نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 94

فاطیما94

New member
سلام بچه ها یکی از بچه های انجمن ظرفیتهای امسال را برا بچه ها گذاشتند برا ایمنی ما این شکلی اگه درست باشه فوق العاده میشه

آخرین ویرایش:

فاطیما94

New member
دوست عزیز من این فایل رو کپی کردم شما باید تایپک بچه های ایمنی شناسی رو نگاه کنید و از اونها بپرسید

nafasmrn

New member
سلام بچه ها یکی از بچه های انجمن ظرفیتهای امسال را برا بچه ها گذاشتند برا ایمنی ما این شکلی اگه درست باشه فوق العاده میشه
سلام فاطیما.
این عکس رو دیشب یکی از دوستام تو تلگرام برام فرستاد،نمیدونم واقعیه یا نه،امیدوارم که درست باشه.

فاطیما94

New member
کسی میدونه سال های قبل دانشگاههای مشهد وهمدان وتبریز دانشجو ایمنی غذایی می گرفتند یا نه اگه درست حساب کرده باشم میشه47روزانه و19مازاد یعنی میشه انقدر ظرفیتها رو تغییرکنه

آخرین ویرایش:

elahe1366

New member
سلام بچه ها کارنامه علمی اومده برید نگا کنید.

فقط من نتونستم دفترچه انتخاب محل تحصیل رو پیدا کنم، کسی میدونه کجا باید ببینمش؟؟؟

nafasmrn

New member
سلام بچه ها.
چرا گروه اینقدر سوت و کوره؟؟نمیخواین رتبه هاتونو بگین؟؟:smiliess (3):زود باشین ببینم.
از خودم شروع میکنم،من 12 شدم

كتايون

New member
سلام بچه ها.
چرا گروه اینقدر سوت و کوره؟؟نمیخواین رتبه هاتونو بگین؟؟:smiliess (3):زود باشین ببینم.

سلام! من سه روزه ميخوام بيام تو انجمن مشكل دارم! تازه حل شد مشكلم! تبريك ميگممممممممممم خيلي زياد! خوشا به حالت
درصدام تو كارنامه يكم تغيير كردنو بيشتر شدن! من 38 شدم!

- - - Updated - - -

سلام بچه ها.

سلام! من سه روزه ميخوام بيام تو انجمن مشكل دارم! تازه حل شد مشكلم! تبريك ميگممممممممممم خيلي زياد! خوشا به حالت
درصدام تو كارنامه يكم تغيير كردنو بيشتر شدن! من 38 شدم!

فاطیما94

New member
سلام تبریک بچه ها منم درصدام با اون چیزی که فکر می کردم خیلی تفاوت داره رتبم هم خیلی خوب نشد27شدم ولی دیگه فقط برام مهمه قبول شم

nafasmrn

New member
بچه ها به جفتتون تبریک میگم،ظرفیت هارو بردن بالا،47 نفر روزانه،100% قبول میشین.ناامید نباشین.

nafasmrn

New member
سلام تبریک بچه ها منم درصدام با اون چیزی که فکر می کردم خیلی تفاوت داره رتبم هم خیلی خوب نشد27شدم ولی دیگه فقط برام مهمه قبول شم
سلام عزیزم،اون استادی که من رفتم پیششون و قول دادن که کلید رو درست کنن،به قولشون عمل کردن،درصدای منم دقیقا به همون نسبت رفت بالا.
واقعا ازشون ممنونم

فاطیما94

New member
منم بهتون تبریک میگم من فکر می کردم رتبم خیلی بهتر میشه ولی نشد البته الان فرقی نمیکنه برا انتخاب رشته چه شهرایی رو انتخاب می کنید

فاطیما94

New member
بچه ها بیاید یه ساعتی رو تعیین کنیم جمع شیم اینجا ببنیم چکار کنیم فکر کنم بچه فعال تایپک من بشم بعدا اعتراض نکنید

nafasmrn

New member
نفس عزیز هیچ کدوم از سوال ها رو درست نکردند کلید نهایی رو دوباره نگاه کن
کلید رو برای ما عوض نکردن،یعنی اون چیزی که تو سایت هست،اما برای تصحیح پاسخنامه ها کاملا مشخصه که اون 4 تا سوالی که قولش رو گرفتم درست شدن،چون من درصدامو با کلیدغلط حساب کردم،بعد با در نظر گرفتن اینکه اون 4 تا سوال درست بشه هم حساب کردم،اون درصدایی که تو کارنامم اومد همون مورد دوم بود

nafasmrn

New member
بچه ها بیاید یه ساعتی رو تعیین کنیم جمع شیم اینجا ببنیم چکار کنیم فکر کنم بچه فعال تایپک من بشم بعدا اعتراض نکنید
والا من اصلا نمیدونم بچه ها چرا نمیان،کلا انگار غیب شدن:smiliess (11):
وقتی کلید اومد هی گفتم درصداتونو بگین کسی نگفت،الانم که کارنامه اومده میگم رتبه تونو بگین بازم فقط شما و کتی جون جواب دادین،بقیه هیچی.
حالا یه سری ممکنه به اینترنت دسترسی نداشته باشن(که البته بعیده)اما بقیه رو واقعا نمیدونم از چی میترسن که جواب نمیدن:smiliess (11): :21:

بالا