نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد زیست فناوری پزشکی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aohm

New member
بچه ها ميشه فرمول محاسبه درصد دروس رو بذاريد
ممنون

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

biotechnologist

New member
فرمول محاسبه درصد: (تعداد غلط-3*تعداد درست ) تقسیم بر (3*تعداد سوالات آن درس)

آخرش هم جواب ضرب در 100

آخرین ویرایش:

aohm

New member
فرمول محاسبه درصد: (تعداد غلط-3*تعداد درست ) تقسیم بر (3*تعداد سوالات آن درس)

آخرش هم جواب ضرب در 100

خيلي خيلي ممنون. اين فرمول واسه درس با ضزيب 3 هست ؟ و واسه بقيه دروس به جاي 3 عدد ضريبشو ميذاريم درسته؟

aohm

New member
البته با اين فرمول درست هم در نمياد،فكر كنم يه چيزي كم داره. تعداد سوال نزده رو نميخاد؟

aohm

New member
سلام مهديه خانم شما چكاركردي امتحان چطور بود؟

بیوتک91

New member
سلام بچه ها کسی در مورد دانشگاه های بین المللی چیزی می دونه؟؟؟اینکه مثلا تا چه رتبه ای قبوله؟؟ یا شهریه اش چقدره؟؟

biotechnologist

New member
البته با اين فرمول درست هم در نمياد،فكر كنم يه چيزي كم داره. تعداد سوال نزده رو نميخاد؟

فرمول درسته.واسه درصد دروس ضریب رو داخل نمیکنن.ضریب درس واسه محاسبه نمره هست نه درصد.خیر سوالات نزده وارد فرمول نمیشوند.واسه همین میگن شک دارید جواب ندید.:riz277:

arezoomand

New member
سلام دوستان.واقعا بی انصافی کرده بودن زبان خیلی سخت بود .شیمی و میکروب نسبتا خوب بود.سلولی هم خیلی از سوالا مبهم بود.من برای درصدای بالای 70_80خونده بودم لزگیرو 4 دور با دقت خونده بودم ولی در حد انتظارم جواب ندادم .زمان ازمونم خیلی کم بود . از خودم راضیم چون تلاشمو کرده بودم تا خدا چی بخواد.برای همگی ارزوی موفقیت میکنم.

aohm

New member
بخاطر اين ميگم درست در نمياد كه اگه امتحان كنيد با اين فرمول هرچي تعداد جواباي درستت بيشتر باشه درصدت كمتر ميشه !!

arezoomand

New member
سلام امیدوارم که موفق بشین میشه منابعی که خوندی رو بهم بدی؟:thanks:
شیمی:مورتیمر/سلولی مولکولی:جزوه نفر اول -کتاب برای کنکور-تست های خانه کتاب/میکروب:مورای و درسنامه میکروب شناسی پزشکی(موسی بهری)/زبان:لزگی)

biotechnologist

New member
بخاطر اين ميگم درست در نمياد كه اگه امتحان كنيد با اين فرمول هرچي تعداد جواباي درستت بيشتر باشه درصدت كمتر ميشه !!

دوست عزیز فکر میکنم شما تو خوندن فرمول مشکل دارید: (تعداد درست ضرب در 3) ،بعد جواب رو منهای تعداد غلط ها بکنید سپس پاسخ رو تقسیم بر( تعداد سوالات درس ضربدر 3 )بکنید.:a2d3:

aohm

New member
دوست عزیز فکر میکنم شما تو خوندن فرمول مشکل دارید: (تعداد درست ضرب در 3) ،بعد جواب رو منهای تعداد غلط ها بکنید سپس پاسخ رو تقسیم بر( تعداد سوالات درس ضربدر 3 )بکنید.:a2d3:[/Q

از لطفتون خيلي ممنونم.آره من كه مشكل دارم،آخه ما هميشه فرمول رو از سمت چپ مينوشتييم،قبلااااها... شايد الان تغيير جهت داده باشه ؟!!!!

آره خودمم متوجه شدم چي شده بود،ممنون از كمكت.

biotech25

New member
بچه ها سوال 39 شیمی جوابش میشه گزینه3
کسی اینجا اعتراضی نداره؟!!!
سوال80سلولی میشه گزینه4
لطفا نظراتتونو بنویسید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا