نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

solmaz k

New member
ژنتیک 77
سلولی 60
بیوشیمی 48
زبان 30 (متاسفانه)
بیوفیزیک 16
میکروب 14

Taraa

Well-known member
کسی نبود ج بده؟
با139بیوشیمی بهترین جا کجامیشه قبول شد؟؟؟
سلولی بهتره یابیوشیمی بچه ها؟
درصدام
زبان39
مجموعه زیست شناسی 46
ژنتیک39
بیو43
سلولی33
بیوفیزیک18
میکروب13
مجموعه ایمنی 40
زیست دریا17

رتبه ها
سلولی239
ژنتیک 314
میکروب133
بیوشیمی139
بیوتک 111
بقیشونم 159 و 164
بچه هاشما جای من باشین چیکارمیکنین؟

شما چرا بیوتکو جزء گزینه هات نمیگی ؟!!

solmaz k

New member
شما برای بیوتک روزانه شانس یه دانشگاه عالی رو دارین . بیوشیمی هم همینطور

nastaran8

New member
شهرستان اگه منظورتون شهرهای درجه دو سه هستش بله. ولی خداییش چه تفاوتی بین اساتید بهشتی با اصفهان هست!! مطمئنا تفاوت چشمگیر نیست. شاید اینو خود اساتید بین خودشون بهتر درک کنن. از اینا هم بگذریم ارشد که مثل کارشناسی نمیان خودشون رو بکشن بهمون درس بدن قطعا اکثر کارا گردن دانشجو میفته.
متاسفم که بگم نخیر منظورم همون دانشگاههای شهرستانهاست که مد نظر شماست....دوست عزیز خیلی فرق هست بین دانشگاه حتی شهید بهشتی و اصفهان ...انشاا..خودت قبول میشی میبینی

آخرین ویرایش:

agigesabz

New member
سلام دوستان ببخشید شاید جاش اینجا نباشه ولی چون میدونم همه الان اینجا هستن می پرسم کسی میدونه کتاب
molecular biology of the cell آلبرت وهمکاران ترجمه شده یا نه ؟اگه شده لطفا اسم انتشاراتش را هم بفرمایید. تشکرازهمه

minoo_nasr

New member
سلام
من با رتبه 144 سلولی و 166 ژنتیک و 172 بیوشیمی شانسی برای قبولی در تهران دارم؟چه دانشگاه هایی؟

alireza-ja

New member

s861276

New member
بچه ها دو تا از دوستای من که پارسال سلولی شرکت کزده بودن یکیشون با ۲۰۰ سلولی و یکی دیگه با ۲۲۲ بیوشیمی هر دو روزانه شیراز آوردن

parisa70

New member
بچه ها/من خ متزلزلم هرلحظه گیج تر میشم/حالا دیگه دارم فک میکنم جدای از علاقه شاید بیوشیمی یامیکروب از سلولی و... بهتر باشن/وای خدا !هرچی میخام انتخاب کنم نمیتونم

alireza-ja

New member
بچه ها/من خ متزلزلم هرلحظه گیج تر میشم/حالا دیگه دارم فک میکنم جدای از علاقه شاید بیوشیمی یامیکروب از سلولی و... بهتر باشن/وای خدا !هرچی میخام انتخاب کنم نمیتونم

حواستون باشه وسواس زیاد کار دستتون نده. چون اینطوری بیشتر اذیت میشید و انتخاب خیلی سختتر میشه.یه چیز کلی رو برای خودت تعیین بکن بعد با توکل بر خدا انتخاب کن.

من خودم این کار رو کردم.
1. تعیین اولویت بین شبانه و روزانه
2. تعیین اولویت بین تهران و شهرستانها
3. تعیین اولویت بین شبانه تهران و روزانه شهرستان
4. اولویت بندی رشته ها فقط بر اساس علاقه.
5. تعیین اولویت دانشگاههای شهرستانی هم بر اساس اعتبار و هم فاصله از محل سکونت و اینکه دانشگاه ارشدتون دکتراش رو هم داشته باشه.

من واسه اولویت بندی رشته همش یه چشمم به رشته دکترا هستش که خیلی کمکم میکنه واسه تفاوت قائل شدن بین رشته ها. میتونی چارت این رشته ها رو هم یه نگاه کنی ببینی کدومش بیشتر دوست دارید.

آخرین ویرایش:

arpameh

New member
سلام دوستان . من رتبه ژنتیکم شده 90 . رتبه بوشیمی 71 و رتبه سلولی شدم 118 .حالا واسه انتخاب رشته فقط ژنتیک میخوام . کسی میدونه کجا میشه با 90 قبول شم ؟ یه دانشگاه خوب . اصفهان شانس ندارم .؟ یا خوارزمی تهران ؟ کسی این دانشگاه خوارزمی رو میشناسه ؟
دوست عزیز شما خیلی شانس خوبی داری ، من اگه جای شما بودم ژنتیک شبانه تربیت مدرس (اگه داره) میزدم و بعد از اون سلولی تهران شبانه و پژوهشگاه ، به شهرستانا فک نکن وقتی میتونی پژوهشگاهرو بیاری . البته اگه مسئله خوابگاه و اینا نداری. اگه داری که با توجه به محل سکونتت شهرستانای خوب مثل شیراز ، اصفهان و تبریز رو انتخاب کن

minoo_nasr

New member
من لیسانسم رو خوارزمی خوندم کادر ژنتیک و سلولیش واقعا قویه ولی بیو نه
محیط و امکانات هم خوبه ولی خوابگاه خوبی نداره

solmaz k

New member
دوست عزیز شما خیلی شانس خوبی داری ، من اگه جای شما بودم ژنتیک شبانه تربیت مدرس (اگه داره) میزدم و بعد از اون سلولی تهران شبانه و پژوهشگاه ، به شهرستانا فک نکن وقتی میتونی پژوهشگاهرو بیاری . البته اگه مسئله خوابگاه و اینا نداری. اگه داری که با توجه به محل سکونتت شهرستانای خوب مثل شیراز ، اصفهان و تبریز رو انتخاب کن
مرسی از شما . فقط حیف که نمیتونم شبانه برم و برای پژوهشگاه هم چون شیرازی هستم مشکل خوابگاه دارم . یکی از استادام می گفت شانس روزانه خوارزمی رو دارم و موندم واقعا شانس دارم یا نه . از طرفی به سلولی علاقه ندارم...

solmaz k

New member
من لیسانسم رو خوارزمی خوندم کادر ژنتیک و سلولیش واقعا قویه ولی بیو نه
محیط و امکانات هم خوبه ولی خوابگاه خوبی نداره
مرسی از نظرتون . به نظر شما من شانس دارم با رتبه 90 ارشد ژنتیک خوارزمی روزانه قبول بشم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا