نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehdii

New member
دارم دیوونه میشم . بین ژنتیک اهواز و خوارزمی موندم . ازطرفی اهواز phd ژنتیک مولکولی داره اما خوارزمی نداره . از یه طرف خوارزمی کرج هست و به تهران نزدیک . از طرفی نمیدونم با مدرک خوارزمی میتونم واسه خارج از کشور اقدام کنم یا نه . خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه
زاهدان هم دکتری ژنتیک داره دلیلی نمیشه که بهتر از جاهای دیگه باشه حالا که دکتری داره.

Mohammad gh

New member
سلام من شنیدم دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ وابسته به پژوهشگاه رویانه و واسه پایان نامه دانشجو رو می فرسته رویان درسته؟

اونجارو هیچکی انتخاب نکنه همش حرف و دزدی هست
برای اطلاعات بیشتر حتما حتما برید این تاپیک رو بخونید
پایگاه زیست شناسی ایران ::: پورتال جامع زیست شناسی کشور - از کارشناسی ارشد تا دکترای زیست شناسی: انجمن ها / ادامه تحصیل: انتخاب رشته / ویژه نا?

کسی در مورد بیتک صنعتی اطلاع داره؟ اینکه فیلد تحقیقاتیش توی چه زمینه است؟ ارزش اینو داره که بزنیم؟

بیوتک صنعتی بدیش نسبت به میکروبی اینه که وقتی درین رشته فارق التحصیل بشید نمیتونید برای دکترا در هیچ کدام از گرایشات وزارت بهداشت شرکت کنید و از طرفی بسیار هم کم تعداده و جا نیوفتاده هرچند اگر درست نگاه کنیم بیوتک میکروبی در واقع همون بیوتک صنعتی یا بیوتک سفید هست!

دارم دیوونه میشم . بین ژنتیک اهواز و خوارزمی موندم . ازطرفی اهواز phd ژنتیک مولکولی داره اما خوارزمی نداره . از یه طرف خوارزمی کرج هست و به تهران نزدیک . از طرفی نمیدونم با مدرک خوارزمی میتونم واسه خارج از کشور اقدام کنم یا نه . خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه

مطمین باشید اگر با مدرک خوارزمی نتونید اقدام کنید با مدرک اهوازم نمیتونید
درسته که فاکتور دکترا بسیار تعیین کننده ای هست اما اگر بتونید در ارشد خوارزمی خودتونو خوب نشون بدید مطمینن میتونید برای دکترای سایر دانشگاه ها اقدام کنید
در غیر این صورت پس هرکی از خوارزمی فارق التحصیل شد از طرف جامعه ی علمی کشور طرد میشه

mandy

New member
من زنگ زدم دانشگاه علم و فرهنگ گفت پارسال رشته سلولی از رتبه 130 تا 180 گرفته تازه غیرانتفاعیییییییییییهههههههههههههههههههههههه

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
من زدم دانشگاه علم و فرهنگ گفت پارسال رشته سلولی از رتبه 130 تا 180 گرفته تازه غیرانتفاعیییییییییییهههههههههههههههههههههههه
زنگ منظورتون بود دیگه؟
حتما اون لینکو مطالعه کنید
واقعا دروغگو و فقط فکر جیبشون هستن

mandy

New member
در مورد پردیس دانشگاه تهران کیش کسی اطلاعی نداره که تا چه رتبه ای می گیره ؟

dilak

New member
لطفا راهنمایی بفرمایید دوستان گرامی
ژنتیک مراغه یا سلولی تبریز ؟؟؟؟؟؟؟
سلولی رتبه 110 ژنتیک 140

alireza-ja

New member
سلولی رتبه 110 ژنتیک 140

بنظرم سلولی تبریز. هم دانشگاهش عالیه در مقایسه با خیلی از دانشگاهها و هم سلولی چیزی کمتر از ژنتیک نداره

رها45

New member
دوست عزیر اول به علاقت توجه کن بعدشم بازار کار هم مهمه .
فک کنم بازار کار ژنتیک بهتره

آسمون

New member
بچه ها میشه یک نفر چن جمله درباره رشته بیوتک میکروبی بگه؟؟؟من هیچی دربارش نمیدونم!امابهترین رتبم تواین گرایشه.و آیابرا phdمىشه بهداشت شرکت کرد؟ ب

آقامهدی فک کنم برای شماجای سوال بود رتبه من...بنظرم تأثیرمعدل باشه معدل من بالای 18بود.و البته تو همین تاپیک خوندم که ضرةیب دروس توگرایش های مختلف فرق میکنه...
یه چی دیگه بگم بچه ها سواد داوطلب کنکور از روی درصد یک آزمون سنجیده نمیشه...این صرفا یک امتحانه که ممکنه شانس هم توش دخیل باشه و صد البته معدل هم ملاک اصلی نیس.درواقع این ضعف سیستم آموزشی کشوره...

arpameh

New member
سلولی رتبه 110 ژنتیک 140
بدون شک سلولی تبریز ، از همه نظر بهتره . شما برو دانشگاه مراغه یا هر شهد درجه 3 دیگه با کدوم استاد و انکانات میخوای کار کنی؟؟؟

mehdii

New member
بچه ها میشه یک نفر چن جمله درباره رشته بیوتک میکروبی بگه؟؟؟من هیچی دربارش نمیدونم!امابهترین رتبم تواین گرایشه.و آیابرا phdمىشه بهداشت شرکت کرد؟ ب

آقامهدی فک کنم برای شماجای سوال بود رتبه من...بنظرم تأثیرمعدل باشه معدل من بالای 18بود.و البته تو همین تاپیک خوندم که ضرةیب دروس توگرایش های مختلف فرق میکنه...
یه چی دیگه بگم بچه ها سواد داوطلب کنکور از روی درصد یک آزمون سنجیده نمیشه...این صرفا یک امتحانه که ممکنه شانس هم توش دخیل باشه و صد البته معدل هم ملاک اصلی نیس.درواقع این ضعف سیستم آموزشی کشوره...

بله تاثیر معدل خیلی زیاد بوده چون معدل شما بالای 18 بوده ولی معدل من زیر 14 هست
ولی این عادلانه نیست من هم به اندازه ی همه برای کنکور تلاش کردم.حالا صرفا به خاطر اینکه دوران کارشناسی چون زیست شناسی بازار کار نداشت انگیزه ی درس خوندن نداشتم معدلم کم شده وگرنه اگه از همون ترم یک بیکاری و سرگردونی بعد از فارغ التحصیلی انگیزه درس خوندن رو ازم نگرفته بود الان تاوان پس نمیدادم.عجب مملکتی داریم
تازه این پایان ماجرا نیست توی انتخاب رشته هم همه ی کسانی که رتبشون از من بیشتره ولی معدلشون بهتره حق دانشگاهی که باید من قبول شم رو ازم میگیرن.نوبت بعدی هم تو پذیرش دکتری هست که باز 20 درصد معدل تاثیر داره.

آخرین ویرایش:

agigesabz

New member
mehdiiعزیز معدل همین حالا تاثیرش رودر رتبه شما گذاشته و دیگه در آزمون ارشد تاثیری نخواهد داشت .

mehdii

New member
mehdiiعزیز معدل همین حالا تاثیرش رودر رتبه شما گذاشته و دیگه در آزمون ارشد تاثیری نخواهد داشت .
نه اینطور نیست برید دفترچه ی انتخاب رشته رو بخونید زیر مقدمه بند الف نحوه ی پذیرش نوشته تاثیر معدل 20 درصد براساس هر گرایش

mehdii

New member
سولماز خانم سلولی تبریز دانشگاه شهید مدنی داره نه خوده دانشگاه تبریز که شهید مدنی در 35 کیلومتری تبریز هست و خوابگاه هم نداره و خودگردان هست.یا باید برید در 20 دقیقه ای دانشگاه یعنی آذر شهر خونه بگیرید .اینو گفتم برای اطلاع دوستانی که فکر میکنند اگر سلولی تبریز بزنند تو شهر تبریز ساکن میشن درصورتی که شاید ماهی یه بار نتونی بری تبریز.
حواستون باشه کجاهارو میزنید بعد انخاب رشته تازه متوجه نشید چی فکر میکردید چی شد.[/color]

آخرین ویرایش:

bioloji

New member
سلام.من رتبم از گرایش 1 تا 7 رتبه هام بین 900 تا 1500 بوده.احتمال قبولی تو پیام نور مشهد هم نیست؟چرا درصدهای بیوشیمی اینطور شده؟

solmaz01

New member

سولماز خانم سلولی تبریز دانشگاه شهید مدنی داره نه خوده دانشگاه تبریز که شهید مدنی در 35 کیلومتری تبریز هست و خوابگاه هم نداره و خودگردان هست.یا باید برید در 20 دقیقه ای دانشگاه یعنی آذر شهر خونه بگیرید .اینو گفتم برای اطلاع دوستانی که فکر میکنند اگر سلولی تبریز بزنند تو شهر تبریز ساکن میشن درصورتی که شاید ماهی یه بار نتونی بری تبریز.
حواستون باشه کجاهارو میزنید بعد انخاب رشته تازه متوجه نشید چی فکر میکردید چی شد.

اگه تبریزو نزنیم دیگه کجا میمونه؟؟!! مجبوریم چون دانشگاهش عالیه
راستی خودگردان یعنی چی؟

E.coli

New member
سلام ،لطفا الویت بندی می کنید؟ دانشگاه علم و فرهنگ(غيرانتفاعي)، غيرانتفاعي ربع رشيدي- تبريز،
دانشگاه پيام نور استان تهران - تهران شرق

E.coli

New member
از بابت رتبم خیلی ناراحتم مخصوصا درصد بیوشیمی که شوکه کننده بود، لطفا راهنمایی کتید تا حداقل جایی هزینه کنم که آینده داشته باشه،ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا