نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zms

New member
من واسه عضو انجمن بقلیم ... اومدم واسه دوستم احتمال قبولی با رتبه 155 رو چک کنم .... اما گویا اینجا تیر اندازیه..... چه خبره ه ه ه؟!!!!!!!!!!!

zms

New member
فک کنم دیدید یه غریبه اومده به احترامم سکوت کردید :thanks:

آسمون

New member
سلام به دوستان
و تبریک به همه قبولی ها
ما هم خیر سرمون قبول شدیم رتبه 85
بابا بچه ها ینی چی اینایی که رتبه شون 150 هست مجازن؟؟مجاز برای بین الملل؟؟؟

سلام گلاب جووون بابامشتاق دیدار..کجابودی تو؟؟
مبارک باشه عزیزم...
آره گلم پارسال تا300هم مجازشدبرابین الملل.هرکه پولش بیش رتبه بیشتر...:)

golabatun

New member
بچه ها من تو یونی اصن نفهمیدم چی خوندم طی چند ماهیم که درس خوندم باور کنین جور 4 سال بیخیالی و نرفتن سرکل.اس بود
اصن این رتبه ها ربطی نه به معدل ذاره نه به دانشگاه نمیگم تاثیر نداره چرا خیلی هم تاثیر داره
به نطر من مهم تلاش خود ادماست تا به جایی برسن
دوستای من که ادعای هوش و درسخونیشون بود اصن مجازم نشدن...
توکلتون به خدا باشه هرچیم قسمته...

golabatun

New member
سلام عزیزم تو چطوری؟؟به تو هم تبریک میگم ایشالا موفق باشی
من نبودم.مسافرت بودم اسمون

kolouche

New member
نه عزیزم من منظور خاصی نداشتم
تو که بابا دوستای قدیمی هستی ...
کلا میگم بچه ها ارادشون قوی بشه فک نکنن هرکس که معدلش خوب باشه اون بهتره
تو چند شدی؟؟؟
ایشالا سال بعد میشی تک رقمی عزیزم
من با مهسا جان بودم....خیلی ناراحته...
آررره....آفففرین .....تیریک میگم بهت..... من ک رتبمو دیدم اینجوری بودم تا چن ساعت :5:
اصا بیخیییییییال رتبه رو..... بازم خوبه خدا رو شکر....اما از تصورم خیلی فاصله داره....درصدامم متفاوته با اون چیزی ک جساب کردم.....
حالا نمیدونم بزنم شهرستانارو یا میارزه واستم ی سال.... مثلا دانشاه های بابل و مازندران و رفسنجان و اینا چ حورین و اینکه چ رتبه ای میگیرن؟؟؟ !!!!

kolouche

New member
هاااااا...گفتم گلی جان .... اشتباه گرفتی!!!!....الهی....ببخشید...... :(40):

SH!LA

New member
khanume sara mansourabadi man tu fb ham vasat message gozashtam,vaqean motaasefam vasat...enqadr bikari va enqadr dele kuchiki dari ke faqat say mikoni kami mardom o maskhare koni ta ye kam hale khodet khub she?!!shoma age khodet kheili ok hasti o bedune eybo naqs,ye ax az khodet tu fb hatman bezar...

ishun bishtar az un chizi fek mikam akhe bi shakhsiat tashrif daran ,adame oqdeiiiii

ســلام
برای رتبـه 1 اونـم توی این رشته واقعـاً عــالـی بهتون میگـم. :rose:

از درصدها و کتـاب هایی که مطالعه کردین؛ میشه بگین؟ ( من برای یکی از دوستـانم میخوام )

_____

من معمولاً دوست ندارم توی بحثی که به من مربوط نمیشه دخالت کنم. ولی...چون سـارا از دوستای ما هست و اکثر دوستان ازش تا حدودی شناخت دارن؛ میگم که اینطـور که شمـا فکر میکنید نیست. سـوء تفـاهم شده.

_____

باز هم به همه کسانی که توی این رشته رتبه های خوب گرفتن و کلاً کسانی که مجــاز شدن تبــریک میگم. امیـدوارم همگی در نهایت قبـــول بشیــد.
:rose:

mahsa.parmis88

New member
ســلام
برای رتبـه 1 اونـم توی این رشته واقعـاً عــالـی بهتون میگـم. :rose:

از درصدها و کتـاب هایی که مطالعه کردین؛ میشه بگین؟ ( من برای یکی از دوستـانم میخوام )

_____

من معمولاً دوست ندارم توی بحثی که به من مربوط نمیشه دخالت کنم. ولی...چون سـارا از دوستای ما هست و اکثر دوستان ازش تا حدودی شناخت دارن؛ میگم که اینطـور که شمـا فکر میکنید نیست. سـوء تفـاهم شده.

_____

باز هم به همه کسانی که توی این رشته رتبه های خوب گرفتن و کلاً کسانی که مجــاز شدن تبــریک میگم. امیـدوارم همگی در نهایت قبـــول بشیــد.
:rose:

kheili mamnun,age commenthashuno ba baqie bekhunin motavajeh mishin chera man injuri sohbat kardam,man vase immuno abolabbas ,faslaye avale pakzad va bazi fosule vojganio khundam,vase bio shimi lenijer o harper ,va seluli lodish,zabanm essential ...,504,yaqubi va bultane zabane dr o khundam,vase bacteri ham ye ketabe kholase az hamin entesharate dr

_____

آسمون

New member
kheili mamnun,age commenthashuno ba baqie bekhunin motavajeh mishin chera man injuri sohbat kardam,man vase immuno abolabbas ,faslaye avale pakzad va bazi fosule vojganio khundam,vase bio shimi lenijer o harper ,va seluli lodish,zabanm essential ...,504,yaqubi va bultane zabane dr o khundam,vase bacteri ham ye ketabe kholase az hamin entesharate dr

_____

سلام مهسا جان تبریییک حسابییی
گلم ما اینجا همه سارا رو میشناسیم.یه دخترشوخ وباجنبه س .حرفاشم همیشه جنبه طنز داره.نه که قصد مسخره کردن کسی روداشته باشه...میدونم ظاهرپستا ناراحت کنندس واسه شما.اما ما هیچکدوم باخوندن پستا حس بدی به شماپیدانکردیم...
توهم به دل نگیرو بارتبه یکت حالشوببر...باخوندن این همه رفرنس واقعا لایق یک هسی گلم...احسنت...

mahsa.parmis88

New member
سلام مهسا جان تبریییک حسابییی
گلم ما اینجا همه سارا رو میشناسیم.یه دخترشوخ وباجنبه س .حرفاشم همیشه جنبه طنز داره.نه که قصد مسخره کردن کسی روداشته باشه...میدونم ظاهرپستا ناراحت کنندس واسه شما.اما ما هیچکدوم باخوندن پستا حس بدی به شماپیدانکردیم...
توهم به دل نگیرو بارتبه یکت حالشوببر...باخوندن این همه رفرنس واقعا لایق یک هسی گلم...احسنت...
enshalla ke harfaye shoma dar morede ishun 2roste...kheili mamnun azizam

mon

New member
اینقد دل خودتونو به ارشد خوش نکنید چه نفر اول چه نفر اخر همه اخرش بیکارن حتی اگه دکترا هم داشته باشین یکی از دوستای خودم ارشد بیوشیمی از دانشگاه تربیت مدرس داره ولی حالا بیکاره وکارش زل زدن به در دیواره من خودم که دیگه از امتحان ارشد منصرف شدم میخوام دوباره از اول کنکور بدم کسی میدونه افرادی که کارشناسی روزانه خوندن میتونن دوباره کنکور بدن؟ من خودم تو این یک سال کلی وقت تلف کردم آخرشم رتبه ام 150 شد اصلا معلوم نیست کنکور ارشدسال آینده چه شرایطی داشته باشه

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
خانوم مهسا فکر نمیکنم من منظوری داشته باشم که رتبتون 1 شده میبینی که من محض شوخی گفتم و اینکه دوستم بهم خبر داد شما 1شدی
اگه اینقدر ناراحت کننده بوده من همنجا عدر خواهیی میکنم خانوم بیاتی حالا که اسم میبری و اینکه بچه ها بهتره من از اینجا برم که به کسی بر نخوره پستا رو هم پاک میکنم خدافط همگی:smiliess (10):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا