قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghazal26

New member
یه سلام گرم و مخصوص به همه دوستای گلم..
خدا میدونه از شنیدن خبر قبولیتون چقد خوشحال شدم..فیندیخ...یاسمن...نوتگریل..آراذ..parypater..بلورزی..ووو....بقیه که یادم نمیاد یک دنیا تبریک و تبریک واسه قبولیتون:thanks:
از خدا میخوام همونطور که به شما کمک کرد به بقیه بچه ها هم واسه قبولی کمک کنه..مرحبا به پشتکارتون..دلتون همیشه مثل لحظه دیدن اسمتون تو صفحه قبولی شاد باشه دوستای گلم...

mohana92

New member
بچه ها از همه کسایی که تبریک گفتن ممنون ، برا همه آرزوی موفقیت دارم ، بچه های تاپیک 92 و 93

شنا جان من تبریز قبول شدم ، شهر خودم ، انتخاب سومم
اول که تبریک بخطر قبولیتون،بعدش یه چیز جالب یکی از بچه ها میانگینش دقیقا با شما یکسانه ولی شما تبریز قبول شدید اون تهران چون معدلش تاثیر داشته(استعدادهای درخشان)

یاسمن

New member
اول که تبریک بخطر قبولیتون،بعدش یه چیز جالب یکی از بچه ها میانگینش دقیقا با شما یکسانه ولی شما تبریز قبول شدید اون تهران چون معدلش تاثیر داشته(استعدادهای درخشان)

مرسی ، چه جالب ، منم اول دوست داشتم تهران قبول شم ، ولی الان خیلی خوشحالم شهر خودم قبول شدم ، بومی بودنم مزیت های خودشو داره
آرزوی موفقیت هم برا خودت هم برا دوستت :riz304:

mohana92

New member
مرسی ، چه جالب ، منم اول دوست داشتم تهران قبول شم ، ولی الان خیلی خوشحالم شهر خودم قبول شدم ، بومی بودنم مزیت های خودشو داره
آرزوی موفقیت هم برا خودت هم برا دوستت :riz304:
مرسی شما همین طور،ممکنه رتبتونو توی تخمین رتبه بگید؟البته اگه اشکالی نداره

bakhshi

New member
جه قدر خوشحال شدم موفق باشي نكار جان جه عالييييييي....منم بين الملل تهران را به شهرستان ترجيح مي دم ......مباركت باشه نكار جان

negar91

New member
جه قدر خوشحال شدم موفق باشي نكار جان جه عالييييييي....منم بين الملل تهران را به شهرستان ترجيح مي دم ......مباركت باشه نكار جان

مرسی تنها خوبیش اینه که محل تشکیل کلاسا خود تهرانه :sadsmiley:

Setayesh92

New member
به نكار خانوم هم تبريك ميكم ايشون تهران قبول شدن

مرسی البته از نوع بین المللش

مرسی تنها خوبیش اینه که محل تشکیل کلاسا خود تهرانه :sadsmiley:

سلام نگار جان
تبریک میگم عزیزم
دیدی گفتم قبول میشی
حالا به امضای قبلیت ایمان اوردی
خیلی خیلی خوشحال شدم
ان شاءالله موفقیتهای بعدی زندگیت

Setayesh92

New member
دوستان قبولی ارشد رو به همتون تبریک میگم
براتون موفقیت روز افزون ارزو میکنم

froozan

New member
نگار جان بهت تبریک می گم میشه نمره و رتبتو تو تخمین بهم بگی؟ خواهشا ؟ و این که تو بین الملل نقر چندم شدی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا