نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد زیست فناوری پزشکی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotechnologist

New member
اتفاقا امسال تو قسمت سوالات رایج سایت سنجش پزشکی یکی پرسیده بود که ایا معدل در آزمون امسال تاثیر دارد؟جواب داده بودند :بلی،تاثیر دارد.یادمه این مطلب رو به خواهرم هم نشون دادم و کلی خندیدم که چرا تو دفترچه چیزی دراین باره ننوشته و اینکه چقدر و چگونه تاثیر دارد رو ننوشتن.امروز دوباره رفتم تو سایت ولی هرچی گشتم پیداش نکردم.نمیدونم حذفش کردن یا من همه رو تو خواب دیدم.اگه من خوابم تو رو خدا یکی بیدارم کنه تا این کابوس آزمون دادن و نتایجش تموم شه!!:smiliess (12)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

biotechnologist

New member
البته پارسال هم که قرار بود اعلام نتایج اوائل شهریور باشه من هر روز میرفتم تو سایت و همه ی خبر هارو میخوندم.واسه احتیاط چند بار هم F5 میزدم صفحه Refresh بشه.بعد از چند روز یک اطلاعیه به تاریخ 15-10 روز پیش زدن که آره ...به دلیل افزایش ظرفیت اعلام نتیجه 21 شهریور(اگه اشتباه نکنم) شده.حالا اینکه کسی نفهمید ظرفیت چند نفر بود و چند نفر شد و نمره آخرین فرد پذیرفته شده چند بود بماند.ولی اینکه بلا نسبت شما آدم رو گوش مخملی فرض کنن دیگه آخرشه.:shocked:

najma

New member
سلام بر بچه های بیو تک
من امسال هماتو امتحان دادم و یه سوال تو کل سوالامون بود که به شما ربط داره میخوام ببینم کسی میتونه با منطق جواب گزینه صحیحو برام بگه .ممنون میشم
{کدامیک از آنزیمهای زیر دارای دو خاصیت سنتتازی و اندونوکلئازی است؟}
1 لیگاز 2 ژیراز 3 محدودالاثر 4 فسفو دی استراز

ژیراز درسته

jo-boy

New member
با توجه به ارسال نامه اعتراضی به آزمون ارشد پزشکی امسال و ضرورت اثبات جامعیت این اعتراض ، برای ارائه به سازمان سنجش پزشکی و نیز مراجع ذیصلاح اعلام حضور اشخاص حقیقی که متن نامه را تایید میکنند امری اجتناب ناپذیر بوده ، ازین رو ما را بر آن داشته تا برای پیشبرد هدف خویش اقدام به جمع آوری امضاء برای تایید این امر اقدام نماییم.
از تمام دانشجویان و شرکت کنندگان ارشد امسال که به هر نحو این نامه را مورد تایید دارند خواهشمند است متن زیر: اینجانب... شرکت کننده در آزمون ارشد پزشکی91 در گرایش... صحت نامه ارسالی را مورد تایید قرار میدهم. رادر یک فایل به 2007wordاز طریق پست زیر برای ارائه ما به سازمانهای نامبرده ارسال بدارند.

آدرس ایمیل برای ثبت اعتراض : eterazarshad@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا