نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sa@@ra

New member
اخه ویرو اینجا داریم اسپ میزاریم لطف کنید همگی کانتارو پاک کنید اینجا که نباید بگم میفرستم یا نه

etzio

New member

sa@@ra

New member
من که رتبم خوب نشده شدم 77 چه منابعیو بگم:65d6a5d6s:[/QUOTE
بالاخره منابعین که باهاش میشه قبول شد سارا خانوم

- - - Updated - - -

بالاخره منابعین که باهاش میشه قبول شد سارا خانوم

من خودم واسه ایمنی ابوالعباس و بخشی از سرولوژی پاکزاد
واسه باکتری میکروب پزشکی بهادر کتابخانه فرهنگ و ای کیو بی
واسه سلولی خلاصه ای از لودیش رو که قبلا خودم کرده بودم و ج زوه
بیوشیمی هم ج ز وه چون وقتم کم بود یمشد رفرنس خوند اما به نظرم طروریات محمدی یا للنیجرو بخونید حتما سوالای امسال همه از للنیجر بوده تقریبا
زبان هم 504/تافل/لزگی/کتابهای دکتر احمدی:rose:

etzio

New member
من خودم واسه ایمنی ابوالعباس و بخشی از سرولوژی پاکزاد
واسه باکتری میکروب پزشکی بهادر کتابخانه فرهنگ و ای کیو بی
واسه سلولی خلاصه ای از لودیش رو که قبلا خودم کرده بودم و ج زوه
بیوشیمی هم ج ز وه چون وقتم کم بود یمشد رفرنس خوند اما به نظرم طروریات محمدی یا للنیجرو بخونید حتما سوالای امسال همه از للنیجر بوده تقریبا
زبان هم 504/تافل/لزگی/کتابهای دکتر احمدی:rose:

ok . mersi az lotfeton

berlioz

New member
تبریک به همه ی دوستانی که رتبه شون خوب شده
اونایی هم که به نتیجه ی دلخواهشون نرسیدن ان شآلله سال دیگه جبران میکنن
منم رتبم 26 شده:):):)

eeeeeeehsan

New member
درود خدمت دوست و رتبه یک مهسای عزیز

اول تبریک بابت رتبتون،
دوم هم منم یه عذرخواهی بهتون بدهکارم از بابت اون شوخی ها، بالاخره لحظاتی بوده که رتبه ها اومده و همه دوستامون یکی خوشحال یکی ناراحت دور هم جمع بودیم،
منم بشخصه حتی مجاز هم نشدم ولی دیدم سارای عزیز که از بچه های قدیمی این سایته و از همون روزای اول روی دانشگاه تهران حساب باز کرده بود ولی جور نشده بود و ناراحتم بود، گفتم دور هم شاد باشیم و بخندیم تا انرژی های منفی تاپیک کمتر بشه. شمـا حق داری ناراحت بشی و خدا رو شکر که حل شد این قضیه ولی خواهشن اگه روزی کسی ناراحتتون کرد سعی نکنید جلوی دیگران آبروش رو ببریـد. بعضی وقتا میشه طور دیگه ای هم جواب داد.

بازم تبریک میگم و عذرخواهی می کنم از بابت ناراحتی که واستون پیش اومد.

از همه اینا بگذریم، این آدرس تاپیک:

.:: از زبان رتبه 1 ایمونولوژی 93 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ::.

خواهش می کنم و ممنـون میشم زحمت بکشید و بیاید اونجا هم تجربیاتتون و هم منابعی که خوندین رو با ما بچه ها درمیون بذارید.
من اولش میخواستم آدرس فیس بوکتون رو بگیرم و اونجا مزاحمتون بشم ولی حالا که خودتون اینجایین بهتره از زبون خودتون بشنویم.
عجله ای هم نیست، هر موقع تونستیـن، فقط ممنون میشم زحمت بکشید فارسی تایپ کنید، چون قراره سالیان سال این صحبتاتون تو این انجمن بمونه و بقیه استفاده کنن.

تشـکر :rose:

negin ka

New member
خخخخخ
چقد بانمکی کیانوش دمت مشتی گرم.......... کلی بهت خندیدم :thumbsupsmileyanim:
احسان اگه وضع معیشتت با این همه شیرینی ک گرفتی روبراه بود بمنم ی نگا بنداز بخدا مث خودتم

سارا اسمون گلابتون ایمنی و ....همتون تبریک
مهسا خانوم شما رتبه اول ،منم بهتون تبریک میگم ولی ب شخصه ی نصیحت ساراجون از بچه های خوب اینجاس قرار نیس اگه اشتباهی مرتکب شدن یا اینکه شما عصبی شدین هرچی دلتون خواست بگین اصن انتظار نداشتم نفر اول ارشد ایمنی با همچین لحنی صحبت کنه علم آدم هیچوقت جای اخلاق و شخصیتشو نمیگیره دوست عزیز:14:
بچه ها من خودم سال دیگه ارشد دارم و مطمئنم ظرفیتارو سال دیگه تا 200 میرسونن و این در صورتیه ک من رتبم شده تک رقمی،درکل میخام بگم وقتی من تو ی چیزی موفق میشم اون چیز بی ارزش میشه
چی گفتم من:j58r36j3gcr4suxymup
تاثیر محمده!!!!!!!!

Kianoosh.m

New member
اینقد دل خودتونو به ارشد خوش نکنید چه نفر اول چه نفر اخر همه اخرش بیکارن حتی اگه دکترا هم داشته باشین یکی از دوستای خودم ارشد بیوشیمی از دانشگاه تربیت مدرس داره ولی حالا بیکاره وکارش زل زدن به در دیواره من خودم که دیگه از امتحان ارشد منصرف شدم میخوام دوباره از اول کنکور بدم کسی میدونه افرادی که کارشناسی روزانه خوندن میتونن دوباره کنکور بدن؟ من خودم تو این یک سال کلی وقت تلف کردم آخرشم رتبه ام 150 شد اصلا معلوم نیست کنکور ارشدسال آینده چه شرایطی داشته باشه

شما شاید خودت امسال با 150 قبول شی که ایشالا میشی... اینجور که بگی کارش زل زدن به در و دیواره خب بره دنبال کار.. بالاخره که یکاری میشه. از اولم کنکور بدین از کجا معلوم شرایط چی باشه که حالا پزشکی یا دندون و دارو قبول شید؟! تازه به نظرم الان دکترای رشته های اینطوری (ایمنی، خون و ...) بهتر از پزشک عمومیه!

(من استقبال میکنم همه بیخیال شن انقدر زیاد که منم قبول شم :thumbsupsmileyanim:)

Kianoosh.m

New member
خخخخخ
چقد بانمکی کیانوش دمت مشتی گرم.......... کلی بهت خندیدم
احسان اگه وضع معیشتت با این همه شیرینی ک گرفتی روبراه بود بمنم ی نگا بنداز بخدا مث خودتم

سارا اسمون گلابتون ایمنی و ....همتون تبریک
مهسا خانوم شما رتبه اول ،منم بهتون تبریک میگم ولی ب شخصه ی نصیحت ساراجون از بچه های خوب اینجاس قرار نیس اگه اشتباهی مرتکب شدن یا اینکه شما عصبی شدین هرچی دلتون خواست بگین اصن انتظار نداشتم نفر اول ارشد ایمنی با همچین لحنی صحبت کنه علم آدم هیچوقت جای اخلاق و شخصیتشو نمیگیره دوست عزیز:14:
بچه ها من خودم سال دیگه ارشد دارم و مطمئنم ظرفیتارو سال دیگه تا 200 میرسونن و این در صورتیه ک من رتبم شده تک رقمی،درکل میخام بگم وقتی من تو ی چیزی موفق میشم اون چیز بی ارزش میشه
چی گفتم من
تاثیر محمده!!!!!!!!

من خون دل خوردم شما خندیدی خداروشکر البته باعث شادی شما شدم :4d564ad6::ad54ad:

آخرای متن شما رو متوجه نشدم، رتبه تک رقمی چی شدین بعد سال دیگه کنکور داری؟ یعنی امسال الکی کنکور دادی تک رقمی شدی؟ اگه اینطوریه من برم دیگه... رتبه شما به فروش نمیرسه؟ :4d564ad6:

sara77

New member
شما شاید خودت امسال با 150 قبول شی که ایشالا میشی... اینجور که بگی کارش زل زدن به در و دیواره خب بره دنبال کار.. بالاخره که یکاری میشه. از اولم کنکور بدین از کجا معلوم شرایط چی باشه که حالا پزشکی یا دندون و دارو قبول شید؟! تازه به نظرم الان دکترای رشته های اینطوری (ایمنی، خون و ...) بهتر از پزشک عمومیه!

(من استقبال میکنم همه بیخیال شن انقدر زیاد که منم قبول شم :thumbsupsmileyanim:)[/QUOTE]هههههههه خبیث))ایشالا که قبول شی خدا رو چه دیدی:thumbsupsmileyanim:

Kianoosh.m

New member
سارا 77: یکم متن در هم ریخته شد نشد دیگه نقل و قول کنم... واقعا خدا رو چه دیدی ولی کلا خدا به من عقل نداد خودشو راحت کرد:14: هروقتم واسه یچیزی نذر میکنم تا نذرمو پس میگیرم جواب میده، یعنی فقط مونده وحی شه که کیانوش تو دخالت نکن به تو ربطی نداره.. واسه همین زحمت دعا کردنش با شما.

شما که کاندیدای مدیریتی دعا کن من قبول شم خودم بهت رای میدم:thumbsdownsmileyani (رای گیریه یا دیکتاتوری؟)

mon

New member

(من استقبال میکنم همه بیخیال شن انقدر زیاد که منم قبول شم :thumbsupsmileyanim:)

مطمئن باش رفته دنبال کار وپیدا نکرده آزمایشگاهای خصوصی هم بیشتر ازسیصد چهارصدتومن حقوق نمیدن معلومه شما اینقد تو این مدت درس خوندی وتو خونه بودی که از اوضاع بیرون خونه خبر نداری هممون بدبخت شدیم با این رشته های مزخرف من که به هیچی امید ندارم تازه وضعیت پسرا خیلی بدتره مطمئن باش هیچ آینده ی خوبی در راه نیست

Kianoosh.m

New member
مطمئن باش رفته دنبال کار وپیدا نکرده آزمایشگاهای خصوصی هم بیشتر ازسیصد چهارصدتومن حقوق نمیدن معلومه شما اینقد تو این مدت درس خوندی وتو خونه بودی که از اوضاع بیرون خونه خبر نداری هممون بدبخت شدیم با این رشته های مزخرف من که به هیچی امید ندارم تازه وضعیت پسرا خیلی بدتره مطمئن باش هیچ آینده ی خوبی در راه نیست

خدا نکنه بدبخت شیم! آینده خوب سرابه ولی شکر خدا سالمیم! خونه پرش 70 سال دیگه خواهیم مرد اینم یه جوری میگذره
خدا بزرگه جناب mon. ایشالا شما امسال قبول میشی بعدشم کار پیدا میکنی، ناامید محروم ماند از لطف....

نوتر

New member
بچه ها صداتون تا اون تاپیک بغلی هم میاداااا:dadad4:

ریلکس تر باشین دوستان
به احترام این شب های عزیزی که درش هستیم

مشکلات شرکت رشته های دیگه تو یه رشته مجزا همه جا مطرح هست، بوده و خواهد بود
ولی مطمئن باشین اینجایی که هیچ دسترسی به وزیر و معاون و بزرگای رشته ها نداریم اصلا بحث کردن ها بی نتیجه است
با حرف که چیزی درست نمیشه جانم :riz304:

mon

New member
کسی نمیدونه کی ظرفیتا میاد؟شایعه شده که امسال کمتر از نصف ظرفیت پارسال میگره حدودای 60 الی هفتاد نفر کسی همچین چیزی شنیده؟خدا کنه که صحت نداشته باشه

marzi ba

Well-known member
دوستای عزیزم خواهش میکنم با هم دیگه بحث نکنید اروم باشید همه با هم دوست هستیم و همه میدونیم که بحث کردن با اینجا هیچ نتیجه ای نداره
جز اینکه یه عده از هم دلگیر میشن:dadad4:
پس دوستای عزیزم خواهش میکنید دیگه ادامه ندید:riz304:
ارزش دوستی ها بیشتر از این حرف هاست:28:

biologisst

New member
*

33.jpg

0.411246001360423475_jazzaab_ir.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا