نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra2013

New member
بچه ها یعنی ما باید 29 بریم ثبت نام؟؟؟ اینقد دیر؟؟؟
منم نمی دونم فرم صندوق رفاه دانشجویی چیه ؟؟ این تعهد محضری هارو چیکار کنیم خوب ؟؟ :(50):
اگه میدونین کمک کنین .. :))

سلام سپیده
من دیروز رفته بودم ثبت نام، بهمون یه فرم تعهد محضری دادنو گفتن اینو باید ببرید محضرخونه تنظیم کنید(اگه مجردی با بابات و اگه متاهلی با شوی گرامی )،گفتن واسه اردو و این جور چیزا لازمه.

sepideeee

New member
سلام سپیده
من دیروز رفته بودم ثبت نام، بهمون یه فرم تعهد محضری دادنو گفتن اینو باید ببرید محضرخونه تنظیم کنید(اگه مجردی با بابات و اگه متاهلی با شوی گرامی )،گفتن واسه اردو و این جور چیزا لازمه.
مرسی گلم .. یعنی ثبت نام کردی تموم شد ؟؟ کلاساتون از کی شرو میشه .؟؟ اهر چند دانشگاهامون همساده است :))
واسه ما فرم تعهدمون توش موارد دیگه ای قید شده زهرا :ph34r-smiley: خیلی خطرناکه :))

zahra2013

New member
مرسی گلم .. یعنی ثبت نام کردی تموم شد ؟؟ کلاساتون از کی شرو میشه .؟؟ اهر چند دانشگاهامون همساده است :))
واسه ما فرم تعهدمون توش موارد دیگه ای قید شده زهرا :ph34r-smiley: خیلی خطرناکه :))

خواهش عزیزم...آره تموم شد، خیلی قاطعانه گفتن 22 ام ولی خوابگا رو گفتن اول مهر معلوم میشه حالا نمیدونم برم یا نه؟!آره دیدی چقد نزدیکیم!!
مثلا چی سپیده؟؟؟؟

sepideeee

New member
خواهش عزیزم...آره تموم شد، خیلی قاطعانه گفتن 22 ام ولی خوابگا رو گفتن اول مهر معلوم میشه حالا نمیدونم برم یا نه؟!آره دیدی چقد نزدیکیم!!
مثلا چی سپیده؟؟؟؟

خوب به سلامتی کار ثبت نامت تموم شد .. ما هنو درگیریم :black_eyed:
تهدید کرده اگه اخراج شیم یا ادامه ندیم دو برابر باید هزینهشو بدیم :)) یاد دو سال بعد از تحصیل تحت لوای بهداشت باشیم :)) یه چند تا مورد دیگه هم بود یادم نیس اونا خوب بود :)) البته احتمالا از شما هم همین تعهد رو گرفتن اما غیر محضری :)

zahra2013

New member
خوب به سلامتی کار ثبت نامت تموم شد .. ما هنو درگیریم :black_eyed:
تهدید کرده اگه اخراج شیم یا ادامه ندیم دو برابر باید هزینهشو بدیم :)) یاد دو سال بعد از تحصیل تحت لوای بهداشت باشیم :)) یه چند تا مورد دیگه هم بود یادم نیس اونا خوب بود :)) البته احتمالا از شما هم همین تعهد رو گرفتن اما غیر محضری :)

یادم نیس ولی اگه گرفته باشن که زیادم بد نیس مثلا اینی که گفته تحت لوای بهداشت باشیم خوبه دیگه...

نگران نباش، فک کنم شهید بهشتی پارسالم دیرتر از همه ی دانشگاه ها ثبت نامش شروع شده بود البته اونطور که من شنیدم.

sepideeee

New member
ولی هیف شد من بقیه اله رو از ترس مصاحبه و اینا نزدم ... شنیدم حقوقش اینا خیلی عالیه :1dco2x0p1lilzhfpg1t

sepideeee

New member
حقوق چی ؟؟ مگه حقوق میدن؟؟
دانشگاه بقیه اله اون دو نفر که ازاد میگرفت سریه اول بورسیه بود دیگه .. بعدش استخدام میکرد ... اونجا هم حقوقش خیلی خوبه ... خیلیا بعدش گفتن چقد اشتبا کردی نزدی :black_eyed:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra2013

zahra2013

New member
دانشگاه بقیه اله اون دو نفر که ازاد میگرفت سریه اول بورسیه بود دیگه .. بعدش استخدام میکرد ... اونجا هم حقوقش خیلی خوبه ... خیلیا بعدش گفتن چقد اشتبا کردی نزدی :black_eyed:

آهان... اونا بعد از تموم شدن درسشون تو بیمارستانا یا کلینیکای سپاه استخدام میشن، اگه محیط کارشو دوس داری بعد از تموم شدن درست خیلی راحت میتونی جذب شی...کلا محیطای نظامی روانشناسا رو خوب جذب میکنن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

zahra2013

New member
بچه ها کسی میتونه بطور دقیق واسه من توضیح بده ژورنال کلاب چیه؟؟؟

PSyChoO

New member
یا خدا!!:5:
147 صفحه ازین تاپیک رفده و من ندیدمش؟چطور ممکنه آخه؟:)))

havash

New member
سلام بچه ها.شهید بهشتی ثبت نام اینترنتی اولیه گذاشته.

آخرین ویرایش:

marjane

New member
سلام دوستان عزیز من قبول شدم ازاد عمومی رودهن به نظرتون چطوره خودم خیلی ناراحتم که امسال سراسری شرکت نکردم چیکار کنم :14: به نطرتون بد نمیشه 1سال ذیگه بمونم میترسم این رو هم از دست بدم:smiliess (6):

sepideeee

New member
سلام دوستان عزیز من قبول شدم ازاد عمومی رودهن به نظرتون چطوره خودم خیلی ناراحتم که امسال سراسری شرکت نکردم چیکار کنم :14: به نطرتون بد نمیشه 1سال ذیگه بمونم میترسم این رو هم از دست بدم:smiliess (6):

اگه صلاح می دونی خوب برو ... تصمیمش سخته ...

rawy

New member
سلام به همه دوستای گلم
سال تحصیلی جدید رو با تاخیر به همه دانشجوها تبریک میگم, امیدوارم پر از موفقیت و نمرات خوب باشه براتون
59788139216248667187.png

دوستایی که امسال شاخ غول کنکور رو شکستید ضمن تبریک مجدد لطف کنید توضیحات پروفایلتون رو به کارشناسی ارشد منور بفرمایید :thumbsupsmileyanim:
به دلیل تموم شدن بحث در رابطه با این موضوع , تاپیک بسته می شه, برای گپ و گفت خودمونی به تاپیک "زنگ تفریح" تشریف ببرید, و خیلی خوشحال می شیم اگه از تجربیات تحصیلتون, از ثبت نام گرفته تا درس ها و کلاسها تو تاپیک "پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی" , برامون صحبت کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا