مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmdreza.psy

New member
سلام آقا محمد رضا..ممنون ازراهنماییتون..ولی این کتاب که کتابفروشی بهم نشون داد انتشاراتش راهنماست
خواهش میکنم
حالا من مال انتشارات جنگل رو دیدم..حالا شما از هر ای خریدن یادتون باشه که باید حدود ۴۰۰ صفحه ای باشه و واسه هر کلمه مترادف و جمله داشته باشه و اخر هر درس هم ریدینگ داشته باشه....

- - - Updated - - -

ممنون. خیلی کامل و جامع گفتی

خواهش میکنم ...موفق باشید

marzieh88

New member
سلام دوستان
منم از چند روز آینده شروع میکنم
همونطور که گفتم اولویتم وزارت علومه
برنامم فعلا شروع با کتب کنکوری هست : بالینی و رشد و آمار

فهیمه 1

New member
سلام آقا محمد رضا..ممنون ازراهنماییتون..ولی این کتاب که کتابفروشی بهم نشون داد انتشاراتش راهنماست
سما جون واسه منم انتشارات رهنماست.هردرسش 15 تا لغت داره + ده تا متن پایان هر درس.
دوستای عزیز به این سایت هم برید
psy-kh.mihanblog.com
مشاورانش لغات مربوط به بهداشت رو جمع اوری کردن همراه با نکات درک مطلب.خیلی میتونه کمک کننده باشه,حتی میتونید از مشاورانش راهنمایی هم بگیرید

golebarf2004

New member
سلام دوستان عزیز ، خسته نباشید امیدوارم در تصمیمی که گرفتید اول به کمک خداوند ودوم باپشتکار وتلاش بتونید به هدفتون برسید ، انشالله
دوستان عزیز من دوترم دیگه تا فارغ التحصیلیم مونده و روانشناس عمومی پیام نورمیخونم خیلی مشتاقم برای وزارت بهداشت آماده بشم ، کمی گیج و سردرگم هستم که پکیج کنکور تهیه کنم یا منابع ورفرنس بخرم؟ لطفا منو راهنمایی کنید .... این روزا زبان 504 شروع کردم و میخوام مطالعه مو باگروه پیش برم
بازم ازدوستان عزیزم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .....

mmdreza.psy

New member
سلام دوستان عزیز ، خسته نباشید امیدوارم در تصمیمی که گرفتید اول به کمک خداوند ودوم باپشتکار وتلاش بتونید به هدفتون برسید ، انشالله
دوستان عزیز من دوترم دیگه تا فارغ التحصیلیم مونده و روانشناس عمومی پیام نورمیخونم خیلی مشتاقم برای وزارت بهداشت آماده بشم ، کمی گیج و سردرگم هستم که پکیج کنکور تهیه کنم یا منابع ورفرنس بخرم؟ لطفا منو راهنمایی کنید .... این روزا زبان 504 شروع کردم و میخوام مطالعه مو باگروه پیش برم

سلام ..سلامت باشی
چندتا نکته رو مد نظر قرار بدید
۱-تا جایی که من میدونم دانشگاه های پیام نور کتابا خودش رو داره و شما منابع ارشد رو نمیخونید پس بهتره زبان و امار و‌روش تحقیق رو از روی منابع شروع کنید ...

۲-رقابت بهداشت فوق العاده میلی متریه پس سعی کنید از الان دنبال روشهای مطالعه و ... باشید تا بتوتید خوب بخونید...

۳-زبان زبان زبان زبان زبان زبان

۴-انگیزه رو حفظ کنید ...من دوتا ادم میشناسم که کج دار و مریز خوندن ولی چون پیوسته نخوندن و هی تند تند نا امید شدن یکیشون شد ۱۶۹۰-یکی۵۷۰...._نه به تفریحش رسید نه به درس و نه هیچ چیز دیگه....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NaaNa

mmdreza.psy

New member
سلام دوستان

شروع کردین خوندن؟؟شروع کنیدا داره دیر میشه ...
راستی از الان سعی کنید لغات زیرنویس همه منابعو بخونید....پارسال از لغات توی درس اسیب سوال داده بودن..حدسه من اینه که واس کنکور شما از لغات لورا برک هم سوال واسه رشد طرح کنن ... امسال رشد و عمومی یه خرده سخت بود و دیگه نحوه روتین سوالاشون تقریبا لو رفته و طراح دنبال روش جدید سواله پس ممکنه گزینه های سوال رو انگلیسی بده
موفق باشین

psychology93

New member
سلام دوستان

راستی از الان سعی کنید لغات زیرنویس همه منابعو بخونید....پارسال از لغات توی درس اسیب سوال داده بودن..حدسه من اینه که واس کنکور شما از لغات لورا برک هم سوال واسه رشد طرح کنن ... امسال رشد و عمومی یه خرده سخت بود و دیگه نحوه روتین سوالاشون تقریبا لو رفته و طراح دنبال روش جدید سواله پس ممکنه گزینه های سوال رو انگلیسی بده
موفق باشین
دوست عزیز ممنون از راهنمایت ی سوال
سوالای بهداشتم مثل علوم جاهایی داره ک خیلی سوال خیز باشه؟یا طبق شنیده های بنده سوالا هر سال سلیقه ای داده میشه؟

seeta

New member
سلام دوستان

موفق باشین

سلام اقا محمدرضا یه دنیا سپاس از راهنماییها وانگیزه دادنتون:
من زبانو مدتیه شروع به خوندن کردم کتاب لزگی رو دارم میخونم با لایتنر،ازفردا هم میخوام فیزیولوژی رو بخونم.من تا یه کتاب رو کامل نخونم نمیتونم سراغ کتاب
دیگه ای برم.
ولی یه مشکلی که هست اصلا نمیتونم سراغ امار و روش تحقیق برم خوشم ازخوندنش نمیاد.

mmdreza.psy

New member
دوست عزیز ممنون از راهنمایت ی سوال
سوالای بهداشتم مثل علوم جاهایی داره ک خیلی سوال خیز باشه؟یا طبق شنیده های بنده سوالا هر سال سلیقه ای داده میشه؟

سلام.خواهش میکنم...
جواب سوال شما هر دو مورده
اولا از اون جایی که منابع کنکور بهداشت مشخصن پس هرجای متن کتاب شانس سوال شدن رو داره..اما خب هر درسی یه جاهایی داره که احتمال سوال دادنشون بیشتره و خب توی چند سال گذشته بیشتر ازشون سوال دادن ...
شما برای موفقیت توی کنکور باید هر دوجا رو خوب بخونید چون کنکور میلیمتریه و با توجه به کنکور امسال باید برای قبولی میانگین ۵۹-۶۰٪رو اورد اونم حداقلش ها...ولی تهران میانگین۶۵ حداقل میخواد.. ..
الان فکرتونو درگیره این نکنید که کجا رو بخونم یا نخونم...همشو بخونید ...من یادمه فصل اول هیلگاردو گفتم خب وقتی چند ساله سوال ندادن چرا بخونم ولی خب امسال ۲-۳تا سوال داشت....
فعلا همه کتابو به قصد فهم بخونید مهم تر ها رو بیشتر مرور کنید بعدا
حالا من یه سری اطلاعات دارم که امیدوارم بقیه تکمیلش کنن.
جاهای سوال خیز تر:

۱-هیلگارد:فصول مربوط به حافظه-اندیشیدن-تکلم-بینایی-درک کردن

۲-رشد : مباحث و نظریات رشد شناختی و هیجانی +سه فصل اول

۳-بالینی: فصل سوم-چهارم-کودک-

۴-فیزیو
کالات:همش مهمه و سوال خیزه البته ۳۰صفحه اولش چیزی نداره ..
معظمی: امسال سالع اول معرفیش بود ولی با توجه به سوالات امسال فصل لوب های مغز و فصلی که صرع و دمانس و‌.. رو توضیح داده مهمن..

مارنات:
این ازموناش مهمن همه ولی زیاد عمقی نخونید و کلی بخونید

اوتمر هم من ۵فصل اولشو خوندمو و خلاصه کردم..برخلاف ظاهرش خیلی روون و دلچسبه

mmdreza.psy

New member
سلام اقا محمدرضا یه دنیا سپاس از راهنماییها وانگیزه دادنتون:
من زبانو مدتیه شروع به خوندن کردم کتاب لزگی رو دارم میخونم با لایتنر،ازفردا هم میخوام فیزیولوژی رو بخونم.من تا یه کتاب رو کامل نخونم نمیتونم سراغ کتاب
دیگه ای برم.
ولی یه مشکلی که هست اصلا نمیتونم سراغ امار و روش تحقیق برم خوشم ازخوندنش نمیاد.

خواهش میکنم..امار روش تخقیق رو عین زبان باید اروم اروم مسلط بشین...ولی برای این که رغبت کنید برین سمتش از فصلای جذابش شروع کنید.مثل تحقیق ازمایشی...
یا این که از فصلای ساده دلاور شروع کنید مثل فصل۳-۴ اینجوری وقتی ببینید چقد اسونه به احتمال زیاد این احساس تسلط علاقتون به اون کتابو بالا میبره

والا من که هردرسی رو خوب یاد بکیرم عاشقش میشم

marzieh88

New member

سلام ، واسه کنکور بهداشت موسسات کمتری پک کنکوری تهیه کردن و کیفیت این پک ها کمتر از پک های مربوط به کنکور وزارت علومه .
اغلب بچه ها واسه بهداشت رفرنسای اصلی رو میخونن ، چون منابع مشخصه و احتمال طرح سوال از خط به خطش وجود داره

golebarf2004

New member
سلام ، واسه کنکور بهداشت موسسات کمتری پک کنکوری تهیه کردن و کیفیت این پک ها کمتر از پک های مربوط به کنکور وزارت علومه .
اغلب بچه ها واسه بهداشت رفرنسای اصلی رو میخونن ، چون منابع مشخصه و احتمال طرح سوال از خط به خطش وجود داره
خیلی ممنون عزیزم ، من واقعا به یه مشاور نیاز دارم چیکار کنم؟

golebarf2004

New member
دوستان عزیز سلام
سایتی میشناسید که بتونم منابع اصلی بصورت آنلاین سفارش بدم ؟

crazy 4 u

New member
دوستان رتبه 22 جزواتشو باقیمت توافق دراختیار علاقمندان قرار میده میتونید بااین شماره درتماس باشید

09361667869

psychology93

New member
سلام
ایا از دوستان کسی اطلاع داره که سوالات کنکور سالای پیش پاسخ تشریحی داره یا نه؟
چون من هر جا دیدم فقط سوالا کلید داشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا