نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzi ba

Well-known member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: negin ka

marzi ba

Well-known member
خیلی خیلی خیلی ممنونم از تمام دوستانی و لطف کردن و به حرف بنده حقیر احترام گذاشتن

خیلی ازتون ممنونم
فقط اینو میدونم که ارزش دوستی ها بیشتر از این حرف هاست
همه موفق باشید:riz304::riz304::riz304::riz304:

sara77

New member
kianoosh نمیشه نقل قول بگیرم نه من استعفا دادم نمیخام مدیر شما
دعا میکنم تو یکی به خاستت برسی

Kianoosh.m

New member
دست اون کسی که این 10، 12 صفحه رو پاک کرد درد نکنه.. آرامش خیلی خوبه

مهسا خانوم درصداتون رو میشه بدونیم؟ تبریک هم نگفتم واسه اول شدن، مبارک باشه

آخرین ویرایش:

شفق بانو

New member
سلام

دوستان عزیز این تاپیک صرفا جهت نظردهی درمورد آزمون ارشد هست و نظری هم اگر قرار باشه داده بشه در

کمال ادب و احترام لطفا مطرح بشه و از توهین به رشته های دیگه خواهشا خودداری کنید چون همه رشته ها جایگاه ویژه خودشون را دارند .

اینجا جو کاملا فرهنگی -علمی هست و از کاربرد الفاظ و عناوین نامناسب وبی احترامی به همدیگه جدا خودداری کنید

اسپم ها پاک شد .امیدوارم دیگه شاهد اینچنین برخوردهایی در انجمن نباشم .

با آرزوی موفقیت

sevil

New member
بچه ها سلام.همه اونایی که تو بحث بودن و چه اونایی که نبودن خسته نباشید :rose:
بنظرتون از الان بهتر نیست بیاییم درمورد دانشگاها صحبت کنیم؟ هرکسی اطلاعاتی داره بگه تا بتونیم انتخاب خوبی داشته باشیم مرسی:smilies-azardl (181

Kianoosh.m

New member
بچه ها سلام.همه اونایی که تو بحث بودن و چه اونایی که نبودن خسته نباشید :rose:
بنظرتون از الان بهتر نیست بیاییم درمورد دانشگاها صحبت کنیم؟ هرکسی اطلاعاتی داره بگه تا بتونیم انتخاب خوبی داشته باشیم مرسی:smilies-azardl (181

سلام، شمام خسته نباشی :auizz3ffy9vla57584x

بچه ها من دوتا سوال داشتم اگه کسی بتونه جواب بده:
یکی اینکه دانشگاه شاهد مصاحبش چطوریه؟ علمی هستش؟ و اینکه این دانشگاه رو اگه انتخاب کنیم و بعدش واسه مصاحبه قبول شیم ولی توی مصاحبه رد شیم، انتخاب بعدیمون باطل میشه یا نه اون حساب میشه؟ اگه قبول بشیم تو مصاحبه چی؟ مثال بزنم مثلا من اول بزنم شاهد، تو مصاحبه هم قبول شم انتخاب بعدیم بابل باشه، اون باطل میشه یا نه؟

دومیش راجع به اعتبار مدرک بین المللی، چقدر اعتبار داره؟ تنکیو:rose:

Kianoosh.m

New member
من این جدول و توضیح رو تو سایت خ ل ی لی دیدم بنظرم خوب اومد نظر شما چیه؟
http://www.drgroup.ir/main/fa/entekhab
در مورد ایمونو رتبه بندیش چطوره؟

واسه اینکه نوشته تو ایمونو این دانشگاه اوله این آخر به نظرم یکم سلیقه ای اومد ولی دوتا لینک پایین تر داره راجع به تیپ بندی دانشگاه ها و رتبه بندی بر اساس وبومتریکس، اینا فکر کنم علمی تر و قابل استناد تر باشه

sevil

New member
والا من دانشگاه شاهد رو اطلاع چندانی ندارم اما بین الملل دوستام که قبول شده بودن کلاساشون با سراسری ها یکی بود .فقط یه ترم اول اونم چندتا واحد رفتن بین ال اما بقیه شو کلاساشون یکی بود.در مورد مدرکشم چاکه نه اتفاقا فردا پس فردا بیان رو دست ما.چون پولی هستش مدرک زبانم حتما دارن و مهر سراسری میخوره به مدرکشون
میگن دارندگی برازندگی همینه :motat::a2d3:

sa@@ra

New member
والا من دانشگاه شاهد رو اطلاع چندانی ندارم اما بین الملل دوستام که قبول شده بودن کلاساشون با سراسری ها یکی بود .فقط یه ترم اول اونم چندتا واحد رفتن بین ال اما بقیه شو کلاساشون یکی بود.در مورد مدرکشم چاکه نه اتفاقا فردا پس فردا بیان رو دست ما.چون پولی هستش مدرک زبانم حتما دارن و مهر سراسری میخوره به مدرکشون
میگن دارندگی برازندگی همینه :motat::a2d3:

lمیشه بگید بین الملل کجا مقلا بهشتی که ساختمون بین الملش کلا جداست. باهم هم نیستن جتی.و تو مدرک هم بین الملل خورده میشه اینو خودم پارسال پرسیدم و مسواینش با قطعیت گفتن:rose:

Immunity

Well-known member
سلام بچها دو روز نبودماااااااا.....تاپیکو بهم ریختین!!!!!!!!کی بوده به زیستیا توهین کرده!!؟؟؟ خودتو نشون بده!؟؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

sevil

New member
من بین الملل ارس،تبریز رو میگم!
اون بخش مدرک شو من اونجوری شنیده بودم تا جایی که یادم میاد.اما باز کلا ازش شهریه و واحداشو و... میپرسم و واستون اینجا میگم:rose:

Kianoosh.m

New member
lمیشه بگید بین الملل کجا مقلا بهشتی که ساختمون بین الملش کلا جداست. باهم هم نیستن جتی.و تو مدرک هم بین الملل خورده میشه اینو خودم پارسال پرسیدم و مسواینش با قطعیت گفتن:rose:

سارا منم مثه تو شنیدم و دیدم ولی از یه طرفم وقتی ظرفیت میزنن 2 نفر یکم مشکوکه! از طرفی هم فامیلمون دانشگاه بین الملل رامسر که واسه علوم پزشکی مازندران هست کار میکرد، یه ساله که قارچ آوردن با ظرفیت دونفر (البته بیشتر میگیرن) میگه بعضی درسارو میفرستن همون دانشگاه مازندران بخونن. البته گفته یبار تا حالا اینطوری شده
ولی خب میگن مدرکش زیاد فرقی با دانشگاهای روزانه نداره (میگن فقط! فکر کنم داشته باشه بهرحال روزانه یچیز دیگست)

Kianoosh.m

New member
سلام بچها دو روز نبودماااااااا.....تاپیکو بهم ریختین!!!!!!!!کی بوده به زیستیا توهین کرده!!؟؟؟ خودتو نشون بده!؟؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

:D :D :D یکم دیر اومدی محمد جمع شد دعوا صلوات فرستادن. تو هم خودتو کنترل کن :tsimuzpzwoap1t9y3o7

eeeeeeehsan

New member

من کارت دانشجویی کسی که بین الملل میره رو دیدم، اصن روش نخورده بین الملل، نوشته وزارت بهداشت یزد (پردیس شهید صدوقی)!!!
اونوقت چطوره که تو مدرکش ذکر می کنن؟؟ از کی پرسیدی؟

رها93

New member
اینجوری مینویسن
دانشگاه علوم پزشکی بهشتی
پایین یه کوچولو مینویسن واحد بین الملل
البته مدرکش! فکر کنم رو کارت نبود

تازه امسال اصلا جمع شده جریان بین الملل یه اسم دیگه روش گذاشتن که دیگه رو مدرک هم نمینویسن!!
پردیس خودگردان یعنی هر یونی خودش از دانشجو پول بگیره پذیرش کنه
اصلا میگن جریان کاهش ظرفیت اینه بقیه ظرفیت پولی شده

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
سارا منم مثه تو شنیدم و دیدم ولی از یه طرفم وقتی ظرفیت میزنن 2 نفر یکم مشکوکه! از طرفی هم فامیلمون دانشگاه بین الملل رامسر که واسه علوم پزشکی مازندران هست کار میکرد، یه ساله که قارچ آوردن با ظرفیت دونفر (البته بیشتر میگیرن) میگه بعضی درسارو میفرستن همون دانشگاه مازندران بخونن. البته گفته یبار تا حالا اینطوری شده
ولی خب میگن مدرکش زیاد فرقی با دانشگاهای روزانه نداره (میگن فقط! فکر کنم داشته باشه بهرحال روزانه یچیز دیگست)

پارسال اصلا قضیش فرق میکرد کلا ایمونو بهشتی کنسب شد چون اومده بودن جدا پذیرش کرده بودن بر اساس رتبه رتبه های فک کنم 1 تا 20 اینا اعلام کرده بودن واسه ثبت نام اونا هم که روزانه رفته بودن ملا کنسل شد والا بچه های سالهای قبلم گفته بودن که جدا هستیم:33:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا