همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

bioshimi93

New member
باید بگم این حرفتون رو قبول دارم
من خودم زن و شوهری رو میشناسم که مرده به دین اعتقاد ظاهری نداشت و زن هم یک مومنه کامل بود،بعد چند سال زندگی با هم الان هیچکس باور نداره این مرد چقد تغییر کرده و به چه انسان مومنی تبدیل شده!یه مشکل اینه که بعضی خانوما نمیدونن چه قدرت و توانایی در تغییر دارن

تغییر دادن خصوصیات اخلاقی یک فرد خیلی سخته و گاهی غیر ممکنه باید هر کسی رو همونطور که هست بپذیریم. نمیشه گفت این اقا فلان اخلاقو داره اشکالی نداره من خودم درستش می کنم.در مورد اعتقادات دینی شاید بشه اما سایر مسائل فکر نمی کنم

arshad246

New member
ظاهرش زیاد مهم نیست( البته زیاد مهم نیست نه اینکه نباشه ) . اینکه دوستم داشته باشه در حدی که در نبودم سر سوزنی بهم خیانت نکنه. نه فقط اینکه بخاطر ترس خیانت نکنه.
چرا تو این همه ملاک ،ملاک شما خیانت هست؟ترس عجیبیه

ali_ah

New member
کرم از درخته؟اینم شد مثال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما خوب منظورتون رو نرسوندید که جواب بدم و حرف من رو هم خوب نخوندید

تو شهر ما مثال خوبیه :auizz3ffy9vla57584x

فقط 2 خط اولشو با شما بودم بقیش کلی گویی بود

bioshimi93

New member
به نظر من گزینه های نظرسنجی خیلی کمه بیشتر از اینا میتونه باشه

arshad246

New member
عشق من کوچیکتر از من هست خانوادش منو نمیخان وضع مالی خوبیونداره خوش قیافه نیست اما..................................اون عشق منه و مهمترین انگیزه من برا زندگی اره من حاضرم جوراباشم دربیارم بادشم بزنم چون اون مهربونه وخیلی عاقله عشق من الان روزه اس چیزی که توشیراز کمتر بیش میاد
اونلی یرحکم الله
نمیدونم چرا این اومد سر زبونم
عشقی که در پی رنگی بود/عشق نبود،عاقبت ننگی بود

ghazal26

New member
سلام... چرا تاپيك بوي دعوا گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sdasdasd:
آقو هركس يه نظري داره خوو!
زن و مرد بدون هم نميتونن زندگي كنن و اين قانون خداست كه در طبيعت ما گذاشته... (استثنا هم داريم البت)
من به عنوان يه دختر درجه اول نزديكي عقايد وافكار برام مهمه بعد كاري بودن و اعتياد نداشتن، پول وتيپ وقيافه هم در درجه آخر ملاكه.. حالا به نظر يكي مرد زيبا جذابه و به نظر يه ديوونه اي مث من مرد زشت خوشگل تره...
ديگه دعوا بي دعوا و دوست باشيد بچه هاي خوب....:28:

nanaz

New member
سلام
شفیع جان بهتر نیست یه تاپیک بزنی رسما به هم خوردن نامزدی را اطلاع بدی ؟؟
بابا داداشمو کچل کردین از بس دونه دونه ازش پرسیدین . :sdasdasd:

ببخشید:dadad4:

shiva3322

New member
عزیزان برعکس اونچیزی رو که دلتون میخاد ارزو کنین.......چون تو ازدواج یه قاعده ی تقریبا کلی هس که ادم با کسی ازد میکنه که اصلا تصورشم نمی کرد دقیقا بر عکس چیزی که تو ذهنت بود..چون هروقت عشق بیاد عقل میره معیارها هم میرن پی کارشوون...تجربه نشون داده..والا:heart:

شفيع

New member
عزیزان برعکس اونچیزی رو که دلتون میخاد ارزو کنین.......چون تو ازدواج یه قاعده ی تقریبا کلی هس که ادم با کسی ازد میکنه که اصلا تصورشم نمی کرد دقیقا بر عکس چیزی که تو ذهنت بود..چون هروقت عشق بیاد عقل میره معیارها هم میرن پی کارشوون...تجربه نشون داده..والا:heart:

شيوا مزدوجي؟

STRUCTURE 66

New member

موافقم عجیب !!! عین قرعه کشی بانکه یهو میگن یه چرخ گوشت بردی !! یا اگه شانست خوب باشه یه پراید میبری!

شفيع

New member
من ميگم هيچ چيز شانسي نيست اصلا هم انيطور نست من اصلا به شانس اعتقاد ندارم ما روانشناسا اصلا كلمه شانس رو اشتباه ميدونيم و بجاش از كلمه تصادف استفاده ميكنيم..

MAHSABANOO

New member
من ميگم هيچ چيز شانسي نيست اصلا هم انيطور نست من اصلا به شانس اعتقاد ندارم ما روانشناسا اصلا كلمه شانس رو اشتباه ميدونيم و بجاش از كلمه تصادف استفاده ميكنيم..
منم باهات موافقم شفیع شانس مخصوصا تو امر ازدواج الکیه
تازه به هر انچه فک کنی میرسی

من دوس دارم همسر ایندم ایمانش بالا باشه و اینکه باهام روراست و هیچی رو ازم پنهان نکنه

بالا