نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچه هاااا تو رو خدا بگین من با 1200 ایا بیوشیمی روزانه و شبانه زاهداااان قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسییییی

solmaz k

New member
من با استادام مشورت کردم با رتبه 188 گفتن اصفهان روزانه قبول میشی ها !

من طبق قبولی های سال قبل رشته ژنتیک گفتم . با 160 شهرکرد قبول شد و اصفهان نه . تا اونجایی که میدونم اصفهان فقط دو رقمی میگیره . به منم گفتن کاملا لب مرز هستم . شاید بیارم و شایدم نه .

vatson

New member
معدل منم 52 صدم اضافه شده!!! ولی رتبه بدون سهمیه و با سهمیه یکی هس. تو دانشگاه تبریز خوندم. یادمه پارسال 3 دهم اضافه شده بود! رنکینگ دانشگاه ها سال به سال فرق میکنه.

niloo77

New member
من طبق قبولی های سال قبل رشته ژنتیک گفتم . با 160 شهرکرد قبول شد و اصفهان نه . تا اونجایی که میدونم اصفهان فقط دو رقمی میگیره . به منم گفتن کاملا لب مرز هستم . شاید بیارم و شایدم نه .

من دوستی دارم که با 200 ژنتیک اصفهان روزانه میخونه ! زیر 250 مشهد و اصفهان روزانه میشه قبول شد ، امیدوارم که قبول شید اصفهان

solmaz k

New member
من دوستی دارم که با 200 ژنتیک اصفهان روزانه میخونه ! زیر 250 مشهد و اصفهان روزانه میشه قبول شد ، امیدوارم که قبول شید اصفهان

مرسی امیدوارم اما هیچ کدوم از هم کلاسیای من که سال قبل رتبه 100 تا 200 آوردن اصفهان قبول نشدن . احتمالا یا سهمیه داشتن یا شانس خیلی زیاد یا سهمیه استعداد درخشان یا هم شبانه هستن و نگفتن . . ژنتیک کلا فقط تا 250 روزانه میده . اونم از 150 که رد بشی فقط شهرای کوچیک ..

agigesabz

New member
solmazk عزیز از رتبه های سلولی خبر دارین؟وضعیت اونها چطوره؟تاچه رتبه ای به روزانه اصفهان ومشهد میشه امیدوار بود؟؟

dilak

New member
نیلو جان به نظرت من با 140ژنتیک تبریز رو می تونم بیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dilak

New member
مرسی امیدوارم اما هیچ کدوم از هم کلاسیای من که سال قبل رتبه 100 تا 200 آوردن اصفهان قبول نشدن . احتمالا یا سهمیه داشتن یا شانس خیلی زیاد یا سهمیه استعداد درخشان یا هم شبانه هستن و نگفتن . . ژنتیک کلا فقط تا 250 روزانه میده . اونم از 150 که رد بشی فقط شهرای کوچیک ..
منظورت از شهرهای کوچیک به غیر از 5 تا کلان شهره ؟؟؟؟؟؟؟؟

agigesabz

New member

solmazk عزیز از رتبه های سلولی خبر دارین؟وضعیت اونها چطوره؟تاچه رتبه ای به روزانه اصفهان ومشهد میشه امیدوار بود؟؟

hirkania

New member
سلام
دوستان لطفا اگه کسی میدونه بگه که با رتبه 780 علوم جانوری میشه روزانه قبول شد؟؟؟؟؟؟امکانش هست؟؟؟

niloo77

New member
نیلو جان به نظرت من با 140ژنتیک تبریز رو می تونم بیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر میکنم به احتمال 90 % بیاری من یه دوست داشتم با 210 شبانه تبریز قبول شد! کلا 100 تا 200 شانس روزانه شهرستان دارن ، زیر 100 هم روزانه تهران

آخرین ویرایش:

kakooooo

New member
سلام
بچه ها من از دانشجوهای بهداشت هستم.یه سوال داشتم
مثل اینکه هر سال یکی از زیر گروههای شما یه رشته بود بنام نانوزیست فناوری یا همچین چیزی
اما امسال خبری ازش نبود انگار؟نمیدونید چطور شد؟بعدا قراره بازم باشه یا نه

Mohammad gh

New member
سلام
بچه ها من از دانشجوهای بهداشت هستم.یه سوال داشتم
مثل اینکه هر سال یکی از زیر گروههای شما یه رشته بود بنام نانوزیست فناوری یا همچین چیزی
اما امسال خبری ازش نبود انگار؟نمیدونید چطور شد؟بعدا قراره بازم باشه یا نه

امسال هم نانوزیست فناوری بود اتفاقا خیلی هم بهتر و پررنگ تر از پارسال با ظرفیت بیشتر منتهی با ضریب رشته ی سلولی مولکولی

niloo77

New member
وای بچه ها من خیلی خوشحالم بیوتک میکروبی دانشگاه تهران قبول شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا