منابع ارشد تغذیه + تصاویر کتابها

shima69

New member
ad54ad::bunnyearsmiley::28:بر و بچه های باحال تغذیه' همگی خسته نباشید
امیدوارم که همه با روحیه عالی مشغول مطالعه و تلاش و فعالیت باشن
یه سوال دوستان به نظرتون برای بیوشیمی کتاااب دکتر عسگرررخانی خوبه آدم وقت بذاره واسه ارشد?
آخه همه کتابهاییی که دارم تسته و جایی به مشکل برمیخورم دلم یه متنه توضیحیه خوب و مکفی میخواد!
این مولف فقط کتابش اینجا زود پیدا میشه'ممنون میشم اگه همه نظراشونو بگن
آها راستی هارپر و لنینجرام هستن' موندم کدومو بخونم
مرسی پیشاپیش

نوتر

New member
ad54ad::bunnyearsmiley::28:بر و بچه های باحال تغذیه' همگی خسته نباشید
امیدوارم که همه با روحیه عالی مشغول مطالعه و تلاش و فعالیت باشن
یه سوال دوستان به نظرتون برای بیوشیمی کتاااب دکتر عسگرررخانی خوبه آدم وقت بذاره واسه ارشد?
آخه همه کتابهاییی که دارم تسته و جایی به مشکل برمیخورم دلم یه متنه توضیحیه خوب و مکفی میخواد!
این مولف فقط کتابش اینجا زود پیدا میشه'ممنون میشم اگه همه نظراشونو بگن
آها راستی هارپر و لنینجرام هستن' موندم کدومو بخونم
مرسی پیشاپیش

من اون کتاب رو نمیشناسم! عسگر خانی:21:
در مورد هارپر و لنیجر هم تو همین تاپیک گفتم نظرمو :tonguesmiley:
پیروز باشین

shima69

New member
مرسی نوتر عزیز' پس با این حساب هارپر در اولویته دیگه'درست فهمیدم?
اون دکتر عسگرخانی ' یه جززوه داده دراصل'که به شکل کتاب ۳جلدی چاپش کردن' تو همون موسسسه ی بوق که قبلا گفتم

نوتر

New member
مرسی نوتر عزیز' پس با این حساب هارپر در اولویته دیگه'درست فهمیدم?
اون دکتر عسگرخانی ' یه جززوه داده دراصل'که به شکل کتاب ۳جلدی چاپش کردن' تو همون موسسسه ی بوق که قبلا گفتم

جلد یک هارپر بخش متابولیسمش بیشتر بدرد میخوره +
ساختار قند و لیپیدش

ساختار اسید امینه و پروتئین و بخش آنزیم هارپر در سالهای اخیر مورد نظر طراحان نبوده.
یه فصل غشا هم از جلد 2 فقط بخونید.

بقیش رو نخونید از ضروریات و برای کنکور میتونید جبران کنید

shima69

New member
:thanks::28: مرسیییییی نوتر جووووووون
خدا این انسان شایسته و امثالهم رو برای بروبچه های تغذیه و کلا همه ی فرهیختگان جویای علم حفظ کنه :)
آمین

نوتر

New member
:thanks::28: مرسیییییی نوتر جووووووون
خدا این انسان شایسته و امثالهم رو برای بروبچه های تغذیه و کلا همه ی فرهیختگان جویای علم حفظ کنه :)
آمین

خواهش میکنم وظیفست.
تا روزی که هستم سعی میکنم در خدمت بچه ها باشم
موفق باشید:rose:

shima69

New member
جلد یک هارپر بخش متابولیسمش بیشتر بدرد میخوره +
ساختار قند و لیپیدش

ساختار اسید امینه و پروتئین و بخش آنزیم هارپر در سالهای اخیر مورد نظر طراحان نبوده.
یه فصل غشا هم از جلد 2 فقط بخونید.

بقیش رو نخونید از ضروریات و برای کنکور میتونید جبران کنید

هارپر جدیدش یه جلد شده' که یه مقدار ظاهرش حجیمتر شده و مشکی تره جلدس' قیمتشم حدود ۴۵تومنه و این مطالب رو یکجا داره و دیگه ۲جلد نیستش
فکرکنم کافی بود توصیفم دیگه :p
راستی دوستان کسی از این کتابهای کنکورهای سالهای قبل رو توصیه نکرد? که مال خود تغذیه باشه' لازم نیست به نظرتون ? فقط تست کنکور ۱۰سال گذشته ی همین رشته ی تغذیه رو داشته باشه همه دروسش رو' با پاسخ تشریحی

shima69

New member
هیچکی نیست?
دوستان صاحب نظر?
نوتر عزیز? مهسا جان ? بچه هایی که تجربه دارن' نظرتونو بگید خب
این کتاب تستهایی که تو تاپیک معرفی شدن' بیشترشون مال بچه های همون رشته اند و کنکورهای اونو دارن'مثلا فیزیو'کنمورهای سالهای پیشه فیزیو و بیو هم همینطوره
کتاب تست کنکورهای قبلی تغذیه رو هیچکی کار نکرده?نتیجه میده?
دوستاااااااااان

نوتر

New member
هیچکی نیست?
دوستان صاحب نظر?
نوتر عزیز? مهسا جان ? بچه هایی که تجربه دارن' نظرتونو بگید خب
این کتاب تستهایی که تو تاپیک معرفی شدن' بیشترشون مال بچه های همون رشته اند و کنکورهای اونو دارن'مثلا فیزیو'کنمورهای سالهای پیشه فیزیو و بیو هم همینطوره
کتاب تست کنکورهای قبلی تغذیه رو هیچکی کار نکرده?نتیجه میده?
دوستاااااااااان
وقتی شما کتاب تست بیوشیمی ، فیزیولوژی که معرفی کردم رو میخونید مجموعه ای از سوالات رشته های مختلف و تغذیه را هم میبینید و میخونید.
کتاب تست سالهای گذشته تغذیه هم وجود داره ولی کافی نیست.
چون سوالاتشو قبلا تو این کتاب ها اگه خونده باشین دیدن . در مورد تغذیه هم همون کتاب آی ..کیو بی که معرفی کردم کافیه. البته جز...وه استاد بوووق رو اگه داشته باشین خودش کلی سوال داره که همون سوالات آی ..کیو بی هست.

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
هارپر جدیدش یه جلد شده' که یه مقدار ظاهرش حجیمتر شده و مشکی تره جلدس' قیمتشم حدود ۴۵تومنه و این مطالب رو یکجا داره و دیگه ۲جلد نیستش
فکرکنم کافی بود توصیفم دیگه :p
راستی دوستان کسی از این کتابهای کنکورهای سالهای قبل رو توصیه نکرد? که مال خود تغذیه باشه' لازم نیست به نظرتون ? فقط تست کنکور ۱۰سال گذشته ی همین رشته ی تغذیه رو داشته باشه همه دروسش رو' با پاسخ تشریحی
من براتون فصلاشم معرفی کردم تا اگه تک جلدی داشته باشین هم مشکلی ایجاد نشه

آخرین ویرایش:

shima69

New member
حرف حساب جواب نداره :rolleyessmileyanim:
شاید منم زیادی حساس شدم و هرکتاب جدیدی که میبینم استرس میگیرم که وای چرا من اینو ندارم
مرسی ' درست میگید
اون کتابم که گفتم بانک سوال تغذیه است از سال ۷۷'مال نشرجامعه نگرر' که یه ثول شما تو بقیه کتابها به صورت تفکیک شده ' همه تکرار شدن
تشکر' مرسی :riz304:

shima69

New member
به shima 69
من بخاطر تغییر رشته منصرف شدم و جزوات بوقققق(خ.ل.ل.ی) رو کاملا نو دارم و منسبتر میدم . ببخشید مدیر اینجا ارسال کردم زیاد آشنا نیستم و پست ها پراکنده است لطفا حذف نکنید.خواستید هماهنگ کن 09156447820

عزیزم اولا چرا اینقد دیر گفتی? من تغذیه و فیزیو شو گرفتم' البته خیلی ام راضی نیستم' اینقد غلط املایی داره که نگو' آدم حس بدی بهش دست میده فکر میکنی مولف روش وقت نذاشته یا تو ویرایشش توجهی نکردن
یا مثلا شماره ی دکتر قاسمی اون وسط با فونته بزرگ رو مخه' یا آرم تبلیغ اون موسسسهه بوق
و اینکه یه سوال دیگه چرا تغییر رشته دادی عزیزم? دلیل خاصی داشت? یا تغذیه رشته ی بدیه?

سلام.دوستان کمک میخوام!
کسی میتونه راهنماییم کنه!
من ارشد تغذیه دام میخونم.دانشگاه تهران.
اما بیشتر به تغذیه انسان علاقه دارم!همش سعی میکنم حین درس خوندن به انسان ربطش بدم! :(
بنظرتون راهی هس تغییر رشته بدم؟
:(

- - - Updated - - -

سلام.دوستان کمک میخوام!
کسی میتونه راهنماییم کنه!
من ارشد تغذیه دام میخونم.دانشگاه تهران.
اما بیشتر به تغذیه انسان علاقه دارم!همش سعی میکنم حین درس خوندن به انسان ربطش بدم! :(
بنظرتون راهی هس تغییر رشته بدم؟
:(

passenger95

New member
دوستان سلام.
اقای نوتر گفته بودین برای کنکور بیوشیمی از انتشارات خسرویه. تغذیه و فیزیو هم از همین انتشاراته؟
گنجینه نکات تغذیه نوشته علی پزشکی رو میدونین انتشاراتش چیه؟
بنظرتون برای تغذیه کراوس و همین گنجینه نکات و برای کنکور میتونه کافی باشه؟البته بهمراه تست

- - - Updated - - -

دوستان سلام.
اقای نوتر گفته بودین برای کنکور بیوشیمی از انتشارات خسرویه. تغذیه و فیزیو هم از همین انتشاراته؟
بنظرتون برای تغذیه کراوس و همین گنجینه نکات و برای کنکور میتونه کافی باشه؟البته بهمراه تست

نوتر

New member
دوستان سلام.

- - - Updated - - -

دوستان سلام.

سلام
من برای کنکور تغذیه و فیزیو رو ندارم ولی گمان کنم برای کنکورها همشون مال یه انتشارات باشند
گنجینه نکات انتشارات مهر زهرا(س)
کتاب تغذیه کراوستون چی هست و شامل چند بخشه؟ بگین تا بگم میتونه کافی باشه یا خیر؟

نوتر

New member
بینهایت ممنون.
کراوس یک جلدی شیدفر.همونی ک خودتون معرفی کردین.

خواهش میکنم. کتاب گنجینه کتاب خوبیه. ولی ایراداتی داره توش. یعنی درسته نوشته شده از کراوس 2012 هست ولی یه قسمت هاییش از کراوس 2008 هست.که تغییرات 2012 رو توش ننوشته. مثلا در فصل کلیه غذاهایی با خاکستر اسیدی و بازی رو اشتباه نوشته

در کل بخش بیسش خوبه و از آنجایی که شیدفر هم رو بیس تمرکز داره یکم بخش رژیم از اون طرف ضعیف میمونه.
مگر اینکه برای کنکور بخش رژیمشو بخرین نه بخش بیسشو

کتاب تس آی کیو...بی تشریحی هم یادتون نره
درسته منابعتون زیاد شده ولی اکثرشون تکرار مکررات هستند
پیروز باشین

بالا