نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد زیست فناوری پزشکی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotech25

New member
بجه ها لطفا برید تو تخمین رتبه ثبت نام کنید تا تقریبا جایگاهمون معلوم شه

بیوتک91

New member
بچه ها آخه یکی نیست بگه جناب وزارت بهداشت معرفی منابع یعنی اینکه سوالات از همین منابع طراحی میشه و ما کنکوری ها هم حسب اعتماد به وزارت بهداشت میایم همون منابع رو می خونیم. ولی مثلا سوال 106 امسال که قسمت باکتری بود از کتاب موسی بهری اومده . آخه این کتاب که جزو منابع نیست.

بیوتک91

New member
من شنبه میرم قسمت تخمین رتبه.انشالله که قبول بشیم. بچه ها 17 و 18 میشه انتخاب دانشگاه رو ویرایش کرد کسی می دونه بین المللی خوبه یا نه؟؟شهریه اش چقدره؟؟ کسی ثبت نام کرده؟؟؟
توروخدا بگید من منتظرم.

biotech25

New member
من شنبه میرم قسمت تخمین رتبه.انشالله که قبول بشیم. بچه ها 17 و 18 میشه انتخاب دانشگاه رو ویرایش کرد کسی می دونه بین المللی خوبه یا نه؟؟شهریه اش چقدره؟؟ کسی ثبت نام کرده؟؟؟
توروخدا بگید من منتظرم.

ایشاله که قبول شی بیوتک عزیز
میدونم تو هم مثل من خیلی زحمت کشیدی
اما کنکور واقعا شانسه!!!!

بین الملل بر حسب دانشگاه شهریه اش تعیین میشه،
اما شهریه ثابتش در کل ازیک میلیون تا سه میلیونه!!!با واحدا وپایان نامه از اینم گرون تر میشه!!ا
میونی زنگ بزنی به واحد بین الملل تبریز و به طور کامل بپرسی
اینجوری مطمئن تره

موفق باشی دوست عزیز

Ar@m

New member
بچه هامیشه لطف کنیداگه توتخمین رتبه شرکت کردین بیاییدبگیدرتبه هاتونو؟نترسین چشم نمیخورید؛ای بابا

Briana

New member
بچه هامیشه لطف کنیداگه توتخمین رتبه شرکت کردین بیاییدبگیدرتبه هاتونو؟نترسین چشم نمیخورید؛ای بابا

خب چرا خودت اول نمیگی؟اگر نگران چشم خوردن نیستی؟!
بعدشم اگر ثبت نام کرده بودی می دیدی که نوشته نتایج تخمین رتبه از شنبه اعلام میشه,الان فقط اطلاعاتمون را وارد کردیم.تو هم برو ثبت نام کن و اطلاعاتتو وارد کن که بعدا که همه رتبه هامونو گفتیم,تو هم رتبتو بگی.باشه؟

آخرین ویرایش:

Ar@m

New member
بریاناجان منم ثبتنام کردم رتبمم گفت ومدام درحال تغییره؛چرامیگی شنبه؟

امین خان

New member
درودای ای آریایی

[آره دوست عزیز منم باشماموافقم
سوال 80گزینه د درسته
همچنین سوال 100 میکروب گزینه ی ج درسته همچنین سوال 103 میکروب که در خصوص بوتولیسم نوزادی باید حذف بشه
کلآسوالای امسال به نظر میرسه مبهم بود اما در کل خوب بود
بچه ها ازتون خواهش میکنم که درصداتونوبذارید توقسمت تخمین درصد تاازاین جهت بتونیم اونجاخودمونوارزیابی کنیم
باآرزوی سرفرازی ایران

biotech25

New member
[آره دوست عزیز منم باشماموافقم
سوال 80گزینه د درسته
همچنین سوال 100 میکروب گزینه ی ج درسته همچنین سوال 103 میکروب که در خصوص بوتولیسم نوزادی باید حذف بشه
کلآسوالای امسال به نظر میرسه مبهم بود اما در کل خوب بود
بچه ها ازتون خواهش میکنم که درصداتونوبذارید توقسمت تخمین درصد تاازاین جهت بتونیم اونجاخودمونوارزیابی کنیم
باآرزوی سرفرازی ایران

بازم شما که ج دادید
آره سوال100 میشه گزینه 3

وسوال 115 که جوابش میشه گزینه 1

این سوال بارها تو آزمون دکترا مطرح شده!!!

biotech25

New member
از نظر من که کامل خونده بودم سوالا نسبت به پارسال سخت تر بود بجز شیمی
میکروب سوالاش به نظر من نسبتا سخت بود
سلولی هم نسبت به پارسال سخت تر بود
زبان متناش اسون بود اما سوالای طرح شده کمی تا قسمتی مبهم بود!!!!!
به نظر منی که زحمت کشیدم وخیلی تجربه دارم میگم باید حداقل کار ممکنی که انجام بدن اینه که زمان وزیاد کنن
آخه این سنجش معلوماته یا دو ماراتون؟!!!؟؟!!
کاش خوش اندیشی پیدا شه واین معزل حل بشه!!!!

Briana

New member
بریاناجان منم ثبتنام کردم رتبمم گفت ومدام درحال تغییره؛چرامیگی شنبه؟

آخه من همون موقع که ثبت نام کردم هرچی روی تخمین رتبه کلیک کردم چیزی برام نمایش نداد و توی صفحه اول سایت هم نوشته بود که چند روز صبر کنید تا افراد بیشتری ثبت نام کنند تا تخمین واقعی تر بشه،ولی الان که رفتم دیدم رتبمو زده.
به قول خودت مرتب هم در حال تغییره،فکر نمیکنم همه هم در جریان این سیستم باشند،من امتحان را اصلا خوب ندادم ولی در حال حاضر رتبه من 62 شده!

biomar

New member
سلام
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما دوستای عزیزی که برای این آزمون زحمت کشیدید، و میدونم که این مدت همه درگیر درس خوندن بودید و فصت نداشتید زیاد به سایت سر بزنید...
اما حالا ازتون خواهش میکنم به عنوان کسایی که یک سال یا بیشتر توی درس خوندن و دادن آزمون تجربه دارید به ما تازه وارد ها یه مقدار بیشتر راهنمایی بدید.
سوالها و پستهایی که تو این مدت مطرح شده رو یک نگاه بندازید اگه میتونید راهنمایی کنید راه دوری نمیره!!!
سایت خیلی بی حال شده، هدف اصلی این سایت راهنمایی همدیگست و تبادل اطلاعات واسه موفقیت بیشتر همه،
در صورتی که الان چند تا پست اصلا پاسخی ندارن از جمله سوال خود من... :(

mahdieh

New member
سلام
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما دوستای عزیزی که برای این آزمون زحمت کشیدید، و میدونم که این مدت همه درگیر درس خوندن بودید و فصت نداشتید زیاد به سایت سر بزنید...
اما حالا ازتون خواهش میکنم به عنوان کسایی که یک سال یا بیشتر توی درس خوندن و دادن آزمون تجربه دارید به ما تازه وارد ها یه مقدار بیشتر راهنمایی بدید.
سوالها و پستهایی که تو این مدت مطرح شده رو یک نگاه بندازید اگه میتونید راهنمایی کنید راه دوری نمیره!!!
سایت خیلی بی حال شده، هدف اصلی این سایت راهنمایی همدیگست و تبادل اطلاعات واسه موفقیت بیشتر همه،
در صورتی که الان چند تا پست اصلا پاسخی ندارن از جمله سوال خود من... :(
ضمن خوش امدگویی
شما فعلا تاپیک های قبلی رو در گروه بخونید خیلی اطلاعات دستتون میاد..درحال حاضر اعصاب درست و حسابی برامون نمونده .... بچه ها همه درگیرن

mahdieh

New member
به نظر منی که زحمت کشیدم وخیلی تجربه دارم میگم باید حداقل کار ممکنی که انجام بدن اینه که زمان وزیاد کنن
واقعا یکی از دلایلی که زبان رو در حدی که میخواستم نزدم ..همین وقت لعنتی بود...

mahdieh

New member

یه چیزی که من همش بهش معترضم اینه که اینا فرقی بین رشته ها نمیزارن
مثلا میکرو بیوتک و ایمنی باید خیلی فرق کنه با میکروب بچه های باکتری..خب اونا تخصصی تر رشته شون در حالی که این رعایت نمیشه.
در مورد شیمی سوال هایه مسخره ای بود یعنی واقعا.....این همه شیمی الی خوندیم یه سوال ازش نیومد کلا تداوم سوالاشون از پارسال تا امسالشون من کشته....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا