مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آسمون

New member
هیچکدوم به پای من نمیرسین!وضعیت روحیم داغونه...الان دارم ازخونمون فرارمیکنم...تایه جای آروم برادرس خوندن پیداکنم...میرم خونه عمه ام!امیدوارم فایده داشته باشه!

eeeeeeehsan

New member
بچه ها اصن تو دوران عید درس خوندن خیلی سخته
من احساس ناامیدی میکنم
خیلی ناراحتم

اره..منم موافقم..اصن خونه نمیشه درس خوند...

هیچکدوم به پای من نمیرسین!وضعیت روحیم داغونه...الان دارم ازخونمون فرارمیکنم...تایه جای آروم برادرس خوندن پیداکنم...میرم خونه عمه ام!امیدوارم فایده داشته باشه!

ای بابا!!
ببینید ما دلمونو خوش کردیم به کیا! خجالت بکشید!
بابا من از مهر کتاب و جـزوه و آزمون و همه اینا رو تهیه کردم، چند هفته یه بار میومدم اینجا پست هاتون رو میخوندم و میگفتم دمشون گرم و منم از ماه دیگه شروع می کنم ولی هی نمیشد! حالا من از صفر دارم شروع میکنم درحالی که شما بدون شک از من خیلی جلوترین دارین شُل می کنید. بابا جمعش کنید، عید کیلو چند! بشینید درس بخونید دیگه، بخدا حیفه، هر روزی که بگذره غنیمته. جان همدیگه بخونید. :heart:

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
ای بابا!!
ببینید ما دلمونو خوش کردیم به کیا! خجالت بکشید!
بابا من از مهر کتاب و جـزوه و آزمون و همه اینا رو تهیه کردم، چند هفته یه بار میومدم اینجا پست هاتون رو میخوندم و میگفتم دمشون گرم و منم از ماه دیگه شروع می کنم ولی هی نمیشد! حالا من از صفر دارم شروع میکنم درحالی که شما بدون شک از من خیلی جلوترین دارین شُل می کنید. بابا جمعش کنید، عید کیلو چند! بشینید درس بخونید دیگه، بخدا حیفه، هر روزی که بگذره غنیمته. جان همدیگه بخونید. :heart:

بدجور تحت تأثیرقرارگرفتم آقا!!!الان منو بجان بچه هاقسم دادی دیگه نمیشه نخونم!
من تقریبا نیم ساعت پیش دیگه تصمیم جدی گرفتم...نبخاطرخودم...بخاطرهمه کسایی که چشم امیدبستن بهم...دیگه شدم آسمون یک ماه پیش...همینجابه مارلیک عزیزترازجونم قول میدم بچه خوفی بشم...دیگه اذیتش نکنم...
من امسال بایدددددقبول بشم و میشمممم
هرکی پایس بیاد جلو...من ازامشب گزارش میدم تادوباره گرم بشم...محمد منم مثل توکتابخونه ای هستم اما بیاتا16که کتابخونه هابازبشن به هوای هم بخونیم...

Immunity

Well-known member
منم هستم..معلومه (ایشاله)که قبول میشیم..فقط تو عید نمشه صبح تاشب خوند من ازین نااراحتم..ولی خوب میشه مرور کرد..چقدم حال میده مرور..احسان اصن فکره ازصفربودنو نکن من تضمین میکنم ک ایمنی درس راحتیه..البت اگ بخونی ودوسش داشته باشی

doosty

New member
من بیو خلیللی رو داشتم ولی 2 فصلشو خوندم،نکته هاش
بد نبود ولی قشنگ توضیح نداده بود

آخرین ویرایش:

kolouche

New member
آره بجه هــــــا....منم رو عید خیلی حساب باز کرده بودم.... ولی تا الان ک رسما گل کاشتم.....
اشکال نداره بابااااااااا....
منم از فردا ی جای توپ واسه درس دارم.... ولی 5-6 روز دیگه میام گزارش کلی میدم
به امید موفقیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت..... :4d564ad6:

eeeeeeehsan

New member
من تقریبا نیم ساعت پیش دیگه تصمیم جدی گرفتم...نبخاطرخودم...بخاطرهمه کسایی که چشم امیدبستن بهم...دیگه شدم آسمون یک ماه پیش...همینجابه مارلیک عزیزترازجونم قول میدم بچه خوفی بشم...دیگه اذیتش نکنم...
هرکی پایس بیاد جلو...من ازامشب گزارش میدم تادوباره گرم بشم...محمد منم مثل توکتابخونه ای هستم اما بیاتا16که کتابخونه هابازبشن به هوای هم بخونیم...
:25r30wi:
کتـابخونه ها الآن بازن دیگه، چرا تا 16؟!!
ولی آفرین، دمت گرم اینــه :thumbsupsmileyanim:
منم هستم..معلومه (ایشاله)که قبول میشیم..فقط تو عید نمشه صبح تاشب خوند من ازین نااراحتم..ولی خوب میشه مرور کرد..چقدم حال میده مرور..احسان اصن فکره ازصفربودنو نکن من تضمین میکنم ک ایمنی درس راحتیه..البت اگ بخونی ودوسش داشته باشی
ایمنی رو همون روش تو رو دارم میرم جلو، هرچی فکرش کردم دیدم ابوالعباس واقعاً زیاده ولی گهگاهی ازش کمک میگیرم. فقط من الآن آخرای فصل یکم، هرچی نگاه می کنم به عقب میبینم یادم نیست زیاد، خلاصه فصل 1 آماده چیزی هست یا باید خودم زحمتش رو بکشم!!؟ تنمون خورده به شیرازیای عزیز، ببخشید دیگه! :smiliess (3):
من بیو خلیللی رو داشتم ولی 2 فصلشو خوندم،نکته هاش
بد نبود ولی قشنگ توضیح نداده بود
منم دیدم زیاد جالب نبود، از رو دست نویس یکی از رتبه های برتر چند سال پیش دارم میخونم.
آره بجه هــــــا....منم رو عید خیلی حساب باز کرده بودم.... ولی تا الان ک رسما گل کاشتم.....
اشکال نداره بابااااااااا....
منم از فردا ی جای توپ واسه درس دارم.... ولی 5-6 روز دیگه میام گزارش کلی میدم
به امید موفقیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت.....

ایشالا.. به امید موفقیـــــــت :auizz3ffy9vla57584x

اینم گزارش من؛
دیروز:
6 ساعت زبان فقط مهارت 1 لزگی
0.5 ساعت ایمنی

امروز:
1 ساعت زبان
3 ساعت ایمنی

آخرین ویرایش:

celine

New member
سلام بچه ها چه قد تاپیک خوبی دارید و خیلی خوبه که اینجا به هم امید میدید تاپیک مطالعه ی گروهی ما که خوابیده .
اگه منو اینجا راه بدید دوس دارم بیام اینجا گزارش بدم و به هم امید و انگیزه تا آخر راه بدیم
من که عیدو نتونستم بخونم حالا تا شنبه ام کاری دارم ایشالا از 10 فروردین میخوام دوباره استارت بزنم هی حس میکنم حیف این دو هفته که گذشت الان خیلی استرس دارم

PMN

New member
بچه ها این کتابای ا ی ک ی و ب ی چرا اینجوریه :p7977cujr38iyymsu8: احساس میکنم همش غلطه :sdasdasd: شایدم خودم غلطم :j58r36j3gcr4suxymup
تستای کتابخونه فرهنگو که گفته بودن خوبه پیدا نکردم چیکا کنم

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها چه قد تاپیک خوبی دارید و خیلی خوبه که اینجا به هم امید میدید تاپیک مطالعه ی گروهی ما که خوابیده .
اگه منو اینجا راه بدید دوس دارم بیام اینجا گزارش بدم و به هم امید و انگیزه تا آخر راه بدیم
من که عیدو نتونستم بخونم حالا تا شنبه ام کاری دارم ایشالا از 10 فروردین میخوام دوباره استارت بزنم هی حس میکنم حیف این دو هفته که گذشت الان خیلی استرس دارم

سلام
لطف دارید شما
منم به عنوان عضو کوچیکی از مطالعه گروهی این تاپیک خوش آمد میگم به شما. چراکه نشه، خیلی هم خوشحال میشیم. منم چند روزی بیشتر نیست اومدم ولی همیشه همراه این تاپیک میومدم جلو و اینم بگم چندتایی بودن که اعلام آمادگی کردن ولی دیگه خبری ازشون نشد، نباشه که خدایی نکرده شما هم اینطوری بشین :smiliess (3):
تو ایام عید هم اکثریت از جمله خود بنده حس درس خوندن واسشون نیست، ولی تا اونجایی که راه داره واستون درس خوندن رو به تعویق نندازین و شروع کنید.
گزارش هم بدید خوشحال میشیم، امید هم هرجا شما کم آووردین ما میدیم به شما و هرجا ما کم آووردیم شما بدین به ما.

با آرزوی قبولیتون :rose:

آسمون

New member
سلام به همگی امروز3س ایمنی
خاسم بیشتربخونم امابقیه نذاشتن!
فردا بیشترترمیشه
خوش اومدی دوس خوبم،منتظرگزارشاتم

- - - Updated - - -

فردا بیشترترمیشه

elham.f

New member
سلام دوستان،عیدتون مبارک...
چند تا از کامنت هاتونو که خوندم دیدم همتون از اینکه این یه هفته رو نتونستین بخونین ناراحتین!
فقط خواستم بگم اصلا عذاب وجدان نگیرین،این شرایط برا همه هست و اصلا لازمه که یه خورده به خودتون استراحت بدین وبعد با انرژی تا 21 خرداد بخونین...
همگی موفق باشین:riz304:

marlik

New member
الهی قربونت برم آبجی جونم.مطمنم موفقیتو میبینم عزیز دلم.2ماه بیشتر نمونده.مث1چشم به هم زدن میگذره.تا میتونی از همه ی زندگیت بزن ودرس بخون.بچه ها ایشالا شما هم موفق باشید فقط جا نزنید تا میتونید بخونید.هوای آسمون منم داشته باشیدخیلی دوست دارم آسمونم

marlik

New member
فردا بیشترترمیشه

- - - Updated - - -

فردا بیشترترمیشه
الهی فدات بشم آسمونم.الهی بمیرم که نذاشتم بخونی.از امروز قول میدم هواتو داشته باشم وساپورتت کنم که حسابی حسابی درس بخونی.آرزوم موفقیتت وآرامشته عزیز دلم.

f70i

New member
سلام به همگی دوستان عیدو بهمتون تبریک میگم میشه یه سوالی بپرسم اینکه چرا گزارشاتون به ساعت میدین ؟ خب اگه به ساعت بدین تو یک ساعت کمیت میگید شاید تو این یک ساعت چند بار حواستون پرت شده باشه یا اصلا خیلی خوب بخونید چند فصل پیش برید خب ماهایی هم که تازه شروع کردیم میخوایم بدونیم مثلا از بیو امروز کدوم فصلو خوندید :dadad4:
من تو این دو سه روزه 125 لغت توی 504 مرور کردم
ایمنی هم 10 صفحه از سایتوکاین و T تنظیمی خوندم

negin ka

New member
وای چ لحظه ی قشنگی:shocked:
بچه ها تروخدا تلاشتونو کنید من سال دیگه میخوام ازتون مشاوره بگیرمااااااااااااااااااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا