منابع ارشد تغذیه + تصاویر کتابها

سلام.واقعا مرسی از راهنمایی هاتون.راستش منم درست متوجه نشدم برای تغذیه چی رو باید خوند.ممنون میشم واضح تر به منم بگین

shima69

New member
:smilies-azardl (113:bunnyearsmiley::tonguesmiley:آفرین حرف دله منو زد' منم تو منابعی که مطرح شده پاک گیجم
تازه میخوام بردارم برم انقلاب!!! نمیدونم کجا برم دقیقا' دوستان میشه یکی بگه کدوم انتشارات و کجا بهتره مراجعه کنم?
کسی رفته تاحالا انقلاب واسه منابع?
کدوم انتشارات رو باید برم
مرسییی از همه کسایی که راهنمایی میکنید دوستان مرسییییی

نوتر

New member
:smilies-azardl (113:bunnyearsmiley::tonguesmiley:آفرین حرف دله منو زد' منم تو منابعی که مطرح شده پاک گیجم
تازه میخوام بردارم برم انقلاب!!! نمیدونم کجا برم دقیقا' دوستان میشه یکی بگه کدوم انتشارات و کجا بهتره مراجعه کنم?
کسی رفته تاحالا انقلاب واسه منابع?
کدوم انتشارات رو باید برم
مرسییی از همه کسایی که راهنمایی میکنید دوستان مرسییییی

سلام. هر سوالی در مورد هر منبعی داشتین میتونید بپرسین من توضیح میدم
مشکل مشکل من نیست. من اسم جز...وه هارو هم نوشته بودم. ولی با توجه به سیاست سایت این اسامی حذف شدند
ولی باز توضیح میدم خدمتون سوالی داشتین:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ketabsabz

shima69

New member
مرسییی نوتر عزیز' مهسا جان' به خدا همه ی کاربران این تاپیک دوس داشتنی اند'ایشالا همتون موفق باشید و شاد و سرزنده'
من برای بیوشیمی نمیدونم چه کتاب تستی بهتره' آخه یه منبع رو نمیرسم بیشتر بخونم'تست جعفر نژاد کافیه ? با ضروریات و برای کنکور و لنینجر محمدزاده?
کدوم انتشارات بیشتر این کتابها رو کار میکنه? میخوام راحت تو انقلاب پیداش کنم' آخه من خیلی اونجاها رو بلد نیستم:whistle:

نوتر

New member
مرسییی نوتر عزیز' مهسا جان' به خدا همه ی کاربران این تاپیک دوس داشتنی اند'ایشالا همتون موفق باشید و شاد و سرزنده'
من برای بیوشیمی نمیدونم چه کتاب تستی بهتره' آخه یه منبع رو نمیرسم بیشتر بخونم'تست جعفر نژاد کافیه ? با ضروریات و برای کنکور و لنینجر محمدزاده?
کدوم انتشارات بیشتر این کتابها رو کار میکنه? میخوام راحت تو انقلاب پیداش کنم' آخه من خیلی اونجاها رو بلد نیستم:whistle:

خواهش میکنم. اگه واقعا یه منبع تست رو نمیتونید بیشتر برسید کتاب تست جعفرنژاد رو بخونید
ضروریات +برای کنکور با هم گزینه ی خوبی براتون میتونه باشه.برای کنکور زیاد کتاب حجیمی نیست. میتونه مفید باشه براتون در کنار ضروریات.

محمد زاده برای بیوشیمی؟؟؟ نمیشناسم:33:
تست گنجینه مال انتشارات کتابخانه ی فرهنگ هست که از همون انقلاب هم میتونید پیدا کنید
ضروریات مال نشر آییژ هست که بعید میدونم نتونید از انقلاب پیدا کنید
برای کنکور هم انتشارات خسروی هست که باز فک کنم از انقلاب بتونید پیدا کنید
باز هم اگه مبهم بود من در خدمتم

آخرین ویرایش:

shima69

New member
:rose::a2d3:تشکر فراووووون '
ایشالا هرجا هستید موفق و پیروز باشید

shima69

New member
بچه ها یه سواال' من امروز با نمایندگی تماس گرفتم که هاشونو بگیرم برای تغذیه و بیو و فیزیو'خب?
میگفت بیا مثلا برای تغذیه کتابهای دیگشو ام ببر! ما طراحان و تداخل غذا و دارو و ۳جلد کراووس ام دارن تالیف عبداللهی و ..
حالا به نظرتون اینها رو که مولفشون فرق میکنه از این بگیره آدم فرقی نمیکنه خوبه? یا برم همون ها که تو منابع دوست عزیزمون میگه بگیرم بتره?مثلا همون کراوس ترجمه شیدفر? کسی این کتابارو داشته? مولفینش خوبن?
توروخدا نظراتتون رو بگید دوستان' من یکبار اشتباهن یه پک کامل کتاب بیخود خریدم دوباره نمیخوام اشتباه کنم
:smiliess (2):
:smiliess (12):

shima69

New member
:smiliess (3)::ad54ad:اااا' اسم انتشاراتش حذف شده انگار!!!
من منظورم انتشارات خ. ل. ی. ل. ی بود

- - - Updated - - -

:smiliess (3)::ad54ad:اااا' اسم انتشاراتش حذف شده انگار!!!
من منظورم انتشارات خ. ل. ی. ل. ی بود

shima69

New member
دوستای گلممممم کجایید پس? :ad54ad:
مدیر تاپیک? نوتر عزیز مهسا جان 'بچه ها نظرتون رو بگید خب
به نظرتون کتابهای مطر شده تو منابعو با مترجمهای دیگه از انتشاراته دیگه بگیرم فرق نداره?
یا از اینها فقط همون آی'کیو'بی رو فقط ازشون تایید میکنین?

- - - Updated - - -

به نظرتون کتابهای مطر شده تو منابعو با مترجمهای دیگه از انتشاراته دیگه بگیرم فرق نداره?

solarbeh

New member

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما اگر بتونید همون ج.زوات رو کامل بخونی عالیه که فک کنم وقت نکنی
بعد چطور می خوای اون همه کتابم بخونی؟؟؟؟؟
یک ج.زوه یا یک کتاب رو خوب بخون بهتر از اینه که 4-5 کتاب بخونی ولی متوجه نشی چه شد
موفق باشی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما اگر بتونید همون ج.زوات رو کامل بخونی عالیه که فک کنم وقت نکنی
بعد چطور می خوای اون همه کتابم بخونی؟؟؟؟؟
یک ج.زوه یا یک کتاب رو خوب بخون بهتر از اینه که 4-5 کتاب بخونی ولی متوجه نشی چه شد
موفق باشی

نوتر

New member

- - - Updated - - -

منظورتون رو از کدوم کتاب و کدوم انتشارات و مولفهای مختلف دقیقا بگین

shima69

New member
خانم یا آقای نوتر عزیز' من اسم کتابها و انتشارات رو دقیق هی میگم فدات شم'اما حذف میشه از تو پست گم میشه!!!!
الان اون انتشارات خلیییلیییی که گفتم به جز آیییکیوو'بیی کتاب داره برای مثلا درشت مغذی ها و ریز مغذی ها یا یه ۳جلدی کراووس رو داره منتها با مولفهای دیگه' یعنی مثلا مولفهایی که تو تاپیک گفته شده نیستن' دکتر شیدفر و بقیه ...نیستند' منظورم این بود عزیزم'خواستم ببینم کسی از بچه ها کتابهای این مجموعه رو خریده? راضی بوده?

نوتر

New member
خانم یا آقای نوتر عزیز' من اسم کتابها و انتشارات رو دقیق هی میگم فدات شم'اما حذف میشه از تو پست گم میشه!!!!
الان اون انتشارات خلیییلیییی که گفتم به جز آیییکیوو'بیی کتاب داره برای مثلا درشت مغذی ها و ریز مغذی ها یا یه ۳جلدی کراووس رو داره منتها با مولفهای دیگه' یعنی مثلا مولفهایی که تو تاپیک گفته شده نیستن' دکتر شیدفر و بقیه ...نیستند' منظورم این بود عزیزم'خواستم ببینم کسی از بچه ها کتابهای این مجموعه رو خریده? راضی بوده?

خواهش میکنم
بله
در کل به نظرم بجای خوندن کتابهای متعدد جز...وه قابل اعتماد که اسمش برده شده رو بخونید.:riz304:

shima69

New member
آها یعنی به نظرتون جز'وه بگیرم بهتره تا کتابهای اون انتتشارات? الان دقیقا منظوررتون کدوم جزو'ه بود?

shima69

New member
آها اون بووق منظورته عزیزم?
خب بابا این سیاست سایتم پاک مارو گیج کرده! آخرش که اسم برده میشه که بچه ها بدونن چیو بهتره وقت بگذارن روش' دیگه نمیدونم این کارا برای چیه که اسمهاشون حذف میشه!!!! آدمو گیج میکنن فقط :wacsmiley:
مرسیییی دوستان از راهنماییتون' ایشالا موفق و موید باشید

melinaa

New member
تست فیزیولوژی

- - - Updated - - -

واییییی نوترکم تو چقد کتابات سالمن...مال من 1 ماهه دستمن هیچکدومشون جلد ندارن...نمیدونم چرا بدون جلد برام بیشتر خونده میشن...خخخخ
انشالله خدا اجرت بده که انقد خوب بچه ها رو راهنمایی میکنی...

خیلیا بدست نوترکم دوکتورمیشنااااااااا

shima69

New member
:ad54ad::bunnyearsmiley::28:بر و بچه های باحال تغذیه' همگی خسته نباشید
امیدوارم که همه با روحیه عالی مشغول مطالعه و تلاش و فعالیت باشن
یه سوال دوستان به نظرتون برای بیوشیمی کتاااب دکتر عسگرررخانی خوبه آدم وقت بذاره واسه ارشد?
آخه همه کتابهاییی که دارم تسته و جایی به مشکل برمیخورم دلم یه متنه توضیحیه خوب و مکفی میخواد!
این مولف فقط کتابش اینجا زود پیدا میشه'ممنون میشم اگه همه نظراشونو بگن
آها راستی هارپر و لنینجرام هستن' موندم کدومو بخونم
مرسی پیشاپیش

بالا