نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 94

ایمنی

New member
کسی تونسته تو بخش تخمین رتبه اطلاعات وارد کنه? لینک خاصی نبود که بتونم تعداد سوال صحیح و غلط رو وارد کنم

nafasmrn

New member
نمیدونم والا،برای همه رشته ها فعال شده،دوستام اکثرا تخمین زدن.
اما من نتونستم

كتايون

New member
سلام دوستان! اميدوارم همگي قبول شيد و موفق باشين!
والا من هفته ي آخر فقط درسنامه رو خوندم؛ درصدهايي هم كه زدم از بركت درسنامه بود!
زبانمو نميدونم چون كليدشو ندارم! درصدام اينطورين:
ميكروب 41؛ اصول 34؛ شيمي 27؛ كليات 26! البته با اين سوالايي كه بچه ها گفتن ممكنه درصدام تغيير كنه ولي يكي دو درصد!
فك نكنم با اين درصدا قبول شم! ولي اميدوارم شماها قبول شين!

nafasmrn

New member
سلام دوستان! اميدوارم همگي قبول شيد و موفق باشين!
والا من هفته ي آخر فقط درسنامه رو خوندم؛ درصدهايي هم كه زدم از بركت درسنامه بود!
زبانمو نميدونم چون كليدشو ندارم! درصدام اينطورين:
ميكروب 41؛ اصول 34؛ شيمي 27؛ كليات 26! البته با اين سوالايي كه بچه ها گفتن ممكنه درصدام تغيير كنه ولي يكي دو درصد!
فك نكنم با اين درصدا قبول شم! ولي اميدوارم شماها قبول شين!
کتایون جون تو همون صفحخ ای ک کلید کنکورو دیدی،کلید زبانم هست،زبان عصر چهارشنبه رو پیدا کن.
ان شااله که قبول میشی

كتايون

New member
کتایون جون تو همون صفحخ ای ک کلید کنکورو دیدی،کلید زبانم هست،زبان عصر چهارشنبه رو پیدا کن.
ان شااله که قبول میشی

مرسي عزيز!
درصد زبانمم حساب كردم! 74 درصد زدم:smilies-azardl (113
به نظرتون با اين درصدا قبولم؟
ميكروب 41؛ اصول 34؛ شيمي 27؛ كليات 26!زبان 74 درصد!

فاطیما94

New member
سلام کتایون جان زبانت رو خیلی خوب زدی نمیدونم درصدا باید چقدر باشند برای قبولی

nafasmrn

New member
مرسي عزيز!
درصد زبانمم حساب كردم! 74 درصد زدم:smilies-azardl (113
به نظرتون با اين درصدا قبولم؟
ميكروب 41؛ اصول 34؛ شيمي 27؛ كليات 26!زبان 74 درصد!
زبانت که عاااااااااالیه،به نظر من به خدا توکل کن و امیدوار باش.

nafasmrn

New member
بچه ها لینک تخمین رتبه فعال شده،من استفاده کردم،فعلا 4 نفر رتبه شونو تخمین زدن،خیلی خ.ب میشه اگه بقیه هم این کارو بکنن.:tonguesmiley:

كتايون

New member
بچه ها لینک تخمین رتبه فعال شده،من استفاده کردم،فعلا 4 نفر رتبه شونو تخمین زدن،خیلی خ.ب میشه اگه بقیه هم این کارو بکنن.:tonguesmiley:

منم از لينك استفاده كردم! بين 5 نفر فعلا چهارمم:a2d3:
حالا ببينيم چي ميشه!

nafasmrn

New member
سلام دوستان.
الان تو سایت تخمین رتبه بودم دیدم یکی از بچه ها با درصدای خیلی خوب صدر نشین جدول 6 نفره شده،نمیدونم ایشون تو انجمن هستن یا نه،به هر حال واقعا بهشون تبریک میگم.
داشتم فک می کردم که ایشون با این کلید غلط درصداشون اینقد بالاست،اگه کلید درست شه احتمالا درصداشون برسه به 100 :a2d3:

پيام

New member
بچه ها يه سوال داشتم تو تخمين رتبه الان 8نفريم نسبت به اين 8نفر ما رو مي سنجن يا پارسال هم هست يعني تو اين 8نفر يكي مثلا پيدا ميشه رتبش 12باشه يا همون 1تا8ميشيم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

nafasmrn

New member
بچه ها يه سوال داشتم تو تخمين رتبه الان 8نفريم نسبت به اين 8نفر ما رو مي سنجن يا پارسال هم هست يعني تو اين 8نفر يكي مثلا پيدا ميشه رتبش 12باشه يا همون 1تا8ميشيم
پیام جان الان تو تخمین رتبه شدیم 11 نفر.
برای تخمین رتبه مارو نسبت یه همین تعداد که هستیم(یعنی 11 نفر) میسنجن.
نمیدونم چرا خیلی از بچه ها تو تخمین رتبه شرکت نکردن،اگه اونا هم بودن رتبه مون به رتبه واقعی نزدیک تر میشد،چند تا از رشته ها هستن که تقریبا میشه گفت همه بچه ها برای تخمین اقدام کردن اما بچه های ما......
شما الان بین این 11 نفر چندمی؟

بالا