مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

psychology93

New member
بچه ها ببخشید کتاب رواندرمانی من واسه89هستش (ویراست هفتم) به نظرتون مطالبش تغییری کرده؟؟؟
راوی جون؟مرضیه؟و بقیه اگه اطلاع دارید خواهشا جواب بدید!

سلام
برای منم ویراست هفتم چاپ 90.. با 93 هم تطبیق دادم... هیچی فرقی نکرده

marzieh88

New member
بچه ها ببخشید کتاب رواندرمانی من واسه89هستش (ویراست هفتم) به نظرتون مطالبش تغییری کرده؟؟؟

مال منم همون بود ،خودم مطابقت ندادم ، بعضی ها گفتن عوض شده ولی من همونو خوندم ، همه سوالام تو محدوده مطالعم بود

rawy

New member

ترانه جان منم مطابق نکردم که دقیقا بتونم بگم, اما یه نکته کلی ای که می تونم بگم اینه که ترجمه بعضی لغات رو جناب سید محمدی تغییر دادند و این رو اول کتاب هم نوشتند و از همکاری دوستان برای جایگزینی اصطلاحات مناسب تر تشکر کردند
اما تغییر اساسی که شامل یه پاراگراف یا یک فصل باشه رو واقعا اطللاع ندارم

nasour

New member
امیدوارم نتیجه وزارت علوم بیاد از بلاتکلیفی دراره ما رو
از بس دیر جواب میاد یادم رفته کی امتحان دادم

NaaNa

New member
عید همگی مبارک..
نظرتون چیه آروم آروم شروع کنیم...!!
زبان و آمار در کنارش رواندرمانی(یا هر کتاب دیگه ای که دوس دارید) و بعدش بقیه درسا....
(منم از اونام که باید یه کتابو بخونم تموم شه بعد برم سراغ بعدی!!)

سلام.موافقم که شروع کنیم.من پارسالم نخوندم باید زودتر شروع کنم.من میخوام با آمار،شخصیت و فیز شروع کنم.

*سما*

New member
سلام دوستان..

یه راهنمایی میخام..کتاب تافل که باید برای زبان بخونیم اسم دقیقش چیه؟ نویسندش؟ وبه چه شکل هستش؟

ممنون میشم راهنماییم کنید..

psychology93

New member
سلام من نرم افزار اندرویدی شو دان کردم که خیلیم خوبه. essential words for toefl
سلام دوستان..

یه راهنمایی میخام..کتاب تافل که باید برای زبان بخونیم اسم دقیقش چیه؟ نویسندش؟ وبه چه شکل هستش؟

ممنون میشم راهنماییم کنید..

psychology93

New member
سلام به دوستان
کسایی که کتاب فیزیو کالات وکتاب معظمی رو مطالعه کردن میشه بگن کدوم کتاب سبکتر بود؟
ممنون

*سما*

New member
دوستان عزیز..این کتاب essential words for toefl

هر درسش چند تا لغت داره؟این کتابی که من توی کتابفروشی دیدم هفده لغت داره

خودشه؟

mmdreza.psy

New member
سلام به دوستان
کسایی که کتاب فیزیو کالات وکتاب معظمی رو مطالعه کردن میشه بگن کدوم کتاب سبکتر بود؟
ممنون

سلام
کتاب کالات روان تر و دلنشین تره و زیاد فیزیولوژیایی تخصصی نگفته
و فهمش خیلی اسونه
ولی معظمی متنش نسبتا سنگین تره و فیزیولوژیایی تره....البته چند فصل اخرش روانشناسیه و ..
ولی بقیش یه فصل در مورد مخچه گفته یه فصل تالاموس و..
پیشنهاد میکنم از کالات شروع کنید .امسال از۱۰تست فیزیولوژی ۷تاش مال کالات بود و ۳تاش از معظمی

البته فصول قشر های پیشانی و گیجگاهی و.. داخل معظمی هست ولی برای فهم بهترش همون موقع کتاب بالینی کرامر فصل روانشناسی عصب نگر رو هم بخونید چون مطلبو تکمیل کرده

psychology93

New member
سلام
کتاب کالات روان تر و دلنشین تره و زیاد فیزیولوژیایی تخصصی نگفته
و فهمش خیلی اسونه
ولی معظمی متنش نسبتا سنگین تره و فیزیولوژیایی تره....البته چند فصل اخرش روانشناسیه و ..
ولی بقیش یه فصل در مورد مخچه گفته یه فصل تالاموس و..
پیشنهاد میکنم از کالات شروع کنید .امسال از۱۰تست فیزیولوژی ۷تاش مال کالات بود و ۳تاش از معظمی

البته فصول قشر های پیشانی و گیجگاهی و.. داخل معظمی هست ولی برای فهم بهترش همون موقع کتاب بالینی کرامر فصل روانشناسی عصب نگر رو هم بخونید چون مطلبو تکمیل کرده
ممنون. خیلی کامل و جامع گفتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا