نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
اما نظر این بنده حقیر در مورد دوی ماراتن سال 93
اولا که دوس داشتم دفترچم الف باشه, ب شد, چه معنی داره خب من دوس دارم اول دفترچه ام به نام ایزد دانا و آسیب شروع بشه خب, آدم احساس تو حاشیه بودن و نیمکت نشینی بهش دست می ده :25r30wi:
هرچند که من به هر حال مطابق ترتیب دفترچه تست نمی زنم و اول می رم سراغ باقلواها
در مورد اینکه چقد عاشق شخصیت و رواندرمانی و آسیب هستم هیچی نمی گم, چون احتمالا همتون منو می کشید اما خب چیه مگه اینا خیلی نازن دیگه چه باعث بشن کنکور قبول بشیم چه نه, چون دقیقا اینان که تعیین کننده هستند, اما شخصا وقتی شخصیت و رواندرمانی می خونم هم احساس روانشناس بودن بهم دست می ده و کلی لذت می برم و هم اینکه کلی سعی می کنم انسان باشم و روی خودم کار کنم, همون مراحلی که قرار هست یه روزی روی یک مراجع انجام بدیم, پس از همه نظر منفعته خوندن اینا هرچی بخونیم کمه , شخصیت, رواندرمانی, آسیب, عاشقتونم آی لاو یو :25r30wi:
زبااااااااااااااااااااااااااااااااااااان, آقا من از ده شروع کردم به زدن زبان, گفتم اکی تا ده و چهل زبان می زنم, بغل دست من تو راهروی طبقه سوم یه تو رفتگی ای بود, که یه میز از آب میوه و کیک و اینا گذاشته بودن و شده بود پاتق برای مراقب ها, میگن خانوما زیاد حرف می زنن, چشمتون روز بد نبینه سه تا آقا واستاده بودن بغل گوش من هی پچ پچ پچ, هی هر هر هر, یعنی می خواستم پاشم آزمونو باخاک یکسان کنم که نتیجه یک سال زحمت آدمو اینجوری به مسخره می گیرن, هی حرص خوردم گویا فهمیدن بهم دیگه هیس هیس می کردن می رفتن دو دیقه دیگه باز میومدن, خلاصه من حلالشون نمی کنم متن 4 رو اگه می خوندم می تونستم بزنم ولی تا نیم ساعت از اول پاراگراف می خوندم می رفتم تا نیمه, می دیدم هیچی نفهمیدم باز بر می گشتم!!!
دیگه خیلیییییییییییییی حرف زدم, یکی بیاد منو از برق بکشه
تا کلیدها نیاد هیچی نمی تونم بگم که خوب بودم یا بد, روز شماری می کنم واسه رسیدن کلید, چون خیلی سعی کردم جوابهای غلط و مشکوک رو نزنم اگه غلط نداشته باشم, بد نبوده, اما اگه داشته باشم که دیگههههههههههه ..........
(حالا من بیکارم اینهمه نوشتم شما هم بیکارید مگه می خونید؟)

sepideeee

New member
اما نظر این بنده حقیر در مورد دوی ماراتن سال 93
اولا که دوس داشتم دفترچم الف باشه, ب شد, چه معنی داره خب من دوس دارم اول دفترچه ام به نام ایزد دانا و آسیب شروع بشه خب, آدم احساس تو حاشیه بودن و نیمکت نشینی بهش دست می ده :25r30wi:
هرچند که من به هر حال مطابق ترتیب دفترچه تست نمی زنم و اول می رم سراغ باقلواها
در مورد اینکه چقد عاشق شخصیت و رواندرمانی و آسیب هستم هیچی نمی گم, چون احتمالا همتون منو می کشید اما خب چیه مگه اینا خیلی نازن دیگه چه باعث بشن کنکور قبول بشیم چه نه, چون دقیقا اینان که تعیین کننده هستند, اما شخصا وقتی شخصیت و رواندرمانی می خونم هم احساس روانشناس بودن بهم دست می ده و کلی لذت می برم و هم اینکه کلی سعی می کنم انسان باشم و روی خودم کار کنم, همون مراحلی که قرار هست یه روزی روی یک مراجع انجام بدیم, پس از همه نظر منفعته خوندن اینا هرچی بخونیم کمه , شخصیت, رواندرمانی, آسیب, عاشقتونم آی لاو یو :25r30wi:
زبااااااااااااااااااااااااااااااااااااان, آقا من از ده شروع کردم به زدن زبان, گفتم اکی تا ده و چهل زبان می زنم, بغل دست من تو راهروی طبقه سوم یه تو رفتگی ای بود, که یه میز از آب میوه و کیک و اینا گذاشته بودن و شده بود پاتق برای مراقب ها, میگن خانوما زیاد حرف می زنن, چشمتون روز بد نبینه سه تا آقا واستاده بودن بغل گوش من هی پچ پچ پچ, هی هر هر هر, یعنی می خواستم پاشم آزمونو باخاک یکسان کنم که نتیجه یک سال زحمت آدمو اینجوری به مسخره می گیرن, هی حرص خوردم گویا فهمیدن بهم دیگه هیس هیس می کردن می رفتن دو دیقه دیگه باز میومدن, خلاصه من حلالشون نمی کنم متن 4 رو اگه می خوندم می تونستم بزنم ولی تا نیم ساعت از اول پاراگراف می خوندم می رفتم تا نیمه, می دیدم هیچی نفهمیدم باز بر می گشتم!!!
دیگه خیلیییییییییییییی حرف زدم, یکی بیاد منو از برق بکشه
تا کلیدها نیاد هیچی نمی تونم بگم که خوب بودم یا بد, روز شماری می کنم واسه رسیدن کلید, چون خیلی سعی کردم جوابهای غلط و مشکوک رو نزنم اگه غلط نداشته باشم, بد نبوده, اما اگه داشته باشم که دیگههههههههههه ..........
(حالا من بیکارم اینهمه نوشتم شما هم بیکارید مگه می خونید؟)
بله ما هم بیکاریم و می خونیم ... البته به قصد فیض بردن نه اوقات فراغت :5:

henri

New member
سلام هنری جان
زبان گویا سخت بوده, یکی از بچه ها که به گفته خودش زبانش خوب بوده بعد از آزمون اعتراف کرد که زبان سخت بود
برای زبان کتاب, استاد, ک ل ا س یا چیز خاصی نیست که معجزه کنه, فقط تمرینه و تمرینه و تمرین, شروع که به حفظ لغت و ترجمه متن هرچند کوتاه کوتاه, لغاتی رو که از متن بلد نیستی در بیار و حفظ کن, توصیه می کنم از کنکورهای گذشته شروع کنی

دقیقا بهداشت همینه, امنیت خاطر با مطالعه منابع

کنکور قابل پیش بینی نیست, ممکنه بیاد, و اینکه اطلاعات ما در زمینه کار با بچه ها خیلی کم هست به نظرم مطالعه همچین منبعی لازمه, شما هم الان یه سال وقت داری از الان از زیر منابع در نرو هنری خانوم همشووووووووووو بخون :riz277:

مرسی راوی جون ایشالا موفق باشی

sepideeee

New member
راوی منم راهروی طبقه سوم بودم ... .. اون اقاهه با یه پارچ آبشم هی می اومد از بقلمون رد می شد

rawy

New member
راوی منم راهروی طبقه سوم بودم ... .. اون اقاهه با یه پارچ آبشم هی می اومد از بقلمون رد می شد

آره خدا خیرش بده, من همیشه تشنه ام
سپیدههههههه, نکنه پاک کن منو تو بردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاک کنمو بیااااااااااااری هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sepideeee

New member
آره خدا خیرش بده, من همیشه تشنه ام
سپیدههههههه, نکنه پاک کن منو تو بردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاک کنمو بیااااااااااااری هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نه بابا پاک کن من خودم ذخیره هم برده بودم وگرنه کش می رفتم پا کنتو :25r30wi:
تازه دانشگا شهید بهشتی خیلی بی نظم بود تا بیست دیقه بعد از شروع کنکور هنوز شرکت کننده ها داشتن می اومدن سر جلسه تازه .. هم همه و سرو صدا همه افکارمونو پراکنده کرد.. من خیلی اعتراض دارم به این کارشون

fada19990

New member
بجه هااااا الان من يه حالي شدم!!!!!!!!من تا الان فك ميكردم روان درمانيش از بقيه اسونتر بوده!!!!!!!!نكنه منفي زده باشم!!!!!يكي به من اب قند بده!!!!!

rawy

New member
بجه هااااا الان من يه حالي شدم!!!!!!!!من تا الان فك ميكردم روان درمانيش از بقيه اسونتر بوده!!!!!!!!نكنه منفي زده باشم!!!!!يكي به من اب قند بده!!!!!

دیگه هرچی بوده گذشته, به اما و اگه فکر نکن تا کلیدها بیاد

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
در مورد کنکور هیچ نظری ندارم....
امیدوارم همه تون به آرزو های قشنگتون برسید...

آخرین ویرایش:

moslem noori

New member
بله این هم از موارد دیگه بهداشت هست که به آدم احساس امنیت خاطر می ده, برعکس علوم که دفترچه سوالات رو هم گویا می فروشن, من دفترچم ب بود, پارسال پرند اینو گفت من دقت نکرده بودم اما امسال موقع برگشت دیدم که دم در یه خروااااااااار دفترچه ریخته بودن رو زمین که نمی دونم چه بلایی می خواستن سرشون بیارن! پرسیدم می تونم یه دفترچه الف بردارم؟ من و دوستم یکی یه دونه برداشتیم, واسه اینکه وقتی در مورد سوالات تبادل نظر می کنیم تو پیدا کردن سوال مورد نظر به مشکل نخوریم
اصن بهداشت همه چیش ماهه, با توجه به کشوری که ما توش هستیم, ای خدا چشمم نگیردش :ph34r-smiley:
منم نمیدونستم آخر امتحان به مراقب گفتم این برگه سفید رو آوردم میخوام جوابمو بنویسم واسه وقتی کلید میاد.اوونم گفت نه بعد از امتحان بیا دفترچه رو ازم بگیر.گفتم یعنی داخل دفترچه علامت بزنم گفت اره.خلاصه اومدم بیرون دیدم همه منتظرن که امتحان تمام بشه دفترچه رو بگیرن.حتی خانمه گفت اگه هم منتظر نمیمونی برو بعداً بیا معاونت اموزش دانشگاه علوم پزشکی ازم بگیر.اینو واسه کسایی گفتم که اگه دفترچشون رو نگرفتم برن بگیرن

rawy

New member
منم نمیدونستم آخر امتحان به مراقب گفتم این برگه سفید رو آوردم میخوام جوابمو بنویسم واسه وقتی کلید میاد.اوونم گفت نه بعد از امتحان بیا دفترچه رو ازم بگیر.گفتم یعنی داخل دفترچه علامت بزنم گفت اره.خلاصه اومدم بیرون دیدم همه منتظرن که امتحان تمام بشه دفترچه رو بگیرن.حتی خانمه گفت اگه هم منتظر نمیمونی برو بعداً بیا معاونت اموزش دانشگاه علوم پزشکی ازم بگیر.اینو واسه کسایی گفتم که اگه دفترچشون رو نگرفتم برن بگیرن

مگه دفترچه تون رو ازتون گرفته بودن که دوباره بعد از امتحان ازشون بگیرید؟
ما بعد از آزمون فقط برگه پاسخنامه رو تحویل دادیم

ریگار

New member
راوی و سپیده ! شماها خیلی نامردید ! من اومدم گفتم افتادم شهید بهشتی تو تاپیک درس خوندن ، حتی آدرس هم پرسیدم حتی نگفتید که شما هم همونجایید !
من یه تیشرت نارنجی پوشیده بودم که همیشه فکر میکردم راحت ترین لباسی هستش که دارم .
من طبقه اول بودم ، جلوی جلو ! حتما شما دوتا رو دیدم چون همه از جلوی من رد میشدن و میرفتن بیرون اما خب نمیشناختمون .
در کل حیف شد ندیدمتون .

روز آزمون حالم خیلی بد بود . اما الان خدا رو شکر خوبم . رفتم ارباب حلقه ها رو گرفتم سه تاش 80 گیگ ! میخوام به خودم حسابی فاز بدم :)

من چون تا آخر نشستم دفترچه رو دارم ، کلید ها زودتر بیاد خداکنه تا ببینیم چه کردیم . ولی میترسم اینجا ازتون سوال کنم که جواب چی بود .
شایدم تخمین رتبه رو نزدم چون اونوقت تمام لذت این دوماهه ام ممکنه از بین بره . اصلا نیمیدونم چه کنم :دی
گسلش خواب اورم هم که تموم شده :دی

راستی ، غریزه مرگم رو چه کار میخواید کنید ؟ دیگه همه کنکورشون رو دادن :( الان مرگ کسی کمکی نمیکنه !
پ ن : شوخی کردم اون قسمت رو . من علاقه اجتماعیم بالاست و تو دید آدلر باید خیلی رشد یافته باشم ، واقعا مرگ یا ناراحتی کسی رو نمیخوام

rawy

New member
راوی و سپیده ! شماها خیلی نامردید ! من اومدم گفتم افتادم شهید بهشتی تو تاپیک درس خوندن ، حتی آدرس هم پرسیدم حتی نگفتید که شما هم همونجایید !
من یه تیشرت نارنجی پوشیده بودم که همیشه فکر میکردم راحت ترین لباسی هستش که دارم .
من طبقه اول بودم ، جلوی جلو ! حتما شما دوتا رو دیدم چون همه از جلوی من رد میشدن و میرفتن بیرون اما خب نمیشناختمون .
در کل حیف شد ندیدمتون .

روز آزمون حالم خیلی بد بود . اما الان خدا رو شکر خوبم . رفتم ارباب حلقه ها رو گرفتم سه تاش 80 گیگ ! میخوام به خودم حسابی فاز بدم :)

من چون تا آخر نشستم دفترچه رو دارم ، کلید ها زودتر بیاد خداکنه تا ببینیم چه کردیم . ولی میترسم اینجا ازتون سوال کنم که جواب چی بود .
شایدم تخمین رتبه رو نزدم چون اونوقت تمام لذت این دوماهه ام ممکنه از بین بره . اصلا نیمیدونم چه کنم :دی

راستی ، غریزه مرگم رو چه کار میخواید کنید ؟ دیگه همه کنکورشون رو دادن :( الان مرگ کسی کمکی نمیکنه !
پ ن : شوخی کردم اون قسمت رو . من علاقه اجتماعیم بالاست و تو دید آدلر باید خیلی رشد یافته باشم ، واقعا مرگ یا ناراحتی کسی رو نمیخوام

نامردیمون که خب مشخصه, اما من مگه اعلام نکردم که آقای مصفا ما دانشگاه شماییم؟ منکه گفته بودم, ضمن اینکه دانشگاه شهید بهشتی چندتاست من نمی دونستم خانوما و آقایون رو تو یه دانشگاه می ندازن, خدایی یه همچین کاری فقط از بهداشت برمیاد (یعنی سالهای قبل هم همینطوری بوده؟ من انقد گیج امتحان بودم اصن نفهمیدم آقایون هم هستن)
حالا که بودید شما پاک کن منو برنداشتی یه وقت؟
من شب قبل از آزمون تقریبا رو به قبله بودم, اما صبحش واقعا خدا بهم لطف کرد و آروم شدم, خدا رو شکر که الان خوب هستید, امیدوارم تو جلسه تونسته باشید استرستون رو کنترل کنید
من عااااااااااشق ارباب حلقه هام, اما بی زحمت یه سر تشریف بیارید اینجا ببینید فانوسی جونم چی معرفی کرده, من با وجود دویست سیصدتا فیلم ندیده دارم می رم از همین لحظه اینو دانلود کنم
من که تخمین رتبه شرکت نمی کنم, پارسال هم همینطور
متوجه شدم شوخی کردید ولی من اصلا تو غریزه مرگ شوخی ندارم وقتی فعال می شه, تا حالا یه چند نفری رو کشتم الان اف بی آی دنبالمه, فقط اون مراقب های سرجلسه موندن که دنبال آدرس هاشون هستم پیداشون کنم, به روش فیلم سکوت بره ها می خوام بکشمون :ph34r-smiley:

sepideeee

New member
در کل حیف شد ندیدمتون .

من اصلا یه همچین پستی از شما ندیدم اقا ریگار :5: چون دیگه اخراش شماها سوال رد و بدل می کردین من می ترسیدم استرس بگیرم اینجا نمی اومدم :5:

havash

New member
سلام بچه های گل گلاب
آقا شما از پرند خبری ندارین؟ نیستش چرا؟

پرررررررررند....... آهااااااای....... پرند کجایی؟

دیگه دارم نگرانش می شم. بعد از نتایج علوم دیگه خبری ازش نیست که نیست.

havash

New member
خوش به حالت من هرکاری کردم خوابم نبرد, چشمام داره می سوزه ولی گویا ترک عادت موجب مرضه, یادش رفته خواب چطوریه
واااااااااااااقعا فداااااااااااااا؟؟؟؟ چرا همه چیت برعکس منه؟ آمار آسون بود و زبان؟ البته من کلاااااااا هیچی آمار نخوندم, ولی زبانش خدایی متن اول و سوم کاملا سخت بود, اما لغاتش به نظرم یه کم معقول بود البته اگه واسه خودم اشتباهی جواب نداده باشم

به نظر منم متنهای زبان امسال سخت بود. متنای سال پیشو می خوندم خیلی آسون تر بود.

moslem noori

New member
مگه دفترچه تون رو ازتون گرفته بودن که دوباره بعد از امتحان ازشون بگیرید؟
ما بعد از آزمون فقط برگه پاسخنامه رو تحویل دادیم
بله من یه ربع قبل از پایان جلسه تحویل دادم واسه همین هم پاسخنامه هم دفترچه رو تحویل دادم

sepideeee

New member
اره راوی سالای پیش هم که دانشگا ایران بود دختر و پسر یه جا امتحان می دادن !!! چطو یادت نیست ؟؟؟ :5:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا