مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مهشید12

New member
سلام به همه من کشاورزی علوم باغبانی تولیدات گلخانه میخونم ! برای ارشد چه گرایش هایی میشه برم؟ و بازار کار کدوم بهتره؟ هرکی اطلاع داره از باغبانی مرسی اگه جوابما بده

shapur68

New member
امروز 91/1/9 و تا روز کنکور فقط 60 روز فرصت باقیس به همین دلیل من امروز 0ثانیه و 0 دقیقه و 0 ساعت درس خوندم یعنی امروز و ترکوندم الانم خسم ،فردا رو هم بعید میدونم بتونم بخونم چون میرم مهمونی. توکل به خدا ایشالا قبولیم گوش شیطون کر!!!

shapur68

New member
سلام به همه من کشاورزی علوم باغبانی تولیدات گلخانه میخونم ! برای ارشد چه گرایش هایی میشه برم؟ و بازار کار کدوم بهتره؟ هرکی اطلاع داره از باغبانی مرسی اگه جوابما بده

به نظرم بهتره دفترچه ی وزارت بهداشتو از سایتش بگیری و مطالعه کنی البته برای سال دیگه میتونی امتحان بدی. بعدشم به نظرم رشته های علوم پزشکی بهتر از کشاورزی باشه ولی اگه بپرسی کدوم رشته میخای بری شاید بتونم کمکت کنم

mikhak s

New member

سلام خوش اومدي. شما اول بگو چه رشته اي ميخواي بري تا به گرايشو بازار كارو ... برسيم. رشته باغباني بازار كار نداره مثل بقيه رشته هاي كشاورزي. البته چند درجه اي از نظر بازار كاري از بقيه رشته ها بهتره. ولي خوب آخرش كارشناس باغباني ميشي.

mikhak s

New member
امروز 91/1/9 و تا روز کنکور فقط 60 روز فرصت باقیس به همین دلیل من امروز 0ثانیه و 0 دقیقه و 0 ساعت درس خوندم یعنی امروز و ترکوندم الانم خسم ،فردا رو هم بعید میدونم بتونم بخونم چون میرم مهمونی. توکل به خدا ایشالا قبولیم گوش شیطون کر!!!

اي واي 60 روز؟ :smiliess (2): چرا گفتي؟ اصلا دوره نكردم بايد زودتر شروع كنم. شاپور داروشناسي رو خوندي؟ براي من سخته باهاش مشكل دارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Maryam-87

New member
اي واي 60 روز؟ :smiliess (2): چرا گفتي؟ اصلا دوره نكردم بايد زودتر شروع كنم. شاپور داروشناسي رو خوندي؟ براي من سخته باهاش مشكل دارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
آره میخک جون منم مشکل دارم...فصل 2 خیلی سخته...مفهومیه!!!!:shocked::smiliess (12):

shapur68

New member

نه سمو شروع کردم و نه داروشناسیو:14: ایشالا تصمیم دارم از هفته ی آینده بخونم

shapur68

New member
کزارش خوندنم تو عید:
امروز 91/1/10
0:0:0
بجه ها شماهاهم بکین عیدیه جقد خوندسن بی زحمت

shamila

New member
سلام امروز فقط 1 ساعت خوندم :sad:
داروشناسی فصل دومش جانکاهههههههههههه:dadad4:
من تعداد ساعات درسیم افت پیدا کرده.بچه ها شما چه کار میکنین توی عید؟ من که مهمون داری و مهمونی اجباری میرم:sadsmiley:

mahla

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
من که فقط زیست و شیمی رو تا حدی خوندم بیوشیمی واقعا سخته و دیگه امیدی ندارم بنونم لنینجر رو بخونم
این دو تا کتاب جدید رو نمی دونم چطور تهیه کنم
یکی از دوستان گفته بود از سایت علوم پزشکی خریدارای کنید ؟ میشه لینکشو برام بزارید اینجا؟؟؟؟؟ هر چی گشتم پیدا نکردم
کلا دیگه امیدی ندارم ولی باز خوندنش بهتر از نخوندنه شاید بتونم ازاد قبول شم
لطفا آدرسشو برام بزارید ممنون میشم ...امیدوارم نتیجه زحماتتون رو ببینید

لبخند

New member
سلام به بچه های سم شناسی..خیلی وقته به اینجا سر نزدم. پیاماتون رو خوندم فقط در حال غرغر کردن و نالیدن هستید..ای بابا آخه چتون شده؟؟؟!!!:smiliess (11): مسلما هر درسی رو که آدم اولین بار بخونه واسش سخته اون داروشناسی و بیوشیمی واسه ی منم سخته . ولی شرایط واسه هممون یکیه اینقدر نگران نباشید و توکلتون به خدا باشه ...
ما هم امسال خیلی واسمون مهمون اومد ولی لابلای مهمونی رفتنا و مهمون اومدنا سعی کردم درسامم بخونم تا حالا هم بد نبوده...البته بعضی روزها هم چیزی نخوندم..یکمی تحمل کنیم از این حس وحال عیدو تعطیلات میایم بیرون و همه چیز مثل روز اولش میشه:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

shapur68

New member
سلام بر دوستان
راسش الانه دارم با اینترنت گوشیم پیام میذارم چون مسافرتم تا پس فردا.‏ من دیروز مجموعا ‏2ساعت و نیم تونستم بخون ولی امروز هیچی فردا هم که مسلما نمیتونم بخون
م.‏ به نظرم حق با لبخنده نباید از تلاشمون ناامید بشیم و اینو فراموش نکنید که شرایط برا همه ما مساویه.ان شاءالله بعد عید با اقتدار خوندنمو از سر می گیرم.با آرزوی موفقیت برا همه.‏ ‏13‏ بدرتون سبز.

shapur68

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
من که فقط زیست و شیمی رو تا حدی خوندم بیوشیمی واقعا سخته و دیگه امیدی ندارم بنونم لنینجر رو بخونم
این دو تا کتاب جدید رو نمی دونم چطور تهیه کنم
یکی از دوستان گفته بود از سایت علوم پزشکی خریدارای کنید ؟ میشه لینکشو برام بزارید اینجا؟؟؟؟؟ هر چی گشتم پیدا نکردم
کلا دیگه امیدی ندارم ولی باز خوندنش بهتر از نخوندنه شاید بتونم ازاد قبول شم
لطفا آدرسشو برام بزارید ممنون میشم ...امیدوارم نتیجه زحماتتون رو ببینید

سلام مهلا جان‏(امیدوارم اسمتو درست نوشته باشم‏) به انجمن خوش اومدی.من می تونم جزوه سمو برا ت ایمیل کنم.‏ ایمیلتو برام بفرس.‏ درباره کتاب لنیجر باید بت بگم منم تا قبل عید می خوندمش ولی چون دیدم وقت کمه و مطالب زیاد رفتم کتاب بیوشیمی برای کنکور انتشارات خسروی نوشته پاسالارو گرفتم ازش راضیم هم مطالبو روان گفته و هم قسمتهایی که بیشتر ازش سوال اومده رو اورده.‏

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
سلام به همگي من ديروز و امروز اصلا درس نخوندم. ديروز كه چون 13 بدر بودو منم بيرون امروز به خاطر بدن درد:sadsmiley::wacsmiley:

mahla

New member
سلام مهلا جان‏(امیدوارم اسمتو درست نوشته باشم‏) به انجمن خوش اومدی.من می تونم جزوه سمو برا ت ایمیل کنم.‏ ایمیلتو برام بفرس.‏ درباره کتاب لنیجر باید بت بگم منم تا قبل عید می خوندمش ولی چون دیدم وقت کمه و مطالب زیاد رفتم کتاب بیوشیمی برای کنکور انتشارات خسروی نوشته پاسالارو گرفتم ازش راضیم هم مطالبو روان گفته و هم قسمتهایی که بیشتر ازش سوال اومده رو اورده.‏

سلام ممنون از شما سم شناسی رو تهیه کردم

بچه ها کسی داروشناسی فصل 2 و 1 رو ندارد؟

درسته تو این فرصت خوندن لنینجر غیر ممکنه ؟:dadad4:

Maryam-87

New member
سلام ممنون از شما سم شناسی رو تهیه کردم

بچه ها کسی داروشناسی فصل 2 و 1 رو ندارد؟

درسته تو این فرصت خوندن لنینجر غیر ممکنه ؟:dadad4:
مهلا جان من از داروشناسی ورژن 2007 عکس گرفتم،دارم میخوای؟

shapur68

New member
سلام بر دوستان عزیز و البته درس خونم که اصن وقت ندارن بیان یه سری بزنن، بچه ها تو سراشیبی کنکور قرار گرفتیمو و تا پایان راه دیگه چیزی نمونده ایشالا که پایان خوشی داشته باشیم
امروز برا اولین بار دارو رو خوندم فصل 1 و مقداری از فصل 2 ولی خداییش چیزی هالیم نشد حالا یا بد ترجمه شده یا هم آی کیو من پایینه:21: ولی سم چیز خاصی نداشت. بیوشیمیم که حسابی می لنگم یعنی حالا که تست میزنم انگار نه انگار که خوندم عجب گیری کردیما؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا