مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dilak

New member
من کلا ناامیدم از بهداشت نمی دونم بخوام از الان بخونم میرسم یا نه
امری خیلی سخته

- - - Updated - - -

من کلا ناامیدم از بهداشت نمی دونم بخوام از الان بخونم میرسم یا نه
امری خیلی سخته

behnaz.h

New member
ترجمه نوری دلویی فایده داره ؟خیلی بده متنش:smiliess (5):

دوستای گلم منم نوری دلویی رو خوندم دیدم وحشتناکه یعنی همون فارسیشم نیاز به ترجمه وتفسیر داره ترجمه لیلا یوسفیان رو گرفتم اون بهتره حداقل بهتراز نوری هست جوریکه شما روزی 50 صفحه هم میتونی بخونی

mahi_asr

New member
دیلاک و ماهی امری اولین باره میخونید؟
ترجمه کیو میخونید؟

بله تقریبا از اسفند روزنامه وار شروع به خوندن کردم ولی فقط از روش میخوندم فهمیدنش سخته. خیلی متن ثقیلی داره. ترجمه دلویی رو میخونم.

- - - Updated - - -

دیلاک و ماهی امری اولین باره میخونید؟
ترجمه کیو میخونید؟

بله تقریبا از اسفند روزنامه وار شروع به خوندن کردم ولی فقط از روش میخوندم فهمیدنش سخته. خیلی متن ثقیلی داره. ترجمه دلویی رو میخونم.

saeed92

New member
يکى به من بگه من چطور ژنتيک تکوينو در امرى را بخونم؟
هر چى که ميخونم سر در نميارم! مخصوصا 20-30 صفحه اولش که مربوطه به ژن ها!
معلوم نيست مى خواد چى بگه!!!

e-arab

New member
برای تکوین
اول حتما برو به سوالهای تکوین چند سال اخیر یه نگاهی بندازید انقد که تکوین سخته سوالهاش سخت نیست
دوم اینکه هر قسمت رو یه بار روخوانی کنید دور بعد از هر قسمت فقط ژن ها و بیماریهاشو حفظ کنید و از هر قسمتش خلاصه بنویسید
اصلا سخت نیست البته اگه یه خلاصه خیلی جمع وجور بتونید ازش بنویسید

آخرین ویرایش:

saeed92

New member
برای تکوین
اول حتما برو به سوالهای تکوین چند سال اخیر یه نگاهی بندازید انقد که تکوین سخته سوالهاش سخت نیست
دوم اینکه هر قسمت رو یه بار روخوانی کنید دور بعد از هر قسمت فقط ژن ها و بیماریهاشو حفظ کنید و از هر قسمتش خلاصه بنویسید

خيلى ممنون از راهنماييتان.

- - - Updated - - -

برای تکوین

خيلى ممنون از راهنماييتان.

شهاب

New member

- - - Updated - - -

طبق پیشنهادهایی که من از استادم و یکی از دانشجوهای ارشد دانشگاه تهران شنیدم پیشنهاد میکنم ترجمه نوری دلویی رو نخونید.
خود من که نمیخونم.من ترجمه یوسفی رومیخونم که یکی از ارشدای تهران بهم پیشنهاد کرده بود.

s.a2000

New member
سلام بچه ها
یه سوالی برام پیش امده هرکی میدونه لطف کنه جواب بده...
ارشد ژنتیک انسانی پس از اتمام دوره 2ساله تحصیل، 2سال هم دوره طرح داره؟؟؟

آخرین ویرایش:

mahi_asr

New member
طبق پیشنهادهایی که من از استادم و یکی از دانشجوهای ارشد دانشگاه تهران شنیدم پیشنهاد میکنم ترجمه نوری دلویی رو نخونید.
خود من که نمیخونم.من ترجمه یوسفی رومیخونم که یکی از ارشدای تهران بهم پیشنهاد کرده بود.

اخه من زیر نکات مهمش خط کشیدم که فقط همون قسمت هارو بخونم. چی کار کنم. یه ترجمه دیگه بخرم به نظرتون؟ خیلی فرق داره با ترجمه دلویی؟

- - - Updated - - -

اخه من زیر نکات مهمش خط کشیدم که فقط همون قسمت هارو بخونم. چی کار کنم. یه ترجمه دیگه بخرم به نظرتون؟ خیلی فرق داره با ترجمه دلویی؟

سلولی

New member
سلام لطفا یک کتاب تست ژنتیک پزشکی همراه با پاسخ تشریحی به من معرفی کنید

mw.ashel

New member
mk6j9khr1kjnohievzc.jpg

Zeinab.A

New member
در مورد سوال 2 تا جایی که من میدونم:
p ینی روی بازوی کوتاه phe ینی فنیل آلانین 508 شماره کد مربوطه روی dna و del مخفف deletion ینی حذف شدن ینی میخاد بگه کد ژنتیکی 508 روی بازوی کوتاه کروموزوم که این کد مربوط به اسید آمینه ی فنیل آلانین هست حذف شده پس پروتئین ساخته شده فاقد این آمینو اسیده.
اون یکی هم gly ینی آمینو اسید گلایسین x نمیدونم شاید منظورش کروموزوم ایکس باشه.
موفق باشید.

سلام
ممنون

dorsaa

New member
سلام بچه ها کسی میدونه واسه ارشد دانشگاه ازاد رشته ژنتیک چیا باید بخونیم ؟تو این وقت کم...اگه کسی می دونه راهنماییم کنه ممنون میشم

shiren

New member
سلام دوستان خسته نباشید من بعد از دو ماه نخوندن از امروز میخوام استارت بزنم کسی هست باهم رقابتی بخونیم؟؟؟؟؟

RBC!

New member
سلام دوستان. من 20 روز درس نخوندم. خیلی نگران زیست هستم. یکم بهم روحیه بدید :((

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا