مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

alitaghipor71

New member
دوستان کد داوطلبی همون شماره تو کارنامه نهایی سنجش پی هستش .؟ثبت نام اینترنتی بهشتی زده 18شهریور .

lala

New member
سلام
دوستان ببخشید ی جواب فوری می خوام
دوستم تربیت مدرس قبول شده هنوز سایت دانشگاه هیچ اطلاعاتی در مورد مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی نزده
الان تو شهر محل تحصیل لیسانسشه فعلا از معاونت اموزش ی برگه ی موقت فراغت تحصیل که توش معدلشو زده داره ،ایا مدارک دیگه ای هم برای ثبت نام حضوری نیاز داره؟
چون ثبت نام حضوری هم هست باید بلیطم جور کنه <

متاسفانه ب مدرسم زنگ میزنه میگن امون نیومده نمی تونیم چیزی بگیم:33:

خواهشا اگه اطلاعاتی در مورد ثبت نام اینترنتی خصوصا تربیت مدرس دارید بگید ؟

صیاد

New member
من رفتم دانشگاه بهم ریز نمرات و نامه نظام وظیفه ویه نامه برا فارغ التحصیلی بهم دادن برا ثبت نام حضوری ریز نمرات فکر کنم لازمه حتما

monavvar

New member
من رفتم دانشگاه بهم ریز نمرات و نامه نظام وظیفه ویه نامه برا فارغ التحصیلی بهم دادن برا ثبت نام حضوری ریز نمرات فکر کنم لازمه حتما

سلام .فکر نکنم ریز نمرات لازم باشه. اخه به چه درد دانشگاه میخوره ریز نمره این همه دانشجو ارشد ....
دانشگاه ایران که فقط یه برگه داده ب ما ک بدهیمونو اعلام کرده ی گوشش هم نوشته فارغالتحصیل !تازه اونم کپی نه اصل

hosseintorabi

New member
واقعا توصیه خوبی بود!!!:25r30wi:

- - - Updated - - -

برا ماهایی که مشمول نبودیم و از فرصت یکساله استفاده کردیم همون گواهی که برا فارغ التحصیلی میدن رو اسکن کنی بجاش کافیه
خودشون میفهمن

بچه ها من یه چیزی رو یادم نیست راستش!تعهد محضری که دادیم برا کارشناسی اسم دانشگاه توش بود؟؟یعنی الان برای تعهد محضری که میخوایم بدیم به دانشگاه جدیدمون باید بریم یکی دیگه بگیریم یا همون قبلیو دانشگاه قبلی بهمون میده؟؟؟کلا از پرونده قبلیمون چیا رو بهمون یدن؟؟؟

اتفاقا منم این سوال واسم پیش اومده بود رفتم یه کپی از تعهد رو داشتم دیدم بعله اسم دانشگاه بود!.. دوباره باید بریم محضر..

کرهانی

New member
سلام
دوستان کسی هست اصفهان قبول شده باشه؟!
ثبت نامش کی و چطور هست
اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم

امینی

New member
سلام، کسی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیست؟هیچ اطلاعیه ای براثبت نام نزده،میدونید میشه الان که برا ثبت نام میریم فرم تعهد محضری رو ببریم؟کسی میدونه؟

love virology

New member
سلام، کسی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیست؟هیچ اطلاعیه ای براثبت نام نزده،میدونید میشه الان که برا ثبت نام میریم فرم تعهد محضری رو ببریم؟کسی میدونه؟

معاونت آموزشي

- - - Updated - - -

http://edu.mazums.ac.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=template38&sub=4&isPopUp=false&PageID=8318&PageIDF=23&isPopUp=false

hosseintorabi

New member
سلام دوستان یه سوالی داشتم مخصوصا آقایون و اونایی که توو این شرایط بودن توروخدا کمک کنین داغونم از استرس!..
من تابستون 93 فارق التحصیل شدم.. الان میتونم ثبت نام کنم واسه دانشگاه؟؟؟؟!!!.. یه وقت نگن از یه سالت چند روز گذشته باید بری خدمت!!.. بعد واسه وضعیت نظام وظیفه یه اسکن میخواد واسه ثبت نام، چی اسکن کنم؟.. هیچی ندارم... کمک کنین:sadsmiley:

RBC!

New member
تا جایی که من میدونم حتی وسط خدمت سربازی هم میشه توقف خدمت زد و رفت ارشد.
شما که هنوز شروع هم نکردید.

نگران نباشید. اگه پاسخی نگرفتید زنگ بزنید دانشگاه سوال بپرسید.

hosseintorabi

New member
تا جایی که من میدونم حتی وسط خدمت سربازی هم میشه توقف خدمت زد و رفت ارشد.
شما که هنوز شروع هم نکردید.

نگران نباشید. اگه پاسخی نگرفتید زنگ بزنید دانشگاه سوال بپرسید.

وسطش آره.. ولی الان میترسم جز غایبین محسوب بشم :( ..

alitaghipor71

New member
سلام دوستان یه سوالی داشتم مخصوصا آقایون و اونایی که توو این شرایط بودن توروخدا کمک کنین داغونم از استرس!..
من تابستون 93 فارق التحصیل شدم.. الان میتونم ثبت نام کنم واسه دانشگاه؟؟؟؟!!!.. یه وقت نگن از یه سالت چند روز گذشته باید بری خدمت!!.. بعد واسه وضعیت نظام وظیفه یه اسکن میخواد واسه ثبت نام، چی اسکن کنم؟.. هیچی ندارم... کمک کنین:sadsmiley:

من93/4/31فارغالتحصیل شدم پلیس*10گفت تا یکسال یعنی تا94/4/31فرصت دارم خودمو معرفی کنم منم 94/4/6 یعنی حدود 25 روز قبل پایان فرجه مدارکمو پست کردم اعزامم خورده آبان که دانشگاه قبول شدم....حالا شما کی فارغالتحصیل شدی؟اگر فرجه یکساله تموم بشه وخود تو معرفی نکنی غیبت محسوب میشه .چندم فارغ التحصیل شدی؟پلیس*10رفتی خودتو معرفی کنی؟

آخرین ویرایش:

hosseintorabi

New member
من93/4/31فارغالتحصیل شدم پلیس*10گفت تا یکسال یعنی تا94/4/31فرصت دارم خودمو معرفی کنم منم 94/4/6 یعنی حدود 25 روز قبل پایان فرجه مدارکمو پست کردم اعزامم خورده آبان که دانشگاه قبول شدم....حالا شما کی فارغالتحصیل شدی؟اگر فرجه یکساله تموم بشه وخود تو معرفی نکنی غیبت محسوب میشه .چندم فارغ التحصیل شدی؟پلیس*10رفتی خودتو معرفی کنی؟
دانشگاه بهم گفتن فارق التحصیلیتو واست 20 شهریور زدیم که وقت داشته باشی واسه ارشد.. بعد الان من اون پاکت فراقت از تحصیل رو که دانشگاه بهم داده بود واسه پلیس +10 رو باز کردم دیدم تووش نوشته چهار مرداد فارق التحصیل شده!.. نه من معرفی نکرده بودم خودمو...!!!!
الان یعنی قطعا اجازه ی تحصیل نمیدن بهم؟؟..

alitaghipor71

New member
همین فردا برو خودتو معرفی کن ...قبولیت بستگی به فرمانده ناجا و...داره..اونا اجازه بدن دانشگاه ثبت نام میکنه.

آخرین ویرایش:
بالا