مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
سلام به همگی دوستان عیدو بهمتون تبریک میگم میشه یه سوالی بپرسم اینکه چرا گزارشاتون به ساعت میدین ؟ خب اگه به ساعت بدین تو یک ساعت کمیت میگید شاید تو این یک ساعت چند بار حواستون پرت شده باشه یا اصلا خیلی خوب بخونید چند فصل پیش برید خب ماهایی هم که تازه شروع کردیم میخوایم بدونیم مثلا از بیو امروز کدوم فصلو خوندید :dadad4:
من تو این دو سه روزه 125 لغت توی 504 مرور کردم
ایمنی هم 10 صفحه از سایتوکاین و T تنظیمی خوندم

سلام
سال نو شما هم مبارک
فکر خوبیه؛ ولی اینکه بچه ها به ساعت گزارش بدن حس رقابت رو بیشتر می کنه تا اینکه بخوان چیزایی که خوندن رو بگن.

من امروز ایمنی فصل اولش رو تموم کردم، فردا هم تست هاش رو میخونم.
بیوشیمی هم فصل اسید و باز و بافر رو خوندم فقط که فردا تستهاش رو میخونم.

این مهمونا کمر ما رو شکستن!! :riz277:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
وای چ لحظه ی قشنگی:shocked:
بچه ها تروخدا تلاشتونو کنید من سال دیگه میخوام ازتون مشاوره بگیرمااااااااااااااااااااااااااااااااااا
انشاالله... :bunnyearsmiley:
بچه ها من سرما خوردم هیچی نتونستم بخونم :sad:

سیـر بجو و بخور.
آبگوشت و سوپ و مایعات هم زیاد بخور زود خوب میشی ایشالا.. :rolleyessmileyanim:

آسمون

New member
خیلی خوبـه که چرا با ناامیدی میگی!!؟ آسمون باید آبی باشه نه ابری که دل بقیه بگیره! :smiliess (3):

کی گفته من نا امیدم؟؟؟من تازه افتادم روغلتک...دیشب عجله داشتم فقط خاسم گزارش داده باشم...مرسی احسان بابت بودنت تو تاپیک...و انرژی مثبتت...
مهنا هروق برگشتی ازسفربیا من دوباره آسمون قبلی شدم...

eeeeeeehsan

New member
کی گفته من نا امیدم؟؟؟من تازه افتادم روغلتک...دیشب عجله داشتم فقط خاسم گزارش داده باشم...مرسی احسان بابت بودنت تو تاپیک...و انرژی مثبتت...
مهنا هروق برگشتی ازسفربیا من دوباره آسمون قبلی شدم...

خواهش می کنم،
خب پس خداروشکر، ایشالا.. پس بیشتر هم میشه...

بچه ها یه سوال؛
واسه خوندن i q b آموخته ای نظری چیزی ندارین که بشه سریعتر خوندش و تست هاش رو زد؟! مثلاً ایمنی فصل اولش 100 تا تست داره، فصل های بعدیش بالای 250 تا تست داره، خیلی از تست هاش هم واسه رشته های دیگه ست، خوندن و یاد گرفتن کل تست ها خیلی وقت گیره و شاید هم اشتباه باشه، آیا واقعاً خوندن i q b و همه تست هاش اشتباست؟!
مرجع واسه تست چیز دیگه ای هست که خلاصه تر و بهتر باشه؟

آسمون

New member
من به سفارش دوست خوبم که رتبش36شده واسه ایمنی تمام تستارو میزنم.پارسال بجای تست بیشترکتاب خوندم واشتباه کردم.تو اشتباه منوتکرارنکن.امابرادرس بیو فقط ارشدبزنی کافیه.

آسمون

New member
آسمون با ابراشه که زیبایی واحساس داره... تغییرآواتارم متناسب حال وهوای خودمه...

eeeeeeehsan

New member
من به سفارش دوست خوبم که رتبش36شده واسه ایمنی تمام تستارو میزنم.پارسال بجای تست بیشترکتاب خوندم واشتباه کردم.تو اشتباه منوتکرارنکن.امابرادرس بیو فقط ارشدبزنی کافیه.

اوکی حله، ولی خیلی زیاده ها!! :sadsmiley:
سلولی و ملوکولی چطور؟! اونا البته زیاد نیستند.

آسمون

New member
سلولی هم کامل بزن.بازم اگه فک میکنی وقت کم میاری فقط ارشداروبزن تو همه درسا.دوردوم وقت داشتی دکتراهم بزن...

PMN

New member
انشاالله... :bunnyearsmiley:

سیـر بجو و بخور.
آبگوشت و سوپ و مایعات هم زیاد بخور زود خوب میشی ایشالا.. :rolleyessmileyanim:

مرسی دوست خوبم :ad54ad: امروز بهترم یکمی بیوشیمی خوندم سعی میکنم بازم بخونم

PMN

New member

اخ که من چقد رو تستای بیو درگیر بودم :j58r36j3gcr4suxymup پس فقط ارشد کافیه! دستت درد نکنه اسمون :4d564ad6:

f70i

New member
آخه من کتاب تست نگرفتم به نظرتون میتونم سوالات سالای قبل از اینترنت پیدا کنم و با اونا به جایی برسم یا بهتره کتاب بگیرم ؟ یه سوال دیگه هم دارم من واسه بیو کتاب ضروریات دارم بعدش الان میخوام بخونم هی نگران میشم نکنه تو کتاب لنینجر چیزی هست که تو کتابم ننوشته هی برمیگردم به لنینجر نگاه میکنم به نظرتون کتاب خلاصه کافیه یا سطح سوالات بیو بالاست برم کتاب بخونم آخه وقت نیست چیکارکنم؟ :14:

eeeeeeehsan

New member
آخه من کتاب تست نگرفتم به نظرتون میتونم سوالات سالای قبل از اینترنت پیدا کنم و با اونا به جایی برسم یا بهتره کتاب بگیرم ؟ یه سوال دیگه هم دارم من واسه بیو کتاب ضروریات دارم بعدش الان میخوام بخونم هی نگران میشم نکنه تو کتاب لنینجر چیزی هست که تو کتابم ننوشته هی برمیگردم به لنینجر نگاه میکنم به نظرتون کتاب خلاصه کافیه یا سطح سوالات بیو بالاست برم کتاب بخونم آخه وقت نیست چیکارکنم؟ :14:

بیوشیمی برای کنکور رو داری؟ پاسالار؟ اگه اینه خیلی خوبه، توی همین زمان کم همین رو بخون، بعد در کنارش تست هم بخون و بزن، کتاب تست رو فکر کنم باید تهیه کنی.

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
گزارش:

100 تا تست فصل اول ایمنی i q b رو زدم و خوب یاد گرفتم، فردا میرم واسه فصل دوم.
سلولی یک سوم فصل اول.

فقط یه سوال اگه کسی جوابش رو میدونه؛ کلاً چه فاکتورها و یا عواملی در افزایش قدرت بخشی آنتی ژن دخالت دارند؟

آسمون

New member

دخترخوب کتاب ضروریات رضا محمدی بهترین کتاب برابیو هستش.بعدشم کجای کتاب خلاصس!پس براکنکوروببینی چی میگی!لنینجر برا اوناخوبه که ازسال قبل شروع کردن بخوندن...بچسب به کتابت وتست...حتما کتاب تست بگیر.یا اینکه سوال کنکور رشته های مرتبط رو هم بگیر.اماکتاب تست طبقه بندی شده بهتره.چون توالان تمام کتابارونخوندی که بشه بری سراغ کنکورا...

- - - Updated - - -

دخترخوب کتاب ضروریات رضا محمدی بهترین کتاب برابیو هستش.بعدشم کجای کتاب خلاصس!پس براکنکوروببینی چی میگی!لنینجر برا اوناخوبه که ازسال قبل شروع کردن بخوندن...بچسب به کتابت وتست...حتما کتاب تست بگیر.یا اینکه سوال کنکور رشته های مرتبط رو هم بگیر.اماکتاب تست طبقه بندی شده بهتره.چون توالان تمام کتابارونخوندی که بشه بری سراغ کنکورا...

- - - Updated - - -

احسنت به تو آسمون
الحق که مشاور خوبی هستی......

آسمون

New member
احسان اگه برا فصل آنتی ژن وآنتی بادی ابوالعباسوخوندی بچه هامیگن این فصلش ناقصه کتاب پاکزاد فصل آنتی ژن وآنتی بادیش قویه.
سوالتوشب ازجذوه نگامیکنم دقیق ج میدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا