نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد زیست فناوری پزشکی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotechnologist

New member
من زبان رو واسه بالا 80 خونده بودم.ولی بنظرم گزینه های متن ها خیلی گنگ بودن.:(50):

kahkeshan

New member
میکروب اصلا جالب نبود واقعا نیاز بود انقدر تکنیک؟. زبان سخت بود خداییش!شیمی آسون .سلولی مبهم .درکل کنکور پارسال جالبتر بود

Mohammad gh

New member
سال اولمونه رشته خودم هوشبریه رفیقام علوم آزمایشگاهین سه چهار ماهم بیشتر نخوندیم

عزیز م که میگی کنکور خیلی اسون بود و حتما قبولی اونم فقط با ۳ ۴ ماه خوندن باید بدونی که کنکور ارشد علوم پایه چیزی نیست که با ۳ ۴ ماه خوندن و اونم بار اول بتونی در موردش اینجوری نظر بدی که خیلی اسون بوده
معمولا اونایی که خوب نخوندن مثل همیشه میان و میگن که خیلی اسون بود
چون در عمق سوالات فرو نرفتن و به خوبی متوجه ی سختی مطلب و مفهومش نشدن
البته انشالله که قبول بشی.
انشالله همه به اون چیزی که حقشون بوده برسن و نتیجه ی مدت ها وقت و زمان و انرژیی که صرف کردن و گذاشتن رو ببینن

آخرین ویرایش:

miracle

New member
آره بخدا.راس میگید.من تازه فارغ التحصیل شدم .رشته ام آزمایشگاس.خیلی امید داشتم و در واقع همه امید داشتن که قبول شم.اما از وقتیکه استخدام شدم(حدود 6ماهه)نتونستم درست و حسابی بخونم.حدود 15 تا سوال زبان نزدم اما درصدم شده 45.میکروبم و زیستم افتضاحه.اما خدا بزرگه.درضمن 1 سال از همکلاسیام سنم کمتره و میگم شاید قسمتم هکه قبول نشم.درصداتونو نمیگید دوستای درسخون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

hry

New member
عزیز م که میگی کنکور خیلی اسون بود و حتما قبولی اونم فقط با ۳ ۴ ماه خوندن باید بدونی که کنکور ارشد علوم پایه چیزی نیست که با ۳ ۴ ماه خوندن و اونم بار اول بتونی در موردش اینجوری نظر بدی که خیلی اسون بوده
معمولا اونایی که خوب نخوندن مثل همیشه میان و میگن که خیلی اسون بود
چون در عمق سوالات فرو نرفتن و به خوبی متوجه ی سختی مطلب و مفهومش نشدن
البته انشالله که قبول بشی.
انشالله همه به اون چیزی که حقشون بوده برسن و نتیجه ی مدت ها وقت و زمان و انرژیی که صرف کردن و گذاشتن رو ببینن

آزمون ارشد به زیاد خوندن نیست به فهمیدنه وباید بدونی چی بخونی و چطوری بخونی.
بذارید کلیدها رو بدن درصدهارو براتون میذاریم.حالا زیاد غصه نخورید ما فقط سه نفریم ،80 تا می گیرن انشالله که شما هم جزو اونا باشید:4d564ad6:

بیوتک91

New member
با سلام
به نظر من آزمون امسال خیلی راحتر از آزمون پارسال بود من در کل از همه درسها راضیم .مهم اینه که من تمام تلاشم رو واسه قبولیم انجام دادم دیگه هر چی خداوند برام رقم می زنه .تا ببینم خدا چی می خواد.بچه ها زبان 2تا از ریدینگ هاش( ایدز و آلزایمر ) تقریبا از لزگی اومده بود.برخلاف پارسال که زیست مولکولی بود امسال اکثرا از بخش سلولی سوال طرح شده بود.شیمی همش شیمی عمومی بود و مثل پارسال که 10تا سوالش شیمی آلی طرح شده بود اصلا آلی سوال نداده بودن. . میکروب هم اکثرا از کلیات فصل ژنتیک و بخشی هم از سیستماتیک ارائه شده بود. بچه ها چون سوالای پارسال رو ما همینطوری و جهت محک خودمون جواب می دادیم به نظرمون راحتر بوده وگرنه امسال خیلی راحت تر بود.

منهم میگم مهم کیفیت خوندن و درست خوندنمونه نه اینکه ما به طور مثال بیایم 10 ماه شبانه روز بخونیم و بعد قبول نشیم.مهم اینه که منابع رو درست انتخاب کنیم وبخونیم ..
اینکه ما 5 تا کتاب رفرنس میکروب رو به زور 1 دور بخونیم بهتره یا اینکه 1 کتاب رو 5 دور بخونیم ؟؟/ مسلما 1 کتاب رو چند دور بخونیم خیلی بهتره.
یه چیز دیگه بچه ها از حدود 1700 نفر شرکت کننده آزمون بیو تک امسال تنها 80 نفر قبول می شیم مهم قبولی ما نیست مهم خوب خوندن ما بود.محک خودما بود.
و یقین بدونین همه به اندازه تلاشمون نتیجه می گیریم.
انشالله که موفق باشید.
خدا همیشه بهترین سرنوشت رو واسمون رقم می زنه.
التماس دعا.

Ar@m

New member
بنظرمن زبانش خیلی مزخرف بود؛امابقیه دروس متوسط بودن؛ک تورشته مازبان اصل کاره ک متاسفانه من گند زدم

biotechnologist

New member
به نظر من که بهتره تا اعلام کلیدها زیاد اظهار نظر نکنیم.توکل به خدا.هرچی قسمت هرکی باشه همون میشه.:smilies:

biotechnologist

New member
من که مولکولی رو خیلی خونده بودم.ولی زیاد نتونستم جواب بدم. :5: سلولی رو کمتر خوندم.

mj4all

New member
سوال 142 زبان پنجشنبه صبح رو یه نگاه بندازید:
142- The writer is excessively concerned about ...... in academic settings.
1- lack of sufficient research
2- easygoing attitudes adopted
3- tough "RTA" discipline implemented
4- high efficiency which might be achieved

گزینه 3 در صورتی که این غلط را نداشت گزینه صحیح بود ولی در گزینه 3 بجای (RAE) مخفف Research Assessment Exercise اشتباها(سهون یا عمدن) RTA نوشته شده است.
لطفا اونایی که می خاهند عدالت برقرار باشه لطفا این سوال را اعتراض کنند تا هر کسی به حق واقعی خودش برسد مرسی

mohammad-68

New member
زبان واقعا سخت بود من واسه بالای 80 رفته بودم ولی نشد.شیمی همش از دبیرستان بود و زیستش خیلی غیر استاندارد بود اینهمه مولکولی خوندیم ولی سوال نداده بودن.میکروبم خیلی سخت بود ولی خوب زدم.اون سوال بوتولسیم نوزادان نوع b میشه.تو کتاب مورای آورده.

biotech25

New member
سلام به همه دوستان
وباعرض خسته نباشید
دوتا سوال تومیکروب اشکال داشتن از لحاظ صورت سوال:
1-سوال بوتولیسم نوزادان:تو تست آی کیوبی دقیقا این سوال مطرح شده و جواب شده a,b,f
به نظرم باید گزینه تحت eمیداد ومیگفت کدام جزو بوتولیسم نوزادان نیست(این سوال باید حذف شه!!!!)
2-نمیدونم چرا کسی به این سوال اشاره ای نکرده ،اما لطفا نظرتونو بفرمایید:
کدام بورلیا عامل لایم میباشد بجز؟...بنظرم باید میگفت کدام عامل لایم می باشد؟(اینم باید حذف شه)
این دوتا سوال باید جاشون عوض میشد!!!

زبان متنای ساده هم داشت...اما امان از استرس!!!
همه مون میدونم که کنکور بایدسنجش معلومات باشه نه دو ماراتون!!!
قابلیتهای خیلی از ماها فراتر از این 60 دقیقه واین سوالا هستش!!!!
برای همه آرزوی پیروزی دارم وسربلندی وروشنی!!!!!
باور کنید که لیاقتتون خیلی بالاتر ازاین آزموناست!!!
همیشه روشن وشاد باشید!
از کردگار عادل ونیک صفتم می خوام به هرکسی به قدر تلاش ولیاقتش و برحسب بزرگی خود کردگارم عطا کنه!!
من ویکی از دوستام تو این سایت(رشته ایمنی)خیلی زحمت کشیدیم وخیلی مرور کردیم وحالا فقط وفقط از خدا می خواهیم!!!!

shadyrecords

New member
salam.bebeini javetz gofte botolism nozad faghat d va f hast,melake konkur ketabe na iqb,un soale bimari lyme ham 2ros bude,un 3ta hamash amele lyme bud be joz heremsy

hedie armani

New member
سلام.بچه ها من میخوام کنکور 92 شرکت کنم.دنبال سوالات وپاسخ ازمون امسالم.اینجاکه هنوز نیوردن.:sad:ازکجامیتونم پیداکنم لطفا اونایی که دارن بگن ازکجا دانلود کردن ممنون میشم.ایشاالله همتون قبول شید بعدان باهم همکارشیم:sdasdasd: جبران کنم.:thumbsupsmileyanim:

hedie armani

New member
ایشالله ادمایی متقلب نسلشون ازروزمین کنده شه که اینجوریی حق افراددیگرو به راحتی زیرپاشون له میکنن:sad: نه! نه !باشن وتااخرعمرشون همش حقشون ضایع شه .همش رودست بخورن .پشت هم بدبیارن واین تقلباشون دیگران سرشون تلافی کنن. ایشالله بااین مدارک تقلبیشون ابدارچی هم نشن .هرچی لعن ونفرین برهرچی ادم متقلب :mad_majidonline:حالا باهرتوجیحی که حق دیگرانوپایمال میکنن.
ولی دوستای خوبم این ادمها هرچی کله گنده باشن براشون لنگ بندازن کله ها ولنگاشون پیش خدای عادل هیچی نیست!مطمئنن توهمین دنیا جوابشونو باجزیاتت دریافت میکنن!توکلمون بخداست. تلاش هیچوقت بی جواب نمیمونه.

shadyrecords

New member
سلام،سوالات احتمالا دو هفته دیگه انتشارات فرهنگ میفروشه،جواب تست.ها هم آخر تیر میاد

T_L_O_T_D

New member
سلام به همه دوستان
وباعرض خسته نباشید
دوتا سوال تومیکروب اشکال داشتن از لحاظ صورت سوال:
1-سوال بوتولیسم نوزادان:تو تست آی کیوبی دقیقا این سوال مطرح شده و جواب شده a,b,f
به نظرم باید گزینه تحت eمیداد ومیگفت کدام جزو بوتولیسم نوزادان نیست(این سوال باید حذف شه!!!!)
2-نمیدونم چرا کسی به این سوال اشاره ای نکرده ،اما لطفا نظرتونو بفرمایید:
کدام بورلیا عامل لایم میباشد بجز؟...بنظرم باید میگفت کدام عامل لایم می باشد؟(اینم باید حذف شه)
این دوتا سوال باید جاشون عوض میشد!!!

زبان متنای ساده هم داشت...اما امان از استرس!!!
همه مون میدونم که کنکور بایدسنجش معلومات باشه نه دو ماراتون!!!
قابلیتهای خیلی از ماها فراتر از این 60 دقیقه واین سوالا هستش!!!!
برای همه آرزوی پیروزی دارم وسربلندی وروشنی!!!!!
باور کنید که لیاقتتون خیلی بالاتر ازاین آزموناست!!!
همیشه روشن وشاد باشید!
از کردگار عادل ونیک صفتم می خوام به هرکسی به قدر تلاش ولیاقتش و برحسب بزرگی خود کردگارم عطا کنه!!
من ویکی از دوستام تو این سایت(رشته ایمنی)خیلی زحمت کشیدیم وخیلی مرور کردیم وحالا فقط وفقط از خدا می خواهیم!!!!
امسال خیلی از سوال هارو از جاوتز در آوردن. من کتاب عباس بهادر و درسنامه میکروب ولیدی رو خونده بودم+ ساتختار و ژنتیک جاوتز و قسمتی از مواری. ولی بیشتر سوالات جاوتز بود
در مورد اعتراض شما هر دو مورد رده
کتاب جاوتز نوشته e و f عامل بوتولیسم نوزادی است( کتاب جاوتز 2010 ص 235 بالای صفحه سمت راست-ترجمه عباس بهادر)
در مورد اعتراض بعدیتون هم وارد نیست. چون که B.hermsii نیست مثلا در کتاب بهادر انتشارات فرهنگ قسمت بورلیا جدول که کشیده این 3 تا رو دقیقا ذکر کرده
موفق باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا