همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

شفيع

New member
حالا خودت چرا نیشتو باز کردی اینجوری میخندی ؟؟؟؟/؟حالا مرغ میگفتی حداقل تخم بذاره به یه دردی بخوره خروس رو کجای دلم بزارممم

سارا بكش كنار با نامحرم فعلا صحبتي نداشته باش تا قضيه روشن شه

شفيع

New member
باااااااجه عمووووووو بخاطر تو حرفی نمیزنم
پ خ-----نامحرم برو کنار نمیتونم جوابتو بدم

آفرين.جالا اگه نميخوايش بگو ها ردش ميكنم هيچ يه سندم درس ميكنم براش كه بره تو اسناد رسمي كشور و هروق هركسي خواست بتوني راحت سوابق كيفري و جنايشو در آره.م

arshad246

New member
بی شوخی من دوس دارم یک مرد خوش اخلاق،با ایمان،خوش قیافه،مستقل،با درک وشعور بالا،نمازخون،با اعتماد بنفس......................
وای چی گفتم مگه یه همچین چیزی تو بهشت پیدا شه!!!!!!!!!!!!
چرا همش دوس دارید تو افق سیر کنید؟
این ویژگی هایی که گفتید تازه کم هم هست!داریم کسایی که بیشتر از اینا هستن نیاز به بهشت هم نیست بری:dadad4:

arshad246

New member
همه ی اینا+خانواده دار ترجیحاً خواهر نداشته باشه و با ثبات و متعهد به حرفها و گفته هاش و متعهد و وفادار به خانواده و همکار و همرشته یا رشته ی نزدیک به خودم و همسطح خودم:auizz3ffy9vla57584x:rose::auizz3ffy9vla57584x
به قول سارا77 اورین
بیشتر ازاینم میشد بگی:auizz3ffy9vla57584x

arshad246

New member
مرد باید خوشگل خوش هیکل خوش استیل، قدش حداقل 190 باشه. پول و ثروتم که باید داشته باشه. اصن اقا پول نداره چرا ازدواج میکنه
6021_LaieA_013.gif
ترجیحا کارخونه دار. حالا ارث باباشم باشه ترجیحا تک فرزند باشه که بعدا کارخونه هه برا اون بمونه
162520_girl_dance.gif
هه هه فعلا اینا به ذهنم رسید
24420_JC_cupidgirl.gif
شما اصلا افق سیر نمیکنید:whistle:

arshad246

New member
به طور کامل نمیشه فهمید
ولی وقتی طرف میگه من دوست ندارم زنم با با پسر های فک و فامیلش چه خوب چه بد سلام علیک کنه و آنوقت خودش با خانم دوستش دست میده و خوش و بش میکنه و کمدش پر از فیلم های یه جوری و شراب میخوره در حد مستی بد میگه من به همه چیز اعتقاد دارم و تو عاشورا سینه نزنم نمیشه تازه آهنگ پیشوازمم عاشورایی ولی قبول ندارم شراب حرامه و بعد به خانومه میگه اگر داداشت بخوره تو رو طلاق میدم خوب این انسان ناهنجاره ظاهرا مخواد خودشو مذهبی نشون بده و با غیرت تازه تو گوشیشم کلی کلیپ جشن دختر های دانشجویی که تو مجلسه دخترونه رقصیدن
اگز کسی با این همه پارادوکس که گفتید پیدا کردید بدونبد فوق بشر هستش!!!!خاهرا و برادرای عزیز یکم واقع بین تر باشید
منم میتونم حرف بزنم دکتر مجتبی چون سنم از24 بیشتره

arshad246

New member
باهاتون مخالفم اتفاقا عاشق کردن یک زن راحتترین کار دنیاست،
تنها ابزارشم صداقت و توجهه،توجه نه به معنای خریدن لوازم گرون قیمت،بلکه ارزش دادن به وجود یک زنه که مردها با خودخواهی تمام این موارد رو نادیده میگیرند وبعد با مغز کوچولوشون تصمیم میگیرند که سروته قضیه رو با کادوی گرون قیمت هم میارن بعدم میگن شماها با این چیزا راضی میشین............
هرچنا وقتی منطق و سلیقه ی آدما فرق میکنه این جور پطرز فکرام طبیعیه خوب.
دوستانی که من رو میشناسن میدونن سر چی حساسم
متاسفم براتون دارید تحصیلات تکمیلی میگذرونید و این طرز تفکرتونه،(مغز کوچولوشون) شما ،همین خود شما بدون مرد به درد هیچی نمیخوری!!!ولی خانوماییی هستن که بی مردم به درد میخورن
شما احیانا یه شکست عشقی ابکی داشتید که میخاید همه مردا رو مقصر نشون بدید:smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7):

ali_ah

New member
دوستانی که من رو میشناسن میدونن سر چی حساسم
متاسفم براتون دارید تحصیلات تکمیلی میگذرونید و این طرز تفکرتونه،(مغز کوچولوشون) شما ،همین خود شما بدون مرد به درد هیچی نمیخوری!!!ولی خانوماییی هستن که بی مردم به درد میخورن
شما احیانا یه شکست عشقی ابکی داشتید که میخاید همه مردا رو مقصر نشون بدید:smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7):

برادر مگه دعواس

دفاع بد ...

تو مردا نامرد زیاد شده زیاد...

چرا همه دوس دارن جنس مخالفشون رو متهم کنند ادم خوبه از خودش شروع کنه بعله

کرم از درخته ( در هر دو جنس )

شمایی که الان این متنو میخونی فکر می کنی من نه.. بقیه اینجورین مطمئنی ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arshad246

New member
فکر کنید که یه خانم مذهبی نماز خون و با حجاب با یه آقایی ازدواج بکنه که نماز نمیخونه ،و به حجاب و مسائل دیگه هم اهمیت نمیده ،چه اتفاقی میفته؟
این آقا گاهی نماز نمیخونه ولی به عقاید دیگران احترام میگذاره ،به حجاب اهمیت نمیده ولی وجدان داره و به بد حجاب ها نگاه بد نداره و به خودش اجازه نمیده چون یه خانم رعایت نمیکنه و اصلا حتی چون یه خانمی اهل هر چیزی هست ،اونم باشه...
به نظر من با این مرد میشه زندگی کرد ،چون این مرد ظاهر دین رو نداره ولی باطنش و داره و اگه اون خانم باطن رو هم داشته باشه مطمئنم با عشقی که به همسرش عرضه میکنه و با عمل به دستورات دینی در مورد رعایت حال همسرش ... ظاهر دینی رو هم به همسرش هدیه خواهد کرد.
پ.ن: نماز ظاهر دین نیست ولی بعضی نمازها و نمازخونا ظاهری هستن.
باید بگم این حرفتون رو قبول دارم
من خودم زن و شوهری رو میشناسم که مرده به دین اعتقاد ظاهری نداشت و زن هم یک مومنه کامل بود،بعد چند سال زندگی با هم الان هیچکس باور نداره این مرد چقد تغییر کرده و به چه انسان مومنی تبدیل شده!یه مشکل اینه که بعضی خانوما نمیدونن چه قدرت و توانایی در تغییر دارن

arshad246

New member
برادر مگه دعواس

دفاع بد ...

تو مردا نامرد زیاد شده زیاد...

چرا همه دوس دارن جنس مخالفشون رو متهم کنند ادم خوبه از خودش شروع کنه بعله

کرم از درخته ( در هر دو جنس )

شمایی که الان این متنو میخونی فکر می کنی من نه.. بقیه اینجورین مطمئنی ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کرم از درخته؟اینم شد مثال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما خوب منظورتون رو نرسوندید که جواب بدم و حرف من رو هم خوب نخوندید

بالا