نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Kianoosh.m

New member
اسمی از بین الملل تو اسامی با پرداخت شهریه نیاورده
دسته دوم فقط مجاز به انتخاب مراکز پذیرنده همان رشته با پرداخت شهریه)ظرفیت مازاد، دانشگاه آزاد اسلامی،
غیرانتفاعی وارستگان مشهد، مجازی، شبانه( گردیدهاند و مجاز به انتخاب رشته محلهای دولتی عادی
نمی باشند.

یکی میگفت که امسال به جای بین الملل میگن با پرداخت شهریه... اگه بین الملل جدا باشه خیلی بهتر میشه چون پارسال:

مجموعا 5782 نفر پذیرش داشتن که 1178 نفر بین الملل بودن. اگه این 4500 نفری که گفته با بین الملل بوده باشه بهتره بریم دیگه اینورا پیدامون نشه چون خیلییییییی فاجعه میشه. اگه هم نه جدا از بین الملل باشه 4604 نفر میشه که زیاد با پارسال تفاوت نداره.

ولی من بعید میدونم 4500 به غیر از بین الملل باشه، به نظرم همه رو با هم حساب کرده

Kianoosh.m

New member
یا اینکه بین الملل رو پردیس خودگران حساب کرده باشه گذاشته باشه به عهده خود دانشگاه همه چیزش رو... که اینم بعیده

Avid.93

New member
سلام بچه ها کسی خبر داره کسایی که مجاز شدن کی باید شهرهاشون رو انتخاب کنن؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدید :rose:

sevil

New member
تا اونجایی که من خبر دارم تا رتبه 190 هم مجاز زدن حالا یکیم بود میگفت از این بیشتر شده انگار اونم مجاز زده.
اما بنظر من این دس دس کردنا اخرش کار بده دستمون.حتما یه مشکلی هس که اینجوری به تاخیر میندازن:sad:

Kianoosh.m

New member
تا اونجایی که من خبر دارم تا رتبه 190 هم مجاز زدن حالا یکیم بود میگفت از این بیشتر شده انگار اونم مجاز زده.
اما بنظر من این دس دس کردنا اخرش کار بده دستمون.حتما یه مشکلی هس که اینجوری به تاخیر میندازن:sad:

دوست عزیز 190 منم. یکی هم میشناسم 219 شده اونم مجاز واسه همه دانشگاها. یکی هم بود میگفت فقط بین الملل و اینا مجاز شده ولی رتبشو نگفت.
شما دعا کنید همینطوری مجاز شده ها بیشتر باشن وگرنه...

4 برابر ظرفیت به نظرم تا 2برابر واسه همه دانشگاها (روزانه و پولی) هستش ، اون 2 برابرم فقط مجاز واسه پولی

Avid.93

New member
بچه ها دوست من پرستاری داخلی جراحی رتبه کلش 250 شده و مجاز به نظرتون قبول میشه امسال؟؟؟

بچه ها دوست من پرستاری داخلی جراحی رتبه کلش 250 شده و مجاز به نظرتون قبول میشه امسال؟؟؟

سازمان سنجش گفته بود ک4 برابر ضرفیت مجاز شدن
من ی نفرو یشناسم ک با رتبه 660 مجاز شده
بنابراین شما 660 رو مثلا بر4 تقسیم کن ببین امسال چن نفر میگیره؟!!!!!!

sevil

New member
نه بمن تو فیس بوک یکی از دخدرا گفت 190 شده شاید خورده ای داشت که فاکتور گرفته
من دیگه سراز کار اینا در نمیارم.خدا اخرش رو بخیر کنه:65d6a5d6s:

Kianoosh.m

New member
بچه ها دوستم ایمنی 430 شده مجاز نشده... این یعنی احتمالا تا همون 400 مجاز شده و این یعنی کل ظرفیت روزانه و بین الملل 100 نفر و یعنی احتمالا روزانه 80 نفر اینا، 20 درصدم که سهمیه هستش میشه 64 نفر سهمیه آزاد. یعنی اگه واقعا اینطوری شده باشه کنکوری های ارشد بهداشت 93 رو باید تو گینس بنویسن اینا بدبخت ترین افراد کره خاکی اند...

Kianoosh.m

New member
پی نوشت: بازم من میگم 18 تا دانشگاه اصلا منطقی نیست انقدر کم بگیرن! هر دانشگاه 5 تا هم بگیره بیشتر میشه
پس فعلا امیدوار باشیم...

mon

New member
پی نوشت: بازم من میگم 18 تا دانشگاه اصلا منطقی نیست انقدر کم بگیرن! هر دانشگاه 5 تا هم بگیره بیشتر میشه
پس فعلا امیدوار باشیم...
امید!!!؟مطمعن باش ظرفیتها چه کم بشه چه زیاد نه من با اون رتبه 150 نه شما با 190 قبول نمیشیم ولی شاید بین الملل شانس باشه ولی شما رو نمیدونم من که همچین پولی ندارم از یه طرفم حوصله درس خوندن تا سال آینده رو ندارم تازه معلوم نیست سال آینده اصلا شرایط کنکور چطور باشه هر سال بدتر میشه

رها93

New member
آخه مگه امسال بین الملل هست؟؟؟
خاک بر سرا چرا تو اطلاعیه هیچی ننوشتن؟؟

Kianoosh.m

New member
آخه مگه امسال بین الملل هست؟؟؟
خاک بر سرا چرا تو اطلاعیه هیچی ننوشتن؟؟

:))))) اصلا معلوم نیست هست یا نه. کلا امسال فهمیدن ما داریم کنکور میدیم کن فیکون کردن همه چی رو! دو فردای دیگه به جرم شرکت در کنکور ارشد ایمنی 93 اگه ما رو به دار نیاویختن... حالا ببین:mad_majidonline::14::dadad4:

رها93

New member
فکر نکنم بیان در این همه دانشگاه رو تخته کنن!
این جریان ظرفیت مازاد چیه؟ میدونید؟

Kianoosh.m

New member
فکر نکنم بیان در این همه دانشگاه رو تخته کنن!
این جریان ظرفیت مازاد چیه؟ میدونید؟

به طور دقیق نه ولی اگه اشتباه نکنم، دانشگاها پس از پذیرش میان دونفر یا سه نفر یا حالا هرچقد بخان میگیرن بعد ازشون پول میگیرن. هیچ صحبتی هم تا حالا نشده که چقدره شهریش! البته باز میگم اگه مازاد همین باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا