مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
راستی بچه آزمونهای جامع شرکت می کنید دیگه؟
س-ن-ا از 22 فروردین شروع میشن، خ-ل-ی-ل-ی از اردیبهشت
من احتمالا سنا رو شرکت کنم

آسمون

New member
احسنت به تو آسمون
الحق که مشاور خوبی هستی......

نظر لطفته !مرسی
اتفاقا خودمم توفکرش هسم سال بعدمشاوره بدم !به جرأت میتونم بگم اطلاعاتم درباره منابع رشته ایمنی در حد خ لی لی هستش!
تجربمم زیاده انشالله قبول شم و وقتشوداشته باشم مشاوره رایگان میدم!اعتماد به سقفو داشته باشین!

آلرژی عزیز کجایی پس؟!

f70i

New member
خیلی ممنون از راهنماییت آسمون جان الان میتونم یه نفس راحت بکشم همه فکرم این بود نکنه دارم کمتر میخونم اعصابم خورد میشد برمیگشتم نگاه کنم چیزی از قلم نیوفتاده یه جورایی وسواسی شده بودم
امروز خوب نخوندم فقط ایمنی خوندم :sadsmiley: اونم هنوز با سایتوکاین ها درگیرم خیلی فرارن و هم زیاد
بازم ممنون :thanks:

PMN

New member
من دیروز کلا 3 ساعت خوندم زیست و بیو و ایمنی هر کدوم 1 ساعت :dadad4: امروزم هنوز تموم نکردم اخر شب میام میگم

eeeeeeehsan

New member
احسان اگه برا فصل آنتی ژن وآنتی بادی ابوالعباسوخوندی بچه هامیگن این فصلش ناقصه کتاب پاکزاد فصل آنتی ژن وآنتی بادیش قویه.
سوالتوشب ازجذوه نگامیکنم دقیق ج میدم

آره من هم عباس رو خوندم هم ایمنی برای کنکور. در اصل ایمنی برای کنکور رو دارم میخونم هرجاش کم آووردم از رو عباس میخونم. ولی خب اونجاهایی رو که عباس تو آنتی ژن نگفته بود رو تو تست های i q b فهمیدم چیاست، یخورده از تو وب، یخورده از رو فکر کردن و مقایسه کردن و نکته درآووردن از تو سوالا یاد گرفتم. همین که گفتی همه تست ها رو بخون این خودش خیلی کمک کنندست تو فهمیدن نکاتی که از قلم افتاده.

اون سواله رو هم آره زحمتت وقت کردی جوابش رو بهم بگو، دستت طلا.

گزارش:

فقط 3 ساعت زبان.

دست بچه هایی که زحمت لغات لزگی رو تو اون سه تاپیک تو بخش زبان کشیدن درد نکنه، همشون واقعاً زحمت کشیدن، ولی لغاتی رو که تو فایل های وورد و پی دی اف ارائه کردن خیلی غلط املایی دارن، اگه از رو لغاتشون میخونید حتماً معنی هاش رو چک کنید و حفظ کنید.

eeeeeeehsan

New member
راستی بچه آزمونهای جامع شرکت می کنید دیگه؟
س-ن-ا از 22 فروردین شروع میشن، خ-ل-ی-ل-ی از اردیبهشت
من احتمالا سنا رو شرکت کنم

من خ لی لی روشرکت کردم...
منم خـلیلی رو شرکت کردم، از اولش، ولی هیچکدومش رو نرفتم امتحان بدم، افســــــــوس!! ولی خب سوالاش رو گرفتم، وقت کردم از خودم آزمون میگیرم. :a2d3:

آسمون

New member
گزارش:

100 تا تست فصل اول ایمنی i q b رو زدم و خوب یاد گرفتم، فردا میرم واسه فصل دوم.
سلولی یک سوم فصل اول.

فقط یه سوال اگه کسی جوابش رو میدونه؛ کلاً چه فاکتورها و یا عوای در افزایش قدرت بخشی آنتی ژن دخالت دارند؟
اگه منظورت از افزایش قدرت بخشی=ایمنی زایی هست تو دوقسمت ازجذوه مواردش ذکرشده بودهردورومینویسم.
بیگانگی،وزن مولکولی،بارالکتریکی یا الکترونگاتیوی،راه _دز_کاربرد ایمونوژن_هتروژنی و تنوع ،تجزیه پذیری،ثبات ساختمانی،
شکل فضایی

عوامل وابسته به آنتی ژن:جنس ag_وزن مولکولى_ساختمانag
عوامل غیروابسته بهag: ژنتیک میزبان،استفاده ازادجوان،راه تزریق به میزبان،بیگانگی

آسمون

New member
بچه ها واسه قسمت ایمونو تکنولوژی چی خوندین؟

من که جذوه دارم.اما چون رشتت علومه اگه جذوه ای از دوره ی آز ایمنی داری یه نگاه بنداز وبرو سراغ تستاش...یا ازکتاب پاکزاد یاهرکتابی که تستای ایمنی روتوضیح داده استفاده کن.گزینه آخر:تست حفظ کن!

من دیروز هیچی نخوندم چون واسم یه روزخاص بودو بجاش امروزشارژ شارژم.قول میدم کمتراز6س نشه...

celine

New member
سلام دوستان خسته نباشید دیروز برای شروع دوباره یه 3 ساعتی خوندم میدونم خییییییییییلی کمه ولی جبران میکنم

eeeeeeehsan

New member
اگه منظورت از افزایش قدرت بخشی=ایمنی زایی هست تو دوقسمت ازجذوه مواردش ذکرشده بودهردورومینویسم.
بیگانگی،وزن مولکولی،بارالکتریکی یا الکترونگاتیوی،راه _دز_کاربرد ایمونوژن_هتروژنی و تنوع ،تجزیه پذیری،ثبات ساختمانی،
شکل فضایی

عوامل وابسته به آنتی ژن:جنس ag_وزن مولکولى_ساختمانag
عوامل غیروابسته بهag: ژنتیک میزبان،استفاده ازادجوان،راه تزریق به میزبان،بیگانگی

دستت درد نکنه، خیـلی کامل و عالی بود. :thanks:

سلام دوستان خسته نباشید دیروز برای شروع دوباره یه 3 ساعتی خوندم میدونم خییییییییییلی کمه ولی جبران میکنم

شما هم خسته نباشید،
کم هست ولی خیلی کم نیست، منم دیروز 3 ساعت بیشتر زبان نخوندم.

ابشالا.. از 3 ساعت کمتر نشه بیشترش هم می کنیـد. :rolleyessmileyanim:

biology89

New member
سلام بچه ها!
برای ایمنی همین i q b بهترین کتاب تسته؟
برا ما که هماتو هستیم همین عباس و پاکزاد کافیه؟
به طور کلی ک ل اس های و آ ز م و ن های س ن ا بهتره یا خ ل ی لی؟

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها!
برای ایمنی همین i q b بهترین کتاب تسته؟
برا ما که هماتو هستیم همین عباس و پاکزاد کافیه؟
به طور کلی ک ل اس های و آ ز م و ن های س ن ا بهتره یا خ ل ی لی؟

سلام

نظر کامل تر میخواین از "آسمون" بپرسید، ولی منم نظر خودم رو میدم؛
I Q B بهترین نیست، ولی کامل ترینه، بهترینش رو خودتون باید تشخیص بدین.
در مورد کتابتون هم اطلاعی ندارم، از مدیر انجمن هماتولوژی بپرسید بهتر راهنماییتون می کنن.
در مورد کـلاس هم سنـا رو اطلاعی ندارم ولی خـلیلی های دیگه اش بد نیست، بستگی داره به نیازتون، ولی زبانش عالیـه، من خودم شرکت نکردم و اکثر دوستام شرکت کردن و همه راضی بود، تکنیک های خیلی خوبی رو سر میگفتن. در مورد آزمـون هم خـلیلی آزمون هاش سختتره، جامعه آماریش هم هرسال داره بیشتر میشه، ولی چون سنـا رو شرکت نکردم نمیتونم بگم خـلیلی بهتره یا بدتر.

موفق باشین :riz304:

biology89

New member
سلام

نظر کامل تر میخواین از "آسمون" بپرسید، ولی منم نظر خودم رو میدم؛
I Q B بهترین نیست، ولی کامل ترینه، بهترینش رو خودتون باید تشخیص بدین.
در مورد کتابتون هم اطلاعی ندارم، از مدیر انجمن هماتولوژی بپرسید بهتر راهنماییتون می کنن.
در مورد کـلاس هم سنـا رو اطلاعی ندارم ولی خـلیلی های دیگه اش بد نیست، بستگی داره به نیازتون، ولی زبانش عالیـه، من خودم شرکت نکردم و اکثر دوستام شرکت کردن و همه راضی بود، تکنیک های خیلی خوبی رو سر میگفتن. در مورد آزمـون هم خـلیلی آزمون هاش سختتره، جامعه آماریش هم هرسال داره بیشتر میشه، ولی چون سنـا رو شرکت نکردم نمیتونم بگم خـلیلی بهتره یا بدتر.

موفق باشین :riz304:
ممنون از راهنماییتون

آسمون

New member
سلام...آی کیو برادرس ایمنی بهترین کتاب تسته و غلط نداره چون زیرنظر خوددکتره
آره براهماتو هم همیناکافیه.
نظراحسان درباره آزمون کامل بود منم باهاش موافقم.بنظرم فرق نداره کدوموشرکت کنی فقط آزمون حضوری شرکت کن تا باجو آزمون دادن آشنابشی...

biology89

New member
نظراحسان درباره آزمون کامل بود منم باهاش موافقم.بنظرم فرق نداره کدوموشرکت کنی فقط آزمون حضوری شرکت کن تا باجو آزمون دادن آشنابشی...
lمرسی عزیزدلم:rose:

nastaran8

New member
سلام اسمون جون .ولی من وقتی تستای ایمنی رو میزنم دپرس میشم

- - - Updated - - -

سلام اسمون جون .ولی من وقتی تستای I q b ایمنی رو میزنم دپرس میشم

nastaran8

New member
سلام دوستای عزیز یه سوال دارم
شوک انافیلاکسی مربوط به کدوم نوع حساسیت میشه و چرا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا