مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmdreza.psy

New member
سلام
ایا از دوستان کسی اطلاع داره که سوالات کنکور سالای پیش پاسخ تشریحی داره یا نه؟
چون من هر جا دیدم فقط سوالا کلید داشت

سلام
یه کتابی هست که سوالات ارشد و‌دکترای روانشناسی بالینی رو با پاسخ تشریحی داره...البته ویراست نخورده و ۳-۴سال اخر رو باید از کلید خوند ولی بقیه رو تو کتابه پاسخ داده....
البته رشته ی ما که همش حفظیه و‌چون منابعش فارسیه و‌ محدودن زیاد لازمش نیست براش پاسخ تشریحی جور کرد...
فقط درس امار روش تحقیق میمونه که اونم عموما سوالاتش توی امار و‌ روش تحقیق حل شده هست....
فعلا پاسخ نامه لازم ندارید اول بشینید بخونید ۳-۴ ماهه اخر تست باید بزنید....
ولی کنکور امسالو بررسی کنید تا نحوه سوالات و... بیاد دستتون

psychology93

New member
ممنون از شما... ولی به نظرم کسانی که دارن سال اول ازمون میدن باید از همون اول تست بزنند که با نحوه سوالات اشنا بشن و طبق سوالهایی که داده میشه درس بخونند که اینطوری کیفیت درسشون بالا ببرن.

mmdreza.psy

New member
ممنون از شما... ولی به نظرم کسانی که دارن سال اول ازمون میدن باید از همون اول تست بزنند که با نحوه سوالات اشنا بشن و طبق سوالهایی که داده میشه درس بخونند که اینطوری کیفیت درسشون بالا ببرن.

خواهش میکنم...البته نحوه ی سوال دادن هر سال تغییر میکنه و منابع هم ثابت نیستن ...
منابع کنکور ما اوتمر و معظمی و دیویدسونو داشت ولی کنکوره سال قبل اینا نبودن و بجاش از امارزیستی دنیل سوال بود..‌دو سال قبل هم اریک مش سوال داشت‌.‌‌‌‌..
در هر صورت هرکاری که میدونید بهتره رو انجام بدید....موفق باشید

psychology93

New member
بله درسته. منم منظورم منابعی بود ک تو این سال مشترک بودن ک میتونه کمک کننده باشه.

crazy 4 u

New member
دوستان دوستم جزواتش ارزونه و مشاوره هم میده چون نمیتونه انجمن بیاد شماره ش رو در اختیارتون میزارم
09361667869
..............
موفق باشید

NaaNa

New member
سلام نانا جان
من تحت تاثیر این پستت قرار گرفتم ، دیروز رفتم یه چند ساعت خوندم:auizz3ffy9vla57584x

افرین دخمل خوب :thumbsupsmileyanim: خوشحالم که پستم به درد یه نفر خورد.
من خودمم هفته پیش شروع کردم به خوندن هنوز درست حسابی و با برنامه نیست کارم ولی گفتم شروع کنم کم کم درست میشه.

NaaNa

New member
سلام بچه ها،یه خبر جدید که سایت سازمان سنجش امروز اعلام کرد.
تاریخ امتحان ارشد علوم تغییر کرده و از بهمن ماه به اردیبهشت رفته.
ثبت نام 16 آذر 94 و امتحان 16 و 17 اردیبهشت 95.

marzieh88

New member
سلام بچه ها،یه خبر جدید که سایت سازمان سنجش امروز اعلام کرد.
تاریخ امتحان ارشد علوم تغییر کرده و از بهمن ماه به اردیبهشت رفته.
ثبت نام 16 آذر 94 و امتحان 16 و 17 اردیبهشت 95.
آره درسته
من قصد داشتم تا بهمن واسه علوم بخونم و بعدش واسه بهداشت
الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

henri

New member
آره درسته
من قصد داشتم تا بهمن واسه علوم بخونم و بعدش واسه بهداشت
الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم هنگ کردم البته با توجه ب اینکه هنو شرو نکردم اولش خوشحال شدم وقتم برا علوم بیشتر شده اما بهداشتو چی کار کنیم ؟ ینی 2 هفته بعد علوم بهداشته

morteza-p

New member
سلام. منم سردرگمم که این خوبه یا بد که بردن اردیبهشت. تا این لحظه فکر میکنم بده. خیلی بده. قشنگ تا بهمن واسه علوم میخوندیم، بعدشم خیالمون که از علوم راحت شد، به بهداشت میرسیدیم کامل

NaaNa

New member
این ماجرا به نفع اونایی شد که فقط واسه علوم میخواستن بخونن حالا وقت بیشتری دارن ولی اونایی که میخواستن هر دو رو امتحان بدن دچار سردرگمی شدن.
حالا مشکل دیگه اینجاست که معلوم نیست امتحان بهداشت کی هستش؟؟؟شاید همون اخر اردیبهشت باشه،چون اواسط خرداد ماه رمضانه.فکر نکنم بهداشت ازمونش رو به خاطر وزارت علوم عوض کنه؟!!به هر حال باید تابهمن صبر کرد.
دوستانی که میخواستین واسه هر دو بخونین مثل مرضیه و هنری عزیز به نظر من یا باید بین علوم و بهداشت یکی رو انتخاب کنید و تمرکزتون رو بذارین رو انتخابتون یا با یه برنامه ریزی درست و حساب شده هر دو رو با هم پیش ببرید که در این صورت بهتره با یه مشاور خوب مشورت کنید.
خدا هممون رو از دست این مسولان گران قدر عاقبت بخیر کنه:sad:

henri

New member
این ماجرا به نفع اونایی شد که فقط واسه علوم میخواستن بخونن حالا وقت بیشتری دارن ولی اونایی که میخواستن هر دو رو امتحان بدن دچار سردرگمی شدن.
حالا مشکل دیگه اینجاست که معلوم نیست امتحان بهداشت کی هستش؟؟؟شاید همون اخر اردیبهشت باشه،چون اواسط خرداد ماه رمضانه.فکر نکنم بهداشت ازمونش رو به خاطر وزارت علوم عوض کنه؟!!به هر حال باید تابهمن صبر کرد.
دوستانی که میخواستین واسه هر دو بخونین مثل مرضیه و هنری عزیز به نظر من یا باید بین علوم و بهداشت یکی رو انتخاب کنید و تمرکزتون رو بذارین رو انتخابتون یا با یه برنامه ریزی درست و حساب شده هر دو رو با هم پیش ببرید که در این صورت بهتره با یه مشاور خوب مشورت کنید.
خدا هممون رو از دست این مسولان گران قدر عاقبت بخیر کنه:sad:

الهی آمیییییییییییین ... والا بخدا معلوم نیس هر سال چ خوابی برامون میبینن ... بهداشتم پارسال ثابت کرد ک مطلق نمیشه روش حساب کرد و ریسکه فقط ب بهداشت فکر کرد یهو دیدی اونام ی تغییر اساسی دادن دیگه واویلااا
ب هر حال امیدوارم فقط تاریخشو عوض کرده باشن و نخان مارو با سوالای عجیب غریب غافلگیر کنن

psychology93

New member
سلام دوستان
با تغییراتی ک سال پیش تو بهداشت رخ داد بعیده امسال هم بخوان تغییری ایجاد کنن.مخصوصا در تاریخ برگزاری امتحان

marzieh88

New member
سلام دوستان
با تغییراتی ک سال پیش تو بهداشت رخ داد بعیده امسال هم بخوان تغییری ایجاد کنن.مخصوصا در تاریخ برگزاری امتحان

سلام ، تجربه میگه همیشه منتظر تغییر باشیم ، اینو نمیگم که بترسونمتون ، منظورم این هست که یه طوری برنامه ریزی کنید که هر مدلی سوال دادن بتونید جواب بدین ، منابع رو هم تا اواخر بهمن تموم کنید چون هرسال حداقل یکی دو منبع عوض میشه و باید وقت واسه خوندن اونا درنظر بگیرید .
از الان خودتونو آماده کنید که بعدا هر تغییری رخ داد هول نکنید و با آرامش برنامتونو پیش ببرید.
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا