادش منو نمیخان وضع مالی خوبیونداره خوش قیافه نیست اما..................................اون عشق منه و مهمترین انگیزه من برا زندگی اره من حاضرم جوراباشم دربیارم بادشم بزنم چون اون مهربونه وخیلی عاقله عشق من الان روزه اس چیزی که توشیراز کمتر بیش میاد

از ته دل دعات میکنم که خدا مصلحت بدنه که سرنوشتت اون چیزی باشه که دلت ارزو میکنه........احساستو با تمام وجودم درک میکنم.......خدا نیاره روزی رو که از عشقت جدا شی ........خیلی سخته.....یعنی مرگه

MAHSABANOO

New member
اره کوهو جابجا میکنه اما توروی خانوادش نمی ایسته اون خیلی مودبه واین رفتارش برام ارزش داره وقتی انقد احترام مادرشو داره حتما فردا روزی احترام مادر بچه هاشم خواهد داشت

افرین هزار بار لایک امیدوارم مادرش راضی بشه

shiva3322

New member

اگه مخالفت از رو منطق باشه اره اما همینطوریش نفرت انگیزه..........وای از ادبی که اخرش دل بشکنه......دیدم که میگم

shiva3322

New member

اگه مخالفت از رو منطق باشه اره اما همینطوریش نفرت انگیزه..........وای از ادبی که اخرش دل بشکنه......دیدم که میگم

انلیک

New member
ممنونم ازهمه ی شما دوست های خوبم واقعا دعاهای قشنگتون دل گرمم میکنه

انلیک

New member
اون لوس وبچه ننه نیست مخالفتشو با نظر مادرش اعلام میکنه اما ادبش اجازه بی احترامی به مادرشو نمیده 1 دوست داشتم که تقریبا شرایط مشابه داشتیم 1 روز عشق اون دست خواهرشو بخاطر اعتراض به دوستم شکسته بود همه ی خانواده ازش حساب میبردن من اینو دست ندارم بلکه ادب صبوری ومنطقی راضی کردن عشقمو قبول دارم و به دلم میشینه

bioshimi93

New member
هر چیزی به اندازه طوری نباشه داشتن یکی از این ویژگی ها باعث بشه که 2 تا ویژگی خوب دیگه نداشته باشه.

STRUCTURE 66

New member
من دوست دارم بعد یه عمر زندگی باهاش اینطوری باشم !!!

86qog46.jpg

images

حسان

Well-known member
من دلم میخواد یه ادم فهمیده به تمام معنا باشه...اینو داشته باشه بقیه موضوعات حل شده است...

بالا