مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

زینبی

New member
سلام بچه ها. کسی دانشگاه تهران وزارت علوم ثبت نام اینترنتی کرده؟ منظور از کد داوطلبی چیه که وارد باید بشه؟ من شماره داوطلب رو می زنم خطا میده. ممنون میشم راهنمایی کنید. مرسی:dadad4:

khorsand

New member
باشه! مام محتاجیم به خبر :wacsmiley:

خیلی عجله نکنین برا خودمونم همینجا فعال میشه ولی اگر مثل پارسال باشه باید یه گزینش حضوری هم بریم بچه ها گفتن واسه حراست و ایناست تا اونو نریم ثبت نام اینترنتی نمیشیم

زینبی

New member
من الان کد داوطلبیم رو گرفتم. ولی وقتی برای ثبت نام میرم میگه همچین تاریخی توی محدوده ثبت نام غیر حضوری دانشجو قرار ندارد!!

آرام 68

New member
بچه ها کیا علوم بهزیستی قبول شدن؟ فردا و پس فردا ثبتنامه؟ برا خوابگاه کی باید رفت؟

صیاد

New member
یه سوال داشتم من موقع ثبت نام ارشد بهداشت نمرات ترم آخرم نیومده بود آخرین معدلی که داشتم وارد کردم برای ثبت نام نمراتم هم تا زمانی که ویرایش وزارت بهداشت برقرار بود نیومده بود الان که کارنامه کل رو از دانشگاه گرفتم 0.05 با معلی که اعلام کرده بودم فرق داره آیا با توجه به اینکه معدلم موقع ثبت نام نیومده بود این مغایرت به حساب میاد یانه

یه سوال داشتم من موقع ثبت نام ارشد بهداشت نمرات ترم آخرم نیومده بود آخرین معدلی که داشتم وارد کردم برای ثبت نام نمراتم هم تا زمانی که ویرایش وزارت بهداشت برقرار بود نیومده بود الان که کارنامه کل رو از دانشگاه گرفتم 0.05 با معلی که اعلام کرده بودم فرق داره آیا با توجه به اینکه معدلم موقع ثبت نام نیومده بود این مغایرت به حساب میاد یانه

نه خب شما موقع آزمون دانشجوى ترم آخر بودين علم غيب نداشتى از معدل کلت که،اين مغايرت به حساب نمياد

Eminem

New member
خیلی عجله نکنین برا خودمونم همینجا فعال میشه ولی اگر مثل پارسال باشه باید یه گزینش حضوری هم بریم بچه ها گفتن واسه حراست و ایناست تا اونو نریم ثبت نام اینترنتی نمیشیم

یعنی چی؟ سوالای عقیدتی سیاسی مثل ازمون استخدامی؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

صیاد

New member
اگه شما وزارت علومی باشی دومی وزارت بهداشت مشخصا دانشگاه علوم پزشکی تهران که اولیه بچه های علوم پزشکی باید منتظر باشن منم مثل شما علوم پزشکی تهرانم منتظرم

zhr.sdr

New member
اگه شما وزارت علومی باشی دومی وزارت بهداشت مشخصا دانشگاه علوم پزشکی تهران که اولیه بچه های علوم پزشکی باید منتظر باشن منم مثل شما علوم پزشکی تهرانم منتظرم

من کنکور وزارت بهداشت شرکت کردم...یعنی فردا اطلاعیه میزنن؟

khorsand

New member
بچه ها من فردا میخوام برم دانشگاه کارشناسیم برای مدرک باید بگم چی میخوام؟با توجه به اینکه طرح نرفتم؟؟

khorsand

New member
برید آموزش بگین میخوام ارشد فلان جا ثبت نام کنم.. جون مادرتون هرچی لازمه بدین ببرم..

واقعا توصیه خوبی بود!!!:25r30wi:

- - - Updated - - -

من زنگ زدم آموزش کل گفتن باید برین طرح ما هیچ مدرکی بهتون نمیدیم

برا ماهایی که مشمول نبودیم و از فرصت یکساله استفاده کردیم همون گواهی که برا فارغ التحصیلی میدن رو اسکن کنی بجاش کافیه
خودشون میفهمن

بچه ها من یه چیزی رو یادم نیست راستش!تعهد محضری که دادیم برا کارشناسی اسم دانشگاه توش بود؟؟یعنی الان برای تعهد محضری که میخوایم بدیم به دانشگاه جدیدمون باید بریم یکی دیگه بگیریم یا همون قبلیو دانشگاه قبلی بهمون میده؟؟؟کلا از پرونده قبلیمون چیا رو بهمون یدن؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا