نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 94

ایمنی

New member
اون پیج مربوط به اعتراض رو کجا میتونم بیابم??:mad_majidonline:
راستی سوال 110 و101 شما نظرتونو نگفتین...

آخرین ویرایش:

فاطیما94

New member
واقعا نمی دونم چی بگم اون از امتحان که یه ماه زودتر برگزار شد اون از سوالاتشون کلیدشون هم دیگه نمی دونم چی بگم ولی سوال 101 چرا زدند گزینه 4 نمی فهمم

ایمنی

New member
چی بگم والا...
از بچه های این رشته کسی دیگه نیست ? لااقل بیاین تا چندتا بشیم اعتراض کنیم...
اینا از روی کتاب سوال طرح میکنن جوابشو نمیدونم از کجا میارن

آخرین ویرایش:

فاطیما94

New member
سوال83صفحه197شیمی فاطمی درسته-110منم فکر میکنم این سوال غلته سوال110صفحه75و80رکنی در مورد ‍‍‍‍‍پزدو موناسها و رشد در دمای پایین نوشته

ایمنی

New member
آره... باسیلوس ترموفیله... من نمیدونم چه اصراری داشته بگه باسیلوس تو دمای پایین رشد میکنه هم 101 هم 110

ایمنی

New member
از بس سوالای این سری مبهم هست نه سایت و نه سنا هیچکدوم واسه رشته ما کلید ندادن...

آخرین ویرایش:

فاطیما94

New member
سلام بچه هافرم درخواست بررسی سوالات توسایت وزرات بهداشت اومده فکر کنم تا فردا بیشتر وقت نداریم سوالهایی رو فکر میکنیم غلته با ذکر منبع وصفحه و....بزاریم تو سایت تاهمگی به یک جمع بندی برسیم

آخرین ویرایش:

ایمنی

New member
سلام بچه هافرم درخواست بررسی سوالات توسایت وزرات بهداشت اومده فکر کنم تا فردا بیشتر وقت نداریم سوالهایی رو فکر میکنیم غلته با ذکر منبع وصفحه و....بزاریم تو سایت تاهمگی به یک جمع بندی برسیم

سلام...
رفرنس هایی که من تونستم پیدا کنم اینهاست. لطفا شما هم بررسی کنید و رفرنس های مورد نظرتون رو بگید...
سوال 42 صفحه 139 اصول نگهداری فاطمی انتشار 1388 پاراگراف 4 سطر اول ، گزینه د
سوال 61 صفحه 322 شیمی فاطمی انتشار 1390 سطر 4 و 5 ، گزینه الف
سوال 89 صفحه 275 شیمی فاطمی انتشار 1390 پاراگراف 3 سطر 1 و 2، گزینه د
سوال 110 صفحه 76 بهداشت رکنی انتشار 1390 پاراگراف 1 و 2 سطر اول، گزینه ج
سوال 118, 101, 111 هم لطفا رفرنس هاتونو بگید...

سوال 111 صفحه 141 اصول نگهداری فاطمی سطر دوم گفته ماده غذایی آب از دست میدهد پس چطوری آب فعال زیاد میشه? صفحه 136 پاراگراف دوم گفته در طی انجماد اکسیداسیون رخ میدهد پس با سوختگی هم که ماده آب از دست میده احتمال رنسیدیتی هست، و کلا اکسیداسیون با کاهش رطوبت افزایش پیدا میکنه...

سوال 118 صفحه158 اصول نگهداری فاطمی پاراگراف آخر سطر 5 . مگه میشه غذای حاوی اسپور پخته نشه? پس کنسرواسیون واسه چیه???
بچه ها من که خیلی متحیرم

آخرین ویرایش:

ارشد 94

New member
به نام خدا
بچه های علوم آزمایشگاهی! ما برای قانون طرح اجباری و اینکه با این قانون جلوی بچه های علوم آز برای شرکت توی کنکور ارشد گرفته میشه ،همین طور برای امتحان امسال و تعداد سوالات نامعقول برای درسای اختصاصی هر رشته داریم اعتراض می کنیم، ، تا حالا خیلی ها به ما ملحق شدند و نامه های اعتراضی تهیه شده رو امضا کردن ولی مطمئنا کمه و به امضاهای بیشتری برای تغییر دادنش نیاز داریم، طی هفته ی آتی هم قراره جلوی وزارت بهداشت یا جلوی دانشگاه تهران تحصن کنیم .ازتون میخوام که برای خودتونم که شده بهمون ملحق بشید و نذارید بیشتر از این حق بچه های علوم آزمایشگاهی ضایع بشه.
در ضمن این قانون طرح اجباری و اینکه نتونیم کنکور بدیم اولش سال 1389 تصویب شده بود ولی چون اون موقع بچه ها اعتراض کردن برداشته شد پس اگه ذره ای به دستیابی به حقوق مسلم خودتون توجه دارید کمکمون کنید. کسی غیر از خودتون به فکر شما نیست .
حق گرفتنیه نه دادنی...

لینک اعتراض دانشجویان در سال 1389
اعتراض دانشجویان به وزیر بهداشت +عکس - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK

لینک تصویر نامه ها ی اعتراضی
ETERAZ - Shared photo album - PhotoBox

لینک تصاویر امضای شرکت کنندگان در اعترلض
ETERAZ - Shared photo album - PhotoBox

ایمنی

New member
با توجه به اینکه پشت دفترچه سوالات نوشته شده تا 13 خرداد مهلت اعتراض هست لطفا سریعتر عمل کنید. مرسی

ایمنی

New member
این ها موارد اعتراض من هست که ارسال کردم... دوستان ممنونم که شما هم نظر و اعتراضتون رو اینجا بذارید

ایمنی

New member
دوست منم همین رشته شرکت کرده ولی گویا لینک فعالسازی براش نرفته اگه موفق نشد نظر بذاره من سوالایی ک میگه غلطه میپرسم میزارم اینجا

سلام. دوست عزیز منظورتون از لینک فعال سازی چی هست? فرم درخواست بررسی سوالات آزمون سایت w w w . s a n j e s h p . i r
در ضمن این پیج مربوط به رشته بهداشت وایمنی مواد غذایی هستش...

فاطیما94

New member
سلام منم یه متنی نوشتم تا فردا وقت داشتیم کاش صبر می کردید با همدیگه میفرستادیم
من این قسمتها رو نوشتم میشه نگاه کنید ببینید شماره سطرها وصفحاتش درسته
1اصول نگه داری مواد غذایی
اصول نگهداری فاطمی انتشار 1388
تأليف: دكتر حسن فاطمي - ناشر: سهامي انتشار- نوبت چاپ: چهارم
صفحه132 پاراگراف 4 سطر اول ، گزینه د-گزینه4درست سوال42
2شیمی موادغذایی
شیمی موادغذایی -نويسنده: حسن فاطمی تاریخ چاپ دهم کتاب: 1391 -نام انتشار(شرکت‏سهامی‏)
الف) سوال61گزینه1درست
صفحه322 پارگراف اول -سطرچهارم
ب)سوال89گزینه4درست
صفحه275پارگراف سوم-سطر دوم

3-کلیات بهداشت وایمنی مواد غذایی

اصول بهداشت مواد غذايي تأليف: دكتر نوردهر ركني - ناشر: دانشگاه تهران - نوبت چاپ: هفتم/1390
الف)سوال101-گزینه1و2درست
صفحه15پارگراف دوم-سطر چهارم وصفحه 20پارگراف دوم سطرچهارم
ب)سوال102گزینه 1و2درست
صفحه76پارگراف اول-سطر دوم وصفحه107پارگراف دوم سطر آخر
ج)سوال110گزینه3درست
صفحه75پارگراف اول-سطر نهم وصفحه80پارگراف دوم سطرسوم

بالا