نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

minoo_nasr

New member
بله دوست عزیز
پارسال که ظرفیت دانشگاه بیشتر بود با شبانه تا رتبه 140 رو گرفتن

solmaz01

New member
بچه ها دانشگاه گنبد و مالک اشتر کجان؟؟میشه بگید ارزش دارن واسه ژنتیک؟

solmaz k

New member
بچه ها دانشگاه گنبد و مالک اشتر کجان؟؟میشه بگید ارزش دارن واسه ژنتیک؟

گنبد استان گلستان هست . مالک اشتر تهرا . مالک اشتر اگر داشته باشه باید تو مصاحبه و گزینش شرکت کنید

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز
پارسال که ظرفیت دانشگاه بیشتر بود با شبانه تا رتبه 140 رو گرفتن

خوبه . پس میشه امید داشته باشم .

arpameh

New member
مرسی از شما . فقط حیف که نمیتونم شبانه برم و برای پژوهشگاه هم چون شیرازی هستم مشکل خوابگاه دارم . یکی از استادام می گفت شانس روزانه خوارزمی رو دارم و موندم واقعا شانس دارم یا نه . از طرفی به سلولی علاقه ندارم...

شما همونی نیستی که من خودمو کشتم سلولی شیرازو بزنی؟؟؟؟ بابا جان دوستان ترو خدا به اسم رشته انقد گیر ندید. دوست خود من همین الان بیوتک میکروبی میخونه اونوقت موضوع پایان نامش ژنتیک سرطان رودس!!!! یا حتی دوست دیگه ای دارم بیوشیمی خونده موضوع پایان نامش ژنتیکه
آخه وقتی شیراز هست میخوای بری خوارزمی؟؟؟؟؟؟ شما پژوهشگارو بزن ، ایشالا که قبول میشی روزانه بعد از اون شیراز رو بزن

solmaz k

New member
شما همونی نیستی که من خودمو کشتم سلولی شیرازو بزنی؟؟؟؟ بابا جان دوستان ترو خدا به اسم رشته انقد گیر ندید. دوست خود من همین الان بیوتک میکروبی میخونه اونوقت موضوع پایان نامش ژنتیک سرطان رودس!!!! یا حتی دوست دیگه ای دارم بیوشیمی خونده موضوع پایان نامش ژنتیکه
آخه وقتی شیراز هست میخوای بری خوارزمی؟؟؟؟؟؟ شما پژوهشگارو بزن ، ایشالا که قبول میشی روزانه بعد از اون شیراز رو بزن

نه دوست عزیز من اون نیستم . من لیسانس ژنتیک بودم . چارت ارشد ژنتیک و سلولی رو ه دیدم . من علاقه ای به سلولی ندارم که بخوام 2 سال درس متفاوت رو بخونم . اسم رشته نیست فقط . تفاوت دروس هم هست !
من حتی ژنتیک اهواز رو به سلولی ترجیح میدم.

solmaz k

New member
دوستان ، رتبه 160 و 151 پارسال ژنتیک روزانه شهرکرد آوردن . خودم شهرکرد لیسانس بودم و به جرات میگم یکی از بهترین دانشگاهاست تو ژنتیک ، جوری که رتبه 1 ژنتیک و 2 بیوشیمی از این دانشگاه بودکه تربیت مدرس هستن الآن . اساتید جوان و خیلی خوبی داره . تا نرین نمیشه دربارش نظر داد .
دانشگاه یزد با رتبه 243 روزانه ژنتیک قبولی داده . حدودا تا 250 ژنتیک روزانه قبولی داده .

hayedeh68

New member
سلام
دوستان اگه کسی ارشد زیست علوم باشه میتونه ارشد بهداشت شرکت کنه یا نمیشه ؟

parisa70

New member
گنبد استان گلستان هست . مالک اشتر تهرا . مالک اشتر اگر داشته باشه باید تو مصاحبه و گزینش شرکت کنید

- - - Updated - - -

خوبه . پس میشه امید داشته باشم .
بچه ها اگه مالک اشتر ک مصاحبه داره یاشاهد ک گزینش داره قبول شی بعد تو مصاحبت یا گزینشت رد بشی چی میشه؟سازمان سنجش انتخاب بعدیتو برات میذاره یا کنسل میشی کلن؟

golabatun

New member
دوست گلم نگران نباش
یکبی از دوستام با 127 ژن خوارزمی آورده
مطمئن خوارزمی قبولی

agigesabz

New member
دوست گلم نگران نباش
یکبی از دوستام با 127 ژن خوارزمی آورده
مطمئن خوارزمی قبولی

golabatun عزیز شماکه از اغلب رتبه های قبولی رشته شهرهای مختلف خبر داری میتونی بگی با رتبه 185 سلولی میشه روزانه مشهد قبول شد؟؟مرسی از جوابت

Mohammad gh

New member
میشه لینک بدید مطمئن بشم...
بازم ممنون :)

دوست عزیز ۷۰درصد بچه های اینجا یکی از گرایشات زیست علوم رو میخونن و میخوان که ارشد بهداشت شرکت کنن اسن نیاز به لینک ندارید برای اطمینان
ولی اگر خیلی میخواید اطمینان پیدا کنید برید سایت sanjeshp.ir و اطلاعیه های وزارت بهداشت رو دانلود کنید
جلوی هر رشته مدارک لیسانس قابل قبول برای شرکت در آزمون ارشد اون رشته رو زده

mehdii

New member
سلام. من 178 بیوتک شدم.لطفا راهنمایی کنید روزانه کجا میتونم بیارم؟ اصفهان تا چه رتبه ای میگیره؟ و همین طور شبانه کجا میارم؟ شبانه دانشگاه تهران امکانش هست یا پژوهشگاه؟
درصدهام زبان 25 تنه مشترک 21 ژنتیک 56 بیوشیمی 28 سلولی سفید میکروب 48 ویروس 25 بیوفیزیک 16
lمن با 53 ژنتیک 70 سلولی 43 بیوشیمی بین 200 تا 300 آوردم اونوقت شما چطور این رتبه رو آوردید البته بیوتکنولوژی 600
ولی دوستان اشتباهی که من کردم میکروب نخوندم و فکر میکنم با سلولی 70 رتبه ی 278 زیاد باشه.احتمالا نمیدونم معدل تاثیر زیادی داشته یا میکروب

alireza-ja

New member
lمن با 53 ژنتیک 70 سلولی 43 بیوشیمی بین 200 تا 300 آوردم اونوقت شما چطور این رتبه رو آوردید البته بیوتکنولوژی 600
ولی دوستان اشتباهی که من کردم میکروب نخوندم و فکر میکنم با سلولی 70 رتبه ی 278 زیاد باشه.احتمالا نمیدونم معدل تاثیر زیادی داشته یا میکروب

زبان هم مهمه. مجموعه هم ضریبش بالاست. معدل هم موثره.

alireza-ja

New member
دوستان کسی میدونه میکروبیولوژی رازی کرمانشاه رتبه حدودا چند میخواد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا