نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

neda.farahani

New member
بچه ها من دفترچه "ب" رو دارم و طبق این دفترچه جوابای پیشنهادی خودم رو می ذارم. با توجه به اینکه پارسال به خاطر نمره منفی خیلی لطمه خوردم، امسال سوالاتی که شک داشتم رو اصلا نزدم. سوالاتی که من نزدم رو اگر دوستان جوابش رو می دونن لطفا به اشتراک بذارن. اگر فکر میکنید گزینه های پیشنهادی من اشتباه هستند هم لطفا گزینه ی پیشنهادی خودتون رو مظرح کنید، ممنونم از همه ی دوستان.

روانشناسی عمومی و رشد
1.ج
2.د
3.الف
4.-
5.-
6.ب
7.-
8.د
9.ب
10.-
11.د
12.د
13.ج
14.د
15.د

آخرین ویرایش:

neda.farahani

New member
بچه ها من دفترچه "ب" رو دارم و طبق این دفترچه جوابای پیشنهادی خودم رو می ذارم. با توجه به اینکه پارسال به خاطر نمره منفی خیلی لطمه خوردم، امسال سوالاتی که شک داشتم رو اصلا نزدم. سوالاتی که من نزدم رو اگر دوستان جوابش رو می دونن لطفا به اشتراک بذارن. اگر فکر میکنید گزینه های پیشنهادی من اشتباه هستند هم لطفا گزینه ی پیشنهادی خودتون رو مظرح کنید، ممنونم از همه ی دوستان.

بنیاد های بیولوژیکی و فیزیولوژیکی رفتار
16.ب
17.-
18.ج
19.د
20.ب
21.الف
22.-
23.ج
24.ج
25.ج

neda.farahani

New member

روان شناسی بالینی (در درس بالینی چند سوال را با تردید زدم..! :whistle: )
26.ب
27.الف
28.الف
29.ب
30.ب
31.-
32.الف
33.الف (این سوال رو شک دارم)
34.ج (این سوال رو شک دارم)
35.ب
36.الف
37.ج
38.ب (این سوال رو شک دارم)
39.د
40.- (این سوال غلط املایی دارد.)
----------------
ویرایش:
34. د

آخرین ویرایش:

neda.farahani

New member

آمار و روش تحقیق ( آمار اصلا نخونده بودم فقط هرچی که از وزارت علوم یادم بود زدم.. لطفا دوستان گزینه ها رو تکمیل کنند)
41.-
42.-
43.-د
44.-
45.-
46.-
47.-
48.ب
49.-
50.-
51.ب
52.-
53.ب
54.الف
55.الف

neda.farahani

New member

آسیب شناسی روانی
56.الف
57.د
58.ج
59.ج
60.- (این گزینه "ب" میشود که البته من سر جلسه نزدم!!)
61.ج
62.ج
63.الف
64.ب
65.ب
66.ج
67.ب
68.-
69.ب
70.الف

----------------------
ویرایش: سوال
65.الف
66.د

آخرین ویرایش:

neda.farahani

New member

نظریه های شخصیت
71.د
72.ب
73.ج
74.ب
75.ج
76.ج
77.-
78.الف
79.ج
80.ج
81.ب
82.الف
83.ج
84.د
85.الف
86.ج
87.-
88.ج
89.-
90.الف

neda.farahani

New member

نظریه های روان درمانی
91.ج
92.الف
93. الف (این سوال را شک دارم)
94.ج
95.الف
96.ب
97.ب
98.-
99.ب
100.-
101.الف
102.-
103.الف
104.ج
105.ج
106.ب
107.-
108.ج
109.ب
110.-

neda.farahani

New member

ارزیابی روانشناختی
111.الف
112.ج
113.-
114.-
115.الف
116.الف
117.ب
118.د
119.-
120.ب

rawy

New member
بچه هایی که مثه من امسال سال دومشون بود.. به نظرتون کنکور امسال در مقایسه با پارسال چطور بود؟
به نظرم امسال خیلی سوال تکراری داشت ! بچه ها میاید یه کلید پیشنهادی درست کنیم؟؟؟
{البته راجع به زبان کلا سکوت میکنم چون انقدر خراب زدم که اصا صلاحیت نظر دادن درموردشو ندارم :j58r36j3gcr4suxymup}.

خسته نباشی ندا جون خیلی زحمت کشیدی
ما قبلا نظراتمون رو در مورد کنکور گفتیم, صفحه های قبلی رو بخون
اما مرررررررررررردم از استرس , چندتا غلط از زده هام تو گزینه هات پیدا کردم که حق با شما بوده و غلط زدم :13:

ولی سوال اول عامل شرطی کلاسیک به نظرم بازتاب باشه (اشتباه می کنم؟)

سوال 66 مدت هذیان باید یک ماه باشه

سوال 81 نظر راجرز در مورد خودپنداره من عینا جمله اش رو یادمه که خودپنداره بعد از شکل گیری به سختی تغییر می کنه

سوال 96 آموزش به درمانجو که دستوراتی که به خودشان می دهند را تغییر دهند به نظرم گزینه ج درست باشه :smiliess (12):

به هر حال خیلی زحمت کشیدی, واقعا ممنون, امسال کسی از اینکارها انجام نداده بود :thumbsupsmileyanim:

neda.farahani

New member
ممنونم Rawy جان..
البته اینها همه گزینه های پیشنهادی من هست و امکان غلط درشون بسیار بالاست!
در مورد سوال 1 و سوال 66 به نظرم حق با شما باشه
اما در مورد سوال 81 چون در گزینه ی الف اصلا حرفی از "شکل گیری" زده نشده و فقط نوشته "خودپنداره به دشواری تغییر میکند" برای همین من گزینه ب رو انتخاب کردم.. به نظر باید منتظر کلید بود.:33:
ولی سوال 96 را تقریبا با اطمینان می تونم بگم ب درست هست
مرسی که چک کردی جواب ها رو.. اینجوری من هم اشکالات خودم رو پیدا میکنم

hamidehjoon

New member
سلام کی میاد این کلید؟
کی میاد این نتایج؟
کی میاد این عروس خانوممون پرند جون؟
کی میاد این مامان خانممون ایلین جون؟
کی میاد.......؟؟؟؟
هی روزگار در جوانی پیرمان نمودی...
هی هاوش این جانان برای من چه پسندد؟
هی جانان هرچی پسندی بپسندم
هی حافظ کجایی که جاتو گرفتم اساسی....

neda.farahani

New member
بچه ها.. اولویت بندی دانشگاه های تهران به چه صورتی هست برای رشته ی خودمون.. پارسال من چنین ترتیبی رو زدم :dadad4:
1.تهران 2. ایران. 3.بهشتی 4. بهزیستی

اما بر اساس اطلاعاتی که از دوستان گرفتم و نمی دونم چقدر موثق هست :33:!!، مثل اینکه بهزیستی خیلی قویه!!! و اینکه انستتیو روانپزشکی با دانشگاه ایران فقط همکاری داره و دیگه با دانشگاه تهران همکاری نمی کنه! شما اطلاعاتی در مورد اولیت و مزایا و معایب هر کدوم از این دانشگاه ها برای رشته مون ندارید؟

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
منم تو بیشتر موارد گزینه ها رو مثل ندا زدم ...اما یکی همون بازتاب رو که راوی گفت به نظرم اشتبا بود :dadad4: یکی مدت زمان اختلال هذیانی که میشه یه ماه ... یکی اختلال سایکوتیک ناشی از امفتامین که میشه پارانویا فکر کنم البته

sepideeee

New member
بچه ها.. اولویت بندی دانشگاه های تهران به چه صورتی هست برای رشته ی خودمون.. پارسال من چنین ترتیبی رو زدم :dadad4:
1.تهران 2. ایران. 3.بهشتی 4. بهزیستی

اما بر اساس اطلاعاتی که از دوستان گرفتم و نمی دونم چقدر موثق هست :33:!!، مثل اینکه بهزیستی خیلی قویه!!! و اینکه انستتیو روانپزشکی با دانشگاه ایران فقط همکاری داره و دیگه با دانشگاه تهران همکاری نمی کنه! شما اطلاعاتی در مورد اولیت و مزایا و معایب هر کدوم از این دانشگاه ها برای رشته مون ندارید؟

ندا شهراستان یعنی نمی زنی ؟؟؟

rawy

New member
منم تو بیشتر موارد گزینه ها رو مثل ندا زدم ...اما یکی همون بازتاب رو که راوی گفت به نظرم اشتبا بود :dadad4: یکی مدت زمان اختلال هذیانی که میشه یه ماه ... یکی اختلال سایکوتیک ناشی از امفتامین که میشه پارانویا فکر کنم البته

منم پارانویا زدم

neda.farahani

New member
ندا شهراستان یعنی نمی زنی ؟؟؟

سپیده من پارسال رتبه ام در وزارت بهداشت 71 شد. فقط تهران رو انتخاب کرده بودم و طبیعتا با این رتبه تهران قبول نمی شدم. امسال در وزارت علوم رتبه ام 38 شده و قبولم. برای همین بهداشت هم فقط تهران رو می زنم البته شاید شیراز هم بزنم، چون اگه غیر از این قبول بشم، وزارت علوم می خونم و قید بهداشت رو می زنم. اما............ بهداشت رو خیلی دوست دارم و یک سال هم صبر کردم برای قبولی.. امیدوارم نتیجه اش رو بگیرم :)

آخرین ویرایش:

neda.farahani

New member

در مورد اختلال هذیانی حق با شماست.. من اشتباه زدم.
بازتاب رو راستش هنوز فکر میکنم سایق باشه.. در هر حال بازتاب هم منطقی هست.
اما توهم ناشی از مواد تا اونجایی که من یادمه توهم شنوایی میشه، نمیشه؟!! :33:
منم به شک افتادم :21:

sepideeee

New member
در مورد اختلال هذیانی حق با شماست.. من اشتباه زدم.
بازتاب رو راستش هنوز فکر میکنم سایق باشه.. در هر حال بازتاب هم منطقی هست.
اما توهم ناشی از مواد تا اونجایی که من یادمه توهم شنوایی میشه، نمیشه؟!! :33:
منم به شک افتادم :21:
شک نکن مطمعن باش میشه پارانویا چون این نکته ای بود که من فکر می کردم خیلی مهمه واسه همین صفحه ی اول کتاب نوشته بودم .. الان هم دیدم تو زدی توهم شنوایی شک کردما .. رفتم نگا کردم دیدم اره همون پارانویاس اگه بخوای صفحه ش رو هم میبینم میگم :5:

sepideeee

New member
سپیده من پارسال رتبه ام در وزارت بهداشت 71 شد. فقط تهران رو انتخاب کرده بودم و طبیعتا با این رتبه تهران قبول نمی شدم. امسال در وزارت علوم رتبه ام 38 شده و قبولم. برای همین بهداشت هم فقط تهران رو می زنم البته شاید شیراز هم بزنم، چون اگه غیر از این قبول بشم، وزارت علوم می خونم و قید بهداشت رو می زنم. اما............ بهداشت رو خیلی دوست دارم و یک سال هم صبر کردم برای قبولی.. امیدوارم نتیجه اش رو بگیرم :)

ایشاله که هر کدومو که دلت بیشتر باهاشه قبول شی :riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا