نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

havash

New member
خوووووووب, کمی تا قسمتی رو به سکته مغزی و قلبی
من از بابت بقیه که هیچی از بابت زبان کلا خیلی خیالم ناراحت بود که رسما افتضاح به بار آوردم, الان دارم پابرهنه می رم به سمت برج میلاد, نذر داشتم قبول نشم پابرهنه برم خودکشی
ایشالا که نتیجه ها میاد و خیالتون رو به بهترین شکل ممکن راحت می کنه
یعنی کشتههههههههه مرده ییییییییییی این اخلاق ورزشکاریتمااااااااااااااا , خوش به حالتون که رابطتون انقدر با جانان خوبه, کاش ماهم بتونیم به گردپاتون برسیم
ممنوووووووووووووووووووووووووون :riz304:

زبانو که فک کنم همه خراب کردن. این برج میلادم داستانی داره واسه خودشاااااا... ولی ایده ی بدی هم نیست. صبر کن راوی جان خوب فکرامو بکنم شاید منم اومدم.
:smiliess (15)::smiliess (15)::riz304:

havash

New member
سلام ندا خانم. خوش اومدی و ممنون که زحمت کشیدی.
سوال 1 مطمئنم که بازتاب درسته. سوال 9 رو خودم نزدم ولی فک می کنم انتخاب مصنوعی درست باشه. سوال 34 گزینه ج غلطه و گزینه د درسته. سوال 64 چون دارو ها توسط پزشک تجویز شدن فک کنم گزینه ج درست باشه(البته خودم این سوال رو نزدم اصلا). 65 پارانویا درسته و اگه اشتباه نکنم یکی از وجوه افتراق افتمامین از اسکیزوفرنی اینه که در افتمامین توهمات بینایی پر رنگ تر از توهمات شنوایی هست. سوال 64 د درسته. سوال 70 ج زدم چون نوشته تظاهرات محیطی البته مطمئن نیستم، شما مطمئنی الف درسته. سوال 74 رو نزدم ولی فک کنم الف درسته. سوال 81 فک کنم الف درسته. 90 رو من د زدم چون نوشته خویشتن داری سنجیده در جهت اداره و کنترل تکانه ها. سوال 92 فک کنم د درسته و سوال 93 ب. هر دو سوال 115 و 120 رو هم فک کنم ب درسته.

havash

New member
سوال 96 آموزش به درمانجو که دستوراتی که به خودشان می دهند را تغییر دهند به نظرم گزینه ج درست باشه :smiliess (12):

راوی جان منم این سوال رو ج زدم ولی کتابو چک کردم متاسفانه اشتباه زدیم گزینه ب درسته.

fada19990

New member
سلیم بچه هااااااااااااااااااااااااااااا ...... چه خبرا؟خوش میگذره؟دلم براتون تنگ شده بود خواستم حالتون رو بپرسم.یه سوال من امار وزبانم رو چند باید زده باشم که خیالم از قبولی راحت باشه؟

sepideeee

New member
سلیم بچه هااااااااااااااااااااااااااااا ...... چه خبرا؟خوش میگذره؟دلم براتون تنگ شده بود خواستم حالتون رو بپرسم.یه سوال من امار وزبانم رو چند باید زده باشم که خیالم از قبولی راحت باشه؟

فدا فکر نمی کنم با دو تا درس خیال راحت شه مگه اینکه این دو تا درسو بالا 80 زده باشی :5: البته این جور که گفتی فکر کنم بقیه درسارو هم خوب زده باشی که ایشاله قبولی

sepideeee

New member
سوال 1 مطمئنم که بازتاب درسته. سوال 9 رو خودم نزدم ولی فک می کنم انتخاب مصنوعی درست باشه. سوال 34 گزینه ج غلطه و گزینه د درسته. سوال 64 چون دارو ها توسط پزشک تجویز شدن فک کنم گزینه ج درست باشه(البته خودم این سوال رو نزدم اصلا). 65 پارانویا درسته و اگه اشتباه نکنم یکی از وجوه افتراق افتمامین از اسکیزوفرنی اینه که در افتمامین توهمات بینایی پر رنگ تر از توهمات شنوایی هست. سوال 64 د درسته. سوال 70 ج زدم چون نوشته تظاهرات محیطی البته مطمئن نیستم، شما مطمئنی الف درسته. سوال 74 رو نزدم ولی فک کنم الف درسته. سوال 81 فک کنم الف درسته. 90 رو من د زدم چون نوشته خویشتن داری سنجیده در جهت اداره و کنترل تکانه ها. سوال 92 فک کنم د درسته و سوال 93 ب. هر دو سوال 115 و 120 رو هم فک کنم ب درسته.

اره منم خویشتنداری سنجیده رو گزینه ی فرونشانی زدم ... یادم نیست کجا ولی یادمه فقط خوندم .. ولی جوابشو پیدا نمی کنم
الان که دفترچه رو نگا می کنم میبینم کلی از اونایی رو که نزده بودم رو بلدم ولی هول کردم :( من اصلا ترسیدم سوالای اسیب و مشاوره رو با بچه ها چک کنم ترسیدم درصدم خیلی بد شه :14:

sepideeee

New member
زبانو که فک کنم همه خراب کردن. این برج میلادم داستانی داره واسه خودشاااااا... ولی ایده ی بدی هم نیست. صبر کن راوی جان خوب فکرامو بکنم شاید منم اومدم.

به نظر شما خراب یعنی چند درصد ؟؟ یعنی چند درصد خوبه واسه این کنکور؟؟

fada19990

New member
فدا فکر نمی کنم با دو تا درس خیال راحت شه مگه اینکه این دو تا درسو بالا 80 زده باشی :5: البته این جور که گفتی فکر کنم بقیه درسارو هم خوب زده باشی که ایشاله قبولی

ايشالا كلم همينطور كه ميكي باشه و به جايي اينكه براي خودمشي بريم برج ميلاد واسه جشن قبولي بجه هاي تابيك بريم!!!!راستي جه روحيه اي داريد كه جوابارو جك ميكنيد،من كه اين كارو نميكنم،ميخوام اين يه ماهه رو حسابي بتركونم!!!

parand

Well-known member
سلام به همه ی دوستای عزیز...:ad54ad:
حالتون چطوره؟
دلم خیلیییییییییی براتون تنگ شده بود ولی شرایطشو نداشتم این مدت بیااااام سایت.
ممنونم از دوستایی که این مدت نبودنم به یادم بودن و احوالمو از راوی جون می پرسیدن.
و اماااااااا کنکور...
نتیجه ی کنکور علومم که به نظرم افتضاح شد:sadsmiley: بهداشت هم چون چیز زیادی نخونده بودم و به خاطر علوم ناراحت بودم و تمرکز نداشتم سر جلسه نرفتم!
ولی خب هدفم همچنان برام مثل قبل با ارزشه و برای رسیدن بهش تلاش خواهم کرد با این تفاوت که میخوااااااام فقط برای بهداشت تلاش کنم.
امیدوارم همه ی شما که میدونم خیــــــــلی زحمت کشیدید بهترین نتیجه ی ممکن رو بگیرید و همیشه سلامت و شاد باشید.
راستی چرا سایت این شکلی شده؟؟
قسمت اول سایت اصلا برای من نمایش داده نمیشه!
(بقیه تایپکارو پیدا نکردم اینجا پست گذاشتم که البته پستم اسپم محسوب میشه )

neda.farahani

New member

سلام دوستِ عزیز
سوال 9 دقیقا از کتابِ کالات فصل اول اومده و گزینه ی ب جواب صحیح هست.70 الف درست است چون در اضطراب گشادی مردمک داریم نه اتساع مردمک.سوال 64 چون نوشته مورد تایید طبی و اجتماعی نیست به نظرم همون گزینه ب درست هست. سوال 74 ب درست است. 81 رو شک دارم. اما 90را به نظرم همان الف صحیح است. 115 گزینه ی الف صحیح است و 120 هم گزینه ی ب. 92 را بین الف و دال شک دارم.93 را واقعا نمیدانم جواب درست چیست.. اما من الف را زدم ( با اعتماد به نفس تمام :tonguesmiley: )
اما سوالاتی که قطعا من غلط زده ام:
سوال 34 من غلط زدم. جواب گزینه دال هست. . 65 رو من اشتباه زدم گزینه پارانویا صحیح است. مدت زمان اختلال هذیانی هم دال صحیح که من بی دقتی کردم. سوال 1 را هنوز به نظرم هم الف صحیح است هم ج. نمی توانم خودم را برای انتخاب یکی از این دو گزینه قانع کنم! :21:

آخرین ویرایش:

rawy

New member

من پارسال زبان نخونده از امسال بهتر زدم, کلا زبانم بد نیست, در حد متوسطم, درصدی که زدم خیلییییییییییی کمهههههه, مخصوصا واسه هدفی مثل انستیتو, رو ضریب یک ها خیلی مایه نذاشتم, آمار رو هم به هوای روش تحقیق گذاشتم کنار چون زمانش رو نداشتم دیگه
شاید زیاده خواهی باشه یا به قول دوستان کمال طلبی یا هرچیز دیگه ای که اسمش رو بذاریم, اما واقعا من هدفم ارشد خوندن نبوده, انستیتو بود, منظورم اینه که از قبولی هرجای دیگه ای اگر هم بشم (بلکه هم هیچ جا قبول نشم کلا) خوشحال نمی شم, واقعا میگم هرچند شاید به نظر خیلی ها مسخره بیاد
آره ما واسه شیرینی دادن می ریم برج میلاد, واسه خودکشی هم می ریم همونجا, منتها من فقط خودم حق پرتاب دارم, دوستان گرامی اگر بخوان خودشونو پرت کنن باید به خودشون کش ببندن, که نرسیده به زمین برگردن, همین که یه ذره بترسن کافیه
ضمنا کسایی که رابطشون با جانان خوبه از این کارای بد نمی کنن (یه عالمه ازتون تعریف کردمااااااااا) :New (6):
شما به احتمال بالا بهداشت رو هم میارید حالا ببینید کی گفتم, نهایتش هم علوم رو دارید جای خودکشی نداره, مهرماه برج میلاد از طرف شما گروهی شام دعوتیم, دیگه روز و ساعتش رو خودتون بگید که همه بچه ها جمع بشن

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سوال 96 آموزش به درمانجو که دستوراتی که به خودشان می دهند را تغییر دهند به نظرم گزینه ج درست باشه :smiliess (12):

راوی جان منم این سوال رو ج زدم ولی کتابو چک کردم متاسفانه اشتباه زدیم گزینه ب درسته.

ولی من همچنان میگم ج درسته, به دلیل وجود کلمه "دستورات" الیس هست که در رابطه با باید ها صحبت کرده :(50):
من قبل از اینکه روانشناسی قبول بشم از کتابهای خودیاری الیس استفاده می کردم, واسه همین کلا ارادت دارم بهش, یعنی کلید رو هم چیز دیگه بدن من پشت سر الیس وامیستم :25r30wi:

neda.farahani

New member
ولی من همچنان میگم ج درسته, به دلیل وجود کلمه "دستورات" الیس هست که در رابطه با باید ها صحبت کرده :(50):
من قبل از اینکه روانشناسی قبول بشم از کتابهای خودیاری الیس استفاده می کردم, واسه همین کلا ارادت دارم بهش, یعنی کلید رو هم چیز دیگه بدن من پشت سر الیس وامیستم :25r30wi:

راوی من با دوتا سوال مشکل دارم که هیچ کس نظر نداد درموردشون.. سوال 33 مراجعی که نشان میدهد از درمانگر خود برتر است... و سوال 38 بدیهی ترین عامل خطا و سوگیری در مصاحبه بالینی... شما برای این دو سوال چه گزینه ای رو انتخاب کردی؟

rawy

New member
سلام به همه ی دوستای عزیز..
حالتون چطوره؟
دلم خیلیییییییییی براتون تنگ شده بود ولی شرایطشو نداشتم این مدت بیااااام سایت.
ممنونم از دوستایی که این مدت نبودنم به یادم بودن و احوالمو از راوی جون می پرسیدن.
و اماااااااا کنکور...
نتیجه ی کنکور علومم که به نظرم افتضاح شد بهداشت هم چون چیز زیادی نخونده بودم و به خاطر علوم ناراحت بودم و تمرکز نداشتم سر جلسه نرفتم!
ولی خب هدفم همچنان برام مثل قبل با ارزشه و برای رسیدن بهش تلاش خواهم کرد با این تفاوت که میخوااااااام فقط برای بهداشت تلاش کنم.
امیدوارم همه ی شما که میدونم خیــــــــلی زحمت کشیدید بهترین نتیجه ی ممکن رو بگیرید و همیشه سلامت و شاد باشید.
راستی چرا سایت این شکلی شده؟؟
قسمت اول سایت اصلا برای من نمایش داده نمیشه!
(بقیه تایپکارو پیدا نکردم اینجا پست گذاشتم که البته پستم اسپم محسوب میشه )

سلاااااااااااااااااااااااااااام
قربووووووووووووونش برم ببین کی اومدههههههههههههه, علوووووووووووووووووووووس
2uge4p4.gif

cancan.gif

فداااااااااااااای سرت تو هرچی دوس داری اسپم بذار من خودم گردن می گیرم
toyou.gif

rawy

New member
راوی من با دوتا سوال مشکل دارم که هیچ کس نظر نداد درموردشون.. سوال 33 مراجعی که نشان میدهد از درمانگر خود برتر است... و سوال 38 بدیهی ترین عامل خطا و سوگیری در مصاحبه بالینی... شما برای این دو سوال چه گزینه ای رو انتخاب کردی؟

من سوال 33 رو خودشیفته زدم, چون گفته در کدام گروه از بیماران قرار می گیرد, دروغگو و پرتوقع و اغواگر بیماری نیست, جلوه هایی از بیماری می تونن باشن اما بیماری نیستن (اگر استدلالم درست باشه)

سوال 38 رو نزدم, اما الان که نگاه می کنم به نظرم سوگیری شخصی مصاحبه کننده باشه چون تو سوال گفته بدیهی ترین خطا "توسط روان شناس بالینی" و فقط این گزینه است که به روانشناس به طور خاص ربط داره ( الان حیفم اومد که چرا نزدمش) :black_eyed:

neda.farahani

New member
من سوال 33 رو خودشیفته زدم, چون گفته در کدام گروه از بیماران قرار می گیرد, دروغگو و پرتوقع و اغواگر بیماری نیست, جلوه هایی از بیماری می تونن باشن اما بیماری نیستن (اگر استدلالم درست باشه)

سوال 38 رو نزدم, اما الان که نگاه می کنم به نظرم سوگیری شخصی مصاحبه کننده باشه چون تو سوال گفته بدیهی ترین خطا "توسط روان شناس بالینی" و فقط این گزینه است که به روانشناس به طور خاص ربط داره ( الان حیفم اومد که چرا نزدمش) :black_eyed:

منم زدم خودشیفته ولی نمی دونم چرا یه چیزی توی ذهنم هست درمورد اینکه بیماران در جلسه ی درمان به چند دسته ی اغواگر و پر توقع و دروغگو تقسیم میشدن.. نمی دونم!! اینو هنوز شک دارم.
در تست های دکتری سال های گذشته چیزی شبیه این تست اومده بود که جواب می شد ( غلط به یاد آوردن اطلاعات توسط مراجع!) که من هم این گزینه رو زدم.. اما انگار استدلال الان شما منطقی تر به نظر میرسه!!!! :14:
الان وضعیت من دقیقا :1dco2x0p1lilzhfpg1t

rawy

New member
سلام دوستِ عزیز
سوال 9 دقیقا از کتابِ کالات فصل اول اومده و گزینه ی ب جواب صحیح هست.70 الف درست است چون در اضطراب گشادی مردمک داریم نه اتساع مردمک.سوال 64 چون نوشته مورد تایید طبی و اجتماعی نیست به نظرم همون گزینه ب درست هست. سوال 74 ب درست است. 81 رو شک دارم. اما 90را به نظرم همان الف صحیح است. 115 گزینه ی الف صحیح است و 120 هم گزینه ی ب. 92 را بین الف و دال شک دارم.93 را واقعا نمیدانم جواب درست چیست.. اما من الف را زدم ( با اعتماد به نفس تمام :tonguesmiley: )
اما سوالاتی که قطعا من غلط زده ام:
سوال 34 من غلط زدم. جواب گزینه دال هست. . 65 رو من اشتباه زدم گزینه پارانویا صحیح است. مدت زمان اختلال هذیانی هم دال صحیح که من بی دقتی کردم. سوال 1 را هنوز به نظرم هم الف صحیح است هم ج. نمی توانم خودم را برای انتخاب یکی از این دو گزینه قانع کنم! :21:

اتساع همون گشادی هست

rawy

New member
منم زدم خودشیفته ولی نمی دونم چرا یه چیزی توی ذهنم هست درمورد اینکه بیماران در جلسه ی درمان به چند دسته ی اغواگر و پر توقع و دروغگو تقسیم میشدن.. نمی دونم!! اینو هنوز شک دارم.
در تست های دکتری سال های گذشته چیزی شبیه این تست اومده بود که جواب می شد ( غلط به یاد آوردن اطلاعات توسط مراجع!) که من هم این گزینه رو زدم.. اما انگار استدلال الان شما منطقی تر به نظر میرسه!!!!
الان وضعیت من دقیقا :

بی خیالش ندا جون, دیگه هرچی می خواسته بشه شده دیگه
منم چندتا غلط پیدا کردم که خیلی بهم لطمه زد, مخصوصا تو ضریب یک ها چون از اونا چندتا دونه گزینشی زده بودم که احتمال درست می دادم و با این حساب اگه از ده تا چندتا رو زده باشی که همونا هم غلط از آب در بیاد فکر کنم منفی بشه :shocked:
دیگه حساب کتاب نکن به این دلیل محکم که در نهایت هرچی بهداشت بگه ما باید بگیم چشم, پارسال دوتا تست به وضوح تو شخصیت غلط بود, هرچی ما اعتراض کردیم کسی ترتیب اثر نداد, یکیش کاملا نظر هورنای بود که جوابش رو زده بودند آدلر (هرچند منم زده بودم آدلر :25r30wi:)
و اون یکیش هم نظریه جدایی تفرد بود که واسه ماهلر هست و برای فکر کنم کرنبرگ آورده بودنش و گفته بودند باعث اختلال شخصیت مرزی می شه که این مطلب اصلا توی روان درمانی هست و تو شخصیت نیست (و جالب باز اینه که من اینم درست زده بودم :25r30wi: , کلا استعداد عجیبی تو درست زدن غلط ها دارم)
ما باید به هرچی بهداشت بگه گردن بنهیم پس بهتره منتظر کلیدهای خودشون بمونیم, فقط من نمی دونم آپلود کردن جواب سوالاتی که خودشون طرح کردن آیا یک هفته طول می کشه؟ نمی شد شب کنکور می ذاشتن؟؟؟؟ :65d6a5d6s:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا